Kredyty dla firm

Z nami uzyskasz nawet najtrudniejszy kredyt dla Twojej firmy. Zanotowałeś spadek dochodów? Masz zaległości w ZUS lub US? Bank odrzucił Twój wniosek o kredyt firmowy? Pomożemy w uzyskaniu finansowania zarówno dla działalności gospodarczej jak i spółki.

Sprawdź opinie

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Potrzebujesz pożyczki na start lub rozwój interesu, ale żaden bank nie chce Ci zaufać?

Oferujemy rzetelną pomoc i wsparcie w uzyskaniu kredytu na rozruch Twojej działalności.

ikona dekoracyjna

Wspólnie z Tobą wybierzemy najkorzystniejszą pożyczkę dla Twojej firmy

ikona dekoracyjna

Zaproponujemy Ci różne sposoby finansowania – w zależności od celów oraz sytuacji biznesu

ikona dekoracyjna

Przedstawimy rzetelne informacje na temat wszystkich rodzajów dostępnych kredytów

ikona dekoracyjna

Przeprowadzimy Twoją firmę przez cały proces pozyskania kredytu firmowego

eksperci kredytowe

Kredyt na działalność gospodarczą

Szybko i skutecznie pozyskujemy kredyty dla firm z całej Polski.

Potrzebujesz zmodernizować park maszynowy, przeszkolić pracowników, wyposażyć biuro? Kredyt dla firm to rozwiązanie, które pozwoli Ci na szybką realizację planów oraz rozwój biznesu – bez ryzyka dla bieżącej działalności przedsiębiorstwa. Aby rozwijać działalność i wypływać na szersze biznesowe wody niezbędne są dodatkowe środki, które nie zawsze pozyskać można z aktualnych dochodów firmy. Co więcej, w wielu wypadkach nie jest to po prostu wskazane, a zasilenie nowych inwestycji powinno pochodzić z innych źródeł.

Kredyty firmowe to jedne z najbezpieczniejszych sposobów na finansowanie bieżącej działalności oraz inwestycji na przyszłość. Często to właśnie dzięki nim firmy osiągają sukcesy oraz przezwyciężają trudne momenty. Podejmij współpracę z nami a my pomożemy Ci zrealizować Twoje plany za pomocą kredytów bankowych dla firm. Znamy specyfikę rynku bankowego, wyszukujemy najlepsze oferty oraz skutecznie negocjujemy warunki. Z nami uzyskasz korzystny kredyt na działalność gospodarczą. Doświadczenie i wiedza pozwalają nam na wyszukanie oferty najlepszej dla Ciebie i dla Twojego biznesu.

Interesuje Cię kredyt firmowy, jednak nie wiesz, jak go uzyskać? Sprawdź nasze możliwości.

Kredyt dla firm

Najkorzystniejszy kredyt gotówkowy dla firm

Zadbamy o to, aby znaleźć ofertę dostosowaną do potrzeb i wymagań Twojego biznesu.

Kredyty dla firm (online lub też tradycyjne) znajdują się w ofercie większości polskich banków i cieszą się niezwykłą popularnością wśród przedsiębiorców. Dają możliwość stabilnego, spokojnego rozwoju, pomagają pokrywać codzienne zobowiązania i nie martwić się ewentualnymi zatorami płatniczymi, które są codziennością wielu przedsiębiorców, a na które nie mają oni większego wpływu. Kredyty dla firm są produktem sprawdzonym, przetestowanym i bezpiecznym. Znajdziemy dla Ciebie korzystny kredyt inwestycyjny, kredyt obrotowy (kredyt na przychód oraz kredyt na dochód), kredyt gotówkowy dla firm, a także kredyt samochodowy lub kredyt na start.

Wspieramy także przedsiębiorców, którzy są przed otwarciem własnej działalności. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu nawet trudno dostępnych kredytów. Dbamy także o interesy firm, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Znajdziemy kredyt na firmę, który pozwoli Ci wyjść z finansowego dołka. Proponujemy kredyt na spłatę świadczeń ZUS i US. Jeśli firma traci płynność z powodu zbyt wysokich rat, rozwiązaniem będzie kredyt konsolidacyjny dla firm.

Chcesz rozwijać swój biznes, ale nie wiesz, skąd wziąć na to pieniądze? Kredyt dla firm, który pomożemy Ci uzyskać, będzie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

eksperci kredytowe

Kredyt konsolidacyjny dla firm.

Utrzymanie płynności finansowej firmy jest kluczowe dla powodzenia i bezproblemowego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Kredyt konsolidacyjny dla firm to idealne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, których łączna suma rat wszystkich zobowiązań stała się problematyczna, a może nawet niemożliwa do terminowej spłaty. Nie narażaj swojej firmy na kłopoty i zadbaj o płynność finansową z pomocą kredytu konsolidacyjnego dla firm.

Kredyt konsolidacyjny dla firm działa na podobnej zasadzie jak zobowiązanie dla osób prywatnych. Umożliwia połączenie wielu różnych zobowiązań, w jeden kredyt konsolidacyjny. W ten sposób pozbędziesz się ciężaru nadmiernego zadłużenia. Rata dopasowana do możliwości finansowych Twojej firmy, sprawi że terminowa spłata nie będzie stanowiła problemu. Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu, dzięki czemu unikniesz przepłacania na zobowiązaniu.

Z naszą pomocą możesz liczyć na bardzo wysokie kwoty kredytu konsolidacyjnego dla firm, bez dodatkowych zabezpieczeń, niezależnie od tego, w jak trudnej kondycji jest Twoje przedsiębiorstwo.

Obrazek dekoracyjny

Pożyczki dla przedsiębiorców.

Pożyczki dla przedsiębiorców pozwalają pozyskać potrzebne środki finansowe na bieżące wydatki firmy, uregulowanie zobowiązań, wypłatę wynagrodzeń czy zrealizowanie kosztownych inwestycji.

Możesz wykorzystać pozyskany kapitał na wiele różnych celów związanych z prowadzoną działalnością. Ostateczny rodzaj zobowiązania wybierzemy bowiem w oparciu o potrzeby Twojej firmy.

Potrzebujesz pilne gotówki? Chcesz zrealizować kosztowne inwestycje? Planujesz spore wydatki, ale nie chcesz naruszać oszczędności, w dbałości o płynność finansową firmy? Pożyczki dla przedsiębiorców to korzystny sposób na pozyskanie niezbędnych środków dla Twojej firmy. Możemy pozyskać dla Ciebie bardzo wysokie kwoty, bez dodatkowych zabezpieczeń, na najlepszych dostępnych warunkach. Parametry pożyczki dla przedsiębiorców dopasujemy do potrzeb Twojej firmy, dzięki czemu nie przepłacisz na zobowiązaniu. Okres spłaty i rata dostosowana do Twoich możliwości finansowych, nie obciąży budżetu i nie naruszy płynności finansowej firmy.

Pożyczka dla przedsiębiorców skrojona na miarę potrzeb Twojej firmy to najszybszy sposób na realizację celów i spełnianie marzeń o dobrze prosperującym biznesie.

Nie ryzykuj problemNie ryzykuj problemów z ZUS-em i USów z ZUS-em i US

Kredyt na spłatę ZUS i US

Kredyt na spłatę ZUS i US bezzwłocznie rozwiąże Twój problem z brakiem gotówki na pokrycie należności.

Konieczność regulowania składek nie należy do zobowiązań, które można odłożyć w czasie. Nie dokładaj sobie stresu i obaw, że zostaną nałożone na Ciebie dotkliwe kary finansowe
i skorzystaj z natychmiastowej pomocy jaką niesie kredyt na spłatę ZUS i US.

Dzięki korzystnemu kredytowi na spłatę ZUS i US terminowo opłacisz należne składki, utrzymasz płynność finansową w firmie i bez problemów będziesz dalej mógł prowadzić działalność i zwiększać dochody. Wynegocjujemy dla Ciebie kredyt na spłatę ZUS i US na indywidualnie dopasowanych warunkach, o możliwie najkorzystniejszych parametrach. Okres spłaty oraz wysokość rat zostanie dopasowana do potrzeb Twoje firmy. Dzięki temu spłata należności w dogodnych ratach nie zachwieje płynnością finansową Twojej firmy, a Tobie da potrzebny czas na ustabilizowanie sytuacji finansowej.

Z kredytem na spłatę ZUS i US pokryjesz należności w 100% i będziesz mógł całkowicie skupić się na swojej firmie, nie martwiąc się zbliżającymi terminami na opłacenie składek.

Chcesz rozwinąć własny biznes, ale brakuje Ci pieniędzy? Skorzystaj z kredytu dla firm.

Nie rezygnuj z marzeń o własnym biznesie przez brak pieniędzy – doradcy Spłata Pożyczek znajdą dla Ciebie korzystny kredyt dla firm. Oferujemy rzetelną pomoc oraz wsparcie podczas całego procesu kredytowania. Nie czekaj i skontaktuj się z nami – szybko uzyskamy potrzebną gotówkę dla Twojej firmy.

Wyślij wniosek

Pomagamy przedsiębiorcom pozyskiwać najlepsze dostępne dla nich finansowanie. Jak to robimy?

Stawiamy na doświadczenie, wiedzę, skuteczność i przejrzystość naszych działań.

Chcesz rozwijać swój biznes, ale nie wiesz, skąd wziąć na to pieniądze? Wyślij wniosek online – zajmiemy się Twoją sprawą.

ikona dekoracyjna

Zespół Specjalistów SplataPozyczek.pl składa się z Doradców, którzy wiele lat przepracowali w sektorze bankowym i finansowym, więc produkty takie jak kredyty dla firm po prostu nie mają przed nami tajemnic.

ikona dekoracyjna

Sprawnie poruszamy się w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości bankowych ofert, promocji i zasad – tak, abyś Ty nie musiał się tym martwić. Jednocześnie o wszystkim na bieżąco Cię informujemy, pozostajemy w stałym kontakcie, odpowiadamy na pytania i rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

ikona dekoracyjna

Wiemy, jak kluczowym elementem dla rozwoju i dobrej kondycji biznesu stanowi odpowiednio dobrany kredyt na firmę.

ikona dekoracyjna

Każdego z naszych Klientów traktujemy z szacunkiem i dużą dozą zwykłej, ludzkiej empatii – a ciągle rosnąca rzesza przedsiębiorców zadowolonych z naszych usług jest najlepszym potwierdzeniem tych słów.

Kredyt dla firm w praktyce.

Ekspert kredytowy

„Trzeba dyscypliny, cierpliwości i odwagi. Musisz mieć chęć do stracenia, ale jednocześnie silne pragnienie, by wygrać.”

 1. Wysoka kwota kredytu bez zabezpieczenia – do 620 tys. zł
  Środki z kredytu możesz przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Nie musisz potwierdzać wydatków fakturami lub innymi dokumentami.
 2. Długi okres kredytowania – do 144 miesięcy
  Kredyt dla Twojej firmy możesz rozłożyć na długi okres spłaty dzięki czemu zapewnisz finansowanie bez nadszarpnięcia płynności finansowej. Odsetki z każdej raty możesz wliczyć jako koszt uzyskania przychodu pomniejszając podatek dochodowy do wpłaty.
 3. Pomoc przy spłacie zaległości w ZUS i US
  W przypadku gdy do podpisania umowy kredytowej potrzebne będzie zaświadczenie o niezaleganiu z ZUS lub US to pomożemy Ci pozyskać środki na uregulowanie zobowiązań.
 4. Refinansowanie kredytów firmowych bez formalności
  Jeżeli spłacasz terminowo zobowiązania firmowe od 12 miesięcy to pomożemy Ci je zrefinansować na korzystnych warunkach bez formalności.
 5. Szybka decyzja kredytowa i wypłata środków – nawet w ciągu 24 H
  Wiemy, że czas jest kluczowym czynnikiem w przypadku potrzeb finansowych firmy. W naszym zespole pracuje 30 ekspertów kredytowych dlatego każdą sprawą zajmujemy się niezwłocznie.

Uzyskaj dodatkowe środki na realizację planów biznesowych – sprawnie, szybko i przy minimum formalności.

Dzięki kredytowi dla firm sfinansujesz planowane inwestycje czy też bieżącą działalność swojej firmy. Nasi doradcy przeanalizują oferty wszystkich banków i przedstawią Ci najkorzystniejszą. Dzięki wiedzy i doświadczeniu wiemy jak uzyskać atrakcyjne finansowanie dla firm, na każdym etapie
ich rozwoju.

Wyślij wniosek

Skorzystaj z naszego kalkulatora.

Ile pieniędzy potrzebujesz?

1 000 zł620000

W jakim czasie chcesz spłacić kredyt?

1 miesiąc144 miesięcy

Oprocentowanie nominalne w skali roku

5.99%20%

Prowizja

3%11%

Całkowita kwota do zapłaty

0.00

Całkowity koszt kredytu

0

Rata miesięczna

0
Skontaktuj się z nami

Powyższe wyliczenia oraz parametry mogą się różnić od ostatecznej decyzji banku, tym samym nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Odpowiadamy na pytania naszych klientów dotyczące kredytów dla firm.

Jakie są rodzaje kredytów dla firm?

Banki mają w swojej ofercie wiele różnych rodzajów kredytów dla firm, tak aby odpowiadać na potrzeby jak największej liczby przedsiębiorców. Poszczególne rodzaje kredytów różnią się od siebie celem, na jaki można je przeznaczyć, kosztem, wymaganiami, ilością formalności, czy maksymalną kwotą, jaką można otrzymać.

Do najpopularniejszych kredytów dla firm należą kredyty obrotowe i kredyty inwestycyjne. Kredyty obrotowe mogą posłużyć na pokrycie bieżących wydatków, takich jak wynagrodzenia pracowników, rachunki, czy zakup materiałów. Kredyt inwestycyjny można przeznaczyć między innymi na zakup maszyn, licencji, oprogramowania czy patentów.

Czy firma z krótkim stażem może dostać kredyt?

Tak, nawet firmy, które istnieją dopiero od niedługiego czasu, mogą liczyć na otrzymanie korzystnego kredytu. Założenie firmy wiąże się z wieloma wydatkami, takimi jak wynajem lokalu, leasing pojazdów czy zakup materiałów, które ciężko ponieść z własnych oszczędności. Rozwiązaniem tego problemu jest tak zwany kredyt na start, który jak sama nazwa wskazuje, jest zobowiązaniem dedykowanym właśnie nowym przedsiębiorcom.

O pomoc w jego otrzymaniu warto zwrócić się do doświadczonego pośrednika kredytowego. W przeciwnym wypadku proces jego pozyskiwania może być czasochłonny i uciążliwy, a ostatecznie zakończyć się porażką. Z naszą pomocą możesz liczyć na pozyskanie dodatkowych środków szybko i przy minimum formalności, niezależnie od tego, czy działasz na rynku od lat, czy dopiero zaczynasz działalność.

Kredyt dla firm – czy warto?

Obecnie w bankach oraz w firmach pożyczkowych można znaleźć wiele różnego rodzaju produktów finansowych – od tych dedykowanych osobom prywatnym po takie, które mają na celu pomoc w rozwoju przedsiębiorstw. Kredyt dla firm to jedno z korzystniejszych zobowiązań dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swój biznes i podtrzymać konkurencyjność na rynku. W związku z tym, że kredyty firmowe opiewają bardzo często na wysokie sumy właściciele firm z różnych branż zastanawiają się czy jest to dla nich korzystne rozwiązanie i czy warto jest się na nie zdecydować.

Oczywiście wszystko zależy od aktualnych potrzeb firmy oraz jej sytuacji finansowej jednak w wielu przypadkach kredyt dla firm jest naprawdę korzystnym rozwiązaniem, z którego nie powinno się rezygnować. Nasi doświadczeni doradcy finansowi znajdą dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu dla firm i pomogą w jego uzyskaniu. To co wyróżnia nas na tle innych firm to indywidualne podejście, brak przedpłat oraz wysoka skuteczność. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

Jak długo firma musi istnieć, aby otrzymać kredyt?

Każdy bank może stawiać inne wymagania wobec potencjalnych kredytobiorców, czy to indywidualnych, czy firmowych. Jednym z często spotykanych warunków, jakie stawia się przedsiębiorcom, jest istnienie firmy przez co najmniej jeden rok. Wiąże się to z faktem, że wiele firm upada i staje się niewypłacalnymi właśnie na początku działalności.

Powtarzającą się w wielu przypadkach liczbą jest 12 miesięcy, aczkolwiek niektóre banki mogą wymagać 6 a niektóre 24 miesięcy funkcjonowania firmy. Zdarza się, że wymagania te są obniżane, jeśli na przykład dany przedsiębiorca, prowadzi w danym banku, od co najmniej kilku miesięcy, rachunek firmowy.

Jakie dokumenty będą wymagane przy wnioskowaniu o kredyt dla firm?

To, jakie dokumenty potrzebne będą do wnioskowania o kredyt dla firm, zależne jest od szeregu czynników, takich jak rodzaj zobowiązania, czy kwota, a także banku, w którym ma ono zostać zaciągnięte. Potencjalny kredytodawca może poprosić między innymi o takie dokumenty, jak:

 • zaświadczenie o niezaleganie ze składkami ZUS i US
 • zeznanie podatkowe za rok ubiegły
 • dokumenty księgowe
 • wyciąg z rachunku bankowego firmy.

Istnieje również możliwość uzyskania kredytu dla firmy na oświadczenie – taka oferta jest zazwyczaj skierowana do określonych grup zawodowych.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej pomocy, możesz liczyć na profesjonalną pomoc i porady w zakresie tego, jakie dokumenty będą niezbędne w Twojej sytuacji, a także gdzie należy się zwrócić, aby otrzymać kredyt.

Rozwiń swoją wiedzę o kredytach dla firm
za pośrednictwem naszych artykułów.

upadlosc banku a kredyt
Paulina Przybysz23.09.2023

Upadłość banku a kredyt – co należy wiedzieć o tej sytuacji?

Omawiając kwestie kredytów, skupiamy się na tym, co związane z kredytobiorcą. Jaka jest jego sytuacja finansowa, czy ma stałą pracę, czy będzie w stanie spłacać kredyt. Mało uwagi poświęcamy w tym wszystkim kredytodawcy. Nie zastanawiamy się nad tym, że po jego stronie też mogą wystąpić trudności. W ostatecznych sytuacjach może dojść nawet do upadłości banku. A kredyt – co dalej z jego spłatą?

podatek progresywny
Paulina Przybysz18.09.2023

Podatek progresywny – kiedy opłaca się stosować skalę podatkową?

Zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej muszą w Polsce płacić podatek dochodowy. W przypadku firm często można wybrać formę opodatkowania działalności. Mamy do dyspozycji metodę liniową lub progresywną. Dzisiaj pochylimy się nad tym drugim sposobem. Podatek progresywny – co to jest, jak się go oblicza, kiedy można go stosować? Czytaj dalej i poznaj odpowiedzi na powyższe pytania.

ekspektatywa na czym polega
Paulina Przybysz12.09.2023

Ekspektatywa – na czym polega i kiedy ma zastosowanie?

Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania deweloperskiego, ale obawiasz się ryzyka? Prawo proponuje rozwiązanie w postaci ekspektatywy, czyli przyszłego prawa własności. To zabieg stosowany w przypadku transakcji na nieruchomościach, które nie mają księgi wieczystej – prace budowlane nie są wystarczająco zaawansowane. Dzisiaj odpowiemy na pytania, które zapewne właśnie sobie zadajesz. Co daje umowa ekspektatywy i czy w jej przypadku można mówić o kredycie hipotecznym?

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły

Znajdziemy kredyt, który pchnie do przodu Twój biznes

Skorzystaj z porady i pośrednictwa doświadczonych i rzetelnych pośredników kredytowych.

Zapytaj o kredyt dla Twojej firmy

Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych. Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów bez zdolności kredytowej z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni (lub krótszym).

Przykład reprezentatywny: kwota kredytu bez zdolności kredytowej – 60 000 zł, prowizja – 5%, oprocentowanie nominalne – 5,99%, maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 7,37%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 60 000 zł, całkowity koszt kredytu dla Ciebie – 23 893 zł (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 3 000 zł, odsetki od kredytu 20 893 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł), całkowita kwota do zapłaty – 83 893 zł; prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana, oprocentowanie nominalne – 5,99%, 120 miesięcznych rat w równej wysokości 699,11 zł; minimalny okres spłaty – 4 miesiące, maksymalny okres spłaty – do 120 m-cy.

Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego. Działamy w imieniu klienta. Nie pobieramy przedpłat. Nasze wynagrodzenie jest płatne tylko w przypadku uzyskania kredytu, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej. Wynosi ono maksymalnie 19% od kwoty uzyskanego finansowania.