Kredyty dla firm

Z nami uzyskasz nawet najtrudniejszy kredyt dla Twojej firmy. Zanotowałeś spadek dochodów? Masz zaległości w ZUS lub US? Bank odrzucił Twój wniosek o kredyt firmowy? Pomożemy w uzyskaniu finansowania zarówno dla działalności gospodarczej jak i spółki.

Sprawdź opinie

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Potrzebujesz pożyczki na start lub rozwój interesu, ale żaden bank nie chce Ci zaufać?

Oferujemy rzetelną pomoc i wsparcie w uzyskaniu kredytu na rozruch Twojej działalności.

ikona dekoracyjna

Wspólnie z Tobą wybierzemy najkorzystniejszą pożyczkę dla Twojej firmy

ikona dekoracyjna

Zaproponujemy Ci różne sposoby finansowania – w zależności od celów oraz sytuacji biznesu

ikona dekoracyjna

Przedstawimy rzetelne informacje na temat wszystkich rodzajów dostępnych kredytów

ikona dekoracyjna

Przeprowadzimy Twoją firmę przez cały proces pozyskania kredytu firmowego

eksperci kredytowe

Kredyt na działalność gospodarczą

Szybko i skutecznie pozyskujemy kredyty dla firm z całej Polski.

Potrzebujesz zmodernizować park maszynowy, przeszkolić pracowników, wyposażyć biuro? Kredyt dla firm to rozwiązanie, które pozwoli Ci na szybką realizację planów oraz rozwój biznesu – bez ryzyka dla bieżącej działalności przedsiębiorstwa. Aby rozwijać działalność i wypływać na szersze biznesowe wody niezbędne są dodatkowe środki, które nie zawsze pozyskać można z aktualnych dochodów firmy. Co więcej, w wielu wypadkach nie jest to po prostu wskazane, a zasilenie nowych inwestycji powinno pochodzić z innych źródeł.

Kredyty firmowe to jedne z najbezpieczniejszych sposobów na finansowanie bieżącej działalności oraz inwestycji na przyszłość. Często to właśnie dzięki nim firmy osiągają sukcesy oraz przezwyciężają trudne momenty. Podejmij współpracę z nami a my pomożemy Ci zrealizować Twoje plany za pomocą kredytów bankowych dla firm. Znamy specyfikę rynku bankowego, wyszukujemy najlepsze oferty oraz skutecznie negocjujemy warunki. Z nami uzyskasz korzystny kredyt na działalność gospodarczą. Doświadczenie i wiedza pozwalają nam na wyszukanie oferty najlepszej dla Ciebie i dla Twojego biznesu.

Interesuje Cię kredyt firmowy, jednak nie wiesz, jak go uzyskać? Sprawdź nasze możliwości.

Kredyt dla firm

Najkorzystniejszy kredyt gotówkowy dla firm

Zadbamy o to, aby znaleźć ofertę dostosowaną do potrzeb i wymagań Twojego biznesu.

Kredyty dla firm (online lub też tradycyjne) znajdują się w ofercie większości polskich banków i cieszą się niezwykłą popularnością wśród przedsiębiorców. Dają możliwość stabilnego, spokojnego rozwoju, pomagają pokrywać codzienne zobowiązania i nie martwić się ewentualnymi zatorami płatniczymi, które są codziennością wielu przedsiębiorców, a na które nie mają oni większego wpływu. Kredyty dla firm są produktem sprawdzonym, przetestowanym i bezpiecznym. Znajdziemy dla Ciebie korzystny kredyt inwestycyjny, kredyt obrotowy (kredyt na przychód oraz kredyt na dochód), kredyt gotówkowy dla firm, a także kredyt samochodowy lub kredyt na start.

Wspieramy także przedsiębiorców, którzy są przed otwarciem własnej działalności. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu nawet trudno dostępnych kredytów. Dbamy także o interesy firm, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Znajdziemy kredyt na firmę, który pozwoli Ci wyjść z finansowego dołka. Proponujemy kredyt na spłatę świadczeń ZUS i US. Jeśli firma traci płynność z powodu zbyt wysokich rat, rozwiązaniem będzie kredyt konsolidacyjny dla firm.

Chcesz rozwijać swój biznes, ale nie wiesz, skąd wziąć na to pieniądze? Kredyt dla firm, który pomożemy Ci uzyskać, będzie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

eksperci kredytowi

Kredyt konsolidacyjny dla firm.

Utrzymanie płynności finansowej firmy jest kluczowe dla powodzenia i bezproblemowego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Kredyt konsolidacyjny dla firm to idealne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, których łączna suma rat wszystkich zobowiązań stała się problematyczna, a może nawet niemożliwa do terminowej spłaty. Nie narażaj swojej firmy na kłopoty i zadbaj o płynność finansową z pomocą kredytu konsolidacyjnego dla firm.

Kredyt konsolidacyjny dla firm działa na podobnej zasadzie jak zobowiązanie dla osób prywatnych. Umożliwia połączenie wielu różnych zobowiązań, w jeden kredyt konsolidacyjny. W ten sposób pozbędziesz się ciężaru nadmiernego zadłużenia. Rata dopasowana do możliwości finansowych Twojej firmy, sprawi że terminowa spłata nie będzie stanowiła problemu. Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu, dzięki czemu unikniesz przepłacania na zobowiązaniu.

Z naszą pomocą możesz liczyć na bardzo wysokie kwoty kredytu konsolidacyjnego dla firm, bez dodatkowych zabezpieczeń, niezależnie od tego, w jak trudnej kondycji jest Twoje przedsiębiorstwo.

Obrazek dekoracyjny

Pożyczki dla przedsiębiorców.

Pożyczki dla przedsiębiorców pozwalają pozyskać potrzebne środki finansowe na bieżące wydatki firmy, uregulowanie zobowiązań, wypłatę wynagrodzeń czy zrealizowanie kosztownych inwestycji.

Możesz wykorzystać pozyskany kapitał na wiele różnych celów związanych z prowadzoną działalnością. Ostateczny rodzaj zobowiązania wybierzemy bowiem w oparciu o potrzeby Twojej firmy.

Potrzebujesz pilne gotówki? Chcesz zrealizować kosztowne inwestycje? Planujesz spore wydatki, ale nie chcesz naruszać oszczędności, w dbałości o płynność finansową firmy? Pożyczki dla przedsiębiorców to korzystny sposób na pozyskanie niezbędnych środków dla Twojej firmy. Możemy pozyskać dla Ciebie bardzo wysokie kwoty, bez dodatkowych zabezpieczeń, na najlepszych dostępnych warunkach. Parametry pożyczki dla przedsiębiorców dopasujemy do potrzeb Twojej firmy, dzięki czemu nie przepłacisz na zobowiązaniu. Okres spłaty i rata dostosowana do Twoich możliwości finansowych, nie obciąży budżetu i nie naruszy płynności finansowej firmy.

Pożyczka dla przedsiębiorców skrojona na miarę potrzeb Twojej firmy to najszybszy sposób na realizację celów i spełnianie marzeń o dobrze prosperującym biznesie.

Nie ryzykuj problemów z ZUS-em i USów z ZUS-em i US

Kredyt na spłatę ZUS i US

Kredyt na spłatę ZUS i US bezzwłocznie rozwiąże Twój problem z brakiem gotówki na pokrycie należności.

Konieczność regulowania składek nie należy do zobowiązań, które można odłożyć w czasie. Nie dokładaj sobie stresu i obaw, że zostaną nałożone na Ciebie dotkliwe kary finansowe
i skorzystaj z natychmiastowej pomocy jaką niesie kredyt na spłatę ZUS i US.

Dzięki korzystnemu kredytowi na spłatę ZUS i US terminowo opłacisz należne składki, utrzymasz płynność finansową w firmie i bez problemów będziesz dalej mógł prowadzić działalność i zwiększać dochody. Wynegocjujemy dla Ciebie kredyt na spłatę ZUS i US na indywidualnie dopasowanych warunkach, o możliwie najkorzystniejszych parametrach. Okres spłaty oraz wysokość rat zostanie dopasowana do potrzeb Twoje firmy. Dzięki temu spłata należności w dogodnych ratach nie zachwieje płynnością finansową Twojej firmy, a Tobie da potrzebny czas na ustabilizowanie sytuacji finansowej.

Z kredytem na spłatę ZUS i US pokryjesz należności w 100% i będziesz mógł całkowicie skupić się na swojej firmie, nie martwiąc się zbliżającymi terminami na opłacenie składek.

Chcesz rozwinąć własny biznes, ale brakuje Ci pieniędzy? Skorzystaj z kredytu dla firm.

Nie rezygnuj z marzeń o własnym biznesie przez brak pieniędzy – doradcy Spłata Pożyczek znajdą dla Ciebie korzystny kredyt dla firm. Oferujemy rzetelną pomoc oraz wsparcie podczas całego procesu kredytowania. Nie czekaj i skontaktuj się z nami – szybko uzyskamy potrzebną gotówkę dla Twojej firmy.

Wyślij wniosek

Pomagamy przedsiębiorcom pozyskiwać najlepsze dostępne dla nich finansowanie. Jak to robimy?

Stawiamy na doświadczenie, wiedzę, skuteczność i przejrzystość naszych działań.

Chcesz rozwijać swój biznes, ale nie wiesz, skąd wziąć na to pieniądze? Wyślij wniosek online – zajmiemy się Twoją sprawą.

ikona dekoracyjna

Zespół Specjalistów SplataPozyczek.pl składa się z Doradców, którzy wiele lat przepracowali w sektorze bankowym i finansowym, więc produkty takie jak kredyty dla firm po prostu nie mają przed nami tajemnic.

ikona dekoracyjna

Sprawnie poruszamy się w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości bankowych ofert, promocji i zasad – tak, abyś Ty nie musiał się tym martwić. Jednocześnie o wszystkim na bieżąco Cię informujemy, pozostajemy w stałym kontakcie, odpowiadamy na pytania i rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

ikona dekoracyjna

Wiemy, jak kluczowym elementem dla rozwoju i dobrej kondycji biznesu stanowi odpowiednio dobrany kredyt na firmę.

ikona dekoracyjna

Każdego z naszych Klientów traktujemy z szacunkiem i dużą dozą zwykłej, ludzkiej empatii – a ciągle rosnąca rzesza przedsiębiorców zadowolonych z naszych usług jest najlepszym potwierdzeniem tych słów.

Kredyt dla firm w praktyce.

Ekspert kredytowy

„Trzeba dyscypliny, cierpliwości i odwagi. Musisz mieć chęć do stracenia, ale jednocześnie silne pragnienie, by wygrać.”

 1. Wysoka kwota kredytu bez zabezpieczenia – do 620 tys. zł
  Środki z kredytu możesz przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Nie musisz potwierdzać wydatków fakturami lub innymi dokumentami.
 2. Długi okres kredytowania – do 144 miesięcy
  Kredyt dla Twojej firmy możesz rozłożyć na długi okres spłaty dzięki czemu zapewnisz finansowanie bez nadszarpnięcia płynności finansowej. Odsetki z każdej raty możesz wliczyć jako koszt uzyskania przychodu pomniejszając podatek dochodowy do wpłaty.
 3. Pomoc przy spłacie zaległości w ZUS i US
  W przypadku gdy do podpisania umowy kredytowej potrzebne będzie zaświadczenie o niezaleganiu z ZUS lub US to pomożemy Ci pozyskać środki na uregulowanie zobowiązań.
 4. Refinansowanie kredytów firmowych bez formalności
  Jeżeli spłacasz terminowo zobowiązania firmowe od 12 miesięcy to pomożemy Ci je zrefinansować na korzystnych warunkach bez formalności.
 5. Szybka decyzja kredytowa i wypłata środków – nawet w ciągu 24 H
  Wiemy, że czas jest kluczowym czynnikiem w przypadku potrzeb finansowych firmy. W naszym zespole pracuje 30 ekspertów kredytowych dlatego każdą sprawą zajmujemy się niezwłocznie.

Uzyskaj dodatkowe środki na realizację planów biznesowych – sprawnie, szybko i przy minimum formalności.

Dzięki kredytowi dla firm sfinansujesz planowane inwestycje czy też bieżącą działalność swojej firmy. Nasi doradcy przeanalizują oferty wszystkich banków i przedstawią Ci najkorzystniejszą. Dzięki wiedzy i doświadczeniu wiemy jak uzyskać atrakcyjne finansowanie dla firm, na każdym etapie
ich rozwoju.

Wyślij wniosek

Skorzystaj z naszego kalkulatora.

Ile pieniędzy potrzebujesz?

1 000 zł620000

W jakim czasie chcesz spłacić kredyt?

1 miesiąc144 miesięcy

Oprocentowanie nominalne w skali roku

5.99%20%

Prowizja

3%11%

Całkowita kwota do zapłaty

0.00

Całkowity koszt kredytu

0

Rata miesięczna

0
Skontaktuj się z nami

Powyższe wyliczenia oraz parametry mogą się różnić od ostatecznej decyzji banku, tym samym nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Dzięki usłudze pośrednictwa finansowego uzyskałam satysfakcjonujący mnie kredyt konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach.

Po stronie firmy zawsze stoi człowiek, więc podziękowania kieruję przede wszystkim do Pana Bartka P. za świetną współpracę, profesjonalizm, skuteczność i wszelką pomoc. Jest to fachowiec godny polecenia.

Joanna P

decorative quotes

Myśląc, że jestem już w sytuacji bez wyjścia, panicznie szukając rozwiązania natknęłam się na tę stronę i profesjonalnie się mną zajęto.

Wystarczyło, że uzupełniłam jeden formularz, pobrałam raport z BIK i pobrałam z konta potwierdzenia przelewów z ostatnich sześciu miesięcy. Te informacje pozwoliły na ocenę sytuacji i podjęcie planu działania w mojej sprawie. W końcu ktoś powiedział mi, że jest szansa na wyjście z długów. Serdecznie polecam Pana Łukasza Końskiego z Warszawy, który zajął się wszystkim, gdy ja byłam bardzo zestresowana!

Anna Rotwin

decorative quotes

Szybkie działanie, nawet kiedy myslalem, że sytuacja jest dramatyczna, bez wyjścia, byłem przekonany dzięki Pani Marlenie, że jednak jest nadzieja i wyjście z tej sytuacji.

I tak się stało, jak mówiła wszystko się udało. Profesjonalizm, podejście do klienta na najwyższym poziomie, polecam gorąco 🙂

Tomasz Steć

Co warto wiedzieć o kredytach dla firm?

Jakie są rodzaje kredytów dla firm?

Banki mają w swojej ofercie wiele różnych rodzajów kredytów dla firm, tak aby odpowiadać na potrzeby jak największej liczby przedsiębiorców. Poszczególne rodzaje kredytów różnią się od siebie celem, na jaki można je przeznaczyć, kosztem, wymaganiami, ilością formalności, czy maksymalną kwotą, jaką można otrzymać.

 

Do najpopularniejszych kredytów dla firm należą kredyty obrotowe i kredyty inwestycyjne. Kredyty obrotowe mogą posłużyć na pokrycie bieżących wydatków, takich jak wynagrodzenia pracowników, rachunki, czy zakup materiałów. Kredyt inwestycyjny można przeznaczyć między innymi na zakup maszyn, licencji, oprogramowania czy patentów.

Jak długo firma musi istnieć, aby otrzymać kredyt?

Każdy bank może stawiać inne wymagania wobec potencjalnych kredytobiorców, czy to indywidualnych, czy firmowych. Jednym z często spotykanych warunków, jakie stawia się przedsiębiorcom, jest istnienie firmy przez co najmniej jeden rok. Wiąże się to z faktem, że wiele firm upada i staje się niewypłacalnymi właśnie na początku działalności.

 

Powtarzającą się w wielu przypadkach liczbą jest 12 miesięcy, aczkolwiek niektóre banki mogą wymagać 6 a niektóre 24 miesięcy funkcjonowania firmy. Zdarza się, że wymagania te są obniżane, jeśli na przykład dany przedsiębiorca, prowadzi w danym banku, od co najmniej kilku miesięcy, rachunek firmowy.

Czy firma z krótkim stażem może dostać kredyt?

Tak, nawet firmy, które istnieją dopiero od niedługiego czasu, mogą liczyć na otrzymanie korzystnego kredytu. Założenie firmy wiąże się z wieloma wydatkami, takimi jak wynajem lokalu, leasing pojazdów czy zakup materiałów, które ciężko ponieść z własnych oszczędności. Rozwiązaniem tego problemu jest tak zwany kredyt na start, który jak sama nazwa wskazuje, jest zobowiązaniem dedykowanym właśnie nowym przedsiębiorcom.

 

O pomoc w jego otrzymaniu warto zwrócić się do doświadczonego pośrednika kredytowego. W przeciwnym wypadku proces jego pozyskiwania może być czasochłonny i uciążliwy, a ostatecznie zakończyć się porażką. Z naszą pomocą możesz liczyć na pozyskanie dodatkowych środków szybko i przy minimum formalności, niezależnie od tego, czy działasz na rynku od lat, czy dopiero zaczynasz działalność.

Jakie dokumenty będą wymagane przy wnioskowaniu o kredyt dla firm?

To, jakie dokumenty potrzebne będą do wnioskowania o kredyt dla firm, zależne jest od szeregu czynników, takich jak rodzaj zobowiązania, czy kwota, a także banku, w którym ma ono zostać zaciągnięte. Potencjalny kredytodawca może poprosić między innymi o takie dokumenty, jak:

 

 • zaświadczenie o niezaleganie ze składkami ZUS i US
 • zeznanie podatkowe za rok ubiegły
 • dokumenty księgowe
 • wyciąg z rachunku bankowego firmy.

 

Istnieje również możliwość uzyskania kredytu dla firmy na oświadczenie – taka oferta jest zazwyczaj skierowana do określonych grup zawodowych.

 

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej pomocy, możesz liczyć na profesjonalną pomoc i porady w zakresie tego, jakie dokumenty będą niezbędne w Twojej sytuacji, a także gdzie należy się zwrócić, aby otrzymać kredyt.

Kredyt dla firm – czy warto?

Obecnie w bankach oraz w firmach pożyczkowych można znaleźć wiele różnego rodzaju produktów finansowych – od tych dedykowanych osobom prywatnym po takie, które mają na celu pomoc w rozwoju przedsiębiorstw. Kredyt dla firm to jedno z korzystniejszych zobowiązań dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swój biznes i podtrzymać konkurencyjność na rynku. W związku z tym, że kredyty firmowe opiewają bardzo często na wysokie sumy właściciele firm z różnych branż zastanawiają się czy jest to dla nich korzystne rozwiązanie i czy warto jest się na nie zdecydować.

 

Oczywiście wszystko zależy od aktualnych potrzeb firmy oraz jej sytuacji finansowej jednak w wielu przypadkach kredyt dla firm jest naprawdę korzystnym rozwiązaniem, z którego nie powinno się rezygnować. Nasi doświadczeni doradcy finansowi znajdą dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu dla firm i pomogą w jego uzyskaniu. To co wyróżnia nas na tle innych firm to indywidualne podejście, brak przedpłat oraz wysoka skuteczność. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

Jakie firmy mogą wnioskować o kredyt dla firm?

Kredyt dla firm to produkt przeznaczony zarówno dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i spółkę. Nie ma przy tym znaczenia branża, na jakiej opiera się funkcjonowanie firmy. Wsparcie jest dostępne tak naprawdę dla każdego przedsiębiorcy.

 

Nawet firmy, które istnieją dopiero od niedługiego czasu, mogą liczyć na otrzymanie korzystnego kredytu. Założenie firmy wiąże się z wieloma wydatkami, takimi jak wynajem lokalu, leasing pojazdów czy zakup materiałów, które ciężko ponieść z własnych oszczędności. Rozwiązaniem tego problemu jest tak kredyt dla firm na start, który jak sama nazwa wskazuje, jest zobowiązaniem dedykowanym właśnie nowym przedsiębiorcom.

 

O pomoc w jego otrzymaniu warto zwrócić się do doświadczonego pośrednika kredytowego. W przeciwnym wypadku proces jego pozyskiwania może być czasochłonny i uciążliwy, a ostatecznie zakończyć się porażką. Z naszą pomocą możesz liczyć na pozyskanie dodatkowych środków szybko i przy minimum formalności, niezależnie od tego, czy działasz na rynku od lat, czy dopiero zaczynasz działalność.

Jakie są warunki wnioskowania o szybki kredyt dla firmy?

Każdy bank może stawiać inne wymagania wobec potencjalnych kredytobiorców firmowych. Jednym z często spotykanych warunków jest udokumentowanie istnienia firmy przez co najmniej jeden rok. Wiąże się to z faktem, że właśnie w początkowym okresie działalności, wiele firm upada i staje się niewypłacalnymi.

 

Powtarzającą się w wielu przypadkach liczbą jest 12 miesięcy, aczkolwiek niektóre banki mogą wymagać 6, a niektóre 24 miesięcy funkcjonowania firmy. Zdarza się, że wymagania te są obniżane, jeśli na przykład przedsiębiorca prowadzi w danym banku rachunek firmowy od co najmniej kilku miesięcy.

 

Oprócz wymagań dotyczących czasu istnienia firmy możemy również spodziewać się, że bank zechce sprawdzić, jak wygląda jej sytuacja finansowa oraz historia kredytowa. W związku z tym może wymagać wglądu w wyciągi bankowe lub przedłożenia zaświadczenia o niezaleganiu z płatnościami w US i ZUS. Czy zawsze jest to konieczne? Nie, ponieważ istnieje również taki produkt jak kredyt dla firm bez dochodu. W jego przypadku proces weryfikacji zdolności kredytowej firmy jest okrojony do niezbędnego minimum. To nie tylko łatwiejsza procedura pozbawiona obaw o negatywną decyzję kredytową, ale również sposób na szybki kredyt dla firmy.

Wniosek o kredyt dla firm wzór — co powinno się w nim znaleźć?

Niezbędnym krokiem w procesie ubiegania się o najkorzystniejszy kredyt dla firm jest wypełnienie wniosku. Banki oferujące produkty dla przedsiębiorców przygotowują w tym celu własne formularze, których wypełnienie nie zajmuje dużo czasu. W takim dokumencie należy wskazać różnorodne informacje, które będą potrzebne instytucji finansowej do zweryfikowania zdolności kredytowej przedsiębiorstwa ubiegającego się o wsparcie. Oprócz tego we wniosku właściciel firmy zaznacza jej potrzeby w zakresie kredytu. W związku z tym informacje znajdujące się we wniosku to m.in.:

 

 • rodzaj prowadzonej działalności gospodarczej,
 • okres istnienia firmy,
 • dane osobowe osoby wnioskującej o kredyt (informacje znajdujące się w dowodzie tożsamości, adres, wykształcenie, ilość osób na utrzymaniu, dane kontaktowe itp.),
 • informacje o firmie (numer NIP, branża, liczba zatrudnionych pracowników itp.).

 

Oprócz tego niezbędne będzie również dołączenie różnego rodzaju dokumentów. To, jakie zaświadczenia potrzebne będą do wnioskowania o kredyt dla firm, zależne jest od szeregu czynników, takich jak rodzaj zobowiązania i jego kwota, a także banku, w którym ma ono zostać zaciągnięte. Potencjalny kredytodawca może poprosić między innymi o takie dokumenty, jak:

 

 • zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami ZUS i US,
 • zeznanie podatkowe za rok ubiegły,
 • dokumenty księgowe,
 • wyciąg z rachunku bankowego firmy.

 

Istnieje również możliwość uzyskania kredytu dla firmy na oświadczenie. Taka oferta jest zazwyczaj skierowana do określonych grup zawodowych. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej pomocy, możesz liczyć na profesjonalną pomoc i porady w zakresie tego, jakie dokumenty będą niezbędne w Twojej sytuacji, a także gdzie należy się zwrócić, aby otrzymać kredyt.

Kredyt gotówkowy dla firm — na co można go przeznaczyć?

Banki mają w swojej ofercie wiele różnych rodzajów kredytów dla firm, tak aby odpowiadać na potrzeby jak największej liczby przedsiębiorców. Poszczególne typy kredytów różnią się od siebie celem, na jaki można je przeznaczyć, kosztem, wymaganiami, ilością formalności czy maksymalną kwotą, jaką można otrzymać.

 

Najpopularniejsze rodzaje kredytów dla firm to kredyty obrotowe i kredyty inwestycyjne. Kredyty obrotowe mogą posłużyć na pokrycie bieżących wydatków, takich jak wynagrodzenia pracowników, rachunki czy zakup materiałów. Kredyt inwestycyjny można przeznaczyć między innymi na zakup maszyn, licencji, oprogramowania czy patentów. Interesującym rozwiązaniem jest także kredyt dla firm na spłatę ZUS i US, dzięki któremu przedsiębiorca jest w stanie uregulować należności z tytułu podatków i składek ZUS.

 

Oprócz tego kredytobiorcy mogą skorzystać z produktu, jakim jest kredyt dla firm na dowolny cel. Jak wskazuje sama nazwa, w jego przypadku bank nie wymaga podawania celu, na jaki zostaną przeznaczone pozyskane pieniądze. Dzięki temu firma może zyskać środki finansowe, które zostaną spożytkowane w dowolny sposób. Z ich pomocą możliwa jest chociażby spłata aktualnie posiadanych zobowiązań finansowych przerastających możliwości firmy.

Kredyt dla firm online — czy można wnioskować o wsparcie finansowe przez internet?

Prowadzenie własnego biznesu to ogrom obowiązków, z którymi musi zmierzyć się przedsiębiorca. Jeśli więc istnieje możliwość zaoszczędzenia czasu w trakcie ich wykonywania, warto z niej skorzystać. Doskonałym sposobem na zyskanie dużej ilości cennego czasu jest ubieganie się o kredyt dla firm online. Wybierając taki produkt, nie musisz iść do placówki banku, w którym chcesz starać się o wsparcie. Wystarczy wypełnienie wniosku za pośrednictwem internetu. Szybki kredyt dla firm online sprawdzi się w przypadku osób, które nie są w stanie znaleźć w swoim grafiku miejsca na wizyty w oddziale wybranej instytucji finansowej lub wolą po prostu spożytkować ten czas w inny sposób.

 

Kredyt dla firm online jest dostępny w wielu popularnych bankach. Wystarczy przestudiować dokładnie dostępne oferty i wybrać spośród nich najatrakcyjniejszą opcję. W tym mogą Ci pomóc eksperci Spłaty Pożyczek, którzy świetnie znają się na warunkach oferowanych przez poszczególne instytucje i wiedzą, na co warto zwrócić uwagę, by kredyt był w pełni opłacalny.

Znajdziemy kredyt, który pchnie do przodu Twój biznes

Skorzystaj z porady i pośrednictwa doświadczonych i rzetelnych pośredników kredytowych.

Zapytaj o kredyt dla Twojej firmy

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o kredytach dla firm?

Czy istnieją kredyty pozabankowe dla firm?

Nie tylko banki! Firmy pożyczkowe również oferują klientom firmowym dużą ilość różnorodnych produktów mających na celu wsparcie finansowe w trudnej sytuacji. Zaletą pozabankowych kredytów dla firm jest łatwiejsza procedura ubiegania się o wybrany produkt. Trwa ona zwykle krócej i nie wiąże się tak skomplikowanym procesem weryfikacji zdolności kredytowej, jak ma to miejsce w przypadku kredytów udzielanych przez banki. Warto jednak zaznaczyć, że zobowiązania w firmach pożyczkowych mogą wyróżniać się nieco większymi kosztami. Właśnie dlatego przed złożeniem wniosku warto zasięgnąć opinii doświadczonych doradców Spłaty Pożyczek, którzy wyłonią spośród dostępnych propozycji najatrakcyjniejszą ofertę kredytu dla firmy dopasowaną do potrzeb przedsiębiorcy.

Oprocentowanie kredytów dla firm

Wysokość oprocentowania kredytu to jedna z kluczowych kwestii decydujących o ostatecznym koszcie, jaki firma będzie musiała ponieść w związku z korzystaniem ze wsparcia finansowego. Wiele osób traktuje wysokość oprocentowania jako główny wyznacznik tego, czy kredyt jest opłacalny. Jest to błędem, ponieważ to kwota RRSO jest tą, która daje nam pełny obraz kosztów kredytu. 

 

Oferty banków i firm pożyczkowych są zróżnicowane, jeśli chodzi o wysokość oprocentowania. Kwoty wahają się od kilku do kilkunastu procent, jednak warto przy tym zwrócić uwagę również na inne opłaty, takie jak prowizja czy opłata przygotowawcza. Dopiero po sprawdzeniu wszystkich kosztów możemy z dużą dozą pewności stwierdzić, która oferta to najkorzystniejszy kredyt dla firm.

Niskooprocentowany kredyt dla firm — jakie banki go oferują?

Tani kredyt dla firm to marzenie niejednego przedsiębiorcy. Poprzedzając złożenie wniosku dokładną analizą dostępnych ofert, możemy liczyć na to, że uda się wyselekcjonować spośród nich atrakcyjne rozwiązanie. Niskooprocentowany kredyt dla firm to opcja, którą znajdziemy w ofertach wielu znanych banków, takich jak mBank, ING, Alior Bank, PKO Bank Polski, BNP Paribas czy Santander Bank. Oferty są jednak zmienne, dlatego chcąc skorzystać z najatrakcyjniejszego kredytu dla firm, należy stale śledzić proponowane warunki. Warto mieć również na uwadze to, że banki często tworzą oferty specjalne i różnego rodzaju promocje ograniczone czasowo. 

 

Doradcy Spłaty Pożyczek nieustannie monitorują sytuację na rynku, chcąc zapewnić Klientom dostęp do jak najlepszych ofert. Porównują warunki i w każdej chwili wiedzą, jaki kredyt dla firm jest aktualnie najdogodniejszą opcją dla przedsiębiorcy potrzebującego wsparcia finansowego.

Kredyt dla firm kalkulator — jak obliczyć ratę kredytu dla firm?

Jednym z narzędzi, które mogą okazać się pomocne podczas selekcji taniego kredytu dla firm jest kalkulator kredytu dla firm. Takie udogodnienie często możemy znaleźć na stronach banków i firm pożyczkowych, które chcą ułatwić Klientom wyliczenie wysokości opłat oraz miesięcznej raty. Porównanie wszystkich istniejących ofert nie jest jednak możliwe, ponieważ kalkulator kredytu dla firm nie zawsze jest obecny na stronie instytucji. 

 

W takiej sytuacji najlepszym sposobem na obliczenie miesięcznej raty kredytu dla firm jest skorzystanie z pomocy doradców Spłaty Pożyczek. Doskonale wiedzą oni, co składa się na ratę kredytu i są w stanie zweryfikować, która z ofert zapewni miesięczną ratę w wysokości odpowiadającej możliwościom firmy.

Kredyty dla firm ranking — jak znaleźć dobrą ofertę kredytu?

Najlepszy kredyt dla firmy to przede wszystkim tania i bezpieczna oferta, której warunki są jasne, zrozumiałe i dopasowane do potrzeb przedsiębiorcy. W procesie szukania takiego produktu pomocny może być ranking, czyli porównywarka kredytów dla firm. 

 

Ranking kredytów dla firm to zbiór ofert, wśród których znajdują się wyłącznie produkty, z których mogą skorzystać przedsiębiorcy poszukujący wsparcia finansowego. Próbując znaleźć najlepszy kredyt dla firmy, możemy posiłkować się takim narzędziem. Nie powinno być ono jednak jedyną pomocą w procesie selekcji. Rankingi dostępne w internecie nie zawierają bowiem wszystkich dostępnych aktualnie ofert. Bardzo często nie uwzględniają również istniejących promocji. Na warunki oferowane Klientowi przez bank lub firmę pożyczkową wpływają indywidualne czynniki, których rankingi kredytów dla firm nie biorą pod uwagę

Porównywarka kredytów dla firm — jak to działa?

Kredyt dla firm — gdzie najlepiej się o niego ubiegać? Przed takim właśnie pytaniem stoi wielu przedsiębiorców zagubionych w ogromnej ilości dostępnych ofert. Pomoc w odpowiedzi możemy uzyskać dzięki porównywarce kredytów dla firm. Zbiera ona dostępne oferty, dając kredytobiorcy pewien ogląd sytuacji występującej na rynku kredytów firmowych. Należy jednak zaznaczyć, że porównywarki kredytów dla firm nie są pełne — brakuje w nich często wielu godnych uwagi ofert.

 

Jak działa typowa porównywarka kredytów dla firm? Zwykle należy na początku zaznaczyć, jaka kwota kredytu nas interesuje, a także jak długi czas chcielibyśmy mieć na jej spłatę. Po ustaleniu tych kwestii ukazują nam się oferty spełniające podane wymagania. Z porównywarki dowiadujemy się, jakie są ogólne warunki oferowane przez daną instytucję — wysokość oprocentowania, prowizja, RRSO czy miesięczna rata.

Na co zwrócić uwagę, wybierając najlepszy kredyt dla firm?

Wybór najlepszego kredytu dla firm nie jest prostym zadaniem. Pod uwagę należy bowiem wziąć masę różnorodnych czynników i warunków składających się na daną ofertę. Bez wątpienia należy przy tym przyjrzeć się kwestii kosztów, które decydują o tym, czy kredyt nie będzie dla firmy zbyt ryzykowną decyzją. Przedsiębiorstwo znajdujące się w nieco trudniejszej sytuacji finansowej powinno mieć na uwadze to, jaką kwotę będzie musiało oddać instytucji finansowej za udzielenie kredytu. Oprócz tego istotną kwestią jest maksymalny okres spłaty oferowany przez bank lub firmę pożyczkową. Przekłada się to bowiem na wysokość rat, którą będzie musiała co miesiąc udźwignąć firma. Najlepszy kredyt dla firm to kredyt bezpieczny i zawarty na przejrzystych warunkach. Przed podpisaniem umowy należy więc dokładnie zweryfikować wszystkie jej zapisy.

 

Bardzo możliwe, że firma potrzebuje sprawnej pomocy. Wtedy przydatną opcją będzie szybki kredyt dla firmy. Jak znaleźć taki produkt? Nie wszystkie instytucje wskazują w swoich ofertach, jak długo potrwa proces wnioskowania o kredyt do momentu przelania pieniędzy na konto przedsiębiorcy. Jako specjaliści zajmujący się tematem kredytów na co dzień, doskonale wiemy, jak w praktyce wygląda proces ubiegania się o wsparcie finansowe dla firm. Dzięki swojemu doświadczeniu świetnie orientujemy się w kwestii tego, która instytucja oferuje szybki kredyt dla firm.

Kredyt dla firm — wady i zalety

Obecnie w bankach oraz w firmach pożyczkowych można znaleźć wiele różnego rodzaju produktów finansowych — od tych dedykowanych osobom prywatnym po takie, które mają na celu pomoc w rozwoju przedsiębiorstw. Kredyt dla firm to jedno z korzystniejszych zobowiązań dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swój biznes i podtrzymać konkurencyjność na rynku. W związku z tym, że kredyty firmowe opiewają bardzo często na wysokie sumy, właściciele firm z różnych branż zastanawiają, się czy jest to dla nich korzystne rozwiązanie i czy warto jest się na nie zdecydować. Do tego dochodzi duża ilość formalności, które mogą zniechęcać do korzystania z takiej formy wsparcia dla przedsiębiorstw.

 

Oczywiście wszystko zależy od aktualnych potrzeb firmy oraz jej sytuacji finansowej, jednak w wielu przypadkach kredyt dla firm jest naprawdę korzystnym rozwiązaniem, z którego nie powinno się rezygnować. Nasi doświadczeni doradcy finansowi znajdą dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu dla firm i pomogą w jego uzyskaniu. To co wyróżnia nas na tle innych firm to indywidualne podejście, brak przedpłat oraz wysoka skuteczność. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

Rozwiń swoją wiedzę o kredytach dla firm za pośrednictwem naszych artykułów.

kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej
Paulina Przybysz18.04.2024

Kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej – warunki, przeznaczenie i korzyści

„Rozwój” to modne pojęcie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Wszystko wokół nieustannie się zmienia, dlatego my też nie możemy stać w miejscu. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale również prowadzonych przez nas firm. Dlatego kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej to produkt bankowy wciąż cieszący się popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo przeznaczony jest ten typ finansowania, na co można wydać uzyskane środki i z jakimi wiąże się kosztami, ten wpis jest dla Ciebie!

rekomendacja s – czym jest
Paulina Przybysz13.04.2024

Rekomendacja S – czym jest i co oznacza dla kredytobiorców?

Sektor finansowy jest jedną z najbardziej rygorystycznie nadzorowanych gałęzi gospodarki. Nic w tym dziwnego – od jego stabilności zależy kondycja całej krajowej ekonomii. Nad funkcjonowaniem instytucji finansowych, ale także ubezpieczeniowych, płatniczych czy emerytalnych pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Rekomendacja S jest jednym z narzędzi regulujących działalność kredytową banków. KNF wprowadza w niej zasady dotyczące m.in. udzielania kredytów w obcych walutach albo ustala kwestię wkładu własnego w kredytach hipotecznych. Co zaleca Rekomendacja S i jaki ma to wpływ na konsumentów? Dzisiaj poznamy odpowiedzi na te pytania.

spotkanie z doradca kredytowym
Paulina Przybysz08.04.2024

Jak się przygotować na spotkanie z doradcą kredytowym? Przydatne wskazówki

Nie wiesz, która oferta kredytowa będzie dla Ciebie najlepsza? Formalności związane ze staraniami o dodatkowe pieniądze Cię przerastają? Nie rozumiesz skomplikowanych terminów, którymi posługują się banki? Nie ma w tym nic złego. Nie każdy musi być specjalistą od spraw finansowych! W takich sytuacjach warto rozważyć spotkanie z doradcą kredytowym. Ekspert w tej dziedzinie zapewni Ci kompleksową pomoc. Jego usługi mogą okazać się szczególnie pomocne przy skomplikowanym kredycie hipotecznym. O co pytać doradcę? Jak może wyglądać współpraca? Czy w ogóle warto ją nawiązać? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły

Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych. Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów bez zdolności kredytowej z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni (lub krótszym).

Przykład reprezentatywny: kwota kredytu bez zdolności kredytowej – 60 000 zł, prowizja – 5%, oprocentowanie nominalne – 5,99%, maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 7,37%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 60 000 zł, całkowity koszt kredytu dla Ciebie – 23 893 zł (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 3 000 zł, odsetki od kredytu 20 893 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł), całkowita kwota do zapłaty – 83 893 zł; prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana, oprocentowanie nominalne – 5,99%, 120 miesięcznych rat w równej wysokości 699,11 zł; minimalny okres spłaty – 4 miesiące, maksymalny okres spłaty – do 120 m-cy.

Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego. Działamy w imieniu klienta. Nie pobieramy przedpłat. Nasze wynagrodzenie jest płatne tylko w przypadku uzyskania kredytu, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej. Wynosi ono maksymalnie 19% od kwoty uzyskanego finansowania.