Wybierz udzielany przez Credit Agricole kredyt konsolidacyjny i pozbądź się wreszcie dużej ilości uciążliwych zobowiązań.

Sprawdź, jakie warunki kredytowania mogą być dla Ciebie dostępne!

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Credit Agricole kredyt konsolidacyjny – informacje.

ikona dekoracyjna

W ramach oferowanej przez Credit Agricole konsolidacji możesz skorzystać z opcji dobrania dodatkowej gotówki do podstawowej kwoty kredytu. Bank nie będzie wymagał informacji o tym, na co wydane zostały środki.

ikona dekoracyjna

Dzięki konsolidacji zamienisz wiele uciążliwych zobowiązań finansowych w jedno. Niższa rata oznacza spokój ducha i mniejsze obciążenie domowego budżetu.

ikona dekoracyjna

Masz możliwość dostosowania okresu spłaty do swoich potrzeb. Długi maksymalny okres spłaty (aż 120 miesięcy) pozwala osiągnąć niskie raty i zapewnić bezproblemową spłatę nawet przy dużej kwocie konsolidacji.

ikona dekoracyjna

Szybki i sprawny proces pozyskiwania w Credit Agricole kredytu konsolidacyjnego na korzystnych warunkach. Z pomocą eksperta możesz ograniczyć wszelkie formalności do minimum.

Jak działa kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole?

Dostępny w Credit Agricole kredyt konsolidacyjny online służy do szybkiej i skutecznej spłaty wielu aktualnie spłacanych zobowiązań.

W ramach konsolidacji bank spłaca wskazane mu kredyty i pożyczki, a ich łączna kwota zamienia się w jedno nowe zobowiązanie o niższej racie. Niska rata oznacza brak problemów z terminową płatnością i spokój ducha.
Możliwe jest dobranie dodatkowej gotówki na dowolny cel. Dzięki temu poprzez przeprowadzenie w Credit Agricole konsolidacji uda się pokryć nie tylko dotychczasowe zobowiązania, ale też bieżące wydatki.

Osobom, które interesuje konsolidacja kredytów Credit Agricole proponuje kredyt konsolidacyjny na okres nawet 120 miesięcy.

Bank nie podaje maksymalnej kwoty zobowiązania, co potencjalnie oznacza możliwość poradzenia sobie z nawet największymi kredytami i pożyczkami.

Jednocześnie dostępny w Credit Agricole kredyt konsolidacyjny wprowadza pewne ograniczenia w przypadku zobowiązań na kwotę powyżej 100 000 złotych.

Nie są one udzielane pewnym wybranym grupom: rolnikom, producentom rolnym i osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą.

Warto sięgnąć po pomoc Doradcy Spłata Pożyczek, który zadba o to,

aby warunki spłaty były maksymalnie dopasowane do potrzeb kredytobiorcy, a także ograniczy formalności do minimum.

Kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole – przykład reprezentatywny ze strony www Credit Agricole.*

 • Kwota aktualnych długów 48 100 zł.
 • Kwota kredytu na spłatę zadłużenia 48 100 zł.
 • Dodatkowa gotówka na dowolny cel: nie.
 • Całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego 148 100 zł.
 • Liczba rat 79.
 • Wysokość miesięcznej raty 858,37 zł.
 • RRSO 11,58%.
 • Ubezpieczenie pożyczki: nie.

 

*Wyciąg, dane z oferty Credit Agricole, na dzień 20 czerwca 2022, ze strony www.credit-agricole.pl

Kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole – na przykładzie konkretnego Klienta, który otrzymał kredyt z naszą pomocą.

 • Kwota aktualnych długów 49 000 zł.
 • Łączna suma rat przed konsolidacją 1 342 zł.
 • Kwota kredytu na spłatę zadłużenia 38 731 zł.
 • Dodatkowa gotówka na dowolny cel 10 269 zł.
 • Całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego 49 000 zł.
 • Liczba rat 96.
 • Wysokość miesięcznej raty 750,98 zł.
 • RRSO 10,79%.
 • Ubezpieczenie pożyczki: nie.
Złóż wniosek o kredyt konsolidacyjny

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Dzięki usłudze pośrednictwa finansowego uzyskałam satysfakcjonujący mnie kredyt konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach.

Po stronie firmy zawsze stoi człowiek, więc podziękowania kieruję przede wszystkim do Pana Bartka P. za świetną współpracę, profesjonalizm, skuteczność i wszelką pomoc. Jest to fachowiec godny polecenia.

Joanna P

decorative quotes

Myśląc, że jestem już w sytuacji bez wyjścia, panicznie szukając rozwiązania natknęłam się na tę stronę i profesjonalnie się mną zajęto.

Wystarczyło, że uzupełniłam jeden formularz, pobrałam raport z BIK i pobrałam z konta potwierdzenia przelewów z ostatnich sześciu miesięcy. Te informacje pozwoliły na ocenę sytuacji i podjęcie planu działania w mojej sprawie. W końcu ktoś powiedział mi, że jest szansa na wyjście z długów. Serdecznie polecam Pana Łukasza Końskiego z Warszawy, który zajął się wszystkim, gdy ja byłam bardzo zestresowana!

Anna Rotwin

decorative quotes

Szybkie działanie, nawet kiedy myslalem, że sytuacja jest dramatyczna, bez wyjścia, byłem przekonany dzięki Pani Marlenie, że jednak jest nadzieja i wyjście z tej sytuacji.

I tak się stało, jak mówiła wszystko się udało. Profesjonalizm, podejście do klienta na najwyższym poziomie, polecam gorąco 🙂

Tomasz Steć

Sprawdź czy masz szansę na
kredyt konsolidacyjny w Santander.

* – Pola obowiązkowe
Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

logo-knf
DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Warunki kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole – oferta ogólnodostępna.

 • Maksymalna kwota kredytu ustalana indywidualnie.
 • Możliwość dobrania środków na dowolny cel tak.
 • Okres kredytowania do 120 miesięcy.
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania RRSO od 11,58%.
 • Prowizja za udzielenie kredytu od 0%.
 • Oprocentowanie zmienne ustalane indywidualnie.
 • Ubezpieczenie kredytu niewymagane.
 • Wcześniejsza spłata kredytu 0 zł.
ekspert kredytowy
„Żeby panować nad pieniędzmi, trzeba najpierw zapanować nad samym sobą.”

Co powinieneś wiedzieć w kwestii kredytów w Credit Agricole.

Jakie typy zobowiązań można połączyć w Credit Agricole?

W Agricole kredytem konsolidacyjnym można spłacić przede wszystkim następujące typy zobowiązań finansowych:

 • Kredyty ratalne.
 • Kredyty gotówkowe.
 • Kredyty samochodowe.
 • Karty kredytowe.
 • Pożyczki w koncie osobistym.

 

Czy w Credit Agricole konsolidacja chwilówek jest możliwa? Bank nie wymienia pożyczek pozabankowych na liście zobowiązań możliwych do konsolidacji. Nie należy jednak od razu się poddawać – warto skontaktować się z Doradcą Spłata Pożyczek, aby dowiedzieć się, jakie są w danym momencie dostępne opcje w zakresie połączenia chwilówek. Jak wskazuje nasze doświadczenie ostateczną decyzję co do kredytów i pożyczek, które uda się skonsolidować, podejmuje bank na podstawie oceny zdolności kredytowej klienta.

Koszt kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole

Decydując się na jakiekolwiek zobowiązanie finansowe, w tym oferowany przez Credit Agricole kredyt konsolidacyjny, trzeba zwrócić uwagę na jego koszt. Jest on zależny od wielu różnorodnych czynników, dlatego różni się dla poszczególnych kredytobiorców.

Wśród najważniejszych z nich można wymienić:

 

 • Oprocentowanie nominalne.
 • Prowizję za udzielenie kredytu.
 • Opłaty związane z produktami dodatkowymi (kontem osobistym, ubezpieczeniem kredytu).

 

Na to, ile będzie kosztował kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole, wpłynie też okres spłaty zobowiązania i jego kwota. Skutecznym sposobem na obniżenie kosztu kredytu jest negocjacja. Bank nie ma co prawda wpływu na wszystkie elementy składające się na ostateczny koszt zobowiązania (np. na stopę procentową WIBOR), ale są takie kwestie, które podlegają negocjacji.

Chodzi tutaj przede wszystkim o wspomnianą już prowizję za udzielenie kredytu, a także marżę (stanowiącą część oprocentowania nominalnego). Negocjacji nie trzeba przeprowadzać samodzielnie – przeciwnie, znacznie skuteczniejszym, szybszym i mniej stresującym rozwiązaniem będzie przekazanie tego zadania naszym Doradcom.

 

Wniosek o kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole – kalkulator.

W przypadku chęci zaciągnięcia w Credit Agricole kredytu konsolidacyjnego kalkulator kredytowy z pewnością byłby bardzo pomocny. Bank jednak takiego narzędzia nie przygotował. Potencjalni klienci mają jednak kilka innych opcji, jeśli zależy im na wyliczeniu kosztu kredytu, przewidywanej wysokości rat i innych tego typu kluczowych aspektów.
 

Mogą na przykład skorzystać z innych kalkulatorów dostępnych w Internecie. Ich obsługa jest zazwyczaj bardzo prosta. Wystarczy wprowadzić najważniejsze parametry kredytu (okres spłaty, kwotę, oprocentowanie, prowizję), aby otrzymać poszukiwane informacje. Nie będzie to jednak tak pewne rozwiązanie, jak skorzystanie ze stworzonego przez Credit Agricole kalkulatora kredytu konsolidacyjnego, gdyby takowy istniał.

 

Dodatkowo, nawet w przypadku, gdy mowa byłaby o oficjalnym, przygotowanym przez Credit Agricole konsolidacji kalkulatorze, zawsze należy traktować otrzymane wyniki jako szacunkowe.

 

Ostateczne parametry zobowiązania będą zależeć od indywidualnych okoliczności, których proste kalkulatory nie są w stanie uwzględnić.

 

Uwzględnią je natomiast Doradcy Spłata Pożyczek, którzy przeanalizują sytuację, dokonają precyzyjnych obliczeń i przeprowadzą z bankiem skuteczne negocjacje.

Wniosek o kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć w Credit Agricole kredyt konsolidacyjny online.

Wniosek można złożyć za pośrednictwem strony internetowej tej instytucji finansowej. Po jego przeanalizowaniu pracownik banku skontaktuje się z klientem i omówi szczegóły oferty. Jeśli weryfikacja zdolności kredytowej zakończy się pomyślnie, kolejnymi etapami będą podpisanie umowy kredytowej i wypłata środków.

 

Dostępne są także inne rozwiązania, a mianowicie złożenie wniosku bezpośrednio w placówce banku lub przez telefon. Ponadto obecni klienci mogą wnioskować o kredyt konsolidacyjny za pośrednictwem serwisu transakcyjnego.

 

Nie ma jednak obowiązku zaciągania kredytu całkowicie na własną rękę! Przeciwnie, chcąc wziąć w Credit Agricole kredyt konsolidacyjny warto zwrócić się po pomoc do specjalisty. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu będzie można mieć pewność, że cały proces przebiegnie szybko i sprawnie, a warunki spłaty będą optymalne.

Kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole – dokumenty.

Podstawowe dokumenty niezbędne do tego, aby skorzystać z dostępnego w Agricole kredytu konsolidacyjnego, to dowód osobisty oraz dokumenty poświadczające posiadane dochody. To, jakie dokładnie dokumenty będą zaliczały się do tej drugiej kategorii, zależy głównie od źródła dochodów.

W przypadku osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę wystarczy oryginał aktualnego zaświadczenie od pracodawcy, w którym wskazany będzie okres zatrudnienia oraz wysokość średniego wynagrodzenia (netto lub brutto) za ostatnie 3 miesiące.

 

Z kolei renciści oraz emeryci, których interesuje oferowany przez Credit Agricole kredyt konsolidacyjny, powinni przedstawić przykładowo ostatni dowód wypłaty emerytury bądź renty lub kserokopię ostatniej waloryzacji świadczenia.

 

Przedsiębiorcy muszą przedłożyć kserokopię dokumentów potwierdzających wpis firmy do ewidencji działalności gospodarczej (lub odpis z KRS-u) i zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami w US lub ZUS-ie. Potrzebne będą również dokumenty związane z sytuacją finansową firmy, natomiast w tym zakresie wiele zależy od wybranej formy opodatkowania.

 

W przypadku zdecydowania się na przeprowadzenie w Credit Agricole konsolidacji, najlepiej poprosić o pomoc doświadczonego specjalistę.

 

Dzięki temu nie będzie problemu z ustaleniem, w jakie konkretnie zaświadczenia i oświadczenia trzeba się zaopatrzyć, a także gdzie można je uzyskać.

Złóż wniosek o kredyt konsolidacyjny

Jak wziąć pożyczkę konsolidacyjną
Credit Agricole?

1

Skontaktuj się z dobrym Doradcą kredytowym.

2

Uzyskaj wsparcie w zgromadzeniu dokumentów i złożeniu wniosku.

3

Poczekaj na otrzymanie decyzji kredytowej.

4

Podpisz umowę kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole, a pieniądze niezwłocznie wpłyną na Twoje konto.

Zalety kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole.

 • Spłata rozłożona na nawet 120 rat.
 • Możliwość uzyskania wysokich kwot.
 • Bank zezwala na łączenie zobowiązań różnego typu.
 • Spłacanie jednej, niższej raty.
 • Dostępne są dodatkowe środki na dowolny cel.
 • Indywidualnie dostosowane warunki spłaty.
 • Ograniczenie formalności do minimum.
 • Szybka decyzja kredytowa.

Wady kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole.

 • Konieczne jest odpowiednie udokumentowanie dochodów.
 • Oferty ogólnodostępne mogą być mniej atrakcyjne niż te uzyskane przez doradcę.
 • Dodatkowe produkty (np. ubezpieczenie) wpływają na ostateczny koszt kredytu.
ikona dekoracyjna

Opinie o kredycie konsolidacyjnym w Credit Agricole.

Dla każdego, kto będzie chciał wziąć kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole opinie dotychczasowych kredytobiorców będą cennym źródłem dodatkowych informacji. Kształtują się one bardzo pozytywnie, co oznacza, że warto się tym produktem finansowym zainteresować. Wśród aspektów, które podkreślane są najczęściej, można wyróżnić niewielką ilość formalności związanych z zaciągnięciem zobowiązania, a także krótki czas oczekiwania na otrzymanie decyzji kredytowej.

Co więcej, do kredytu można dobrać dodatkową gotówkę na dowolny cel, co czyni go jeszcze bardziej uniwersalnym.

Co jeszcze wpływa na to, że oferowanej przez Credit Agricole konsolidacji opinie są tak pozytywne? Choćby to, jak wiele różnych typów zobowiązań można ze sobą połączyć.

Z pomocą Doradcy Spłata Pożyczek możesz liczyć na atrakcyjne warunki spłaty, dopasowane do okoliczności.

ikona dekoracyjna

Opinie o kredycie konsolidacyjnym w Credit Agricole.

Dla każdego, kto będzie chciał wziąć kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole opinie dotychczasowych kredytobiorców będą cennym źródłem dodatkowych informacji. Kształtują się one bardzo pozytywnie, co oznacza, że warto się tym produktem finansowym zainteresować. Wśród aspektów, które podkreślane są najczęściej, można wyróżnić niewielką ilość formalności związanych z zaciągnięciem zobowiązania, a także krótki czas oczekiwania na otrzymanie decyzji kredytowej.

Co więcej, do kredytu można dobrać dodatkową gotówkę na dowolny cel, co czyni go jeszcze bardziej uniwersalnym.

Co jeszcze wpływa na to, że oferowanej przez Credit Agricole konsolidacji opinie są tak pozytywne? Choćby to, jak wiele różnych typów zobowiązań można ze sobą połączyć.

Z pomocą Doradcy Spłata Pożyczek możesz liczyć na atrakcyjne warunki spłaty, dopasowane do okoliczności.

ikona dekoracyjna

Credit Agricole kredyt konsolidacyjny – podsumowanie

Udzielany przez Credit Agricole kredyt konsolidacyjny jest bez wątpienia warty rozważenia, zwłaszcza w przypadku osób, które czują się nadmiernie obciążone aktualnie spłacanymi zobowiązaniami. Spłacanie jednej, niższej raty zwolni miejsce w domowym budżecie i odejmie niepotrzebnego stresu. W zakresie konsolidacji kredytów Credit Agricole daje duże możliwości – nic nie stoi na przeszkodzie, aby pozbyć się wszystkich uciążliwych długów za jednym zamachem.

Jeśli chodzi o kalkulator kredytowy konsolidacyjny Credit Agricole nie przygotowało swojego dedykowanego rozwiązania, ale można skorzystać z innych narzędzi. Wszelkie koszty związane z kredytem, a także wysokość rat bez problemu wyliczy wykwalifikowany ekspert, nie trzeba więc tracić czasu na samodzielne próby ustalenia optymalnych parametrów zobowiązania.

ikona dekoracyjna

Credit Agricole kredyt konsolidacyjny – podsumowanie

Udzielany przez Credit Agricole kredyt konsolidacyjny jest bez wątpienia warty rozważenia, zwłaszcza w przypadku osób, które czują się nadmiernie obciążone aktualnie spłacanymi zobowiązaniami. Spłacanie jednej, niższej raty zwolni miejsce w domowym budżecie i odejmie niepotrzebnego stresu. W zakresie konsolidacji kredytów Credit Agricole daje duże możliwości – nic nie stoi na przeszkodzie, aby pozbyć się wszystkich uciążliwych długów za jednym zamachem.

Jeśli chodzi o kalkulator kredytowy konsolidacyjny Credit Agricole nie przygotowało swojego dedykowanego rozwiązania, ale można skorzystać z innych narzędzi. Wszelkie koszty związane z kredytem, a także wysokość rat bez problemu wyliczy wykwalifikowany ekspert, nie trzeba więc tracić czasu na samodzielne próby ustalenia optymalnych parametrów zobowiązania.

Rozwiń swoją wiedzę o kredytach dla firm
za pośrednictwem naszych artykułów.

zastrzezenie numeru pesel
Paulina Przybysz17.06.2024

Zastrzeżenie numeru PESEL – jak to zrobić?

Numer PESEL (Powszechny Elektroniczny System Ewidencji Ludności) to unikalny identyfikator nadawany każdemu obywatelowi Polski. Jest on kluczowym elementem w procesie identyfikacji osoby w wielu instytucjach, od urzędów po banki. W ostatnich latach, w dobie rosnących zagrożeń związanych z kradzieżą tożsamości, coraz częściej pojawiają się pytania o możliwość zastrzeżenia numeru PESEL. Czy jest to możliwe? Jakie są mechanizmy ochrony tego numeru?

kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej
Paulina Przybysz18.04.2024

Kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej – warunki, przeznaczenie i korzyści

„Rozwój” to modne pojęcie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Wszystko wokół nieustannie się zmienia, dlatego my też nie możemy stać w miejscu. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale również prowadzonych przez nas firm. Dlatego kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej to produkt bankowy wciąż cieszący się popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo przeznaczony jest ten typ finansowania, na co można wydać uzyskane środki i z jakimi wiąże się kosztami, ten wpis jest dla Ciebie!

rekomendacja s – czym jest
Paulina Przybysz13.04.2024

Rekomendacja S – czym jest i co oznacza dla kredytobiorców?

Sektor finansowy jest jedną z najbardziej rygorystycznie nadzorowanych gałęzi gospodarki. Nic w tym dziwnego – od jego stabilności zależy kondycja całej krajowej ekonomii. Nad funkcjonowaniem instytucji finansowych, ale także ubezpieczeniowych, płatniczych czy emerytalnych pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Rekomendacja S jest jednym z narzędzi regulujących działalność kredytową banków. KNF wprowadza w niej zasady dotyczące m.in. udzielania kredytów w obcych walutach albo ustala kwestię wkładu własnego w kredytach hipotecznych. Co zaleca Rekomendacja S i jaki ma to wpływ na konsumentów? Dzisiaj poznamy odpowiedzi na te pytania.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły

Skutecznie pozyskujemy pożyczki dla przedsiębiorców z całej Polski.

Nasi eksperci charakteryzują się wysoką wiedzą, zaangażowaniem i kontaktami na szczeblu decyzyjnym. Jesteśmy skuteczni w uzyskiwaniu pożyczek dla firm!

Z naszą pomocą korzystne pożyczki dla przedsiębiorców będą w Twoim zasięgu. Specjalizujemy się w odnajdywaniu skutecznych wyjść z nawet najtrudniejszych sytuacji. Doskonała znajomość polskiego rynku usług finansowych, wieloletnie doświadczenie i umiejętności negocjacyjne pozwalają nam na pozyskiwanie pożyczek o optymalnych parametrach, których terminowa spłata nie nadwyręży budżetu firmy.

Współpracujemy z przedsiębiorcami z różnych regionów i branż, działających w ramach różnorodnych typów działalności gospodarczej (jednoosobowych działalności gospodarczych, ale też wszystkich rodzajów spółek). Pozyskujemy atrakcyjne pożyczki dla przedsiębiorców zarówno dla mniejszych firm, jak i dla średnich oraz dużych podmiotów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zwracając uwagę na jego potrzeby i oczekiwania, a także dokładnie analizując sytuację finansową firmy. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania profesjonalnych porad i rzetelnego wsparcia w pozyskaniu pożyczki marzeń, która pozwoli firmie się rozwinąć lub poradzić sobie z przejściowymi trudnościami!

Na jaki cel można brać pożyczki dla przedsiębiorców?

Pożyczki dla przedsiębiorców to bardzo szeroka kategoria produktów finansowych. W jej skład wchodzą pożyczki, które łączy docelowy pożyczkobiorca, a więc przedsiębiorca, a niekoniecznie łączy je cel zobowiązania.

W praktyce oznacza to, że niezależnie od tego, na co konkretnie chcemy wydać uzyskane środki, powinniśmy być w stanie znaleźć ofertę dla siebie. Przykładowo, pożyczkę dla przedsiębiorców można zaciągnąć na realizację inwestycji związanej z firmą. Takiej jak chociażby zakup nowego pojazdu, licencji, oprogramowania czy maszyny. Nic także nie stoi na przeszkodzie, aby sfinansować pożyczką dla przedsiębiorców bieżące potrzeby firmy. Mowa tu między innymi o takich wydatkach, jak wynagrodzenia pracownicze, podatki i składki, towar i półprodukty, a także zobowiązania wobec kontrahentów.

Czy warto brać pożyczki dla przedsiębiorców?

W wielu przypadkach pożyczki dla przedsiębiorców mogą okazać się atrakcyjnym rozwiązaniem. Przede wszystkim z uwagi na ich wysokie maksymalne kwoty, a także relatywnie niewielką ilość formalności, jaka się z nimi wiąże. To więc dobra opcja zwłaszcza dla tych firm, którym zależy na czasie lub które mogą mieć problem z uzyskaniem kredytu firmowego.

Wiele jednak zależy od innych indywidualnych okoliczności, tak więc najlepiej, aby sprawie przyjrzał się ekspert, zanim zostaną podjęte jakiekolwiek decyzje. Specjalista przeanalizuje sytuację i doradzi, jaki typ pożyczki lub kredytu będzie najlepszy, a także pomoże w znalezieniu najkorzystniejszej oferty i zajmie się załatwieniem wszystkich formalności z nią związanych. Dzięki temu cały proces zaciągania pożyczek dla przedsiębiorców stanie się szybszy, prostszy i mniej stresujący.

Wpadłeś w spiralę kredytową i nie wiesz, jak z niej wyjść?

Nasi specjaliści czekają, by Cię wysłuchać i znaleźć dla Ciebie najlepszy
kredyt konsolidacyjny online.

Zapytaj o kredyt online