Kredyt dla firm PKO

Weź w PKO kredyt firmowy na najlepszych warunkach i opłać bieżące wydatki lub zrealizuj szeroko zakrojoną inwestycję. Z pomocą specjalistów uzyskasz zobowiązanie idealnie dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Kredyt dla firm PKO – najważniejsze informacje

Oferowany przez PKO BP kredyt dla firm może posłużyć do różnych celów, w zależności od tego, który konkretnie produkt finansowy wybierzemy. Dostępne jest bardzo wiele różnorodnych zobowiązań, więc każda firma powinna móc odnaleźć odpowiednią opcję dla siebie.

Wśród tych najpopularniejszych można wymienić przygotowany przez PKO BP kredyt dla firm na start, a także kredyty obrotowe, odnawialne, inwestycyjne i hipoteczne.

ikona dekoracyjna

Eksperci Spłata Pożyczek uzyskają korzystny kredyt firmowy w PKO BP dla Twojego przedsiębiorstwa. Szybko, sprawnie i bez dużej ilości uciążliwych formalności.

ikona dekoracyjna

Dopasuj okres spłaty kredytu dla firm w PKO do możliwości finansowych firmy i ciesz się niską ratą. Pozyskaj środki bez nadmiernego obciążania firmowego budżetu.

ikona dekoracyjna

Pomożemy Ci z wypełnieniem wniosku i zebraniem odpowiedniej dokumentacji. Dzięki Temu możesz liczyć na błyskawiczną decyzję kredytową.

ikona dekoracyjna

Nie przepłacaj na dostępnym w PKO kredycie dla firm – pozwól ekspertom negocjować z bankiem warunki spłaty w imieniu Twojej firmy.

Warunki zobowiązań dla firm w PKO – oferty ogólnodostępne

  • maksymalna kwota ustalana indywidualnie
  • okres kredytowania do 60 miesięcy (*kredyt inwestycyjny – do 20 lat)
  • prowizja za udzielenie kredytu od 0%
  • oprocentowanie zmienne ustalane indywidualnie
  • ubezpieczenie nie wymagane
  • wcześniejsza spłata zobowiązania 2% prowizji
Ekspert kredytowy

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Dzięki usłudze pośrednictwa finansowego uzyskałam satysfakcjonujący mnie kredyt konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach.

Po stronie firmy zawsze stoi człowiek, więc podziękowania kieruję przede wszystkim do Pana Bartka P. za świetną współpracę, profesjonalizm, skuteczność i wszelką pomoc. Jest to fachowiec godny polecenia.

Joanna P

decorative quotes

Myśląc, że jestem już w sytuacji bez wyjścia, panicznie szukając rozwiązania natknęłam się na tę stronę i profesjonalnie się mną zajęto.

Wystarczyło, że uzupełniłam jeden formularz, pobrałam raport z BIK i pobrałam z konta potwierdzenia przelewów z ostatnich sześciu miesięcy. Te informacje pozwoliły na ocenę sytuacji i podjęcie planu działania w mojej sprawie. W końcu ktoś powiedział mi, że jest szansa na wyjście z długów. Serdecznie polecam Pana Łukasza Końskiego z Warszawy, który zajął się wszystkim, gdy ja byłam bardzo zestresowana!

Anna Rotwin

decorative quotes

Szybkie działanie, nawet kiedy myslalem, że sytuacja jest dramatyczna, bez wyjścia, byłem przekonany dzięki Pani Marlenie, że jednak jest nadzieja i wyjście z tej sytuacji.

I tak się stało, jak mówiła wszystko się udało. Profesjonalizm, podejście do klienta na najwyższym poziomie, polecam gorąco 🙂

Tomasz Steć

Co warto wiedzieć na temat pożyczek dla firm w PKO?

Czy kredyt dla nowych firm w PKO jest możliwy?

Otworzenie firmy bądź rozwinięcie jej w początkowej fazie działalności jest nie tylko trudne, ale też kosztowne, a nie każdy dysponuje dużymi oszczędnościami, aby pokryć liczne wydatki (np. związane z zakupem towarów czy półproduktów) z własnej kieszeni. Dlatego też, jeśli chodzi o dostępne w PKO kredyty dla firm, dużą popularnością cieszy się ten stworzony z myślą o początkujących biznesmenach.

 

W PKO kredyt dla firm na start (a właściwie pożyczka na start) jest rozumiany jako produkt finansowy skierowany do przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność przez okres krótszy niż 18 miesięcy.

 

W jego ramach przedsiębiorca może otrzymać nawet do 100 000 złotych na różnego typu wydatki firmowe, a spłatę rozłożyć na okres do 60 miesięcy. Co istotne, bank nie wymaga przedstawiania faktur rozliczeniowych potwierdzających, na co wykorzystane zostały środki.

 

Kredyt na start dla nowych firm PKO przyznaje zarówno osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, jak i spółkom cywilnym osób fizycznych, jawnym oraz partnerskim, a także rolnikom. Żeby móc skorzystać z oferty, trzeba posiadać rachunek bieżący w PKO Banku Polskim.

 

Każdy kredytobiorca, który zdecyduje się na ten oferowany przez PKO kredyt firmowy, będzie miał możliwość skorzystania raz w każdym roku kalendarzowym z miesięcznych wakacji kredytowych. W tym czasie zawieszona będzie spłata zarówno kapitału, jak i odsetek od zobowiązania.

Kredyt obrotowy dla firm PKO – czym jest?

Kredyt obrotowy dla firm PKO BP udziela na maksymalnie 36 miesięcy. Uzyskane środki można przeznaczyć na dowolny cel związany z bieżącą działalnością firmy, a więc na przykład na opłacenie wynagrodzeń pracowników, uregulowanie składek i podatków, zatowarowanie sklepu czy zakup półproduktów.

 

Tego typu zobowiązanie można zaciągnąć w placówce banku (i otrzymać szybką decyzję kredytową w przypadku kwoty zobowiązania nieprzekraczającej 1 000 000 złotych) lub online. Kredyt obrotowy dla firm PKO pozwala zaciągnąć przy pomocy swojego serwisu transakcyjnego, czyli iPKO (na kwotę do 500 000 złotych) lub aplikacji mobilnej IKO (do 100 000 złotych).

Na jakich warunkach udzielany jest kredyt hipoteczny dla firm PKO?

W PKO kredyt firmowe można (z pewnymi wyjątkami) zabezpieczyć hipoteką – pozwala to otrzymać większą kwotę i rozłożyć spłatę zobowiązania na dłuży okres. Hipoteka może również pomóc w przypadku problemów z osiągnięciem wystarczająco wysokiej zdolności kredytowej.

 

Warto wiedzieć, że w banku PKO BP kredyt firmowy tego typu można przeznaczyć nie tylko na zakup lub budowę nowej nieruchomości (względnie remont już posiadanej), ale też na dowolne inne cele inwestycyjne bądź związane z bieżącą działalnością.

 

Taki kredyt dla firm PKO pozwala zaciągnąć na kwotę do nawet 2 milionów złotych. Maksymalny okres spłaty wynosi 15 lat. Kredytobiorca ma do wyboru raty równe lub malejące, a już w trakcie spłaty zobowiązania istnieje także możliwość zmiany typu rat na inny, tak, aby dopasować go do aktualnej sytuacji finansowej firmy.

Kredyt odnawialny dla firm PKO – jak działa?

W PKO BP kredyt dla firm może także przyjąć formę kredytu odnawialnego. Kredyt odnawialny jest wariantem kredytu obrotowego, który również można wykorzystać na dowolne cele związane z prowadzoną działalnością. Jest on powiązany z rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym i funkcjonuje jako dodatkowy limit do wykorzystania, kiedy skończą się na koncie własne środki.

 

Po wykorzystaniu limitu i jego uzupełnieniu ponownie można korzystać z dodatkowych środków – stąd też w nazwie tego zobowiązania pojawia się słowo „odnawialny”. Od chcących zaciągnąć kredyt odnawialny dla firm PKO BP wymaga posiadania konta firmowego w tym banku, jako że to do niego zostanie dodany ustalony limit.

Do czego służy kredyt inwestycyjny dla firm PKO?

Jeśli chodzi o kredyt inwestycyjny dla firm PKO przyjmuje stosunkowo liberalne zasady. Przede wszystkim nie stawia wysokich warunków w zakresie stażu firmy. Przeciwnie – w PKO BP kredyt dla firm na start na inwestycje jest jak najbardziej możliwy. Można go przeznaczyć między innymi na takie cele, jak budowa nieruchomości firmowych, ich termomodernizacja, zakup maszyn oraz wyposażenia.

 

W PKO BP kredyt firmowy tego typu można zaciągnąć na nawet 2 lat. Zobowiązanie może pokryć do 90% wartości inwestycji, co wiąże się z wkładem własnym na poziomie co najmniej 10%. Kredytobiorcy mogą zaciągnąć tradycyjny kredyt inwestycyjny dla firm w PKO w złotówkach, ale nie tylko – finansowanie można uzyskać również w euro, co przyda się firmom o międzynarodowym profilu działalności.

 

W przypadku kredytu na kwotę do 500 000 złotych istnieje możliwość zaciągnięcia zobowiązania bez zabezpieczeń rzeczowych, może się to jednak wiązać z pewnymi dodatkowymi warunkami (m.in. w zakresie stażu firmy). Oferowany przez PKO kredyt dla firm może być spłacany w ramach rat równych bądź malejących.

Opinie o kredycie dla firm w PKO

Dla firm, które rozważają kredyt dla firm w PKO BP opinie dotychczasowych kredytobiorców będą źródłem wielu bardzo cennych informacji. Można się z nich dowiedzieć, jak przedsiębiorcy oceniają między innymi jakość obsługi klienta, warunki spłaty czy proces wnioskowania o kredyt.

 

Oferowany przez PKO kredyt firmowy cieszy się dobrymi opiniami ze względu na takie aspekty, jak wysoka maksymalna kwota zobowiązania oraz wiele różnorodnych wariantów do wyboru (w tym m.in. kredyt dla nowych firm w PKO).

Kredyt dla firm PKO – koszty

Na to, ile będą kosztować w PKO kredyty dla firm, wpływa wiele czynników. Najważniejsze z nich to kwota zobowiązania i okres spłaty, a także oprocentowanie nominalne, prowizja za udzielenie zobowiązania i opłaty dodatkowe (np. ubezpieczenie). Pewne aspekty kredytu, przede wszystkim marża banku (stanowiąca część oprocentowania) i prowizja podlegają negocjacjom, co pozwala uzyskać jeszcze lepsze warunki finansowania.

 

Dla chcących zaciągnąć w PKO kredyt dla firm kalkulator kredytowy okaże się niezwykle użytecznym narzędziem. Pozwala on precyzyjnie obliczyć między innymi całkowity koszt zobowiązania, a także wysokość raty kredytu. PKO Bank Polski nie
udostępnia takiego kalkulatora na swojej stronie internetowej, ale zawsze można
skorzystać z któregoś z narzędzi dostępnych w sieci lub poprosić o pomoc eksperta.

✅ wysoka maksymalna kwota zobowiązania
✅ długi okres spłaty pozwalający uzyskać niską ratę
✅ wiele wariantów do wyboru
✅ atrakcyjne warunki spłaty
✅ w niektórych przypadkach możliwość uzyskania wakacji kredytowych
✅ kredyt w placówce banku lub online
✅ możliwość zaciągnięcia kredytu dla nowych firm
 

✅ krótki czas oczekiwania na decyzję kredytową

✅ formalności ograniczone do minimum
✅ wygodny sposób na finansowanie firmowych wydatków
❌ może być konieczne udokumentowanie dochodów firmy
❌ niektóre kredyty wymagają posiadania rachunku bieżącego w PKO
❌ przed udzieleniem kredytu bank przeprowadza analizę zdolności kredytowej

Rozwiń swoją wiedzę o pożyczkach dla firm za pośrednictwem naszych artykułów.

zastrzezenie numeru pesel
Paulina Przybysz17.06.2024

Zastrzeżenie numeru PESEL – jak to zrobić?

Numer PESEL (Powszechny Elektroniczny System Ewidencji Ludności) to unikalny identyfikator nadawany każdemu obywatelowi Polski. Jest on kluczowym elementem w procesie identyfikacji osoby w wielu instytucjach, od urzędów po banki. W ostatnich latach, w dobie rosnących zagrożeń związanych z kradzieżą tożsamości, coraz częściej pojawiają się pytania o możliwość zastrzeżenia numeru PESEL. Czy jest to możliwe? Jakie są mechanizmy ochrony tego numeru?

kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej
Paulina Przybysz18.04.2024

Kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej – warunki, przeznaczenie i korzyści

„Rozwój” to modne pojęcie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Wszystko wokół nieustannie się zmienia, dlatego my też nie możemy stać w miejscu. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale również prowadzonych przez nas firm. Dlatego kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej to produkt bankowy wciąż cieszący się popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo przeznaczony jest ten typ finansowania, na co można wydać uzyskane środki i z jakimi wiąże się kosztami, ten wpis jest dla Ciebie!

rekomendacja s – czym jest
Paulina Przybysz13.04.2024

Rekomendacja S – czym jest i co oznacza dla kredytobiorców?

Sektor finansowy jest jedną z najbardziej rygorystycznie nadzorowanych gałęzi gospodarki. Nic w tym dziwnego – od jego stabilności zależy kondycja całej krajowej ekonomii. Nad funkcjonowaniem instytucji finansowych, ale także ubezpieczeniowych, płatniczych czy emerytalnych pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Rekomendacja S jest jednym z narzędzi regulujących działalność kredytową banków. KNF wprowadza w niej zasady dotyczące m.in. udzielania kredytów w obcych walutach albo ustala kwestię wkładu własnego w kredytach hipotecznych. Co zaleca Rekomendacja S i jaki ma to wpływ na konsumentów? Dzisiaj poznamy odpowiedzi na te pytania.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły