Kredyt gotówkowy dla firm

Pomożemy Ci pozyskać dodatkowe środki dla Twojej firmy na najlepszych możliwych warunkach – bez zbędnych formalności.

Kontakt

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Weź szybki, wygody kredyt gotówkowy dla firm i ciesz się potrzebnymi funduszami, które możesz przeznaczyć na dowolny cel związany z Twoją działalnością.

Dzięki korzystnemu kredytowi gotówkowemu dla firm sfinansujesz wynagrodzenia pracownicze, zakupisz niezbędne materiały czy opłacisz rachunki.

ikona dekoracyjna

Opłacalny kredyt gotówkowy pozwoli Ci wyjść z chwilowych problemów finansowych, ustabilizować sytuację w firmie bądź wdrożyć nowe rozwiązania. To tanie, bezpieczne rozwiązanie dla zarówno małych, jak i średnich oraz dużych firm.

ikona dekoracyjna

Kredyt gotówkowy dla firm może zostać rozłożony nawet na bardzo długi okres. Nie musisz martwić się, że zwrot pożyczonej gotówki będzie musiał nastąpić w kilka miesięcy. Pozwoli Ci to na spłatę zobowiązania w dogodnym dla Ciebie tempie.

ikona dekoracyjna

Niska miesięczna rata kredytu gotówkowego nie nadwyręży budżetu Twojej firmy. Jej terminowa spłata nie będzie dla Ciebie żadnym wyzwaniem, a jej wysokość nie utrudni rozwoju firmy czy utrzymania płynności finansowej.

ikona dekoracyjna

Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze możliwe warunki kredytu. Możesz mieć pewność, że korzystając z naszej pomocy nie przepłacisz, a zobowiązanie będzie indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Twoja firma pilnie potrzebuje profesjonalnej pomocy, aby pozyskać potrzebne fundusze? Zwróć się do nas, a zaoferujemy Ci rzetelne i skuteczne wsparcie!

Doskonale radzimy sobie z pozyskiwaniem opłacalnych kredytów dla firm różnych rozmiarów i działających w różnych branżach. Znajdujemy korzystne rozwiązania nawet w bardzo trudnych sytuacjach.

Skontaktuj się z nami

Kredyt gotówkowy dla firm sposobem na problemy finansowe.

Doszło do nagłego załamania na rynku, pojawił się nowy konkurent, a może Twoja firma działa sezonowo i w pewnych okresach ma ograniczone możliwości zarobku? Potrzebujesz dodatkowych środków na opłacenie rachunków i faktur, składek ZUS i US, czy zakup surowców oraz materiałów? Kredyt gotówkowy dla firm może rozwiązać Twoje problemy.

Z naszą pomocą pozyskasz go na najlepszych możliwych warunkach, dzięki czemu nie zaszkodzi on na dłuższą metę Twoim finansom, a przeciwnie – wspomoże je. Unikniesz w ten sposób pogorszenia się relacji z kontrahentami, naliczania kar za opóźnienie w spłacie rachunków lub rat oraz utraty płynności finansowej firmy. Dzięki opłacalnemu kredytowi będziesz
w stanie kontynuować działanie firmy, a więc także generowanie dochodów, nawet w bardzo trudnej sytuacji.

Wysoka skuteczność przy minimum formalności.

Banki potrafią być bardzo surowe w kwestii wymagań, które stawiają przedsiębiorcom pragnącym zaciągnąć kredyt. Z tego względu samodzielne uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej bywa bardzo trudne zwłaszcza, jeśli firma nie znajduje się w najlepszej kondycji finansowej.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że pozyskamy dla Ciebie kredyt na najlepszych możliwych warunkach – szybko i bez zbędnych formalności. Nie musisz już obawiać się, że banki odrzucą Twoje wnioski i tym samym tylko jeszcze bardziej pogorszą Twoją sytuację. Nasi doradcy doskonale wiedzą, gdzie się zwrócić, aby szanse na uzyskanie kredytu były jak najwyższe, a parametry zobowiązania – jak najlepsze.

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Szczerze polecam Panią Katarzynę Sawicką –

profesjonalna i fachowa pomoc w uzyskaniu finansowania.

Stanisława Kuczma

decorative quotes

Serdecznie polecam współpracę z Panią Izabelą Sz.

Przemiła i kompetentna osoba, która pomogła znaleźć mi rozwiązanie w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Nie poddaje się, nie zbywa, cierpliwie doradza i odpowiada na wszelkie wątpliwości. Polecam z całego serca współpracę z Panią Izą.

Katarzyna Ch.

decorative quotes

Bardzo polecam współpracę z Panią Małgorzatą Rokita.

Szybko i skutecznie pomogła mi uzyskać kredyt. Profesjonalne podejście do klienta, pełne zaangażowanie. Dziękuje!

Tomasz Sobieski

Kredyt dla firm w praktyce.

ekspert kredytowy
  • Kiedy zdecydujesz się z nami skontaktować, w pierwszej kolejności rzetelnie przeanalizujemy Twoją sytuację finansową. Na podstawie dostarczonych przez Ciebie informacji oszacujemy Twoją zdolność kredytową i znajdziemy najkorzystniejszą ofertę kredytu, która będzie odpowiadała zarówno Twoim potrzebom, jak i możliwościom. Dzięki temu zarówno wysokość raty, jak i okres spłaty będą dla Ciebie wygodne i korzystne.
  • Po przygotowaniu wniosku rozpoczniemy negocjacje z osobami na szczeblu decyzyjnym w wybranym banku. Pozwoli to uzyskać najlepsze możliwe warunki kredytowania. Następny krok to oczekiwanie na pozytywną decyzję kredytową, a po jej otrzymaniu – podpisanie umowy kredytowej i cieszenie się wypłatą potrzebnej gotówki. Szanujemy Twój czas, w związku z czym zadbamy o to, aby cały proces był jak najszybszy i jak najmniej skomplikowany.
  • Korzystając z naszej pomocy, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie aż do momentu, kiedy całkowicie spłacisz zaciągnięty kredyt. Nie musisz obawiać się, że porady uzyskasz tylko do momentu podpisania umowy – współpraca z nami kończy się dopiero w chwili pomyślnej spłaty zobowiązania.
  • Nie przepłacaj niepotrzebnie na drogich, niekorzystnych kredytach dla firm. Zaufaj ekspertom, którzy znajdą dla Ciebie indywidualnie dopasowany kredyt gotówkowy, pozwalający na szybkie i skuteczne pozbycie się trapiących firmę problemów finansowych.

Nie zwlekaj i skontaktuj się z przedstawicielem SpłataPożyczek.

Złóż wniosek

Sprawdź czy masz szansę na
kredyt gotówkowy dla firm.

* – Pola obowiązkowe

Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Kredyt gotówkowy to nie tylko rozwiązanie dla firm z problemami finansowymi – za jego pomocą rozwiniesz także swoją działalność.

Twoja firma znajduje się w stabilnej sytuacji finansowej, ale bieżące dochody nie pozwalają na zakup nowego urządzenia, oprogramowania, czy pojazdu? Wiesz, że dzięki takiemu zakupowi wzrosłyby Twoje zyski, jednak nie posiadasz środków, aby je zrealizować? Kredyt gotówkowy dla firm możesz przeznaczyć na dowolny cel związany z Twoją działalnością gospodarczą – w tym na przykład zakup nowej maszyny, czy licencji.

Stanie w tyle, podczas gdy inne firmy się rozwijają, na dłuższą metę doprowadzi do obniżenia się dochodów. Dlatego też tak ważne jest, aby firma cały czas szła do przodu i starała się rozwijać. Niestety, często na przeszkodzie stoi brak wystarczających środków. Jednak nie musi tak być, a pozyskanie dodatkowych funduszy nie musi wcale być czasochłonne, uciążliwe i kosztowne. Korzystny kredyt gotówkowy pozwoli Ci pożyczyć nawet bardzo dużą sumę i rozłożyć jej spłatę na wiele rat, dzięki czemu nawet duży kredyt nie przeciąży firmowego budżetu.

Bezpieczeństwo i transparentność to aspekty, na które kładziemy duży nacisk. Jeśli cokolwiek podczas procesu pozyskiwania kredytu będzie dla Ciebie niejasne, z chęcią to wyjaśnimy. Odpowiemy ze szczegółami na wszystkie pytania w sposób, który będzie dla ciebie jasny i klarowny.

Dlaczego warto wziąć kredyt gotówkowy dla firm z naszą pomocą?
Powody są następujące:
  • Warunki kredytu zostaną indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.
  • Znajdziemy najlepszą możliwą ofertę, dzięki czemu nie przepłacisz.
  • Długi okres spłaty umożliwi spłacanie kredytu w Twoim własnym tempie.
  • Nie pobierzemy od Ciebie jakichkolwiek przedpłat.
  • Aż do momentu spłaty kredytu będziemy służyć Ci radą i wsparciem.
Zależy Ci na czasie i nie chcesz męczyć się ze zbędnymi formalnościami?

Pomagamy w pozyskaniu korzystnych kredytów gotówkowych dla firm klientom z całej Polski. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo, a także wypełnić wniosek na naszej stronie internetowej. Cały proces może zostać przeprowadzony zdalnie, aby oszczędzić Twój czas.

ekspert kredytowy
„Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę”

Rozwiń swoją wiedzę o kredytach gotówkowych za pośrednictwem naszych artykułów.

spotkanie z doradca kredytowym
Paulina Przybysz08.04.2024

Jak się przygotować na spotkanie z doradcą kredytowym? Przydatne wskazówki

Nie wiesz, która oferta kredytowa będzie dla Ciebie najlepsza? Formalności związane ze staraniami o dodatkowe pieniądze Cię przerastają? Nie rozumiesz skomplikowanych terminów, którymi posługują się banki? Nie ma w tym nic złego. Nie każdy musi być specjalistą od spraw finansowych! W takich sytuacjach warto rozważyć spotkanie z doradcą kredytowym. Ekspert w tej dziedzinie zapewni Ci kompleksową pomoc. Jego usługi mogą okazać się szczególnie pomocne przy skomplikowanym kredycie hipotecznym. O co pytać doradcę? Jak może wyglądać współpraca? Czy w ogóle warto ją nawiązać? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

czym jest zastrzezenie kredytowe
Paulina Przybysz03.04.2024

Czym jest zastrzeżenie kredytowe? W jakich sytuacjach może nas ochronić?

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo danych to coś, do czego wszyscy powinniśmy przykładać szczególną uwagę. Prawie wszystko da się obecnie zrobić online. To duże ułatwienie, ale niesie też za sobą sporo niebezpieczeństw. Zwłaszcza jeśli dane osobowe dostaną się w niepowołane ręce. Każdy z nas słyszał przecież o przestępstwach polegających na zaciąganiu zobowiązań na podstawie cudzych danych. Czy piszemy to wszystko, żeby kogoś nastraszyć? Absolutnie nie! Trzeba jednak mieć świadomość zagrożenia i chronić się przed nim. Dlatego dzisiaj przybliżamy funkcję oferowaną przez Biuro Informacji Kredytowej (BIK) – zastrzeżenie kredytowe. Czy warto się na nie zdecydować?

kredyt walutowy
Paulina Przybysz29.03.2024

Kredyt walutowy – czym jest i co warto o nim wiedzieć?

Często słyszy się, że zmiana kursu jakiejś waluty wywołała burzę na rynkach finansowych. Dlaczego ta kwestia budzi tyle emocji? Bo dla posiadaczy kredytów walutowych wahania wartości jednostki monetarnej, w której się zadłużyli, to czasami „być albo nie być”. Wszyscy pamiętamy uwolnienie kursu franka szwajcarskiego z dnia 15 stycznia 2015 roku, który nazywamy dzisiaj „czarnym czwartkiem”. Gwałtowny wzrost wartości tej waluty spowodował, że raty kredytów frankowych gwałtownie poszybowały w górę. Dla wielu osób zaczęły się poważne kłopoty z wypłacalnością. Czy to oznacza, że powinniśmy bać się kredytów dewizowych? Zdecydowanie nie! Trzeba jednak decydować się na nie świadomie, dlatego dzisiaj zachęcamy, abyś poznał razem z nami specyfikę kredytu walutowego. Jakie są rodzaje zobowiązań dewizowych, kto może się o nie starać i w jaki sposób są spłacane? Zaraz wszystko stanie się jasne!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły

Potrzebujesz środków na bieżącą działalność Twojej firmy?

Możesz dofinansować Twoją firmę bezpiecznym kredytem bankowym. Skuteczna pomoc 
w pozyskiwaniu kredytów dla przedsiębiorców i spółek.

Skontaktuj się z nami

Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych. Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów bez zdolności kredytowej z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni (lub krótszym).

Przykład reprezentatywny: kwota kredytu bez zdolności kredytowej – 60 000 zł, prowizja – 5%, oprocentowanie nominalne – 5,99%, maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 7,37%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 60 000 zł, całkowity koszt kredytu dla Ciebie – 23 893 zł (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 3 000 zł, odsetki od kredytu 20 893 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł), całkowita kwota do zapłaty – 83 893 zł; prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana, oprocentowanie nominalne – 5,99%, 120 miesięcznych rat w równej wysokości 699,11 zł; minimalny okres spłaty – 4 miesiące, maksymalny okres spłaty – do 120 m-cy.

Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego. Działamy w imieniu klienta. Nie pobieramy przedpłat. Nasze wynagrodzenie jest płatne tylko w przypadku uzyskania kredytu, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej. Wynosi ono maksymalnie 19% od kwoty uzyskanego finansowania.