Trudne kredyty

Masz problemy z uzyskaniem kredytu? Banki odmawiają Ci finansowania, a Twoja sytuacja finansowa staje się coraz trudniejsza? Skorzystaj z pomocy doświadczonego doradcy Spłata Pożyczek, który pomoże Ci uzyskać trudne kredyty i doprowadzić finanse do porządku. Oferujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie w uzyskaniu potrzebnych środków nawet w skomplikowanych i nietypowych sytuacjach.

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Trudne kredyty – jak je spłacić?

Spłacanie trudnych kredytów wymaga przede wszystkim dobrego planu oraz konsekwencji w jego realizacji. W każdym przypadku może sprawdzić się inne rozwiązanie, w zależności od okoliczności, w tym m.in. wysokości zadłużenia czy sytuacji finansowej kredytobiorcy. Nie trzeba działać na własną rękę – wręcz przeciwnie. Próbując pozyskać bardzo trudne kredyty samodzielnie, bez wiedzy i doświadczenia w tym zakresie, ciężko jest uzyskać upragniony rezultat.

Jeśli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu trudnego kredytu, skontaktuj się z doświadczonym doradcą Spłata Pożyczek. Specjalista dokładnie zapozna się z sytuacją i opracuje plan spłaty, który będzie odpowiadał Twoim indywidualnym potrzebom i możliwościom finansowym.

ikona dekoracyjna

Pozyskiwanie trudnych kredytów wymaga dogłębnej analizy dostępnych ofert. Oszczędź swój czas i zaufaj doświadczonym doradcom Spłata Pożyczek, którzy znajdą dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

ikona dekoracyjna

Doradcy Spłata Pożyczek pomogą Ci w wypełnieniu wniosku kredytowego i załatwieniu wszelkich innych formalności związanych z bardzo trudnymi kredytami. Dzięki wsparciu ekspertów uzyskasz potrzebne środki szybko i bezstresowo.

ikona dekoracyjna

Dzięki długiemu okresowi kredytowania trudne kredyty bankowe i pozabankowe będą łatwe do terminowej spłaty. Wysokość rat jest zawsze ustalana indywidualnie w oparciu o potrzeby i możliwości finansowe kredytobiorcy.

Profesjonalna pomoc w uzyskaniu trudnego kredytu pozwoli uzyskać wysoką kwotę nawet w skomplikowanej sytuacji. Środki możesz przeznaczyć na spłatę bieżących zobowiązań lub na inne cele.

Bardzo trudne kredyty – czym się charakteryzują?

Bardzo trudne kredyty to te, które banki niechętnie udzielają ze względu na niską zdolność kredytową potencjalnego kredytobiorcy, negatywną historię kredytową lub brak możliwości ustanowienia odpowiednich zabezpieczeń. Ciężkie do uzyskania mogą być również bardzo trudne kredyty z komornikiem, czyli zaciągane przez osoby, wobec których aktualnie toczy się egzekucja komornicza w związku z niespłacaniem na czas innych zobowiązań.

Przez trudne kredyty można także rozumieć takie o wysokim poziomie skomplikowania, czy to z racji ich typu, czy wysokiej kwoty zobowiązania i w związku z tym dużej ilości formalności. Są to na przykład trudne kredyty oddłużeniowe, a także trudne kredyty konsolidacyjne, a więc produkty finansowe skierowane do osób, które chcą zredukować ilość posiadanych długów i zmniejszyć wysokość spłacanych rat. Znalezienie optymalnego rozwiązania dla osób posiadających wiele różnego typu zobowiązań, nierzadko znajdujących się w ciężkiej sytuacji finansowej, nie należy jednak do łatwych zadań.

Dlatego też warto, aby pozyskiwaniem trudnych kredytów zajął się ekspert w tym zakresie. Doradcy Spłata Pożyczek posiadają szerokie doświadczenie w pomocy przy trudnych kredytach, dzięki czemu są w stanie uzyskać korzystne rezultaty nawet w złożonych i wymagających przypadkach.

Trudne kredyty firmowe – czy są możliwe?

Trudne, a nawet bardzo trudne kredyty to nie tylko domena konsumentów. Także firmy potrzebują niekiedy sięgnąć po zewnętrzne finansowanie, jednak uzyskanie kredytu może okazać się niełatwe. Zwłaszcza, gdy przedsiębiorstwo ma już wiele różnych zobowiązań lub doświadcza problemów finansowych. Nie oznacza to, że należy się poddawać, ponieważ odpowiednie podejście może pozwolić na pozyskiwanie potrzebnych środków również w takich przypadkach.

Wiemy, że czas często gra dla przedsiębiorców ogromną rolę i kluczowe jest, aby środki zostały wypłacone jak najszybciej. Z naszym wsparciem możesz liczyć na bezproblemowe przejście przez proces wnioskowania o potrzebny kredyt i krótki czas oczekiwania na decyzję kredytową.

Trudne kredyty firmowe mogą być wykorzystane między innymi na pokrycie bieżących wydatków (np. opłacenie wynagrodzeń pracowników, zakup niezbędnych surowców i produktów), spłatę aktualnych zobowiązań i nie tylko. Przy analizie wniosku kredytowego bank lub inna instytucja finansowa weźmie pod uwagę przede wszystkim takie aspekty, jak wysokość i struktura zadłużenia, przychody firmy, a także to, czy dotychczas wszelkie zobowiązania przedsiębiorstwa były spłacane w terminie.

Skorzystaj z naszego kalkulatora

Ile pieniędzy potrzebujesz?

1 000 zł200000

W jakim czasie chcesz spłacić kredyt?

1 miesiąc120 miesięcy

Oprocentowanie nominalne w skali roku

5.99%20%

Prowizja

0%10%

Całkowita kwota do zapłaty

0.00

Całkowity koszt kredytu

0

Rata miesięczna

0
Skontaktuj się z nami

 

Trudne kredyty z opóźnieniami w BIK - czy jest na nie rozwiązanie?

Instytucje finansowe wykorzystują przechowywaną przez Biuro historię kredytową do oceny wiarygodności potencjalnego klienta. Posiadanie zaległości w BIK może utrudnić uzyskanie kredytu. Opóźnienia w spłacie zobowiązań są dla nich sygnałem, że udzielenie pozytywnej decyzji kredytowej może być ryzykowne.

W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy doradcy Spłata Pożyczek, który pomoże Ci znaleźć właściwe rozwiązanie. Trudne kredyty z opóźnieniami w BIK są możliwe, jednak ich uzyskanie wymaga odpowiedniego podejścia i dobrego doradztwa. Wiele również zależy od okoliczności, ponieważ każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnej analizy.

Trudny kredyt bez BIK będzie bowiem wyglądał inaczej w przypadku, gdy opóźnienia w spłacie zobowiązań były niewielkie lub miały miejsce kilka lat wcześniej, a inaczej, kiedy są one znaczne lub zdarzyły się niedawno.

Pomoc w uzyskaniu trudnego kredytu - gdzie jej szukać?

Jeśli masz problemy z uzyskaniem kredytu, warto skorzystać z pomocy doświadczonego doradcy. Dla wykwalifikowanego doradcy finansowego trudne kredyty nie będą takim wyzwaniem, jak dla kredytobiorcy działającego samodzielnie, szczególnie gdy robi to po raz pierwszy .

Doradca pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertę, która będzie dostosowana do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Możesz także szukać pomocy bezpośrednio w bankach i innych instytucjach finansowych, ale zwykle nie oferują one tak spersonalizowanego wsparcia jak doświadczony doradca. Ponadto w takiej sytuacji dostępne oferty będą ograniczone tylko do danej instytucji.

Dobry doradca doskonale zna sytuację na polskim rynku produktów finansowych, wie gdzie szukać korzystnych ofert i jak prowadzić negocjacje, by uzyskać jeszcze lepsze warunki niż te ogólnodostępne. Dzięki temu nawet bardzo trudne kredyty mogą znaleźć się w zasięgu ręki kredytobiorcy, a do tego nie będą wiązały się z niepotrzebnym przepłacaniem.

Trudne kredyty konsolidacyjne - dlaczego bank może odmówić ich przyznania?

Konsolidacja kredytów to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań dla osób, które mają wiele zobowiązań i chcą je zredukować w jedno, łatwiejsze do spłaty. Jednak banki i inne instytucje finansowe nie zawsze chętnie udzielają kredytów konsolidacyjnych, zwłaszcza w przypadku klientów z negatywną historią kredytową lub niską zdolnością kredytową.

Na szanse na trudne kredyty konsolidacyjne wpłyną więc dane zgromadzone w BIK-u. Biuro Informacji Kredytowej przechowuje informacje zarówno o bieżących zobowiązaniach spłacanych na czas, jak i tych, w przypadku których powstały opóźnienia. Po terminowej spłacie całości zobowiązania dane mogą zostać od razu usunięte z bazy, ale korzystniejszą opcją jest wyrażenie zgody na ich dalsze przetwarzanie, jako że dobrze świadczą o danym kredytobiorcy. Natomiast w przypadku długów uregulowanych z opóźnieniem BIK ma prawo do dalszego przetwarzania danych przez okres 5 lat.

Trudne kredyty bez zdolności kredytowej to również złożona kwestia. Zdolność kredytowa, a więc zdolność do spłaty całego długu na czas, jest obliczana m.in. na podstawie wysokości i źródła dochodów, poziomu zadłużenia i kosztów utrzymania. To, jak niską zdolność kredytową bank będzie skłonny zaakceptować, zależy m.in. od kwoty zobowiązania i ewentualnego zabezpieczenia.

Ponadto poszczególne instytucje finansowe mogą przyjmować za akceptowalny inny poziom ryzyka związanego z udzieleniem kredytu. Dlatego też wnioskując o podobny kredyt w jednej instytucji można spotkać się z odmową, a od drugiej otrzymać decyzję pozytywną.

Warto pamiętać, że odmowa kredytu konsolidacyjnego nie musi oznaczać braku alternatywnych rozwiązań. Doradca Spłata Pożyczek może pomóc w znalezieniu optymalnych opcji finansowania w danym przypadku. Dzięki pomocy przy trudnych kredytach klient może zredukować swoje zobowiązania i zacząć ich spłacanie w sposób bardziej przystępny dla swojego budżetu.

* – Pola obowiązkowe

Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Trudne kredyty oddłużeniowe - dla kogo to oferta?

Kredyt oddłużeniowy to kredyt celowy, udzielany na spłatę innych zobowiązań finansowych. Pozwala zmniejszyć miesięczne obciążenia finansowe oraz zamienić wiele różnych długów w jeden, co ułatwia zarządzanie finansami. Trudne kredyty oddłużeniowe są skierowane przede wszystkim do osób, które borykają się z problemem nadmiernego zadłużenia i mają trudności ze spłatą swoich zobowiązań finansowych na czas.

Trudne kredyty oddłużeniowe mogą oznaczać również takie, w przypadku których problemem nie jest negatywna historia kredytowa, a na przykład duża ilość posiadanych długów i wysoki poziom skomplikowania sprawy.

Dzięki tej formie finansowania można spłacić zarówno zobowiązania bankowe, jak i pozabankowe, na przykład kredyty i pożyczki gotówkowe, karty kredytowe czy kredyty odnawialne, uzyskane od tego samego bądź wielu różnych kredytodawców. Trudne kredyty dla zadłużonych to sposób na uniknięcie dalszych opóźnień w spłacie i związanych z nimi negatywnych konsekwencji.

Trudne kredyty bez zdolności - czy można wnioskować o trudny kredyt bez zdolności kredytowej?

Trudne kredyty bez zdolności kredytowej to z pewnością niełatwe do uzyskania finansowanie. Jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że w niektórych przypadkach jest to możliwe.

Istnieją instytucje finansowe, które są skłonne zaoferować swoje produkty finansowe również osobom bez zdolności kredytowej (czyli w praktyce ze zbyt niską zdolnością). Niska zdolność kredytowa może być rekompensowana na przykład zastosowaniem zabezpieczenia spłaty zobowiązania, które zmniejszy ryzyko związane z jego przyznaniem.

Doradca Spłata Pożyczek ustala, w jakiej instytucji finansowej szanse na pozytywną decyzję kredytową będą największe, a także dba o wynegocjowanie atrakcyjnych warunków finansowania.

Warto mieć na uwadze, że poszczególne instytucje finansowe obliczają zdolność kredytową w nieco inny sposób, a także mogą mieć różne wymagania w zakresie jej wysokości. Szczegółową i na bieżąco uzupełnianą wiedzę w tym zakresie mają jednak jedynie specjaliści. W związku z tym chcąc uzyskać korzystny kredyt bez zdolności kredytowej, dobrym pomysłem będzie szukanie pomocy u ekspertów.

Pomoc przy trudnych kredytach - dlaczego warto z niej skorzystać?

Proces pozyskiwania zobowiązania, zwłaszcza w ciężkich przypadkach, bywa stresujący i czasochłonny. Co więcej, przy działaniu na własną rękę może zakończyć się porażką lub wyborem niewłaściwej, mało korzystnej oferty. Nic więc dziwnego, że tak często pojawiają się pytania o to, kto załatwi trudny kredyt.

Dzięki profesjonalnej pomocy w uzyskaniu trudnych kredytów, proces pozyskiwania potrzebnych środków może stać się szybki, prosty i bezstresowy. Kredytobiorca może liczyć na wsparcie na każdym etapie, od wyboru oferty, po załatwianie formalności. Najlepiej zwrócić się w tej sprawie do doradcy, który ma już doświadczenie w skomplikowanych i wymagających przypadkach.

Doradca finansowy trudne kredyty - jak przebiega proces pozyskiwania finansowania?

Doradcy zawsze rozpoczynają współpracę z klientem, który chce pozyskać trudne kredyty bankowe lub pozabankowe od zbadania jego potrzeb, oczekiwań oraz sytuacji finansowej. Mając pełen obraz sytuacji, ekspert może przystąpić do układania planu działania i poszukiwania optymalnych ofert finansowania.

Dla doradców Spłata Pożyczek podstawą działania jest indywidualne podejście. Oferta, która jest idealna dla jednej osoby, niekoniecznie sprawdzi się u innego kredytobiorcy, choćby ze względu na odmienną zdolność kredytową czy preferencje w zakresie wysokości raty. Po wyselekcjonowaniu właściwego rozwiązania przychodzi czas na negocjacje z instytucją finansową. Profesjonalna pomoc w uzyskaniu trudnego kredytu to gwarancja warunków spłaty dopasowanych do potrzeb i możliwości.

Po ostatecznym ustaleniu parametrów zobowiązania kredytobiorca będzie musiał dopełnić związanych z nim formalności. W tym aspekcie również można liczyć na wsparcie specjalistów. Doradcy pomogą w prawidłowym wypełnieniu wniosku kredytowego, a także wyjaśnią, jak uzyskać wymagane przez kredytodawcę dokumenty (np. zaświadczenia, wyciągi).

Potencjalny kredytodawca zapozna się z przekazaną mu dokumentacją, dokona niezbędnych obliczeń i wyda decyzję kredytową. W zależności od typu kredytu (konsolidacyjny, gotówkowy, oddłużeniowy lub inny) i zapisów umowy, środki mogą trafić bezpośrednio do kredytobiorcy lub na rachunki jego dotychczasowych wierzycieli.

Trudne kredyty - jak je bezpiecznie spłacić?

Spłata trudnych kredytów może być wyzwaniem, szczególnie, jeśli borykasz się z problemami finansowymi. Istnieją jednak sposoby na bezpieczne spłacanie nawet bardzo trudnych kredytów, które pozwolą Ci uniknąć problemów finansowych i zadłużenia.

Zaliczają się do nich między innymi konsolidacja zobowiązań i kredyt oddłużeniowy. Nie warto zaciągać na spłatę długów kolejnych pożyczek krótkoterminowych (tzw. chwilówek), ponieważ zadłużenie będzie cały czas narastało, a krótki okres kredytowania tylko spowoduje niepotrzebny stres i nerwy.

Jeśli masz trudności ze spłatą swoich kredytów, nie wahaj się szukać pomocy i korzystać z dostępnych rozwiązań, które pomogą Ci w radzeniu sobie z problemami finansowymi. Warto sięgnąć po wsparcie eksperta jak najszybciej, aby ograniczyć wysokość zadłużenia i przywrócić równowagę domowemu budżetowi.

Sprawdź artykuły blogowe

spotkanie z doradca kredytowym
Paulina Przybysz08.04.2024

Jak się przygotować na spotkanie z doradcą kredytowym? Przydatne wskazówki

Nie wiesz, która oferta kredytowa będzie dla Ciebie najlepsza? Formalności związane ze staraniami o dodatkowe pieniądze Cię przerastają? Nie rozumiesz skomplikowanych terminów, którymi posługują się banki? Nie ma w tym nic złego. Nie każdy musi być specjalistą od spraw finansowych! W takich sytuacjach warto rozważyć spotkanie z doradcą kredytowym. Ekspert w tej dziedzinie zapewni Ci kompleksową pomoc. Jego usługi mogą okazać się szczególnie pomocne przy skomplikowanym kredycie hipotecznym. O co pytać doradcę? Jak może wyglądać współpraca? Czy w ogóle warto ją nawiązać? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

czym jest zastrzezenie kredytowe
Paulina Przybysz03.04.2024

Czym jest zastrzeżenie kredytowe? W jakich sytuacjach może nas ochronić?

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo danych to coś, do czego wszyscy powinniśmy przykładać szczególną uwagę. Prawie wszystko da się obecnie zrobić online. To duże ułatwienie, ale niesie też za sobą sporo niebezpieczeństw. Zwłaszcza jeśli dane osobowe dostaną się w niepowołane ręce. Każdy z nas słyszał przecież o przestępstwach polegających na zaciąganiu zobowiązań na podstawie cudzych danych. Czy piszemy to wszystko, żeby kogoś nastraszyć? Absolutnie nie! Trzeba jednak mieć świadomość zagrożenia i chronić się przed nim. Dlatego dzisiaj przybliżamy funkcję oferowaną przez Biuro Informacji Kredytowej (BIK) – zastrzeżenie kredytowe. Czy warto się na nie zdecydować?

kredyt walutowy
Paulina Przybysz29.03.2024

Kredyt walutowy – czym jest i co warto o nim wiedzieć?

Często słyszy się, że zmiana kursu jakiejś waluty wywołała burzę na rynkach finansowych. Dlaczego ta kwestia budzi tyle emocji? Bo dla posiadaczy kredytów walutowych wahania wartości jednostki monetarnej, w której się zadłużyli, to czasami „być albo nie być”. Wszyscy pamiętamy uwolnienie kursu franka szwajcarskiego z dnia 15 stycznia 2015 roku, który nazywamy dzisiaj „czarnym czwartkiem”. Gwałtowny wzrost wartości tej waluty spowodował, że raty kredytów frankowych gwałtownie poszybowały w górę. Dla wielu osób zaczęły się poważne kłopoty z wypłacalnością. Czy to oznacza, że powinniśmy bać się kredytów dewizowych? Zdecydowanie nie! Trzeba jednak decydować się na nie świadomie, dlatego dzisiaj zachęcamy, abyś poznał razem z nami specyfikę kredytu walutowego. Jakie są rodzaje zobowiązań dewizowych, kto może się o nie starać i w jaki sposób są spłacane? Zaraz wszystko stanie się jasne!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły

Wpadłeś w spiralę kredytową i nie wiesz, jak z niej wyjść?

Nasi specjaliści czekają, by Cię wysłuchać i znaleźć dla Ciebie najlepszy kredyt konsolidacyjny online.

Wniosek on-line