Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas (były BGŻ).

Poczuj komfort jednej raty i odzyskaj kontrolę nad swoimi finansami – spłać wszystkie zobowiązania jedną miesięczną ratą.

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas – kluczowe informacje.

ikona dekoracyjna

Nowe, korzystne zobowiązanie z możliwością wynegocjowania najlepszych dostępnych warunków. Zyskujesz jedną ratę, która jest łatwiejsza do spłaty i nie obciąża nadmiernie Twojego budżetu.

ikona dekoracyjna

Dostępność wysokich kwot kredytów – nawet do 200 tys. zł. Dzięki temu będziesz mieć możliwość spłaty wszystkich problematycznych zobowiązań i odzyskasz kontrolę nad domowym budżetem.

ikona dekoracyjna

Długi termin spłaty kredytu konsolidacyjnego – nawet do 10 lat. Bez prowizji, ukrytych kosztów i przy minimum formalności. Niska rata kredytu pozwoli Ci na bezproblemową obsługę zadłużenia.

Możliwość uzyskania dodatkowej gotówki. Korzystając z kredytu konsolidacyjnego BNP Paribas, masz możliwość nie tylko spłacić kilka kredytów, ale także uzyskać dodatkowe środki pieniężne na dowolny cel.

Jak działa kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas?

Kredyt konsolidacyjny to zobowiązanie, którego banki udzielają swoim klientom w celu spłaty innych kredytów.

Dzięki kredytowi konsolidacyjnemu BNP Paribas możesz spłacić inne kredyty gotówkowe, samochodowe, ratalne i wiele innych. Jest to korzystne rozwiązanie dla osób, które borykają się ze spłatą kilku zobowiązań jednocześnie i przeszkadzają im różne terminy spłaty oraz wysokie raty kredytu. Wybierając kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas, do spłaty pozostaje Ci tylko jedna rata, która jest mniejsza niż suma wszystkich miesięcznych rat, które spłacałeś do tej pory.

Połączenie kilku spłacanych dotychczas zobowiązań w jeden, nowy kredyt umożliwia zwiększenie kontroli nad wydatkami. Dzięki temu sprawnie wyjdziesz z pętli zadłużenia, która negatywnie wpływa na historię oraz zdolność kredytową.

Pożyczka konsolidacyjna w BNP Paribas umożliwi Ci bezproblemową spłatę kilku różnych kredytów,

a nawet pożyczek. Jest to możliwe dzięki wydłużeniu okresu kredytowania nawet do 120 miesięcy oraz dostosowaniu warunków kredytowania do Twoich indywidualnych potrzeb. Rata nowego kredytu zostanie dopasowana do Twoich obecnych możliwości finansowych, co pozytywnie wpłynie na stan Twoich finansów. Wysoka kwota kredytowania do 200 000 zł przy jednoczesnej niskiej miesięcznej racie pozwoli Ci wyjść nawet z największych długów – bez komornika i windykacji.

Dzięki pomocy naszych doradców kredytowych Spłata Pożyczek możesz uzyskać atrakcyjny kredyt konsolidacyjny BNP Paribas,

który nie jest ogólnodostępny dla innych Klientów banku. Doświadczony doradca poprowadzi negocjacje z bankiem, przygotuje razem z Tobą niezbędne dokumenty oraz zapewni Ci wsparcie i merytoryczną pomoc podczas całego procesu wnioskowania o kredyt konsolidacyjny. Koszty związane z każdym kredytem można negocjować z pracownikiem banku – nie musisz godzić się na pierwszą ofertę, która zostanie Ci zaproponowana w ramach konsolidacji długów. Z pomocą doradcy prowizje oraz marża kredytu może zostać zmniejszona, dzięki czemu całkowita kwota do spłaty będzie najniższa, jak tylko jest to możliwe. Warto skorzystać z takiej możliwości w celu poprawienia swojej sytuacji finansowej i zaoszczędzenia jak największej sumy pieniędzy.

Konsolidacja w banku BNP jest ciekawą propozycją dla osób, które oprócz połączenia swoich zobowiązań w jeden,

nowy kredyt liczą także na dodatkową gotówkę na dowolny cel. Pieniądze pozyskane w taki sposób można przeznaczyć np. na wymarzone wakacje, zakup sprzętów AGD i RTV czy uregulowanie zadłużenia względem bliskich osób. Sposób, w jaki wydasz dodatkową gotówkę, nie jest sprawdzany przez bank i nie masz obowiązku informowania o tym, jak wykorzystałeś pieniądze.

Kredyt konsolidacyjny BGŻ BNP Paribas – kalkulacja została dokonana na podstawie kalkulatora kredytowego banku BNP.*

 • Kwota aktualnych długów 100 000 zł.
 • Kwota kredytu na spłatę zadłużenia 100 000 zł.
 • Dodatkowa gotówka na dowolny cel 0 zł.
 • Całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego 100 000 zł.
 • Liczba rat 120.
 • Wysokość miesięcznej raty 1 348,79 zł.
 • RRSO brak informacji w kalkulatorze.
 • Oprocentowanie stałe 10,49%.
 • Ubezpieczenie pożyczki: nie.

*Wyciąg, dane z oferty BNP Paribas na dzień 18 czerwca 2022, ze strony www.bnpparibas.pl

Kredyt konsolidacyjny w BNP – na przykładzie konkretnego Klienta, który otrzymał kredyt z pomocą zespołu.

 • Kwota aktualnych długów 71 155,33 zł.
 • Łączna suma rat przed konsolidacją 2 486 zł.
 • Kwota kredytu na spłatę zadłużenia 71 155,53 zł.
 • Dodatkowa gotówka na dowolny cel 8 844,47 zł.
 • Całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego 80 000 zł netto / 104 000 zł brutto.
 • Liczba rat 120.
 • Wysokość miesięcznej raty 1221,18 zł + 200 zł składki ubezpieczeniowej.
 • Prowizja 0%.
 • Oprocentowanie 7,20%.
 • RRSO 14,31%.
 • Ubezpieczenie pożyczki: tak.
Złóż wniosek o kredyt konsolidacyjny

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Dzięki usłudze pośrednictwa finansowego uzyskałam satysfakcjonujący mnie kredyt konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach.

Po stronie firmy zawsze stoi człowiek, więc podziękowania kieruję przede wszystkim do Pana Bartka P. za świetną współpracę, profesjonalizm, skuteczność i wszelką pomoc. Jest to fachowiec godny polecenia.

Joanna P

decorative quotes

Myśląc, że jestem już w sytuacji bez wyjścia, panicznie szukając rozwiązania natknęłam się na tę stronę i profesjonalnie się mną zajęto.

Wystarczyło, że uzupełniłam jeden formularz, pobrałam raport z BIK i pobrałam z konta potwierdzenia przelewów z ostatnich sześciu miesięcy. Te informacje pozwoliły na ocenę sytuacji i podjęcie planu działania w mojej sprawie. W końcu ktoś powiedział mi, że jest szansa na wyjście z długów. Serdecznie polecam Pana Łukasza Końskiego z Warszawy, który zajął się wszystkim, gdy ja byłam bardzo zestresowana!

Anna Rotwin

decorative quotes

Szybkie działanie, nawet kiedy myslalem, że sytuacja jest dramatyczna, bez wyjścia, byłem przekonany dzięki Pani Marlenie, że jednak jest nadzieja i wyjście z tej sytuacji.

I tak się stało, jak mówiła wszystko się udało. Profesjonalizm, podejście do klienta na najwyższym poziomie, polecam gorąco 🙂

Tomasz Steć

Sprawdź czy masz szansę na
kredyt konsolidacyjny w Santander.

* – Pola obowiązkowe

Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Warunki kredytu konsolidacyjnego w BNP Paribas – Oferty ogólnodostępne.

 • Maksymalna kwota kredytu 200 000 zł.
 • Możliwość dobrania środków na dowolny cel.
 • Okres kredytowania do 120 miesięcy.
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania RRSO od 11,01%.
 • Prowizja za udzielenie kredytu od 0%.
 • Oprocentowanie zmienne od 10,49%.
 • Ubezpieczenie kredytu nie wymagane.
ekspert kredytowy
„Żeby panować nad pieniędzmi, trzeba najpierw zapanować nad samym sobą.”

Co warto wiedzieć o kredycie konsolidacyjnym w BNP Paribas?

Kto może skorzystać z kredytu konsolidacyjnego w BGŻ BNP Paribas?

Kredyt konsolidacyjny BNP Paribas dostępny jest w kwocie od 1000 zł do 200 tys. zł, na okres od 6 do 120 miesięcy, przy czym wybór 85 rat i więcej, możliwy jest dla sum powyżej 10 000 zł. Warunkiem skorzystania z kredytu jest spłata ze środków kredytu przynajmniej jednego zobowiązania spoza BNP Paribas Bank Polska S.A.. Nie jest wymagane posiadanie w całym okresie kredytowania ubezpieczenia na życie stanowiącego zabezpieczenie spłaty. Jest to oferta skierowana zarówno do stałych, jak i nowych klientów tego banku.

 

Z pomocą konsolidacji w banku BNP spłacisz pożyczki, kredyty gotówkowe oraz inne zobowiązania, które obecnie stanowią dla Ciebie największy problem – nie ma konieczności konsolidowania wszystkich aktualnych zobowiązań.

 

Pamiętaj o tym, że niezależnie od tego, jakie zobowiązanie chcesz zaciągnąć w banku, musisz pozytywnie przejść analizę zdolności kredytowej. Jeśli masz wątpliwości co do jej przebiegu, to możesz spytać o wszystko swojego doradcę. Przed pierwszą wizytą w banku należy też zebrać wszystkie dokumenty związane z pożyczkami i kredytami, które aktualnie spłacasz i chcesz skonsolidować. W przypadku wysokich kwot kredytowania należy też przedstawić udokumentowane dochody.

 

Co ciekawe bank BGŻ BNP Paribas bierze pod uwagę nie tylko dochody wynikające z umowy o pracę na czas nieokreślony. Z kredytu mogą skorzystać także osoby, które mają inne źródła dochodów np.: umowę o pracę na czas określony, umowę zlecenie, prowadzą działalność gospodarczą lub gospodarstwo rolne, uzyskują dochód z emerytury i zasiłku przedemerytalnego. Kredyt konsolidacyjny bnp paribas skierowany jest także do osób, które uzyskują dochody za granicą.

 

Przy wnioskowaniu o kredyt konsolidacyjny BNP Paribas do Twojego dochodu może też wliczać m.in. świadczenie z pomocy społecznej, 500+, czy rentę – jeśli regularnie otrzymujesz któreś z tych świadczeń, to poinformuj o tym doradcę.

Jakie długi można poddać konsolidacji w BNP Paribas?

Jeszcze do niedawna kredyty konsolidacyjne można było przeznaczyć wyłącznie na spłatę innego zadłużenia zaciągniętego w banku, takiego jak chociażby kredyt gotówkowy. Obecnie oferta wielu placówek rozwinęła się na tyle, że możemy konsolidować kredyty bankowe, a w niektórych sytuacjach nawet pożyczki i chwilówki. Sam kredyt konsolidacyjny jest też łatwiej dostępny niż kilka lat temu i może z niego skorzystać więcej osób. Jak podchodzi do kwestii zastosowania kredytu konsolidacyjnego BNP Paribas?

 

Na ten moment kredyt konsolidacyjny w banku BGŻ BNP Paribas można przeznaczyć na spłatę: kredytów gotówkowych, pożyczek gotówkowych, kredytów samochodowych i kredytów ratalnych, kredytów w rachunku bankowym, kart kredytowych. Z kolei nieco ciężej wygląda konsolidacja kredytów mieszkaniowych/pożyczek hipotecznych, innych kredytów konsolidacyjnych czy BNP Paribas konsolidacja chwilówek i pożyczek pozabankowych

 

Złóż wniosek o kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny BNP Paribas – koszt

Nie każdy obsługiwany przez BGŻ Paribas kredyt konsolidacyjny ma ten sam koszt, a przeciwnie – poszczególne zobowiązania mogą znacznie się od siebie różnić. Wszystko zależy od takich czynników, jak okres spłaty, kwota zobowiązania, oprocentowanie nominalne, prowizja czy opłaty dodatkowe (np. ubezpieczenie przeprowadzonej w BGŻ BNP Paribas konsolidacji).

 

Na to, na jakie warunki będzie mogła liczyć dana osoba, wpływa między innymi jej sytuacja finansowa i zdolności negocjacyjne oraz aktualna oferta banku. Marża banku (część oprocentowania zależna od kredytodawcy) i prowizja mogą być obniżone na prośbę kredytobiorcy, aczkolwiek nie każdy będzie w stanie do tego doprowadzić.

 

Żeby zaciągnąć w banku Paribas kredyt konsolidacyjny na najlepszych możliwych warunkach przydatna będzie pomoc specjalisty. Ekspert kredytowy, który negocjował już z bankami setki, jeśli nie tysiące razy będzie znacznie skuteczniejszy niż sam kredytobiorca, z reguły nie posiadający dużego doświadczenia ani wiedzy z zakresu bankowości i finansów.

Ubezpieczenie kredytu konsolidacyjnego – czy warto z niego skorzystać?

W banku BNP Paribas ubezpieczenie na życie stanowi fakultatywne zabezpieczenie spłaty kredytu. Dzięki niemu złagodzisz negatywne skutki nieprzewidzianych sytuacji życiowych, które mogą dotknąć każdego z nas. Możliwe jest także wykupienie dodatkowego pakietu ubezpieczenia, które przyda się w takich sytuacjach jak: utrata pracy, pogorszenie sytuacji finansowej i nagła choroba. Warto rozważyć to rozwiązanie, jeśli chcesz być całkowicie spokojny o spłatę swojego zobowiązania nawet w ciężkich sytuacjach.

 

Należy przy tym pamiętać, że każde ubezpieczenie pożyczki konsolidacyjnej zwiększa całkowity koszt kredytu. Z tego względu wielu kredytobiorców rezygnuje z wykupienia dodatkowego ubezpieczenia swojego zobowiązania. Decyzja w tej sprawie jest oczywiście całkowicie dobrowolna, jednak warto ją rozważyć. Niekiedy dodatkowe zabezpieczenie kredytu przed nieprzewidzianymi sytuacjami nie jest bardzo drogie i podnosi wysokość raty jedynie o kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych. Nie jest to duży wydatek, a w taki sposób można skutecznie zabezpieczyć siebie oraz rodzinę.

Kredyt konsolidacyjny BNP Paribas z możliwością dobrania dodatkowej gotówki

W banku BGŻ konsolidacja ma służyć przede wszystkim do tego, aby spłacić aktualne zobowiązania i odciążyć tym samym swój domowy budżet. Dzięki niej możesz odetchnąć od wysokich comiesięcznych rat, a nawet zaoszczędzić nieco pieniędzy np. na wcześniejszą spłatę nowego zobowiązania. Wybierając konsolidację w banku BNP Paribas, masz możliwość, aby prócz środków na spłatę aktualnych kredytów pozyskać także dodatkową gotówkę. Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto osobiste i będziesz mógł je wydać, na co chcesz.

 

Korzystając z możliwości pozyskania dodatkowych pieniędzy, w ramach kredytu możesz stworzyć poduszkę finansową, która uchroni Cię przed kolejnymi problemami finansowymi. W razie ewentualnych problemów ze spłatą kredytu konsolidacyjnego będziesz mógł skorzystać właśnie z tych pieniędzy.

 

Biorąc kredyt konsolidacyjny, z dodatkową gotówką miej na uwadze, że ma ona wpływ na całkowity koszt kredytu. Podobnie jak ubezpieczenie, także dobranie dodatkowych pieniędzy do zobowiązania zwiększa wysokość miesięcznej raty. Jeśli suma raty po dobraniu ubezpieczenia oraz dodatkowej gotówki przekracza Twoje możliwości finansowe, to lepiej jest zrezygnować z możliwości dołożenia pieniędzy do podstawowego kredytu na spłatę długów. Pamiętaj, że konsolidacja ma być dla Ciebie odciążeniem, a nie kolejnym problemem – jeśli dodatkowa gotówka nie jest Ci niezbędna, to zrezygnuj z niej.

 

Klient przed zgłoszeniem się do doradcy splatapozyczek.pl samodzielnie wnioskował o uzyskanie kredytu konsolidacyjnego w BNP Paribas. Analityk kredytowy odrzucił wniosek i klient nie otrzymał finansowania.

 

Po zgłoszeniu się do eksperta kredytowego przeanalizowaliśmy ponownie sytuację klienta i sposób procesowania wniosku. Dzięki wiedzy i doświadczeniu wniosek został ponownie wprowadzony i pozytywnie zaakceptowany.

 

Wszelkie informacje na temat spłaty kredytów oraz oferty uzyskasz po skontaktowaniu się z nami.

 

Nie czekaj, aż długi przejmą kontrolę nad Twoim życiem, uzyskaj korzystną konsolidację, której okres spłaty oraz całkowita kwota jest dostosowana do Twojej obecnej sytuacji. Pozyskamy dla Ciebie korzystne zobowiązanie, którego nie otrzymałbyś w żadnym innym banku.

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego w BNP Paribas

Jeśli myślisz nad tym, aby wziąć w BNP Paribas kredyt konsolidacyjny kalkulator stworzony z myślą o takich zobowiązaniach z pewnością będzie dla Ciebie bardzo przydatny. Nie trzeba go daleko szukać.

 

Na stronie banku BNP można znaleźć prosty kalkulator kredytu konsolidacyjnego. Możesz z niego skorzystać, jeśli chcesz poznać ofertę reprezentatywną banku. Wystarczy, że zadeklarujesz jaką kwotę potrzebujesz oraz jak długi ma być okres spłaty. Po podaniu tych wartości kalkulator pokaże Ci, ile mogą wynosić Twoje miesięczne raty po konsolidacji, jaka jest całkowita kwota do zapłaty, ile wynosi prowizja, ubezpieczenie na życie oraz oprocentowanie w skali roku. Dowiesz się także, ile wynosi całkowita kwota kredytu i będziesz mógł umówić rozmowę telefoniczną z doradcą banku.

 

Wartości, które zostaną podane przez przygotowany przez BGŻ BNP Paribas kredytu konsolidacyjnego kalkulator, są jedynie orientacyjne i służą jako przykład. Dokładną ofertę, która jest dostosowana do Twoich możliwości finansowych oraz obecnej sytuacji poznasz po wstępnej rozmowie z doradcą, oraz podaniu danych, które są niezbędne do obliczenia zdolności kredytowej.

 

Jako że stworzony przez BNP Paribas konsolidacji kalkulator należy traktować tylko jako wskazówkę, to nie należy się zniechęcać, jeśli wynik przeprowadzonych obliczeń będzie niezadowalający. Po kontakcie ze specjalistą może się okazać, że mimo wszystko uda się przeprowadzić konsolidację na atrakcyjnych warunkach.

Suma miesięcznych rat jest zbyt wysoka? Zgłoś się do nas!

Możesz spłacić wszystkie zobowiązania , bezpiecznym kredytem bankowym. Skuteczna pomoc i konsolidacja kredytów.

Kontakt

Co jeszcze warto wiedzieć o kredycie konsolidacyjnym w BNP Paribas?

Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas – wniosek

Wniosek o kredyt konsolidacyjny BGŻ BNP Paribas możesz złożyć telefonicznie, poprzez stronę www lub osobiście w oddziale banku. Istnieje także możliwość zamówienia rozmowy z doradcą przez stronę internetową, wystarczy, że podasz swoje imię, nazwisko, numer telefonu i e-mail. Możesz także zaznaczyć preferowaną godzinę kontaktu. Po zaznaczeniu niezbędnych zgód wystarczy wysłać prośbę o kontakt – doradca banku zadzwoni do Ciebie o wybranej porze w jak najszybszym terminie.

 

Pamiętaj, że w BNP konsolidacja nie musi być przeprowadzana samodzielnie. Aby zwiększyć swoje szanse, na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej wystarczy, że skorzystasz z pomocy doradców Spłata Pożyczek. Wsparcie doświadczonego pośrednika kredytowego umożliwi Ci uzyskanie najkorzystniejszych warunków kredytowania i spośród wszystkich kredytów konsolidacyjnych będziesz mógł skorzystać z najlepszego na ten moment.

Dokumenty potrzebne do złożenia wniosku o kredyt konsolidacyjny w BGŻ BNP Paribas

Gdy postanowimy wnioskować o udzielany przez BGŻ BNP kredyt konsolidacyjny, musimy być przygotowani na konieczność dostarczenia bankowi szeregu dokumentów. Najważniejsze z nich obejmują:

→ poprawnie wypełniony wniosek o kredyt konsolidacyjny BGŻ BNP Paribas,

→informacje o aktualnie spłacanych kredytach i pożyczkach, które chcesz skonsolidować wraz ze wskazaniem kwoty pozostałej do spłaty oraz rachunków bankowych, na które dokonujesz wpłat. Do podpisania umowy kredytowej mogą być potrzebne umowy kredytowe lub zaświadczenia o posiadanych kredytach. Jeśli z jakichś przyczyn nie jesteś w stanie skompletować wszystkich tych dokumentów, to skontaktuj się z doradcą. Podpowie Ci on jak skompletować inne potwierdzenia (stanowiące zamiennik umów kredytowych), które zostaną zaakceptowane przez bank,

→ w przypadku:

 

 • zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub o dzieło – zaświadczenie od pracodawcy o okresie zatrudnienia oraz wysokości dochodów,
 • pobierania emerytury lub renty – decyzja o przyznaniu świadczenia lub ostatnia waloryzacja,

→ zgoda współmałżonka (jeśli jesteś w związku małżeńskim) i nie masz rozdzielności majątkowej.

 

Przy rozpatrywaniu wniosku o kredyt konsolidacyjny BNP Paribas zawsze dokładnie zweryfikuje prawdziwość, poprawność i aktualność przedłożonych dokumentów. Dlatego, aby podczas przeprowadzania w BNP Paribas konsolidacji obyło się bez niepotrzebnych opóźnień, warto zadbać o to, aby dokumenty spełniały wszelkie postawione przez bank wymagania.

Ile trzeba czekać na wypłatę środków z kredytu?

Ubieganie się o kredyt konsolidacyjny BNP Paribas jest procesem złożonym, który może zająć nawet kilka tygodni – w szczególności, jeśli do tej pory nie miałeś do czynienia z tego typu zobowiązaniem. Jeśli zależy Ci na czasie i chcesz jak najszybciej skorzystać ze środków z kredytu, to skontaktuj się z naszymi doradcami. Z naszą pomocą proces kredytowania będzie krótszy, ponieważ unikniesz podstawowych błędów podczas składania wniosku, które prowadzą do późniejszych opóźnień w wydaniu przez bank ostatecznej decyzji.

 

Kiedy nastąpi przyznanie przez Paribas Bank kredytu konsolidacyjnego nie będzie trzeba długo czekać na uruchomienie zobowiązania. W momencie podpisania umowy kredytu konsolidacyjnego dodatkowe środki, które udało Ci się pozyskać w ramach zobowiązania, mogą pojawić się na Twoim koncie nawet tego samego dnia. Maksymalnie następnego dnia roboczego powinieneś mieć już dostęp do pieniędzy. Jeśli chodzi o spłatę wierzycieli, to bank dokonuje tego zaraz po podpisaniu umowy kredytowej. Środki, które pozyskałeś w ramach konsolidacji, nie trafią bowiem na Twoje konto, a na rachunek wierzycieli, którym jesteś winien pieniądze. W ten sposób zaciągany w BGŻ BNP Paribas kredyt konsolidacyjny jest jeszcze bardziej nieskomplikowany i bezstresowy

Opinie o kredycie konsolidacyjnym w BNP Paribas

Jeśli chcesz wziąć w BNP Paribas kredyt konsolidacyjny opinie dotychczasowych klientów z pewnością będą wartościowym źródłem informacji. Konsolidacja w banku BGŻ BNP Paribas cieszy się dobrymi opiniami wśród kredytobiorców, którzy już korzystają z tego typu zobowiązania. Jest to bez wątpienia produkt finansowy warty rozważenia dla wszystkich tych, którzy chcą zmniejszyć ilość swoich zobowiązań, a także wysokość comiesięcznych rat.

 

Opinie na temat dostępnego w BGŻ BNP Paribas kredytu konsolidacyjnego są tak pozytywne nie bez przyczyny. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość dobrania dodatkowej gotówki, brak prowizji, niskie RRSO oraz wysokość dostępnych kwot. Co więcej, w porównaniu do innych dostępnych ofert ta cechuje się wysoką przyznawalnością.

Jak wziąć pożyczkę konsolidacyjną BNP Paribas?

1

Umów się na rozmowę z Naszym doradcą.

2

Przekaż nam dokumenty aktualnie spłacanych zobowiązań.

3

Złożymy wniosek i przeprowadzimy Cię przez proces kredytowania.

4

Podpisz umowę kredytu konsolidacyjnego w banku BNP Paribas.

Zalety kredytu konsolidacyjnego w BNP Paribas.

 • Wysoka kwota kredytowania.
 • Niższa comiesięczna rata.
 • Jeden termin spłaty.
 • Pozbycie się aktualnych zadłużeń (kredyt gotówkowy, samochodowy, pożyczki ratalne).
 • Możliwość dobrania dodatkowych pieniędzy na dowolny cel.
 • Korzystne warunki spłaty.
 • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia.
 • Wcześniejsza spłata bez pobierania prowizji.
 • Minimum formalności.
 • Ustabilizowanie sytuacji finansowej.

Wady kredytu konsolidacyjnego w BNP Paribas.

 • Konieczność posiadania dobrej zdolności kredytowej.
 • Posiadanie stabilnego źródła dochodów.
 • Zwiększenie całkowitego kosztu kredytu po zdecydowaniu się na ubezpieczenie lub dodatkową gotówkę.
 • Różnica między ofertami dostępnymi w oddziale banku, a tymi, które można uzyskać z pomocą doradcy Spłata Pożyczek.
ikona dekoracyjna

Opinie o kredycie konsolidacyjnym w BNP Paribas.

Jeśli chcesz wziąć w BNP Paribas kredyt konsolidacyjny opinie dotychczasowych klientów z pewnością będą wartościowym źródłem informacji. Konsolidacja w banku BGŻ BNP Paribas cieszy się dobrymi opiniami wśród kredytobiorców, którzy już korzystają z tego typu zobowiązania. Jest to bez wątpienia produkt finansowy warty rozważenia dla wszystkich tych, którzy chcą zmniejszyć ilość swoich zobowiązań, a także wysokość comiesięcznych rat.

Opinie na temat dostępnego w BGŻ BNP Paribas kredytu konsolidacyjnego są tak pozytywne nie bez przyczyny. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość dobrania dodatkowej gotówki, brak prowizji, niskie RRSO oraz wysokość dostępnych kwot. Co więcej, w porównaniu do innych dostępnych ofert ta cechuje się wysoką przyznawalnością.

ikona dekoracyjna

Opinie o kredycie konsolidacyjnym w BNP Paribas.

Jeśli chcesz wziąć w BNP Paribas kredyt konsolidacyjny opinie dotychczasowych klientów z pewnością będą wartościowym źródłem informacji. Konsolidacja w banku BGŻ BNP Paribas cieszy się dobrymi opiniami wśród kredytobiorców, którzy już korzystają z tego typu zobowiązania. Jest to bez wątpienia produkt finansowy warty rozważenia dla wszystkich tych, którzy chcą zmniejszyć ilość swoich zobowiązań, a także wysokość comiesięcznych rat.

Opinie na temat dostępnego w BGŻ BNP Paribas kredytu konsolidacyjnego są tak pozytywne nie bez przyczyny. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość dobrania dodatkowej gotówki, brak prowizji, niskie RRSO oraz wysokość dostępnych kwot. Co więcej, w porównaniu do innych dostępnych ofert ta cechuje się wysoką przyznawalnością.

ikona dekoracyjna

Kredyt konsolidacyjny BNP Paribas – podsumowanie.

Wiele osób decyduje się przeprowadzić w BNP Paribas konsolidację ze względu na atrakcyjność i przejrzystość dostępnej tam oferty. Jest ona ponadto bardzo uniwersalna – oferowany przez BNP kredyt konsolidacyjny może być wykorzystany na spłatę różnorodnych rodzajów zobowiązań. Jego wysoka maksymalna kwota sprawia, że możliwe jest pozbycie się nawet największych i najbardziej uciążliwych długów.

To, jakie dokładnie warunki kredytu konsolidacyjnego BNP Paribas zaproponuje potencjalnemu kredytobiorcy jest jednak zależne od okoliczności. Dlatego lepiej nie podejmować prób zaciągnięcia zobowiązania na własną rękę. Warto zaufać ekspertom. Z ich pomocą przy konsolidacji kredytu BNP Paribas będzie skłonny zgodzić się na znacznie korzystniejsze parametry spłaty. Nie przepłacaj niepotrzebnie, a zamiast tego upewnij się, że byłe BGŻ kredytu konsolidacyjnego udzieli szybko i na warunkach lepszych niż ogólnodostępne.

ikona dekoracyjna

Kredyt konsolidacyjny BNP Paribas – podsumowanie.

Wiele osób decyduje się przeprowadzić w BNP Paribas konsolidację ze względu na atrakcyjność i przejrzystość dostępnej tam oferty. Jest ona ponadto bardzo uniwersalna – oferowany przez BNP kredyt konsolidacyjny może być wykorzystany na spłatę różnorodnych rodzajów zobowiązań. Jego wysoka maksymalna kwota sprawia, że możliwe jest pozbycie się nawet największych i najbardziej uciążliwych długów.

To, jakie dokładnie warunki kredytu konsolidacyjnego BNP Paribas zaproponuje potencjalnemu kredytobiorcy jest jednak zależne od okoliczności. Dlatego lepiej nie podejmować prób zaciągnięcia zobowiązania na własną rękę. Warto zaufać ekspertom. Z ich pomocą przy konsolidacji kredytu BNP Paribas będzie skłonny zgodzić się na znacznie korzystniejsze parametry spłaty. Nie przepłacaj niepotrzebnie, a zamiast tego upewnij się, że byłe BGŻ kredytu konsolidacyjnego udzieli szybko i na warunkach lepszych niż ogólnodostępne.

Rozwiń swoją wiedzę o kredytach dla firm
za pośrednictwem naszych artykułów.

kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej
Paulina Przybysz18.04.2024

Kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej – warunki, przeznaczenie i korzyści

„Rozwój” to modne pojęcie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Wszystko wokół nieustannie się zmienia, dlatego my też nie możemy stać w miejscu. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale również prowadzonych przez nas firm. Dlatego kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej to produkt bankowy wciąż cieszący się popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo przeznaczony jest ten typ finansowania, na co można wydać uzyskane środki i z jakimi wiąże się kosztami, ten wpis jest dla Ciebie!

rekomendacja s – czym jest
Paulina Przybysz13.04.2024

Rekomendacja S – czym jest i co oznacza dla kredytobiorców?

Sektor finansowy jest jedną z najbardziej rygorystycznie nadzorowanych gałęzi gospodarki. Nic w tym dziwnego – od jego stabilności zależy kondycja całej krajowej ekonomii. Nad funkcjonowaniem instytucji finansowych, ale także ubezpieczeniowych, płatniczych czy emerytalnych pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Rekomendacja S jest jednym z narzędzi regulujących działalność kredytową banków. KNF wprowadza w niej zasady dotyczące m.in. udzielania kredytów w obcych walutach albo ustala kwestię wkładu własnego w kredytach hipotecznych. Co zaleca Rekomendacja S i jaki ma to wpływ na konsumentów? Dzisiaj poznamy odpowiedzi na te pytania.

spotkanie z doradca kredytowym
Paulina Przybysz08.04.2024

Jak się przygotować na spotkanie z doradcą kredytowym? Przydatne wskazówki

Nie wiesz, która oferta kredytowa będzie dla Ciebie najlepsza? Formalności związane ze staraniami o dodatkowe pieniądze Cię przerastają? Nie rozumiesz skomplikowanych terminów, którymi posługują się banki? Nie ma w tym nic złego. Nie każdy musi być specjalistą od spraw finansowych! W takich sytuacjach warto rozważyć spotkanie z doradcą kredytowym. Ekspert w tej dziedzinie zapewni Ci kompleksową pomoc. Jego usługi mogą okazać się szczególnie pomocne przy skomplikowanym kredycie hipotecznym. O co pytać doradcę? Jak może wyglądać współpraca? Czy w ogóle warto ją nawiązać? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły

Skutecznie pozyskujemy pożyczki dla przedsiębiorców z całej Polski.

Nasi eksperci charakteryzują się wysoką wiedzą, zaangażowaniem i kontaktami na szczeblu decyzyjnym. Jesteśmy skuteczni w uzyskiwaniu pożyczek dla firm!

Z naszą pomocą korzystne pożyczki dla przedsiębiorców będą w Twoim zasięgu. Specjalizujemy się w odnajdywaniu skutecznych wyjść z nawet najtrudniejszych sytuacji. Doskonała znajomość polskiego rynku usług finansowych, wieloletnie doświadczenie i umiejętności negocjacyjne pozwalają nam na pozyskiwanie pożyczek o optymalnych parametrach, których terminowa spłata nie nadwyręży budżetu firmy.

Współpracujemy z przedsiębiorcami z różnych regionów i branż, działających w ramach różnorodnych typów działalności gospodarczej (jednoosobowych działalności gospodarczych, ale też wszystkich rodzajów spółek). Pozyskujemy atrakcyjne pożyczki dla przedsiębiorców zarówno dla mniejszych firm, jak i dla średnich oraz dużych podmiotów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zwracając uwagę na jego potrzeby i oczekiwania, a także dokładnie analizując sytuację finansową firmy. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania profesjonalnych porad i rzetelnego wsparcia w pozyskaniu pożyczki marzeń, która pozwoli firmie się rozwinąć lub poradzić sobie z przejściowymi trudnościami!

Na jaki cel można brać pożyczki dla przedsiębiorców?

Pożyczki dla przedsiębiorców to bardzo szeroka kategoria produktów finansowych. W jej skład wchodzą pożyczki, które łączy docelowy pożyczkobiorca, a więc przedsiębiorca, a niekoniecznie łączy je cel zobowiązania.

W praktyce oznacza to, że niezależnie od tego, na co konkretnie chcemy wydać uzyskane środki, powinniśmy być w stanie znaleźć ofertę dla siebie. Przykładowo, pożyczkę dla przedsiębiorców można zaciągnąć na realizację inwestycji związanej z firmą. Takiej jak chociażby zakup nowego pojazdu, licencji, oprogramowania czy maszyny. Nic także nie stoi na przeszkodzie, aby sfinansować pożyczką dla przedsiębiorców bieżące potrzeby firmy. Mowa tu między innymi o takich wydatkach, jak wynagrodzenia pracownicze, podatki i składki, towar i półprodukty, a także zobowiązania wobec kontrahentów.

Czy warto brać pożyczki dla przedsiębiorców?

W wielu przypadkach pożyczki dla przedsiębiorców mogą okazać się atrakcyjnym rozwiązaniem. Przede wszystkim z uwagi na ich wysokie maksymalne kwoty, a także relatywnie niewielką ilość formalności, jaka się z nimi wiąże. To więc dobra opcja zwłaszcza dla tych firm, którym zależy na czasie lub które mogą mieć problem z uzyskaniem kredytu firmowego.

Wiele jednak zależy od innych indywidualnych okoliczności, tak więc najlepiej, aby sprawie przyjrzał się ekspert, zanim zostaną podjęte jakiekolwiek decyzje. Specjalista przeanalizuje sytuację i doradzi, jaki typ pożyczki lub kredytu będzie najlepszy, a także pomoże w znalezieniu najkorzystniejszej oferty i zajmie się załatwieniem wszystkich formalności z nią związanych. Dzięki temu cały proces zaciągania pożyczek dla przedsiębiorców stanie się szybszy, prostszy i mniej stresujący.

Wpadłeś w spiralę kredytową i nie wiesz, jak z niej wyjść?

Nasi specjaliści czekają, by Cię wysłuchać i znaleźć dla Ciebie najlepszy
kredyt konsolidacyjny online.

Zapytaj o kredyt online