Kredyt konsumpcyjny szybko i bez zbędnych formalności.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki, ale nie chcesz marnować czasu na samodzielne przeglądanie ofert?

 • ikona dekoracyjna
  Skonsoliduj swoje chwilówki, nawet do 200 tys zł!
 • ikona dekoracyjna
  Liderzy na rynku, ponad 10 letnie doświadczenie.
 • ikona dekoracyjna
  Możliwość negocjacji warunków na szczeblu decyzyjnym.
 • ikona dekoracyjna
  Dogodny okres spłat, od 3 do 144 miesięcy!
Sprawdź opinie

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Weź kredyt konsumpcyjny bez obawy o negatywną decyzję kredytową.

Boisz się, że bank odrzuci Twój wniosek?
Pomożemy Ci zdobyć korzystny kredyt nawet w ciężkiej sytuacji.

ikona dekoracyjna

Zadbamy o znalezienie dla Ciebie bankowego kredytu konsumpcyjnego na możliwie najlepszych warunkach dostępnych na rynku bankowym.

ikona dekoracyjna

Koniec z obawami, ze bank odrzuci wniosek o kredyt. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza gwarantują wysoką skuteczność

ikona dekoracyjna

Możemy pozyskać dla Ciebie kredyt z nawet bardzo długim okresem spłaty. Dzięki temu nie będzie on wyzwaniem dla domowego budżetu.

ikona dekoracyjna

Z nami możesz liczyć na niską, korzystną ratę kredytu. Dopasujemy ją indywidualnie do Twoich możliwości finansowych i potrzeb

Kredyt konsumpcyjny to bezpieczny sposób na pozyskanie dodatkowych funduszy.

Dzięki opłacalnemu kredytowi konsumpcyjnemu spełnisz swoje marzenia i cele – bez stresu i w pełni bezpiecznie.

Wyślij wniosek

Kredyt konsumpcyjny na najlepszych warunkach.

Kredyt konsumpcyjny jest jednym z najpopularniejszych rodzajów zobowiązań finansowych. Oznacza to, że znaleźć go można we wszystkich bankach, jednakże warunki na jakich jest udzielany, potrafią znacząco się od siebie różnić.

Korzystając z naszego wsparcia możesz mieć pewność, że weźmiesz opłacalny kredyt, dopasowany idealnie do Twojej sytuacji. Przy tym nie będziesz tracić własnego czasu na porównywanie i analizowanie ofert poszczególnych banków, ponieważ zajmie się tym za Ciebie doświadczony pośrednik. Wszelkie formalności zostaną ograniczone do minimum, tak aby cały proces był jak najszybszy i najmniej uciążliwy.

Wysokie kwoty i długi okres finansowania.

Pomagamy w pozyskaniu kredytów konsumpcyjnych nawet na bardzo wysokie kwoty, dzięki czemu nasi klienci mogą spełniać również te najbardziej ambitne marzenia i cele. Nie bez znaczenia jest także elastyczny okres spłaty kredytu, który pozwala spłacać duży kredyt w niskich, wygodnych ratach.

Wszystkie parametry zobowiązania dopasowywane są indywidualnie – nie stosujemy utartych schematów, a najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie i satysfakcja. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy jest inny i kredyt, który dla jednej osoby będzie bardzo korzystny, dla innej może okazać się mało opłacalny.

Nie przepłacaj na kredycie konsumpcyjnym. Zaufaj ekspertom Spłata Pożyczek.

Nasi doradcy przeanalizują Twoją sytuację, a następnie wyselekcjonują dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu i przeprowadzą niezbędne negocjacje z bankiem. Z naszą pomocą pozytywną decyzję kredytową otrzymasz szybko i bez nerwów.

Wyślij wniosek

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Dzięki usłudze pośrednictwa finansowego uzyskałam satysfakcjonujący mnie kredyt konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach.

Po stronie firmy zawsze stoi człowiek, więc podziękowania kieruję przede wszystkim do Pana Bartka P. za świetną współpracę, profesjonalizm, skuteczność i wszelką pomoc. Jest to fachowiec godny polecenia.

Joanna P

decorative quotes

Myśląc, że jestem już w sytuacji bez wyjścia, panicznie szukając rozwiązania natknęłam się na tę stronę i profesjonalnie się mną zajęto.

Wystarczyło, że uzupełniłam jeden formularz, pobrałam raport z BIK i pobrałam z konta potwierdzenia przelewów z ostatnich sześciu miesięcy. Te informacje pozwoliły na ocenę sytuacji i podjęcie planu działania w mojej sprawie. W końcu ktoś powiedział mi, że jest szansa na wyjście z długów. Serdecznie polecam Pana Łukasza Końskiego z Warszawy, który zajął się wszystkim, gdy ja byłam bardzo zestresowana!

Anna Rotwin

decorative quotes

Szybkie działanie, nawet kiedy myslalem, że sytuacja jest dramatyczna, bez wyjścia, byłem przekonany dzięki Pani Marlenie, że jednak jest nadzieja i wyjście z tej sytuacji.

I tak się stało, jak mówiła wszystko się udało. Profesjonalizm, podejście do klienta na najwyższym poziomie, polecam gorąco 🙂

Tomasz Steć

Sprawdź czy masz szansę na kredyt konsumpcyjny.

* – Pola obowiązkowe

Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Z nami Twoje finanse będą
w dobrych rękach.

Wieloletnie doświadczenie w branży, szerokie kwalifikacje i rozbudowana wiedza naszych doradców, a także liczne kontakty na szczeblach decyzyjnych w bankach – to cechy, które sprawiają, że możesz bez żadnych obaw powierzyć nam zadanie pozyskania dla Ciebie kredytu konsumpcyjnego. Wysoka skuteczność, empatyczne podejście i zaangażowanie sprawiły, że możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami.

Maksymalnie angażujemy się w każdą sprawę, a naszym priorytetem jest wynegocjowanie warunków, które będą dla Ciebie jak najbardziej opłacalne. Nie pobieramy jakichkolwiek przedpłat, ponieważ zależy nam przede wszystkim na pomaganiu Polakom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej. Dbamy o to aby cały proces pozyskiwania kredytu był transparentny i klarowny. Nie musisz się obawiać, że cokolwiek przed Tobą ukryjemy, a przeciwnie – z chęcią wyjaśnimy Ci wszelkie niejasności i odpowiemy na wszystkie pytania.

Atrakcyjny kredyt konsumpcyjny przy minimum formalności ze Spłata Pożyczek.

Ekspert kredytowy

Kredyt konsumpcyjny krok po kroku

 1. Rzetelna analiza Twoich finansów
 2. Wniosek o kredyt konsumpcyjny
 3. Negocjacje na szczeblu decyzyjnym
 4. Przyznanie kredytu konsumpcyjnego
 5. Podpisanie umowy kredytu konsumpcyjnego
 6. Szybka wypłata środków
Kredyty konsumpcyjne online
Ekspert kredytowy

Zalety kredytu konsumpcyjnego

 • Długi okres spłaty
 • Raty dopasowane do Twoich możliwości
 • Wysoka kwota kredytu
 • Szybka decyzja kredytowa
 • Minimum formalności
 • Wsparcie wykwalifikowanych ekspertów
Zapytaj o wysokość Twojej raty

Nie odkładaj marzeń, odkładaj na marzenia.

Co warto wiedzieć o kredycie konsumpcyjnym? – Najważniejsze informacje

Co to jest kredyt konsumpcyjny?

Kredyt konsumpcyjny to jeden z najpopularniejszych rodzajów kredytów w Polsce. Jak sama nazwa wskazuje kredyt ten udzielany jest osobom fizycznym na cele konsumpcyjne, czyli np. wydatki związane z bieżącymi potrzebami gospodarstwa domowego. Nie jest to zobowiązanie celowe, więc można wykorzystać je w dowolny sposób (bądź na kilka sposobów): zrobić dzięki niemu remont, kupić samochód, pokryć bieżące wydatki czy pojechać na wakacje.


Kredyty konsumpcyjne udzielane są zarówno na stosunkowo niewielkie, jak i na bardzo duże kwoty. Należą one z reguły do kredytów krótko lub średnioterminowych, ale z naszą pomocą możesz uzyskać taki kredyt nawet z długim okresem spłaty. Kredyty konsumpcyjne to bardzo szeroka kategoria produktów, które nie są do końca sformalizowane.

Kredyt konsumencki a konsumpcyjny

Wiele osób zamiennie używa pojęcia kredyt konsumpcyjny i konsumencki. Nie jest to jednak poprawne, bowiem to dwa odrębne produkty. Kredyt konsumencki reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim z 12 maja 2011 roku. Zgodnie z jej przepisami kredyt konsumencki to produkt przeznaczony dla konsumentów, udzielany przez banki, SKOKi czy instytucje pożyczkowe, którego kwota nie może przekraczać 255 500 zł.


Kredyt konsumpcyjny nie posiada definicji ustawowej. Nie jest także ustalona jego maksymalna kwota, maksymalne koszty. Przeznaczony jest dla konsumentów, na cele konsumpcyjne. Kredytem konsumpcyjnym posłużymy się więc wtedy, gdy będziemy chcieli sfinansować swoje bieżące potrzeby i potrzeby naszego gospodarstwa domowego.

Komu przyda się kredyt konsumpcyjny?

Warto zastanowić się nad kredytem konsumpcyjnym przede wszystkim wtedy, kiedy aktualnie posiadane oszczędności nie pozwalają nam na samodzielne zrealizowanie jakiegoś celu i marzenia. Bywa, że przykładowo zepsuje się nam w domu ważny sprzęt AGD – nie możemy w takiej sytuacji czekać miesiącami, aż uda nam się zebrać potrzebną sumę, tylko trzeba go jak najszybciej wymienić. Przyda się wtedy właśnie kredyt konsumpcyjny. Jednak nawet, jeśli mamy spore oszczędności, możemy nie chcieć ich zmniejszać, a za to płacić co miesiąc wygodne raty.

Jak uzyskać kredyt konsumpcyjny?

Proces zaciągania kredytu konsumpcyjnego został w ciągu ostatnich kilku lat znacznie przyspieszony i skrócony. W pierwszej kolejności należy wybrać ofertę, z której chcemy skorzystać, a następnie złożyć wniosek. Możemy zrobić to sami, ale korzystając ze wsparcia pośrednika kredytowego będziemy mieć pewność, że rzeczywiście znaleźliśmy kredyt udzielany na najlepszych możliwych warunkach, a wszystkie formalności zostały dopełnione prawidłowo. W zależności od banku i wysokości kredytu, oprócz wniosku o kredyt, konieczne może być dostarczenie pewnych dokumentów, takich jak zaświadczenie o zatrudnieniu czy dochodach od pracodawcy. Następnie bank dokona weryfikacji zdolności kredytowej i wyda decyzję. Ilość dokumentów zależna jest przede wszystkim od wysokości kredytu konsumpcyjnego, dlatego może zdarzyć się też tak, że wystarczające okaże się nasze oświadczenie.

Czy da się uzyskać kredyt z niską zdolnością kredytową?

Podczas weryfikacji wniosku o kredyt bank zawsze dokonuje analizy zdolności kredytowej potencjalnego klienta. Każda instytucja robi to inaczej, natomiast na pewne elementy, takie jak wysokość dochodów i obecnych zobowiązań czy historia kredytowa, zwraca się uwagę zawsze. Zbyt niska zdolność kredytowa jest jedną z najczęstszych przyczyn odrzucania wniosków o kredyt konsumpcyjny. Nie oznacza to jednak, że kredyt z niską zdolnością kredytową jest niemożliwy – jego otrzymanie będzie jednak wymagało pomocy specjalisty.

Czy kredyt konsumpcyjny z pośrednikiem się opłaca?

Na kiepskiej ofercie kredytu można na przestrzeni lat sporo przepłacić, a nie zawsze na pierwszy rzut oka widać, że dana propozycja jest mało opłacalna. Pośrednicy kredytowi, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i szerokim kwalifikacjom, są w stanie pozyskać kredyt na najlepszych możliwych warunkach. Pomagają im w tym kontakty z osobami na szczeblach decyzyjnych w bankach, które pozwalają na prowadzenie bezpośrednich negocjacji. Jeśli więc zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, możesz mieć pewność, że oszczędzisz pieniądze, a także sporo czasu i nerwów, które wiązałyby się z samodzielnym poszukiwaniem idealnego kredytu.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać kredyt konsumpcyjny?

Kredyt konsumpcyjny wiąże się z takimi samymi warunkami, jak inne rodzaje kredytów. Wymaga więc ukończenia 18 roku życia, a także posiadania pełni zdolności do czynności prawnych. Można spotkać się także z dodatkowymi wymaganiami w zakresie zdolności kredytowej, historii kredytowej, formy i okresu zatrudnienia i nie tylko. Wszystko zależy przede wszystkim od wysokości finansowania, o które się staramy. Nie jest bowiem tajemnicą, że im wyższy kredyt konsumpcyjny, tym szersza weryfikacja zdolności kredytowej czy konieczność ustanowienia lepszego zabezpieczenia.


Niewysokie kredyty konsumpcyjne np. ratalne są często udzielane w oparciu o minimum formalności, bez konieczności przechodzenia przez rozbudowaną weryfikację zdolności kredytowej. Wiele banków udziela ich tylko na podstawie oświadczenia o dochodach, na dowód osobisty i poprawnie wypełniony wniosek o kredyt. Dlatego jeśli pilnie potrzebujemy gotówki na dowolny cel, spokojnie możemy skorzystać z pomocy kredytów konsumpcyjnych.

Jak wybrać najkorzystniejszy i najtańszy kredyt konsumpcyjny?

Poszukiwania najtańszego kredytu konsumpcyjnego wcale nie są takie proste. Wbrew pozorom wielość ofert czasem może być przytłaczająca, a osoba, która na co dzień nie porusza się w obszarze produktów bankowych, może zostać wręcz przytłoczona. Na co więc zwracać uwagę, aby w prosty sposób, spośród bogatej oferty, wybrać rozwiązanie najlepsze dla siebie i do tego najtańsze? Tak jak w przypadku innych produktów i w tej sytuacji wskaźnik RRSO będzie najbardziej przydatnym elementem do weryfikacji dostępnych kredytów konsumpcyjnych. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania pozwala ocenić opłacalność kredytu konsumpcyjnego w skali roku, a tym samym porównać kilka ofert ze sobą.


Możemy także skorzystać z rankingu kredytów konsumpcyjnych, który pokazuje nam wszystkie aktualnie dostępne oferty oraz ich najważniejsze parametry, a wszystko to zebrane jest w jednym miejscu. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że jest to ogólna oferta, która nie uwzględnia indywidualnych parametrów, takich jak zdolność kredytowa czy historia kredytowa, dlatego ostateczna oferta może różnić się od tej prezentowanej w rankingach.

Szukasz korzystnego kredytu konsumpcyjnego? Skorzystaj ze wsparcia ekspertów.

Pozyskamy dla Ciebie atrakcyjny kredyt konsolidacyjny przy minimum formalności. Z nami nie musisz obawiać się negatywnej decyzji kredytowej czy długiego oczekiwania na rozpatrzenie wniosku. Nie pobierzemy od Ciebie jakichkolwiek przedpłat.

Wyślij wniosek

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o kredycie konsumpcyjnym?

Na jakie parametry zwracać uwagę gdy jesteśmy zainteresowani kredytem konsumpcyjnym?

Jeśli interesujemy się kredytem konsumpcyjnym możemy w prosty sposób ocenić jego koszt z pomocą wskaźnika RRSO (o czym mowa powyżej). Jednakże warto wiedzieć, że nie jest to jedyny parametr, na który warto zwrócić uwagę. Przy kredycie konsumpcyjnym, tak jak przy innych produktach bankowych, warto zweryfikować jego oprocentowanie, prowizję, a także koszty dodatkowe. Często prowizja bankowa podlega negocjacjom, a np. z ubezpieczenia można zrezygnować, tym samym obniżając ostateczny koszt zobowiązania. Warto więc zainteresować się nie tylko samym RRSO, a wszystkimi poszczególnymi składnikami naszego kredytu, aby mieć pełen obraz tego, jak możemy obniżyć ostateczny koszt kredytu konsumpcyjnego.

Na jaki cel można zaciągnąć kredyt konsumpcyjny?

W przeciwieństwie do kredytu hipotecznego czy samochodowego, kredyt konsumpcyjny można wykorzystać w dowolny sposób, na przykład na pokrycie bieżących wydatków, wyjazd na wakacje czy zorganizowanie wesela. Kredytodawca nie będzie wymagał podawania we wniosku o kredyt konsumpcyjny celu, na który pożyczamy środki czy dostarczenia rachunków lub faktur świadczących o tym, w jaki sposób zostały wydane udostępnione środki.

Jak wysokie są kredyty konsumpcyjne?

Ustawodawca w żaden sposób nie reguluje maksymalnej wysokości kredytów konsumpcyjnych. Wszystko zależy więc przede wszystkim od kredytobiorcy oraz wniosek o kredyt w jakiej wysokości złoży. Kolejną kwestią jest także analiza zdolności kredytowej i ocena przez bank, na jak wysoki kredyt będzie stać potencjalnego kredytobiorcę. W konsekwencji maksymalna wysokość kredytu konsumpcyjnego zależy od indywidualnych parametrów i ustaleń pomiędzy kredytodawcą a kredytobiorcą.

Kredyt konsumpcyjny – korzystne rozwiązanie dla każdego

Kredyt konsumpcyjny to korzystne rozwiązanie, z którego obecnie może skorzystać naprawdę duża grupa osób. Gotówkę pozyskaną w taki sposób możesz przeznaczyć na mniejsze lub większe wydatki. Możliwość pozyskania zróżnicowanych kwot sprawia, że dzięki temu produktowi finansowemu można sfinansować zarówno zakup sprzętów AGD i RTV, jak i generalny remont mieszkania. Z pomocą naszych doradców uda Ci się pozyskać kredyt konsumpcyjny nawet z nie najlepszą zdolnością kredytową.


Dzięki znajomości procedur bankowych oraz wieloletniemu doświadczeniu w pozyskiwaniu różnego typu kredytów dla swoich klientów jesteśmy w stanie pozyskać korzystny kredyt dla większości osób. Z kredytu konsumpcyjnego mogą skorzystać osoby, które nie mają wystarczająco dużych oszczędności na pokrycie swoich celów, ale również te, które nie chcą nadwyrężać swojego budżetu i zależy im na wygodnych oraz łatwych do spłaty ratach.

Czy warto wziąć kredyt konsumpcyjny?

Kredyt konsumpcyjny może być bezpiecznym i szybkim sposobem na sfinansowanie kosztownych wydatków, takich jak zakup sprzętu AGD czy mebli. Warto jednak zadbać o to, aby nie przepłacić i wziąć kredyt na najlepszych możliwych warunkach. Pomoże w tym dobry pośrednik kredytowy.

Kredyty konsumpcyjne – czy można odstąpić od umowy?

Przy kredycie konsumpcyjnym, możemy co do zasady odstąpić od umowy, w ciągu 14 dni od jej zawarcia. W tym celu musimy złożyć do naszego kredytodawcy odpowiedni wniosek (o szczegółach przeczytamy w zawartej umowie kredytu lub na stronie kredytodawcy) oraz zwrócić pożyczone środki wraz z odsetkami należnymi za okres, w którym pieniądze znajdowały się w naszym posiadaniu.

Sprawdź artykuły blogowe związane z kredytem konsumpcyjnym.

kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej
Paulina Przybysz18.04.2024

Kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej – warunki, przeznaczenie i korzyści

„Rozwój” to modne pojęcie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Wszystko wokół nieustannie się zmienia, dlatego my też nie możemy stać w miejscu. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale również prowadzonych przez nas firm. Dlatego kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej to produkt bankowy wciąż cieszący się popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo przeznaczony jest ten typ finansowania, na co można wydać uzyskane środki i z jakimi wiąże się kosztami, ten wpis jest dla Ciebie!

rekomendacja s – czym jest
Paulina Przybysz13.04.2024

Rekomendacja S – czym jest i co oznacza dla kredytobiorców?

Sektor finansowy jest jedną z najbardziej rygorystycznie nadzorowanych gałęzi gospodarki. Nic w tym dziwnego – od jego stabilności zależy kondycja całej krajowej ekonomii. Nad funkcjonowaniem instytucji finansowych, ale także ubezpieczeniowych, płatniczych czy emerytalnych pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Rekomendacja S jest jednym z narzędzi regulujących działalność kredytową banków. KNF wprowadza w niej zasady dotyczące m.in. udzielania kredytów w obcych walutach albo ustala kwestię wkładu własnego w kredytach hipotecznych. Co zaleca Rekomendacja S i jaki ma to wpływ na konsumentów? Dzisiaj poznamy odpowiedzi na te pytania.

spotkanie z doradca kredytowym
Paulina Przybysz08.04.2024

Jak się przygotować na spotkanie z doradcą kredytowym? Przydatne wskazówki

Nie wiesz, która oferta kredytowa będzie dla Ciebie najlepsza? Formalności związane ze staraniami o dodatkowe pieniądze Cię przerastają? Nie rozumiesz skomplikowanych terminów, którymi posługują się banki? Nie ma w tym nic złego. Nie każdy musi być specjalistą od spraw finansowych! W takich sytuacjach warto rozważyć spotkanie z doradcą kredytowym. Ekspert w tej dziedzinie zapewni Ci kompleksową pomoc. Jego usługi mogą okazać się szczególnie pomocne przy skomplikowanym kredycie hipotecznym. O co pytać doradcę? Jak może wyglądać współpraca? Czy w ogóle warto ją nawiązać? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły

Wpadłeś w pętlę kredytową i nie wiesz, jak z niej wyjść?

Nasi eksperci pomogą znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Kredyty konsumpcyjne dla klientów z całej Polski.

Zapytaj o kredyt konsumpcyjny

Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych. Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów bez zdolności kredytowej z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni (lub krótszym).

Przykład reprezentatywny: kwota kredytu bez zdolności kredytowej – 60 000 zł, prowizja – 5%, oprocentowanie nominalne – 5,99%, maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 7,37%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 60 000 zł, całkowity koszt kredytu dla Ciebie – 23 893 zł (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 3 000 zł, odsetki od kredytu 20 893 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł), całkowita kwota do zapłaty – 83 893 zł; prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana, oprocentowanie nominalne – 5,99%, 120 miesięcznych rat w równej wysokości 699,11 zł; minimalny okres spłaty – 4 miesiące, maksymalny okres spłaty – do 120 m-cy.

Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego. Działamy w imieniu klienta. Nie pobieramy przedpłat. Nasze wynagrodzenie jest płatne tylko w przypadku uzyskania kredytu, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej. Wynosi ono maksymalnie 19% od kwoty uzyskanego finansowania.