Znajdziemy kredyt, dzięki któremu zrealizujesz swój plan.

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Brakuje Ci zdolności kredytowej? Nie szkodzi.

Z nami dostaniesz kredyt. Nawet na 144 miesiące!

ikona dekoracyjna

Znajdziesz u nas kilka rodzajów kredytów i pożyczek.

ikona dekoracyjna

Przeanalizujemy dla Ciebie każdą ofertę z wielu banków.

ikona dekoracyjna

Gwarantujemy Ci wysoką skuteczność w pozyskiwaniu kredytu.

ikona dekoracyjna

Z sukcesem obsługujemy nawet trudne i skomplikowane zlecenia.

Nie pobieramy jakichkolwiek przedpłat – nic nie ryzykujesz.

Otrzymasz od nas przejrzystą ofertę dostosowaną do Twoich możliwości finansowych.

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny umożliwia zamianę kilku kredytów w jeden. To świetne rozwiązanie w szczególności dla osób, które mają wiele zaciągniętych zadłużeń i zaczynają mieć problemy z ich terminową spłatą. Pozwoli Ci on na zmniejszenie wysokości miesięcznej raty, a co za tym idzie poprawi również Twój miesięczny budżet.

Możemy wynegocjować dla Ciebie lepsze warunki kredytu, zmianę daty spłaty miesięcznych rat oraz uzyskać dodatkową gotówkę na inne cele. Pomagamy w konsolidacji różnego typu zobowiązań – kredytów, debetów na rachunku, zadłużeń na karcie kredytowej, chwilówek i innych.

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy

Pomagamy w szybkim uzyskaniu gotówki na różne cele. Analizujemy wszystkie dostępne oferty kredytów gotówkowych i pomagamy wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie spośród propozycji banków, a w szczególnych sytuacjach także w godnych zaufania instytucjach parabankowych.

Jeśli potrzebujesz środków finansowych, bank odrzucił już Twój wniosek kredytowy lub zalegasz w spłacie rat i chwilówek – zgłoś się do nas – pomożemy Ci.

Konsolidacja chwilówek

Konsolidacja chwilówek

Konsolidacja chwilówek pomoże Ci uporać się z nadmiernym zadłużeniem spowodowanym krótkoterminowymi pożyczkami. Jeśli masz na swoim koncie kilka chwilówek i nie stać Cię na ich terminową spłatę, to najlepsze rozwiązanie. Z pomocą konsolidacji chwilówek spłacisz całe swoje zadłużenie i zamienisz wiele chwilówek, w jeden kredyt.

Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytowania. Dzięki konsolidacji chwilówek obniżysz miesięczną ratę i dostosujesz ją do swoich możliwości finansowych, co pozwoli Ci odzyskać kontrolę nad domowym budżetem. W ramach konsolidacji chwilówek możemy także pozyskać dla Ciebie dodatkową gotówkę na dowolny cel. Pomagamy nie tylko w konsolidacji chwilówek, ale i różnego typu zobowiązań.

kredyt refinansowy

Kredyt refinansowy

Twój kredyt jest uciążliwy i trudny do spłaty? A może przez zbyt pochopne decyzje okazuje się, że zobowiązanie które posiadasz jest nieopłacalne, a do tego droższe niż aktualne oferty banków? Mamy na to sposób w postaci kredytu refinansowego. To świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które borykają się ze spłatą niekorzystnego kredytu.

Wynegocjujemy dla Ciebie możliwie najlepsze warunki kredytu, tak abyś już nigdy nie przepłacał na kredycie. Kredyt refinansowy możesz dopasować do swoich możliwości spłaty, dzięki czemu raty nie nadwyrężą domowego budżetu. Z naszą pomocą zamienisz niekorzystne zobowiązanie, na całkiem nowy, atrakcyjny kredyt refinansowy, na opłacalnych warunkach, z łatwą do spłaty ratą, dzięki czemu zyskasz więcej wolnych środków na swoje wydatki.

kredyt konsumpcyjny

Kredyt konsumpcyjny

Kredyt konsumpcyjny bez stresu i obaw o negatywną decyzję kredytową jest w zasięgu Twoich rąk. Niezależenie od skomplikowania Twojej sytuacji finansowej, możesz liczyć na korzystny kredyt konsumpcyjny. Znajdziemy dla Ciebie opłacalne zobowiązanie i wynegocjujemy najlepsze warunki kredytowania.

Jeśli potrzebujesz gotówki na dowolny cel, kredyt konsumpcyjny jest rozwiązaniem dla Ciebie. Otrzymasz niską i korzystną ratę, dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości, która nie będzie stanowiła nadmiernego obciążenia dla domowego budżetu. Nie trać  czasu na bezowocne poszukiwania i pozwól nam sobie pomóc. Przeanalizujemy wszelkie dostępne oferty, przejmiemy na siebie ciężar formalności, a następnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie i pozyskamy kredyt konsumpcyjny, który spełni Twoje oczekiwania.

Kredyt dla firm

Kredyt dla firm

Kredyt firmowy to sprawdzony, korzystny i bezpieczny sposób finansowania inwestycji w biznesie. Od lat pomagamy naszym klientom w uzyskaniu korzystnych kredytów, zarówno na prowadzenie bieżącej działalności, jak także na przyszłościowe plany inwestycyjne. Oferujemy pomoc przedsiębiorcom, którzy właśnie otwierają działalność lub tym, którzy dopiero planują własny biznes.

Rynek finansowy znamy od podszewki. Uzyskasz u nas fachową pomoc w znalezieniu odpowiedniego sposobu finansowania.

Kredyt na umowę zlecenie

Kredyt na umowę zlecenie

Obawiasz się odmowy banku ze względu na formę zatrudnienia? Uważasz, że nie masz szans na korzystne warunki kredytu, gdyż pracujesz na umowę zlecenie? Z nami pozyskasz kredyt na umowę zlecenie, bez stresu, marnowania czasu i przy minimum formalności.

Finansowanie kredytem nie jest zarezerwowane tylko dla osób zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę. Kredyt na umowę zlecenie pozwoli Ci otrzymać potrzebne środki na realizację Twoich marzeń i planów. Pozyskamy dla Ciebie korzystny kredyt, na najlepszych warunkach, z dopasowaną do Twoich możliwości ratą. Przedstawimy Twój staż na rynku pracy i sytuację finansową, bez względu na rodzaj umowy. Dla nas forma zatrudnienia nie ma znaczenia i wiemy jak przybliżyć Cię do pozytywnej decyzji kredytowej.

Pilnie potrzebujesz kredytu, ale masz problem z jego uzyskaniem? Zgłoś się do nas!

Gwarantujemy bezpiecznie rozwiązania i wysoką skuteczność działania.

Skontaktuj się z nami

Pośredniczymy w uzyskiwaniu
najtańszych i najtrudniejszych
kredytów.

Nasi pośrednicy wynegocjują dla Ciebie kredyt, nawet jeśli gdzie indziej powiedzieli Ci, że to niemożliwe.

Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych. Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni (lub krótszym).

Przykład reprezentatywny: kwota kredytu bez zdolności kredytowej – 60 000 zł, prowizja – 5%, oprocentowanie nominalne – 5,99%, maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 7,37%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 60 000 zł, całkowity koszt kredytu dla Ciebie – 23 893 zł (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 3 000 zł, odsetki od kredytu 20 893 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł), całkowita kwota do zapłaty – 83 893 zł; prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana, oprocentowanie nominalne – 5,99%, 120 miesięcznych rat w równej wysokości 699,11 zł; minimalny okres spłaty – 4 miesiące, maksymalny okres spłaty – do 120 m-cy.