Kredyt konsolidacyjny Pekao SA

Chcesz połączyć zobowiązania na najlepszych możliwych warunkach? Jeśli rozważasz kredyt konsolidacyjny w Pekao SA kalkulator kredytowy pomoże Ci uniknąć przepłacania. Skorzystaj z pomocy eksperta i ciesz się korzystną konsolidacją!

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Pekao SA kredyt konsolidacyjny – kluczowe informacje

Oferowana przez Pekao konsolidacja to produkt finansowy udzielany na pokrycie innych spłacanych do tej pory zobowiązań. Bieżące długi są regulowane w całości, a zastępuje je jeden nowy kredyt, o niższej miesięcznej racie.

Kwota kredytu konsolidacyjnego w PKO SA może wynieść od 1000 do nawet 250 000 złotych. Istnieje możliwość dobrania dodatkowej gotówki na dowolny cel (bank nie będzie weryfikował, jak zostały wykorzystane środki), jednak nie może ona przekraczać 25% całkowitej kwoty kredytu.

Maksymalny okres spłaty zobowiązania to 10 lat w przypadku zobowiązań na kwotę od 15 000 złotych, a 8 lat przy kredytach do 14 999 złotych. Dodatkowo, kredytobiorcy mogą skorzystać z 3-miesięcznej karencji w spłacie, czyli zacząć regulować kredyt konsolidacyjny w Pekao dopiero po 3 miesiącach od jego zaciągnięcia.

ikona dekoracyjna

Dzięki konsolidacji w Pekao możesz rozłożyć spłatę dotychczasowego zadłużenia na nawet 120 niskich, dopasowanych do Twoich możliwości finansowych rat. Skutecznie ulżyj domowemu budżetowi i pozbądź się stresu.

ikona dekoracyjna

Maksymalna kwota kredytu wynosi 250 000 złotych, z czego nawet 25% może stanowić dodatkowa gotówka na dowolny cel. Wybierz oferowany przez Pekao kredyt konsolidacyjny i pozbądź się nawet największych długów.

ikona dekoracyjna

Skorzystaj z pomocy Doradcy Spłata Pożyczek, aby uniknąć błędów we wniosku kredytowym. Dzięki wsparciu eksperta przejdziesz przez wszystkie formalności szybko i bez niepotrzebnych nerwów.

ikona dekoracyjna

Weź w banku Pekao SA kredyt konsolidacyjny na najlepszych możliwych warunkach i nie przepłacaj. Doradca wynegocjuje dla Ciebie korzystne parametry zobowiązania i zadba o dopasowanie oferty do Twoich potrzeb.

Warunki kredytu konsolidacyjnego w Pekao SA – oferty ogólnodostępne

 • maksymalna kwota kredytu 250 000 złotych
 • możliwość dobrania środków na dowolny cel tak
 • okres kredytowania do 120 miesięcy
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania RRSO 12,96 %
 • prowizja za udzielenie kredytu od 0%
 • oprocentowanie zmienne od 12,25 %
 • ubezpieczenie kredytu nie wymagane
 • wcześniejsza spłata kredytu 0 zł
Ekspert kredytowy

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Dzięki usłudze pośrednictwa finansowego uzyskałam satysfakcjonujący mnie kredyt konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach.

Po stronie firmy zawsze stoi człowiek, więc podziękowania kieruję przede wszystkim do Pana Bartka P. za świetną współpracę, profesjonalizm, skuteczność i wszelką pomoc. Jest to fachowiec godny polecenia.

Joanna P

decorative quotes

Myśląc, że jestem już w sytuacji bez wyjścia, panicznie szukając rozwiązania natknęłam się na tę stronę i profesjonalnie się mną zajęto.

Wystarczyło, że uzupełniłam jeden formularz, pobrałam raport z BIK i pobrałam z konta potwierdzenia przelewów z ostatnich sześciu miesięcy. Te informacje pozwoliły na ocenę sytuacji i podjęcie planu działania w mojej sprawie. W końcu ktoś powiedział mi, że jest szansa na wyjście z długów. Serdecznie polecam Pana Łukasza Końskiego z Warszawy, który zajął się wszystkim, gdy ja byłam bardzo zestresowana!

Anna Rotwin

decorative quotes

Szybkie działanie, nawet kiedy myslalem, że sytuacja jest dramatyczna, bez wyjścia, byłem przekonany dzięki Pani Marlenie, że jednak jest nadzieja i wyjście z tej sytuacji.

I tak się stało, jak mówiła wszystko się udało. Profesjonalizm, podejście do klienta na najwyższym poziomie, polecam gorąco 🙂

Tomasz Steć

Co warto wiedzieć w kwestii kredytów konsolidacyjnych w Pekao SA?

Jakie zobowiązania można połączyć w Pekao SA?

Bank ten nie przedstawia zamkniętej listy typów kredytów lub pożyczek, które można połączyć w ramach konsolidacji. Wskazuje jedynie, że oferowany przez Pekao SA kredytkonsolidacyjny można wykorzystać na spłatę zobowiązań zaciągniętych w innych instytucjach finansowych.
 

Oznacza to w praktyce możliwość łączenia między innymi takich długów, jak kredyty gotówkowe, karty kredytowe czy kredyty w rachunku bieżącym. W ramach dostępnej w Pekao konsolidacji można potencjalnie także pozbyć się uciążliwych chwilówek. Warto jednak, aby w tej sprawie zwrócić się do wykwalifikowanego Doradcy Spłata Pożyczek, zamiast próbować zrobić to samodzielnie. Szanse na powodzenie będą dzięki temu znacznie wyższe.

 

Osoby, którym zależy na konsolidacji kredytu PKO SA muszą jednak mieć na uwadze, że bank ten nie pozwala na konsolidację wewnętrzną. Oznacza to, że nie przyzna środków na spłatę własnych kredytów i pożyczek.

Pekao SA kredyt konsolidacyjny – koszt

Podobnie, jak w przypadku innych zobowiązań finansowych, na ostateczny koszt dostępnej w banku Pekao konsolidacji wpływa wiele różnorodnych czynników. Te najbardziej podstawowe to kwota zobowiązania i okres spłaty, ale warto zwrócić uwagę również na co najmniej kilka innych.
 

Przede wszystkim mowa o oprocentowaniu kredytu, które będzie rzutowało na wysokość
odsetek. Pekao SA kredyt konsolidacyjny udziela z oprocentowaniem zmiennym. Składa się na nie zmienna stopa procentowa (niezależna od udzielającej kredyt instytucji), a także podlegająca negocjacji marża banku.Poza tym bardzo ważne są również prowizja oraz ewentualne opłaty dodatkowe.

 

Decydując się na konsolidację kredytu w Pekao, można zabezpieczyć spłatę kredytu ubezpieczeniem. Nie jest to jednak obowiązkowe. Ubezpieczenie zwiększy całkowity koszt zobowiązania, ale może okazać się przydatne w trudnej sytuacji.

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego Pekao SA

Potencjalnym klientom, chcącym wziąć kredyt konsolidacyjny Pekao SA kalkulator kredytowy umożliwia szybkie zweryfikowanie wysokości raty, kosztów związanych z zobowiązaniem i nie tylko. Trzeba jednak mieć na uwadze, że wszelkie wartości podawane przez kalkulator nie są ostateczne – finalne warunki kredytu zależne są od wyników analizy zdolności kredytowej wnioskującego i od prowadzonych z bankiem negocjacji.
 

Przygotowany przez PKO SA kredytu konsolidacyjnego kalkulator to proste narzędzie, dostępne za pośrednictwem strony internetowej banku. Użytkownik musi jedynie wprowadzić takie dane, jak:

 

 • wysokość dotychczasowych rat
 • kwota zobowiązań pozostałych do spłaty
 • ilość wymaganej dodatkowej gotówki
 • preferowany okres spłaty.

 

Można także zdecydować, czy interesuje go ubezpieczenie kredytu, czy też nie. W efekcie natychmiast otrzyma informacje na temat nowej raty, RRSO, oprocentowania, prowizji czy całkowitej kwoty do zapłaty.

Wniosek o kredyt konsolidacyjny w Pekao SA

Osoby, które zainteresował oferowany przez PKO SA kredyt konsolidacyjny mogą pozostawić swoje dane kontaktowe na stronie internetowej banku, aby zadzwonił do nich konsultant, bądź udać się do placówki Pekao i złożyć tam odpowiedni wniosek.
 

W przypadku potencjalnych kredytobiorców, którzy posiadają rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w banku Pekao, istnieje możliwość złożenia wniosku o pożyczkę za pomocą serwisu internetowego Pekao24 lub infolinii. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej umowa kredytu konsolidacyjnego w PKO SA jest zawierana za pośrednictwem serwisu Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay.

Jakie dokumenty są niezbędne do kredytu konsolidacyjnego w Pekao SA?

Konsolidacja kredytu Pekao SA wymaga przede wszystkim przedstawienia odpowiedniego dokumentu tożsamości. Poza tym mogą okazać się niezbędne dokumenty związane z sytuacją finansową wnioskodawcy (przede wszystkim źródłem i wysokością osiąganych dochodów) oraz zobowiązaniami, które mają ulec konsolidacji.
 

To, co konkretnie będzie trzeba dostarczyć (np. zaświadczenie o dochodach od pracodawcy, wyciąg z konta bankowego), jest w dużej mierze zależne od indywidualnej sytuacji danego wnioskodawcy. Inne dokumenty są przy konsolidacji w Pekao wymagane od osoby zatrudnionej na podstawie umowy o pracę, a inne od kogoś, kto na przykład prowadzi własną działalność gospodarczą.

Pekao SA kredyt konsolidacyjny – opinie

Każde zobowiązanie finansowe jest ważną decyzją, której nie należy podejmować pochopnie. Dlatego też przed złożeniem wniosku o oferowany przez bank Pekao SA kredyt konsolidacyjny warto zapoznać się z opiniami, jakie zebrał on od dotychczasowych kredytobiorców.
 

Wśród jego najczęściej wymienianych zalet można wyróżnić długi okres spłaty, możliwość skorzystania z trzymiesięcznej karencji spłaty, a także wysoki limit dodatkowej gotówki na dowolny cel. Przygotowana przez Pekao konsolidacja jest bardzo uniwersalna, w związku z czym sprawdzi się w różnorodnych przypadkach.

 

Udostępniony przez PKO SA kredytu konsolidacyjnego kalkulator pozwoli szybko i bezproblemowo sprawdzić, z jakim kosztem będzie wiązała się oferta. Dzięki temu można wstępnie zweryfikować atrakcyjność oferty.

Podsumowanie kredytu konsolidacyjnego w Pekao SA

Oferowana przez Pekao konsolidacja to produkt finansowy skierowany do osób, które spłacają wiele zobowiązań finansowych jednocześnie i z różnych względów chciałyby zmniejszyć ich ilość (oraz obniżyć raty). Umożliwia połączenie zarówno tego samego, jak i różnego typu pożyczek i kredytów.
 

Charakteryzuje się między innymi bardzo wysoką maksymalną kwotą, sięgającą aż 250 000 złotych. Znajdujący się w ofercie Pekao SA kredyt konsolidacyjny pozwoli w związku z tym na pozbycie się nawet największych i najbardziej uciążliwych długów. Istnieje również możliwość dobrania dodatkowej gotówki na bieżące wydatki.

 • okres spłaty może wynieść do 10 lat
 • nawet 250 000 złotych kwoty kredytu
 • łączenie zobowiązań różnego typu
 • niska, indywidualnie ustalona rata
 • możliwość połączenia chwilówek
 • 3-miesięczna karencja w spłacie
 • dodatkowa gotówka do 25% wartości kredytu
 • opcjonalne ubezpieczenie kredytu
 • nie można skonsolidować kredytów i pożyczek udzielonych przez Pekao SA
 • oferty ogólnodostępne bywają mniej atrakcyjne niż oferty wynegocjowane przez Doradcę

Rozwiń swoją wiedzę o pożyczkach konsolidacyjnych za pośrednictwem naszych artykułów.

kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej
Paulina Przybysz18.04.2024

Kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej – warunki, przeznaczenie i korzyści

„Rozwój” to modne pojęcie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Wszystko wokół nieustannie się zmienia, dlatego my też nie możemy stać w miejscu. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale również prowadzonych przez nas firm. Dlatego kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej to produkt bankowy wciąż cieszący się popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo przeznaczony jest ten typ finansowania, na co można wydać uzyskane środki i z jakimi wiąże się kosztami, ten wpis jest dla Ciebie!

rekomendacja s – czym jest
Paulina Przybysz13.04.2024

Rekomendacja S – czym jest i co oznacza dla kredytobiorców?

Sektor finansowy jest jedną z najbardziej rygorystycznie nadzorowanych gałęzi gospodarki. Nic w tym dziwnego – od jego stabilności zależy kondycja całej krajowej ekonomii. Nad funkcjonowaniem instytucji finansowych, ale także ubezpieczeniowych, płatniczych czy emerytalnych pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Rekomendacja S jest jednym z narzędzi regulujących działalność kredytową banków. KNF wprowadza w niej zasady dotyczące m.in. udzielania kredytów w obcych walutach albo ustala kwestię wkładu własnego w kredytach hipotecznych. Co zaleca Rekomendacja S i jaki ma to wpływ na konsumentów? Dzisiaj poznamy odpowiedzi na te pytania.

spotkanie z doradca kredytowym
Paulina Przybysz08.04.2024

Jak się przygotować na spotkanie z doradcą kredytowym? Przydatne wskazówki

Nie wiesz, która oferta kredytowa będzie dla Ciebie najlepsza? Formalności związane ze staraniami o dodatkowe pieniądze Cię przerastają? Nie rozumiesz skomplikowanych terminów, którymi posługują się banki? Nie ma w tym nic złego. Nie każdy musi być specjalistą od spraw finansowych! W takich sytuacjach warto rozważyć spotkanie z doradcą kredytowym. Ekspert w tej dziedzinie zapewni Ci kompleksową pomoc. Jego usługi mogą okazać się szczególnie pomocne przy skomplikowanym kredycie hipotecznym. O co pytać doradcę? Jak może wyglądać współpraca? Czy w ogóle warto ją nawiązać? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły