Pekao kredyt dla firm

Rozważasz dostępny w Pekao kredyt dla firm i chcesz zaciągnąć go na najlepszych możliwych warunkach? Doświadczeni doradcy Spłata Pożyczek wynegocjują dla Ciebie optymalne parametry zobowiązania i zajmą się formalnościami!

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Kredyt dla firm Pekao – najważniejsze informacje

W Pekao kredyt dla firm występuje w wielu różnorodnych postaciach. Poszczególne produkty finansowe dla przedsiębiorców różnią się warunkami spłaty, celem, na które można je zaciągnąć, wymaganiami stawianymi kredytobiorcom i nie tylko. Osobne oferty przygotowano dla przedsiębiorstw różnych rozmiarów: mikrofirm, średnich i dużych firm, a także korporacji.

W ramach pojęcia kredyt dla firm Pekao SA oferuje między innymi kredyt inwestycyjny i odnawialny, karty kredytowe czy kredyty technologiczne. Dostępnych możliwości jest więc bardzo wiele. Również w zakresie kredytu obrotowego dla firm Pekao przygotowało kilka wartych uwagi propozycji.

ikona dekoracyjna

Z pomocą doradców Spłata Pożyczek weźmiesz kredyt firmowy w Pekao idealnie dopasowany do potrzeb i możliwości finansowych Twojego przedsiębiorstwa.

ikona dekoracyjna

Możesz liczyć na profesjonalne wsparcie w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów i wypełnieniu wniosku kredytowego, a także załatwieniu wszelkich innych formalności.

ikona dekoracyjna

Wiemy, że przedsiębiorcom zależy na czasie, dlatego pomagamy w uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej w krótkim czasie i bez niepotrzebnych komplikacji.

ikona dekoracyjna

Wysoka kwota zobowiązania pozwoli zrealizować nawet najbardziej ambitne cele, a niska rata oferowanego przez Pekao kredytu dla firm nie nadwyręży płynności finansowej.

Warunki zobowiązań dla firm w Pekao – oferty ogólnodostępne

  • maksymalna kwota ustalana indywidualnie
  • okres kredytowania zależny od celu kredytu, nawet do 15 lat
  • prowizja za udzielenie kredytu od 0%
  • oprocentowanie zmienne ustalane indywidualnie
  • ubezpieczenie nie wymagane
  • wcześniejsza spłata zobowiązania 3-4% prowizji, min. 500 zł
Ekspert kredytowy

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Dzięki usłudze pośrednictwa finansowego uzyskałam satysfakcjonujący mnie kredyt konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach.

Po stronie firmy zawsze stoi człowiek, więc podziękowania kieruję przede wszystkim do Pana Bartka P. za świetną współpracę, profesjonalizm, skuteczność i wszelką pomoc. Jest to fachowiec godny polecenia.

Joanna P

decorative quotes

Myśląc, że jestem już w sytuacji bez wyjścia, panicznie szukając rozwiązania natknęłam się na tę stronę i profesjonalnie się mną zajęto.

Wystarczyło, że uzupełniłam jeden formularz, pobrałam raport z BIK i pobrałam z konta potwierdzenia przelewów z ostatnich sześciu miesięcy. Te informacje pozwoliły na ocenę sytuacji i podjęcie planu działania w mojej sprawie. W końcu ktoś powiedział mi, że jest szansa na wyjście z długów. Serdecznie polecam Pana Łukasza Końskiego z Warszawy, który zajął się wszystkim, gdy ja byłam bardzo zestresowana!

Anna Rotwin

decorative quotes

Szybkie działanie, nawet kiedy myslalem, że sytuacja jest dramatyczna, bez wyjścia, byłem przekonany dzięki Pani Marlenie, że jednak jest nadzieja i wyjście z tej sytuacji.

I tak się stało, jak mówiła wszystko się udało. Profesjonalizm, podejście do klienta na najwyższym poziomie, polecam gorąco 🙂

Tomasz Steć

Co powinieneś wiedzieć o kredycie dla firm w Pekao?

Kredyt dla nowych firm Pekao – czy jest dostępny?

Rozpoczęcie własnej działalności często wiąże się z dużymi wydatkami, na które nie każdy początkujący przedsiębiorca może sobie pozwolić. Wiele oczywiście zależy od branży, ale z reguły nie obejdzie się bez zakupu odpowiednich maszyn, oprogramowania, licencji, półproduktów czy towarów. Oferowany przez Pekao kredyt firmowy jawi się jako rozwiązanie tego problemu.

 

Czy jednak otrzymanie go jest w ogóle możliwe? W przypadku niektórych produktów finansowych Pekao wymogi odnośnie do stażu firmy są jasno wskazane, w innych przypadkach nie zostały wyraźnie określone. W związku z tym to, czy w Pekao SA kredyt dla firm będzie dostępny również dla nowych biznesów zależy od okoliczności (m.in. tego, o który konkretnie produkt finansowy chodzi i jaki dokładnie jest staż danego przedsiębiorstwa).

Kredyt obrotowy dla firm Pekao – zasady

Kredyt obrotowy to jeden z najbardziej podstawowych i najczęściej wybieranych typów zobowiązań firmowy. Uzyskane dzięki niemu środki można wydać na dowolny cel związany z bieżącą działalnością, taki jak zatowarowanie sklepu czy wypłacenie wynagrodzeń pracownikom.

 

Swój kredyt obrotowy dla firm Pekao oferuje w wielu różnych wariantach. Przykładowo może on być odnawialny lub nieodnawialny. W przypadku małych i średnich firm, które dokonują rozliczeń z kontrahentami w dolarach lub euro, istnieje możliwość zaciągnięcia zobowiązania w tych walutach.

Czy istnieje kredyt hipoteczny dla firm w Pekao?

W pierwszej kolejności należy sprecyzować, co kryje się pod pojęciem hipotecznego kredytu dla firm w Pekao, ponieważ można mówić tutaj o dwóch zupełnie różnych produktach finansowych.

 

Pierwszy to kredyt na zakup, budowę lub remont nieruchomości, zabezpieczony hipoteką ustanowioną na tychże budynkach. Drugi może być przeznaczony na dowolny cel, w tym bieżące wydatki, i jest zabezpieczony hipoteką na już posiadanej przez firmę nieruchomości.

 

W Pekao kredyty dla firm występują w obu tych postaciach, chociaż trzeba wskazać, że zobowiązania przeznaczone na pokrycie bieżących wydatków mogą nie wymagać żadnego zabezpieczenia rzeczowego (czyli m.in. hipoteki), zwłaszcza, jeśli kredytobiorca znajduje się w dobrej sytuacji finansowej.

Kredyt odnawialny dla firm Pekao – do czego służy?

Jednym z oferowanych przez Pekao kredytów dla firm jest kredyt odnawialny, czyli produkt finansowy, który pełni w pewnym sensie rolę poduszki finansowej. Można wyróżnić odnawialny kredyt obrotowy na dowolny cel, a także takie rozwiązania, jak kredyt w rachunku bieżącym czy wielocelowy limit kredytowy.

 

W zależności od wybranego typu kredytu, odnawiać może się całe zobowiązanie (po zakończeniu się wcześniej ustalonego okresu, na przykład po 36 miesiącach), bądź też przyznany w jego ramach limit. W ramach odnawialnego kredytu dla firm Pekao umożliwia pokrywanie dowolnych bieżących wydatków związanych z działalnością firmy, a potencjalnie także refinansować zobowiązania w innych bankach.

Co warto wiedzieć o kredycie inwestycyjnym dla firm w Pekao?

Kredyt inwestycyjny udzielany przez Pekao SA może zostać wykorzystany na przykład na budowę lub zakup środka trwałego (względnie jego modernizację) bądź spłatę posiadanego już kredytu inwestycyjnego w innym banku. Takie kwestie, jak kwota zobowiązania, jego struktura czy zabezpieczenie ustalane są indywidualnie.

 

Mikrofirmy mogą otrzymać inwestycyjny kredyt dla firm w Pekao na okres maksymalnie 6 lat. Wyjątkiem są kredyty zabezpieczone hipoteką ustanowioną na nieruchomości – w ich przypadku maksymalny okres spłaty wynosi 15 lat.

 

Natomiast w przypadku małych i średnich firm tego typu zobowiązanie jest udzielane na maksymalnie 15 lat w przypadku, gdy inwestycja dotyczy zakupu lub budowy nieruchomości lub na nie dłużej niż 10 lat w innych sytuacjach.

Opinie o kredycie dla firm w Pekao

Produkty finansowe skierowane do przedsiębiorców, w tym oferowane przez Pekao kredyt dla firm, to często wieloletnie zobowiązania opiewające na duże kwoty, nikt więc nie chce podejmować decyzji na ich temat pochopnie. Przy wyborze kredytobiorcy i konkretnej oferty kredytu, warto zwrócić uwagę chociażby na to, jak dany produkt finansowy jest oceniany przez dotychczasowych kredytobiorców.

 

W zakresie kredytu dla firm Pekao SA może pochwalić się dobrymi opiniami między innymi ze względu na fakt, że oferuje bardzo szeroką gamę różnorodnych kredytów. Dzięki temu przedsiębiorcom łatwo jest znaleźć coś dla siebie niezależnie od tego, na jakiej kwocie im zależy i na co chcą spożytkować otrzymane środki.

 

Na uwagę zasługuje również przejrzystość warunków spłaty i możliwość dostosowania ich do sytuacji danego kredytobiorcy. Każda firma może bowiem charakteryzować się inną zdolnością kredytową, zamiarami czy budżetem przeznaczonym na spłatę rat. W związku z tym dostępny w Pekao kredyt dla firm jest indywidualnie dopasowywany do okoliczności.

Kredyt dla firm Pekao – koszty

Dla firm, które planują zaciągnąć w Pekao kredyt firmowy, koszt takiego zobowiązania będzie z oczywistych względów kwestią nadrzędną. Czasami jednak trudno na pierwszy rzut oka ocenić, czy dana oferta jest korzystna, czy też niekoniecznie. Przede wszystkim trzeba brać pod uwagę wiele różnych czynników, a nie skupiać się tylko na jednym.

 

Na koszt oferowanego przez Pekao SA kredytu dla firm wpływają przede wszystkim takie czynniki, jak jego oprocentowanie nominalne (na które składa się zmienna stopa procentowa oraz marża, czyli wynagrodzenie banku za udzielenie kredytu), prowizja oraz opłaty dodatkowe (np. przygotowawcza, ubezpieczenie). Nie bez znaczenia jest również okres spłaty, z uwagi na fakt, że im jest on dłuższy, tym wolniej spłacany jest kapitał, a więc narastają większe odsetki.

✅ możliwość uzyskania dużych kwot
✅ długi okres spłaty, dostosowany do potrzeb
✅ liczne produkty finansowe do wyboru
✅ atrakcyjne warunki spłaty
✅ w niektórych przypadkach możliwość ustalenia rat kwartalnych
✅ ekspresowa decyzja kredytowa
✅ nieskomplikowany proces zaciągania kredytu
✅ sposób na sfinansowanie bieżących wydatków lub rozwój firmy

 

❌ przed podjęciem decyzji bank dokona oceny zdolności kredytowej
❌ samodzielnie trudniej jest wynegocjować dobre warunki niż z pomocą eksperta
❌ niektóre kredyty mogą wymagać zabezpieczenia rzeczowego

Rozwiń swoją wiedzę o pożyczkach dla firm za pośrednictwem naszych artykułów.

kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej
Paulina Przybysz18.04.2024

Kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej – warunki, przeznaczenie i korzyści

„Rozwój” to modne pojęcie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Wszystko wokół nieustannie się zmienia, dlatego my też nie możemy stać w miejscu. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale również prowadzonych przez nas firm. Dlatego kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej to produkt bankowy wciąż cieszący się popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo przeznaczony jest ten typ finansowania, na co można wydać uzyskane środki i z jakimi wiąże się kosztami, ten wpis jest dla Ciebie!

rekomendacja s – czym jest
Paulina Przybysz13.04.2024

Rekomendacja S – czym jest i co oznacza dla kredytobiorców?

Sektor finansowy jest jedną z najbardziej rygorystycznie nadzorowanych gałęzi gospodarki. Nic w tym dziwnego – od jego stabilności zależy kondycja całej krajowej ekonomii. Nad funkcjonowaniem instytucji finansowych, ale także ubezpieczeniowych, płatniczych czy emerytalnych pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Rekomendacja S jest jednym z narzędzi regulujących działalność kredytową banków. KNF wprowadza w niej zasady dotyczące m.in. udzielania kredytów w obcych walutach albo ustala kwestię wkładu własnego w kredytach hipotecznych. Co zaleca Rekomendacja S i jaki ma to wpływ na konsumentów? Dzisiaj poznamy odpowiedzi na te pytania.

spotkanie z doradca kredytowym
Paulina Przybysz08.04.2024

Jak się przygotować na spotkanie z doradcą kredytowym? Przydatne wskazówki

Nie wiesz, która oferta kredytowa będzie dla Ciebie najlepsza? Formalności związane ze staraniami o dodatkowe pieniądze Cię przerastają? Nie rozumiesz skomplikowanych terminów, którymi posługują się banki? Nie ma w tym nic złego. Nie każdy musi być specjalistą od spraw finansowych! W takich sytuacjach warto rozważyć spotkanie z doradcą kredytowym. Ekspert w tej dziedzinie zapewni Ci kompleksową pomoc. Jego usługi mogą okazać się szczególnie pomocne przy skomplikowanym kredycie hipotecznym. O co pytać doradcę? Jak może wyglądać współpraca? Czy w ogóle warto ją nawiązać? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły