Kredyt na spłatę ZUS i US

Zbliża się termin płatności składek ZUS i podatków, a budżet firmy jest ograniczony? Weź korzystny kredyt na spłatę ZUS i US, aby uniknąć negatywnych konsekwencji.

Sprawdź opinie

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Dzięki wygodnemu kredytowi na spłatę ZUS i US szybko rozwiążesz problem braku środków na pokrycie składek. Nie są to zobowiązania, które można odłożyć na później, dlatego zacznij działać już dziś.

Koniec ze stresem i obawami o wysokie kary – dzięki kredytowi uzyskasz pewność, że Twoje obowiązki, jako osoby prowadzącej własną działalność, zostaną w stu procentach spełnione.

ikona dekoracyjna

Dzięki kredytowi na spłatę ZUS i US oddalisz perspektywę problemów z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Urzędem Skarbowym. Pozwoli Ci to utrzymać płynność finansową firmy i dalej prowadzić działalność.

ikona dekoracyjna

Rozłożenie kredytu nawet na bardzo długi okres sprawi, że jego terminowe uregulowanie nie będzie problematyczne. Zyskasz dzięki temu więcej czasu na ustabilizowanie sytuacji finansowej firmy i zwiększenie dochodów.

ikona dekoracyjna

Wysoka kwota kredytu sprawi, że bez problemu pokryjesz całość zaległych składek i danin. Rozwiążesz w ten sposób swoje problemy całkowicie, a nie tylko prowizorycznie. Nie będziesz martwić się, skąd pozyskać brakującą sumę.

ikona dekoracyjna

Kredyt na spłatę ZUS i US pozyskany z naszą pomocą będzie udzielany na indywidualnie dopasowanych warunkach. Nie przepłacisz, a przeciwnie – pozyskasz potrzebne finansowanie tanio i bez zbędnych formalności.

Nie chcesz ryzykować opóźnień ze składkami ZUS i US? Dzięki opłacalnemu kredytowi spłacisz je w terminie!

Wiemy doskonale, że termin płatności składek ZUS i US może być bardzo krótki, dlatego kładziemy nacisk na to, aby decyzja kredytowa została wydana jak najszybciej, a potrzebne środki w szybkim tempie trafiły na Twoje konto.

Skontaktuj się z nami
Nie ryzykuj problemów z ZUS-em i USów z ZUS-em i US

Nie ryzykuj problemów z ZUS-em i US.

Nieopłacanie na czas składek w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i Urzędzie Skarbowym może mieć dla firmy negatywne konsekwencje. Począwszy od tych mniej istotnych, ale wciąż uciążliwych, jak niemożliwość skorzystania z płatnego zasiłku chorobowego, po te bardziej poważne.

Długotrwałe zaleganie ze składkami może nawet skończyć się egzekucją komorniczą, co w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej będzie oznaczało nie tylko egzekucję z majątku firmowego, ale także z majątku osobistego właściciela. Niestety, często ze względów zupełnie od niego niezależnych, sytuacja finansowa firmy może się pogorszyć do tego stopnia, że terminowe opłacenie składek ze środków własnych będzie niemożliwe. Dlatego też kredyt na spłatę ZUS i US może okazać się tak bardzo przydatny.

Kredyt na spłatę ZUS i US nie musi być drogi.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług możesz mieć pewność, że nie przepłacisz. Samodzielne porównywanie ofert, korzystanie z internetowych porównywarek czy zwracanie się do nierzetelnych pośredników może sprawić, że kredytu nie uda się pozyskać wcale, bądź nastąpi to zbyt późno lub na mało korzystnych warunkach.

Z naszą pomocą będziesz w szybkim tempie i bez zbędnych formalności cieszyć się pozytywną decyzją kredytową. Nasi doradcy wiedzą, do którego banku się zwrócić, aby nie spotkać się z odmową – nawet w sytuacji, kiedy firma odczuwa aktualnie problemy finansowe, co jest bardzo prawdopodobne w przypadku niemożności opłacenia składek ZUS i US na czas. Wysoka skuteczność, która nas charakteryzuje, wypływa nie tylko z dużej wiedzy i doświadczenia, ale też sieci kontaktów na szczeblach decyzyjnych w bankach i różnych instytucjach finansowych.

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Serdecznie polecam współpracę z Panią Izabelą Sz.

Przemiła i kompetentna osoba, która pomogła znaleźć mi rozwiązanie w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Nie poddaje się, nie zbywa, cierpliwie doradza i odpowiada na wszelkie wątpliwości. Polecam z całego serca współpracę
z Panią Izą.

Katarzyna Ch.

decorative quotes

Polecam firmę,

ponieważ bardzo szybko udało się uzyskać kredyt przy bardzo dużym zaangażowaniu i pomocy ze strony pana Mateusza Strzezek, dzięki któremu wyszłam z długu. Bardzo dziękuje za pomoc.

Justyna

decorative quotes

Polecam wszystkim, którzy wpadli w problemy finansowe i myśleli, że nie ma dla nich już szans.

Zgłosiłem się do Pani Aleksandry, która wysłuchała i określiła plan działania. Dzięki niej moje miesięczne zobowiązania są dużo niższe. Cała procedura trwała tylko 2 dni. Polecam, Tomasz.

Tomasz Tarkowski

Sprawdź czy masz szansę na
kredyt na spłatę ZUS i US.

* – Pola obowiązkowe
Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

logo-knf
DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Jak wygląda proces pozyskiwania przez nas kredytu na spłatę ZUS?

ekspert kredytowy

Roman · ekspert kredytowy · 602 842 802

  • Dbamy o to, aby maksymalnie ograniczyć wszelkie formalności związane z kredytem na spłatę ZUS i US i skrócić czas, jaki minie od Twojego kontaktu z nami do momentu otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej, podpisania umowy i wypłaty środków.
  • Po podjęciu przez Ciebie decyzji o wzięciu takiego kredytu i zwróceniu się do nas o pomoc, błyskawicznie zajmiemy się analizą Twojej sytuacji finansowej. Oszacujemy, gdzie i na jaki kredyt może liczyć Twoja firma. Na podstawie zebranych informacji wyszukamy najlepszą ofertę spośród wszystkich dostępnych, a następnie rozpoczniemy przygotowanie wniosku o kredyt.
  • To jednak nie wszystko. Wspomniana sieć kontaktów na szczeblach decyzyjnych sprawia, że mamy możliwości negocjacyjne, które dla większości kredytobiorców pozostają zamknięte. Z tego względu wzrosną szanse na uzyskanie przez Twoją firmę pozytywnej decyzji kredytowej, a ponadto będziesz cieszyć się bardziej korzystnymi warunkami spłaty.
  • Po zakończeniu negocjacji bank przyzna Ci kredyt na spłatę urzędu skarbowego lub/i ZUS. Następnie jedyne, co będzie trzeba jeszcze zrobić, to podpisać umowę kredytową. Potrzebne środki powinny zostać wypłacone niezwłocznie po dopełnieniu wszystkich formalności.
Otrzymaj Pomoc w spłacie ZUS i US

Z nami uzyskasz środki na spłatę składek szybko i bezpiecznie.

Udzieliliśmy już wsparcia tysiącom konsumentów i firm. Wypracowaliśmy formułę, która pozwala nam działać szybko, skutecznie i bezpiecznie. Korzystając z naszej pomocy, możesz liczyć na wsparcie jedynie wykwalifikowanych specjalistów, a nie ludzi z przypadku. Nasi doradcy to między innymi byli pracownicy banków, firm pożyczkowych i innych instytucji finansowych, którzy doskonale znają sytuację panującą na polskim rynku kredytowym.

Satysfakcja i zadowolenie klientów są dla nas bardzo ważne. W związku z tym nie pobierzemy od Ciebie żadnych przedpłat za zajęcie się Twoją sprawą. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że Twoja firma może znajdować się w bardzo trudnej sytuacji finansowej i nie posiadać żadnych wolnych środków. Naszym priorytetem jest znalezienie dla Ciebie korzystnego rozwiązania i doprowadzenie do uzyskania przez Ciebie pozytywnej decyzji kredytowej.

Nie rozumiesz do końca jakiegoś zapisu umowy kredytowej, nie wiesz skąd pozyskać potrzebne dokumenty bądź którykolwiek z etapów pozyskiwania przez nas kredytu jest dla Ciebie jakkolwiek niejasny? Możesz mieć pewność, że otwarcie i przystępnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Transparentność działania jest aspektem, na który kładziemy duży nacisk.

Co sprawia, że kredyt na spłatę ZUS i US jest korzystny? Powody są następujące:
  • Uniknięcia negatywnych konsekwencji opóźnień w spłacie składek.
  • Wysokiej kwoty kredytu, pozwalającej uregulować całość składek.
  • Wydłużonego okresu spłaty, dającego czas na podreperowanie finansów firmy.
  • Braku jakichkolwiek przedpłat.
  • Indywidualnie ustalanych warunków spłaty.
Termin, w jakim musisz uregulować składki zbliża się nieubłaganie, więc potrzebujesz gotówki szybko i bez zbędnych formalności?

Niezależnie od tego, w którym miejscu w Polsce masz swoją siedzibę, czy prowadzisz działalność, możesz uzyskać od nas błyskawiczną i profesjonalną pomoc. Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość e-mail, wypełnisz wniosek na naszej stronie internetowej lub zadzwonisz, a natychmiast zajmiemy się Twoją sprawą.

ekspert kredytowy
„Liczba porażek jest proporcjonalna do liczby sukcesów.”

Rozwiń swoją wiedzę o kredytach dla firm na spłatę zus i us za pośrednictwem naszych artykułów.

zastrzezenie numeru pesel
Paulina Przybysz17.06.2024

Zastrzeżenie numeru PESEL – jak to zrobić?

Numer PESEL (Powszechny Elektroniczny System Ewidencji Ludności) to unikalny identyfikator nadawany każdemu obywatelowi Polski. Jest on kluczowym elementem w procesie identyfikacji osoby w wielu instytucjach, od urzędów po banki. W ostatnich latach, w dobie rosnących zagrożeń związanych z kradzieżą tożsamości, coraz częściej pojawiają się pytania o możliwość zastrzeżenia numeru PESEL. Czy jest to możliwe? Jakie są mechanizmy ochrony tego numeru?

kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej
Paulina Przybysz18.04.2024

Kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej – warunki, przeznaczenie i korzyści

„Rozwój” to modne pojęcie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Wszystko wokół nieustannie się zmienia, dlatego my też nie możemy stać w miejscu. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale również prowadzonych przez nas firm. Dlatego kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej to produkt bankowy wciąż cieszący się popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo przeznaczony jest ten typ finansowania, na co można wydać uzyskane środki i z jakimi wiąże się kosztami, ten wpis jest dla Ciebie!

rekomendacja s – czym jest
Paulina Przybysz13.04.2024

Rekomendacja S – czym jest i co oznacza dla kredytobiorców?

Sektor finansowy jest jedną z najbardziej rygorystycznie nadzorowanych gałęzi gospodarki. Nic w tym dziwnego – od jego stabilności zależy kondycja całej krajowej ekonomii. Nad funkcjonowaniem instytucji finansowych, ale także ubezpieczeniowych, płatniczych czy emerytalnych pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Rekomendacja S jest jednym z narzędzi regulujących działalność kredytową banków. KNF wprowadza w niej zasady dotyczące m.in. udzielania kredytów w obcych walutach albo ustala kwestię wkładu własnego w kredytach hipotecznych. Co zaleca Rekomendacja S i jaki ma to wpływ na konsumentów? Dzisiaj poznamy odpowiedzi na te pytania.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły

Twoja firma potrzebuje wsparcia w uzyskaniu finansowania? Zgłoś się do nas!

Możesz spłacić zaległości wobec urzędów bezpiecznym kredytem bankowym. Skuteczna pomoc i spłata zobowiązań.

Skontaktuj się z nami
Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych. Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów bez zdolności kredytowej z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni (lub krótszym).
Przykład reprezentatywny: kwota kredytu bez zdolności kredytowej – 60 000 zł, prowizja – 5%, oprocentowanie nominalne – 5,99%, maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 7,37%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 60 000 zł, całkowity koszt kredytu dla Ciebie – 23 893 zł (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 3 000 zł, odsetki od kredytu 20 893 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł), całkowita kwota do zapłaty – 83 893 zł; prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana, oprocentowanie nominalne – 5,99%, 120 miesięcznych rat w równej wysokości 699,11 zł; minimalny okres spłaty – 4 miesiące, maksymalny okres spłaty – do 120 m-cy.
Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego. Działamy w imieniu klienta. Nie pobieramy przedpłat. Nasze wynagrodzenie jest płatne tylko w przypadku uzyskania kredytu, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej. Wynosi ono maksymalnie 19% od kwoty uzyskanego finansowania.