Pomożemy Ci uzyskać
kredyt na umowę zlecenie.

Oferujemy wszystkie możliwe formy pożyczek bankowych.

 • ikona dekoracyjna
  Skonsoliduj swoje chwilówki, nawet do 200 tys zł!
 • Dogodny okres spłat, od 3 do 144 miesięcy!
 • ikona dekoracyjna
  Możliwość negocjacji warunków na szczeblu decyzyjnym.
 • ikona dekoracyjna
  Liderzy na rynku, ponad 10 letnie doświadczenie.
Sprawdź opinie

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Kredyty w bankach są dostępne dla każdego, bez względu na rodzaj zatrudnienia. Sprawdź, jak uzyskać kredyt na umowę zlecenie.

Czy kredyt na umowę zlecenie to mit, a dodatkowe finansowanie w bankach zarezerwowane jest tylko dla osób zatrudnionych wyłącznie na umowę o pracę? Nic bardziej mylnego!

Dziś banki wychodzą naprzeciw potrzebom Klientów. Dostosowują swoją ofertę do osób, którym są potrzebne dodatkowe środki finansowe.
Z ekspertami SpłataPożyczek.pl otrzymasz kredyt w oparciu o umowy cywilno-prawne. Zobacz, jak możemy pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki.

ikona dekoracyjna

Promesa od pracodawcy pomaga w uzyskaniu kredytu, a jednocześnie nie zobowiązuje go do ewentualnego przedłużenia umowy. Jest to jedynie deklaracja pracodawcy.

ikona dekoracyjna

Od tego, ile zarabiasz będzie zależeć podjęcie decyzji o przyznaniu środków w wysokości wskazanej we wniosku kredytowym. Rodzaj Twojej umowy nie będzie decydujący.

ikona dekoracyjna

Aby najlepiej ocenić swoje możliwości, skonsultuj się z doradcą SpłataPożyczek.pl – pomoże wstępnie oszacować Twoją zdolność kredytową i wysokość ewentualnego kredytu.

ikona dekoracyjna

Uzyskanie kredytu na umowę zlecenie nie jest takie skomplikowane. Wystarczy, że skorzystasz z pomocy profesjonalistów. Pomożemy Ci uzyskać pożyczkę, na to, czego potrzebujesz.

Spotkaj się z pośrednikiem kredytowym i otrzymaj pożyczkę na umowę zlecenie.

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku finansowym. Wiemy, co zrobić, abyś uzyskał kredyt niezależnie od tego, czy jesteś zatrudniony na umowę o pracę czy zlecenie.

Skontaktuj się z nami

Liczy się Twój staż zatrudnienia.

W przypadku kredytu na umowę zlecenie ważne jest to, jak długi masz staż na rynku pracy. Wyższy staż sugeruje bankowi, że Twoja sytuacja zawodowa, a więc w związku z tym także sytuacja finansowa, jest ustabilizowana
i udzielenie Ci pozytywnej decyzji kredytowej nie wiąże się z dużym ryzykiem.

Istotny jest także okres, na jaki zawarta została umowa. Niezależnie od tego, czy podpisujesz ją raz na miesiąc, na kwartał czy raz do roku – zawsze warto mieć pod ręką promesę od Twojego pracodawcy.

Możesz otrzymać kredyt bez względu na umowę.

Umowa zlecenie, o dzieło, przekazanie praw autorskich czy umowa na czas określony – żadna z nich nie skreśla Cię jako kredytobiorcy. Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu na podstawie wielu czynników, w tym historii kredytowej, sytuacji mieszkaniowej, liczby osób pozostających na utrzymaniu oraz ich wieku.

Dynamiczne zmiany na rynku pracy sprawiły, że obecnie nie tylko osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony mają szansę na korzystny kredyt.

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Dzięki usłudze pośrednictwa finansowego uzyskałam satysfakcjonujący mnie kredyt konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach.

Po stronie firmy zawsze stoi człowiek, więc podziękowania kieruję przede wszystkim do Pana Bartka P. za świetną współpracę, profesjonalizm, skuteczność i wszelką pomoc. Jest to fachowiec godny polecenia.

Joanna P

decorative quotes

Myśląc, że jestem już w sytuacji bez wyjścia, panicznie szukając rozwiązania natknęłam się na tę stronę i profesjonalnie się mną zajęto.

Wystarczyło, że uzupełniłam jeden formularz, pobrałam raport z BIK i pobrałam z konta potwierdzenia przelewów z ostatnich sześciu miesięcy. Te informacje pozwoliły na ocenę sytuacji i podjęcie planu działania w mojej sprawie. W końcu ktoś powiedział mi, że jest szansa na wyjście z długów. Serdecznie polecam Pana Łukasza Końskiego z Warszawy, który zajął się wszystkim, gdy ja byłam bardzo zestresowana!

Anna Rotwin

decorative quotes

Szybkie działanie, nawet kiedy myslalem, że sytuacja jest dramatyczna, bez wyjścia, byłem przekonany dzięki Pani Marlenie, że jednak jest nadzieja i wyjście z tej sytuacji.

I tak się stało, jak mówiła wszystko się udało. Profesjonalizm, podejście do klienta na najwyższym poziomie, polecam gorąco 🙂

Tomasz Steć

Sprawdź czy masz szansę na
kredyt na umowę zlecenie.

* – Pola obowiązkowe

Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.
Obrazek dekoracyjny

Kredyt na umowę zlecenie na korzystnych warunkach.

Nie tylko umowa o pracę – Bez względu na formę zatrudnienia, masz szansę na kredyt W wielu bankach umowy cywilnoprawne są stawiane na równi z umowami o pracę. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać informację o swojej zdolności kredytowej.

Wspieramy każdego klienta – podejmujemy się trudnych kredytów. Nie dzielimy Klientów na lepszych i gorszych. Pomożemy Ci uzyskać kredyt na umowę zlecenie, o dzieło czy o przekazanie praw autorskich. Dla nas nie ma kredytów niemożliwych.

Okres kredytowania taki, jakiego potrzebujesz. Jeśli nie zależy Ci na krótkoterminowej chwilówce – dobrze trafiłeś. Pomożemy uzyskać długi okres kredytowania, z ratami dostosowanymi do Twoich możliwości finansowych.

Ubiegając się o kredyt na umowę zlecenie pamiętaj o poniższych zasadach:

Wystrzegaj się zbyt dużej ilości zapytań kredytowych – to obniża Twój scoring

Poproś swojego pracodawcę o wystawienie promesy

Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z pomocy ekspertów SpłataPożyczek.pl

Kredyt na umowę zlecenie jest tak samo pełnowartościowy, jak w przypadku osób posiadających umowę o pracę

Pomagamy uzyskać kredyt nawet, jeśli masz niską zdolność kredytową

Zapewniamy kredyty konsolidacyjne oraz gotówkowe

Uzyskaj gotówkę na to, czego potrzebujesz

Pomoc w kredycie na umowę zlecenie

Kredyt na umowę zlecenie –
jak to wygląda w praktyce?

Cel kredytowania?

Kredyt na umowę zlecenie nie jest wyodrębniony pod kątem celu kredytowania. W tym przypadku rodzaj finansowania jakim jest kredyt na umowę zlecenie, został wyróżniony ze względu na zabezpieczenie kredytu. W tym przypadku chodzi o każde zobowiązanie w banku, którego zabezpieczeniem będzie udokumentowanie zatrudnienia i dochodów, umową zlecenie bądź umową o dzieło. W praktyce oznacza to, że kredyt na umowę zlecenie można wziąć na dowolny cel – wszystko zależy od tego, jakie warunki zobowiązania nas interesują.


Sam w sobie ten typ kredytu nie jest zobowiązaniem celowym, a więc takim, które zobowiązywałoby kredytobiorcę do wydania otrzymanych środków w określony sposób. Jednocześnie, jeśli weźmiemy kredyt przy umowie zlecenie, który jest jednocześnie kredytem celowym (na przykład kredytem samochodowym), wtedy już nie będziemy mieli wyboru w zakresie sposobu spożytkowania pieniędzy. Za to już w przypadku gotówkowego kredytu na umowę zlecenie będziemy mieli całkowicie wolną rękę w tym zakresie.

Promesa zatrudnienia – co to jest?

Stabilne zatrudnienie i regularne dochody mają niebagatelne znaczenie. Nie należy mydlić nikomu oczu twierdząc, że nie ma to żadnego wpływu na decyzję banku. Jednakże i w przypadku umowy zlecenia jest na to sposób – PROMESA. Jest to dokument od pracodawcy, w którym ten zaświadcza, że po upływie terminu aktualnej umowy zlecenie, będzie kontynuował współpracę z pracownikiem.


Tego rodzaju deklaracja może znacząco zwiększyć szanse na kredyt na umowę zlecenie. Jednocześnie nie stanowi deklaracji w rozumieniu przepisów prawa. W związku z tym pracodawca nie jest faktycznie zobowiązany do tego, żeby spełnić złożoną w niej obietnicę i nie będą mu groziły żadne konsekwencje prawne, jeśli zdecyduje się nie przedłużyć umowy i nie współpracować dalej z daną osobą. Jest to istotna kwestia, którą warto zapamiętać w przypadku, gdyby pracodawca nie był od razu skłonny do wystawienia promesy.

Dla kogo kredyt na umowę zlecenie

Grupą klientów, do których skierowana jest ta oferta są oczywiście wszystkie osoby, które mogą potwierdzić swoje zatrudnienie oraz wysokość wynagrodzenia umową zlecenie bądź umową o dzieło. Kredyt mogą otrzymać osoby, których umowa zlecenie trwa nieprzerwanie od min. 3 miesięcy.

Co ze zdolnością kredytową?

Obecnie, chyba każdy klient banku zdaje sobie sprawę, że aby otrzymać kredyt, trzeba legitymować się  zdolnością kredytową, czyli między innymi udokumentować stabilne zatrudnienie i stałe dochody. Z kolei umowa zlecenie charakteryzuje się krótkim okresem i nieregularnymi wpływami wynagrodzenia. W związku z tym często pojawiają się obawy, czy pracując w oparciu o umowę zlecenie czy umowę o dzieło nasza zdolność kredytowa będzie na odpowiednio wysokim poziomie i mamy szanse na pozyskanie finansowania w banku? Czy jedno nie wyklucza drugiego?

O jak wysoki kredyt na umowę zlecenie mogę się ubiegać?

Bank weryfikując zdolność kredytową klienta, zwraca uwagę na formę zatrudnienia, jednak ta nie przesądza o ostatecznej decyzji. Tak jak już wcześniej zaznaczyliśmy, na zdolność kredytową składa się cały szereg czynników. Z kolei o wysokości finansowania, które możemy otrzymać, w głównej mierze przesądzi wysokość naszych dochodów skonfrontowana z wydatkami i innymi zobowiązaniami.


Nawet bardzo wysokie dochody nie pomogą, jeśli nasze wydatki i zobowiązania są jeszcze wyższe. W ocenie banku musimy bowiem co miesiąc mieć w naszym domowym budżecie wolne środki, które mogłyby posłużyć na spłatę raty.


W związku z tym osoba z niższymi dochodami, ale też mniejszymi kosztami utrzymania, która nie posiada wielu długów, może mieć wyższą zdolność kredytową (i w związku z tym otrzymać kredyt na wyższą kwotę) niż ktoś, kto zarabia bardzo dobrze, ale jednocześnie posiada spore zadłużenie.


Warto wiedzieć, że każdy bank stosuje nieco inne wzory i przeliczniki, w związku z czym w jednej instytucji będzie można liczyć na nieco inną kwotę zobowiązania niż w drugiej. To, jaki kredyt na umowę zlecenie otrzymamy, będzie zależało również między innymi od tego, czy zobowiązanie będzie dodatkowo zabezpieczone, a jeśli tak, to w jaki sposób.

Jak zwiększyć swoje szanse na kredyt na umowę zlecenie?

Tak jak w przypadku chęci pozyskania każdego innego finansowania w banku tak i w tej sytuacji najlepiej jest oddać się w ręce specjalistów kredytowych Spłata Pożyczek. Eksperci kredytowi posiadają wiedzę produktową oraz procesową z wielu banków. Wiedzą, do której instytucji zwrócić się w danej sytuacji, aby móc liczyć na najlepsze rezultaty. Nie są im straszne nawet potencjalnie trudne czy mniej standardowe sytuacje, takie jak właśnie praca na umowie zlecenie, ale też na przykład umowy o pracę na czas określony czy zarabianie na własnej działalności gospodarczej. Powierzenie zadania pozyskania kredytu na umowę zlecenie specjalistom oznacza nie tylko wyższe szanse na pozytywną decyzję kredytową, ale także mniej niepotrzebnego stresu i nerwów.

Co bank weźmie pod uwagę oceniając naszą zdolność kredytową?

 • Staż zatrudnienia u obecnego pracodawcy – WYSTARCZĄ 3 miesiące zatrudnienia, aby można było otrzymać kredyt.
 • Okres, na który zawarta jest umowa zlecenie bądź umowa o dzieło – im dłuższy tym lepiej, jednak możliwe jest uzyskanie pozytywnej decyzji nawet jeżeli umowa kończy się za miesiąc.
 • Wysokość wynagrodzenia – może być udokumentowana wyciągami lub rachunkami do umowy zlecenia.
 • Historia kredytowa – raport BIK potrzebny do analizy sytuacji można pobrać samodzielnie ze strony www.bik.pl
 • Wiarygodność kredytobiorcy, czyli scoring w BIK – decyduje tu wiele czynników. Doświadczony ekspert kredytowy doskonale wie, jak podnieść scoring i zwiększyć szanse na pozytywną decyzję banku.
 • Stałe wydatki i zobowiązania – raty kredytów, wysokość limitów czy kart kredytowych, alimenty itp.
 • Kredyt na umowę zlecenie z serwisem SplataPozyczek.pl krok po kroku:

 • Wstępne oszacowanie sytuacji finansowej i poprawienie zdolności kredytowej Klienta jeszcze przed złożeniem wniosku o kredyt w banku.
 • Skompletowanie niezbędnej dokumentacji i dopełnienie wszelkich formalności.
 • Negocjacje z osobą decyzyjną w banku.
 • Wypełnienie i złożenie wniosku o kredyt.
 • Decyzja banku w sprawie kredytu na umowę zlecenie.
 • Podpisanie umowy i wypłata środków.

 • Uzyskaj korzystny kredyt bez umowy o pracę.


  Pracujesz na umowę zlecenie lub umowę o dzieło? Martwisz się, że banki odrzucą z tego względu Twój wniosek kredytowy? Skontaktuj się z doradcami Spłata Pożyczek – doświadczeni specjaliści pomogą Ci uzyskać kredyt na atrakcyjnych warunkach. Minimum formalności i szybka decyzja kredytowa – skontaktuj się z nami.

  Uzyskaj korzystny kredyt bez umowy o pracę.

  Pracujesz na umowę zlecenie lub umowę o dzieło? Martwisz się, że banki odrzucą z tego względu Twój wniosek kredytowy? Skontaktuj się z doradcami Spłata Pożyczek – doświadczeni specjaliści pomogą Ci uzyskać kredyt na atrakcyjnych warunkach. Minimum formalności i szybka decyzja kredytowa – skontaktuj się z nami.

  Wniosek o pożyczkę na umowę zlecenie

  Dlaczego SplataPozyczek.pl
  to dobry wybór:

  Minimum formalności – Klient angażowany jest jedynie w niezbędne czynności.

  Indywidualne podejście – nikomu nie odmawiamy pomocy.

  Profesjonalne podejście i maksimum zaangażowania.

  Brak przedpłat – Nasi Klienci nie boją się pytać. Wynagrodzenie należne jest tylko w przypadku uzyskania kredytu i płatne ze środków kredytu.

  Skuteczność działania – ponad 91% wniosków o kredyt zakończona pozytywną decyzją banku.

  Możliwość prowadzenia negocjacji z osobami decyzyjnymi we wszelkich instytucjach finansowych.

  Dostępność na terenie całej Polski.

  Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku.

  Kontakt

  Potrzebny Ci kredyt na umowę zlecenie bądź umowę
  o dzieło – nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś.

  Kontakt

  Kredyt na umowę zlecenie w praktyce. Jak uzyskać? Na co warto zwrócić uwagę? Jak możemy pomóc w uzyskaniu?

  • Staż u pracodawcy – w przypadku starania się o kredyt na umowę zlecenie liczy się Twój staż u obecnego pracodawcy oraz czas, na jaki jest zawarta umowa.
  • Historia kredytowa ma znaczenie – na Twoją zdolność kredytową wpływ mają też inne zobowiązania finansowe, jak karty kredytowe, raty 0% czy pożyczki – chwilówki.
  • Forma zatrudnienia – wbrew pozorom to, czy jesteś zatrudniony na umowę o pracę czy zlecenie – nie ma większego wpływu na decyzję banku, co do udzielenia kredytu.
  • Maksymalna pożyczka uzależniona od zarobków – w przypadku kredytu na umowę zlecenie wysokość Twojej pożyczki może być uzależniona od wysokości wynagrodzenia.
  • Jeden wniosek – wiele propozycji – eksperci SpłataPożyczek.pl przedstawiają Ci najbardziej dogodne oferty kredytowe.
  ekspert kredytowy
  Sherlock Holmes mawiał, że „kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka”

  Kredyt na umowę zlecenie to nie mrzonka. O Twojej zdolności kredytowej świadczy wiarygodność kredytobiorcy, a nie rodzaj umowy.

  Do tej pory ciężko było samemu uzyskać kredyt w przypadku pracy na umowę zlecenie. Teraz banki skłaniają się w stronę konsumentów, a my pomożemy Ci zdobyć kredyt na miarę 
Twoich możliwości.

  Skontaktuj się z nami

  Sprawdź artykuły blogowe związane z kredytem na umowę zlecenie.

  kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej
  Paulina Przybysz18.04.2024

  Kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej – warunki, przeznaczenie i korzyści

  „Rozwój” to modne pojęcie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Wszystko wokół nieustannie się zmienia, dlatego my też nie możemy stać w miejscu. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale również prowadzonych przez nas firm. Dlatego kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej to produkt bankowy wciąż cieszący się popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo przeznaczony jest ten typ finansowania, na co można wydać uzyskane środki i z jakimi wiąże się kosztami, ten wpis jest dla Ciebie!

  rekomendacja s – czym jest
  Paulina Przybysz13.04.2024

  Rekomendacja S – czym jest i co oznacza dla kredytobiorców?

  Sektor finansowy jest jedną z najbardziej rygorystycznie nadzorowanych gałęzi gospodarki. Nic w tym dziwnego – od jego stabilności zależy kondycja całej krajowej ekonomii. Nad funkcjonowaniem instytucji finansowych, ale także ubezpieczeniowych, płatniczych czy emerytalnych pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Rekomendacja S jest jednym z narzędzi regulujących działalność kredytową banków. KNF wprowadza w niej zasady dotyczące m.in. udzielania kredytów w obcych walutach albo ustala kwestię wkładu własnego w kredytach hipotecznych. Co zaleca Rekomendacja S i jaki ma to wpływ na konsumentów? Dzisiaj poznamy odpowiedzi na te pytania.

  spotkanie z doradca kredytowym
  Paulina Przybysz08.04.2024

  Jak się przygotować na spotkanie z doradcą kredytowym? Przydatne wskazówki

  Nie wiesz, która oferta kredytowa będzie dla Ciebie najlepsza? Formalności związane ze staraniami o dodatkowe pieniądze Cię przerastają? Nie rozumiesz skomplikowanych terminów, którymi posługują się banki? Nie ma w tym nic złego. Nie każdy musi być specjalistą od spraw finansowych! W takich sytuacjach warto rozważyć spotkanie z doradcą kredytowym. Ekspert w tej dziedzinie zapewni Ci kompleksową pomoc. Jego usługi mogą okazać się szczególnie pomocne przy skomplikowanym kredycie hipotecznym. O co pytać doradcę? Jak może wyglądać współpraca? Czy w ogóle warto ją nawiązać? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Wszystkie artykuły

  Jeśli masz problem z uzyskaniem kredytu z powodu umowy zlecenia – skontaktuj się z nami.

  Nasi doświadczeni, godni zaufania eksperci kredytowi uzyskają dla Ciebie kredyt na najlepszych warunkach.

  Skontaktuj się z nami

  Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych. Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów bez zdolności kredytowej z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni (lub krótszym).

  Przykład reprezentatywny: kwota kredytu bez zdolności kredytowej – 60 000 zł, prowizja – 5%, oprocentowanie nominalne – 5,99%, maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 7,37%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 60 000 zł, całkowity koszt kredytu dla Ciebie – 23 893 zł (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 3 000 zł, odsetki od kredytu 20 893 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł), całkowita kwota do zapłaty – 83 893 zł; prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana, oprocentowanie nominalne – 5,99%, 120 miesięcznych rat w równej wysokości 699,11 zł; minimalny okres spłaty – 4 miesiące, maksymalny okres spłaty – do 120 m-cy.

  Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego. Działamy w imieniu klienta. Nie pobieramy przedpłat. Nasze wynagrodzenie jest płatne tylko w przypadku uzyskania kredytu, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej. Wynosi ono maksymalnie 19% od kwoty uzyskanego finansowania.