KREDYT NA UMOWĘ ZLECENIE

Pomożemy Ci uzyskać kredyt na umowę zlecenie. Oferujemy wszystkie możliwe formy pożyczek bankowych.

Kredyty w bankach są dostępne dla każdego, bez względu na rodzaj zatrudnienia. Sprawdź, jak uzyskać kredyt na umowę zlecenie.

Ikona - promesa moze być pomocna w uzyskaniu kredytu na umowe zlecenie
Ikona - od wysokości dochodu zależeć będzie wysokość kredytu na umowę zlecenie
Ikona Jedna miesięczna rata zamiast kilku kredytów firmowych
Ikona - kredyt konsolidacyjny dla firm gwarancją zachowania płynności finansowej

Spotkaj się z pośrednikiem kredytowym i otrzymaj pożyczkę na umowę zlecenie

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku finansowym. Wiemy, co zrobić, abyś uzyskał kredyt niezależnie od tego, czy jesteś zatrudniony na umowę o pracę czy zlecenie.
kredyt na umowę zlecenie - ekspert kredytowy

Liczy się Twój staż zatrudnienia

W przypadku kredytu na umowę zlecenie ważne jest to, jak długi masz staż na rynku pracy. Wyższy staż sugeruje bankowi, że Twoja sytuacja zawodowa, a więc w związku z tym także sytuacja finansowa, jest ustabilizowana i udzielenie Ci pozytywnej decyzji kredytowej nie wiąże się z dużym ryzykiem. Istotny jest także okres, na jaki zawarta została umowa. Niezależnie od tego, czy podpisujesz ją raz na miesiąc, na kwartał czy raz do roku – zawsze warto mieć pod ręką promesę od Twojego pracodawcy.

Możesz otrzymać kredyt bez względu na umowę

Umowa zlecenie, o dzieło, przekazanie praw autorskich czy umowa na czas określony – żadna z nich nie skreśla Cię jako kredytobiorcy. Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu na podstawie wielu czynników, w tym historii kredytowej, sytuacji mieszkaniowej, liczby osób pozostających na utrzymaniu oraz ich wieku. Dynamiczne zmiany na rynku pracy sprawiły, że obecnie nie tylko osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony mają szansę na korzystny kredyt.

Wsparcie doradcy na każdym etapie kredytu

Konsolidacja chwilowek bez zdolności - ikona - man - kredyt na splate chwilowek - ocena klienta - rafal Raff

Joanna P

Konsolidacja chwilowek bez zdolności - ikona - man - kredyt na splate chwilowek - ocena klienta - rafal Raff

Anna Rotwin

Konsolidacja chwilowek bez zdolności - ikona - man - kredyt na splate chwilowek - ocena klienta - rafal Raff

Tomasz Steć

Sprawdź czy masz szansę na kredyt na umowę zlecenie

  Dane kontaktowe

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu *

  Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe były przetwarzane przez Habza Group Sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, jeżeli nie będę posiadać ustnej umowy zlecenia z Habza Group Sp. z o.o. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że w razie zawarcia ustnej umowy zlecenia Habza Group Sp. z o.o. jest uprawniony do przetwarzania danych osobowych w celach marketingu własnych produktów i usług bez zgody na podstawie uzasadnionego interesu administratora. Przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych w celach marketingowych.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Habza Group Sp. z o.o. lub innych podmiotów z Grupy Habza informacji handlowo-marketingowych oraz ofertowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących wybierając jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (w szczególności e-mail, SMS/MMS, internetowy serwis Habza, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe)

  * - Pola obowiązkowe

   

  ➡️Nie tylko umowa o pracę – Bez względu na formę zatrudnienia, masz szansę na kredyt W wielu bankach umowy cywilnoprawne są stawiane na równi z umowami o pracę. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać informację o swojej zdolności kredytowej.

  ➡️Wspieramy każdego klienta – podejmujemy się trudnych kredytów. Nie dzielimy Klientów na lepszych i gorszych. Pomożemy Ci uzyskać kredyt na umowę zlecenie, o dzieło czy o przekazanie praw autorskich. Dla nas nie ma kredytów niemożliwych.

  ➡️ Okres kredytowania taki, jakiego potrzebujesz. Jeśli nie zależy Ci na krótkoterminowej chwilówce – dobrze trafiłeś. Pomożemy uzyskać długi okres kredytowania, z ratami dostosowanymi do Twoich możliwości finansowych.

  Ubiegając się o kredyt na umowę zlecenie pamiętaj o poniższych zasadach:

  • Wystrzegaj się zbyt dużej ilości zapytań kredytowych – to obniża Twój scoring,
  • Poproś swojego pracodawcę o wystawienie promesy,
  • Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z pomocy ekspertów SpłataPożyczek.pl
  • Kredyt na umowę zlecenie jest tak samo pełnowartościowy, jak w przypadku osób posiadających umowę o pracę
  • Pomagamy uzyskać kredyt nawet, jeśli masz niską zdolność kredytową
  • Zapewniamy kredyty konsolidacyjne oraz gotówkowe
  • Uzyskaj gotówkę na to, czego potrzebujesz

   

  Lukasz - posrednik kredytowy - oferta - konsolidacja chwilowek - kredyt w banku na splate chwilowek - kredyty bez zdolnosci.

  Łukasz - Ekspert kredytowy - 602 686 802

  Kredyt na umowę zlecenie – jak to wygląda w praktyce?

  Cel kredytowania?

  Kredyt na umowę zlecenie nie jest wyodrębniony pod kątem celu kredytowania. W tym przypadku rodzaj finansowania jakim jest kredyt na umowę zlecenie, został wyróżniony ze względu na zabezpieczenie kredytu. W tym przypadku chodzi o każde zobowiązanie w banku, którego zabezpieczeniem będzie udokumentowanie zatrudnienia i dochodów, umową zlecenie bądź umową o dzieło. W praktyce oznacza to, że kredyt na umowę zlecenie można wziąć na dowolny cel – wszystko zależy od tego, jakie warunki zobowiązania nas interesują. Sam w sobie ten typ kredytu nie jest zobowiązaniem celowym, a więc takim, które zobowiązywałoby kredytobiorcę do wydania otrzymanych środków w określony sposób. Jednocześnie, jeśli weźmiemy kredyt przy umowie zlecenie, który jest jednocześnie kredytem celowym (na przykład kredytem samochodowym), wtedy już nie będziemy mieli wyboru w zakresie sposobu spożytkowania pieniędzy. Za to już w przypadku gotówkowego kredytu na umowę zlecenie będziemy mieli całkowicie wolną rękę w tym zakresie.

  Dla kogo kredyt na umowę zlecenie

  Grupą klientów, do których skierowana jest ta oferta są oczywiście wszystkie osoby, które mogą potwierdzić swoje zatrudnienie oraz wysokość wynagrodzenia umową zlecenie bądź umową o dzieło. Kredyt mogą otrzymać osoby, których umowa zlecenie trwa nieprzerwanie od min. 3 miesięcy.

  Co ze zdolnością kredytową?

  Obecnie, chyba każdy klient banku zdaje sobie sprawę, że aby otrzymać kredyt, trzeba legitymować się zdolnością kredytową, czyli między innymi udokumentować stabilne zatrudnienie i stałe dochody. Z kolei umowa zlecenie charakteryzuje się krótkim okresem i nieregularnymi wpływami wynagrodzenia. W związku z tym często pojawiają się obawy, czy pracując w oparciu o umowę zlecenie czy umowę o dzieło nasza zdolność kredytowa będzie na odpowiednio wysokim poziomie i mamy szanse na pozyskanie finansowania w banku? Czy jedno nie wyklucza drugiego?

  Odpowiedź i w tym przypadku jest prosta. Pracując na umowę zlecenie bądź umowę o dzieło możemy starać się o kredyt w banku. Jak to możliwe?

  Nie tylko rodzaj umowy ma znaczenie. Stabilne zatrudnienie i wysokie dochody nie zawsze idą w parze z umową o pracę na czas nieokreślony. Oprócz umowy o dzieło czy umowy zlecenie coraz popularniejsze stają się także wolne zawody. Nie bez znaczenia jest także wiarygodność kredytobiorcy i jego historia kredytowa. Scoring BIK w niejednym przypadku przesądził o ostatecznej decyzji banku w sprawie udzielenia finansowania. Dopiero bowiem połączenie tych wszystkich aspektów daje nam faktyczny obraz potencjalnego kredytobiorcy.

  Widząc zapotrzebowanie na rynku, banki muszą regularnie zmieniać i kształtować swoją ofertę w myśl potrzeb społeczeństwa. Stąd też dużo bogatsza oferta niż jeszcze kilka lat temu i coraz bardziej popularny kredyt na umowę zlecenie.

  Co bank weźmie pod uwagę oceniając naszą zdolność kredytową?

  1) Staż zatrudnienia u obecnego pracodawcy – WYSTARCZĄ 3 miesiące zatrudnienia, aby można było otrzymać kredyt.

  2) Okres, na który zawarta jest umowa zlecenie bądź umowa o dzieło – im dłuższy tym lepiej, jednak możliwe jest uzyskanie pozytywnej decyzji nawet jeżeli umowa kończy się za miesiąc.

  3) Wysokość wynagrodzenia – może być udokumentowana wyciągami lub rachunkami do umowy zlecenia.

  4) Historia kredytowa – raport BIK potrzebny do analizy sytuacji można pobrać samodzielnie ze strony www.bik.pl

  4) Wiarygodność kredytobiorcy, czyli scoring w BIK – decyduje tu wiele czynników. Doświadczony ekspert kredytowy doskonale wie, jak podnieść scoring i zwiększyć szanse na pozytywną decyzję banku.

  5) Stałe wydatki i zobowiązaniaraty kredytów, wysokość limitów czy kart kredytowych, alimenty itp.

   

  Promesa zatrudnienia – co to jest?

  Stabilne zatrudnienie i regularne dochody mają niebagatelne znaczenie. Nie należy mydlić nikomu oczu twierdząc, że nie ma to żadnego wpływu na decyzję banku. Jednakże i w przypadku umowy zlecenia jest na to sposób – PROMESA. Jest to dokument od pracodawcy, w którym ten zaświadcza, że po upływie terminu aktualnej umowy zlecenie, będzie kontynuował współpracę z pracownikiem. Tego rodzaju deklaracja może znacząco zwiększyć szanse na kredyt na umowę zlecenie. Jednocześnie nie stanowi deklaracji w rozumieniu przepisów prawa. W związku z tym pracodawca nie jest faktycznie zobowiązany do tego, żeby spełnić złożoną w niej obietnicę i nie będą mu groziły żadne konsekwencje prawne, jeśli zdecyduje się nie przedłużyć umowy i nie współpracować dalej z daną osobą. Jest to istotna kwestia, którą warto zapamiętać w przypadku, gdyby pracodawca nie był od razu skłonny do wystawienia promesy.

  O jak wysoki kredyt na umowę zlecenie mogę się ubiegać?

  Bank weryfikując zdolność kredytową klienta, zwraca uwagę na formę zatrudnienia, jednak ta nie przesądza o ostatecznej decyzji. Tak jak już wcześniej zaznaczyliśmy, na zdolność kredytową składa się cały szereg czynników. Z kolei o wysokości finansowania, które możemy otrzymać, w głównej mierze przesądzi wysokość naszych dochodów skonfrontowana z wydatkami i innymi zobowiązaniami.

  Nawet bardzo wysokie dochody nie pomogą, jeśli nasze wydatki i zobowiązania są jeszcze wyższe. W ocenie banku musimy bowiem co miesiąc mieć w naszym domowym budżecie wolne środki, które mogłyby posłużyć na spłatę raty.

  W związku z tym osoba z niższymi dochodami, ale też mniejszymi kosztami utrzymania, która nie posiada wielu długów, może mieć wyższą zdolność kredytową (i w związku z tym otrzymać kredyt na wyższą kwotę) niż ktoś, kto zarabia bardzo dobrze, ale jednocześnie posiada spore zadłużenie.

  Warto wiedzieć, że każdy bank stosuje nieco inne wzory i przeliczniki, w związku z czym w jednej instytucji będzie można liczyć na nieco inną kwotę zobowiązania niż w drugiej. To, jaki kredyt na umowę zlecenie otrzymamy, będzie zależało również między innymi od tego, czy zobowiązanie będzie dodatkowo zabezpieczone, a jeśli tak, to w jaki sposób.

  Jak zwiększyć swoje szanse na kredyt na umowę zlecenie?

  Tak jak w przypadku chęci pozyskania każdego innego finansowania w banku tak i w tej sytuacji najlepiej jest oddać się w ręce specjalistów kredytowych Spłata Pożyczek. Eksperci kredytowi posiadają wiedzę produktową oraz procesową z wielu banków. Wiedzą, do której instytucji zwrócić się w danej sytuacji, aby móc liczyć na najlepsze rezultaty. Nie są im straszne nawet potencjalnie trudne czy mniej standardowe sytuacje, takie jak właśnie praca na umowie zlecenie, ale też na przykład umowy o pracę na czas określony czy zarabianie na własnej działalności gospodarczej. Powierzenie zadania pozyskania kredytu na umowę zlecenie specjalistom oznacza nie tylko wyższe szanse na pozytywną decyzję kredytową, ale także mniej niepotrzebnego stresu i nerwów.

  Kredyt na umowę zlecenie z serwisem SplataPozyczek.pl krok po kroku:

  • Wstępne oszacowanie sytuacji finansowej i poprawienie zdolności kredytowej Klienta jeszcze przed złożeniem wniosku o kredyt w banku.
  • Skompletowanie niezbędnej dokumentacji i dopełnienie wszelkich formalności.
  • Negocjacje z osobą decyzyjną w banku.
  • Wypełnienie i złożenie wniosku o kredyt.
  • Decyzja banku w sprawie kredytu na umowę zlecenie.
  • Podpisanie umowy i wypłata środków.

  Uzyskaj korzystny kredyt bez umowy o pracę.

  Pracujesz na umowę zlecenie lub umowę o dzieło? Martwisz się, że banki odrzucą z tego względu Twój wniosek kredytowy? Skontaktuj się z doradcami Spłata Pożyczek – doświadczeni specjaliści pomogą Ci uzyskać kredyt na atrakcyjnych warunkach. Minimum formalności i szybka decyzja kredytowa – skontaktuj się z nami.

  Czy wydaje się to całkiem proste?

  I w rzeczywistości, z pomocą doświadczonych ekspertów kredytowych, takie właśnie jest. Jeśli chcesz zaoszczędzić swój cenny czas, zredukować formalności do minimum, a co najważniejsze znacząco zwiększyć swoje szanse na kredyt na umowę zlecenie jesteś w dobrym miejscu.

  Uzyskaj korzystny kredyt bez umowy o pracę.

  Pracujesz na umowę zlecenie lub umowę o dzieło? Martwisz się, że banki odrzucą z tego względu Twój wniosek kredytowy? Skontaktuj się z doradcami Spłata Pożyczek – doświadczeni specjaliści pomogą Ci uzyskać kredyt na atrakcyjnych warunkach. Minimum formalności i szybka decyzja kredytowa – skontaktuj się z nami.

  Dlaczego SplataPozyczek.pl to dobry wybór:

  • Minimum formalności – Klient angażowany jest jedynie w niezbędne czynności.
  • Dostępność na terenie całej Polski.
  • Brak przedpłat – Nasi Klienci nie boją się pytać. Wynagrodzenie należne jest tylko w przypadku uzyskania kredytu i płatne ze środków kredytu.
  • Indywidualne podejście – nikomu nie odmawiamy pomocy.
  • Skuteczność działania – ponad 91% wniosków o kredyt zakończona pozytywną decyzją banku.
  • Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku.
  • Możliwość prowadzenia negocjacji z osobami decyzyjnymi we wszelkich instytucjach finansowych.
  • Profesjonalne podejście i maksimum zaangażowania.

  Potrzebny Ci kredyt na umowę zlecenie bądź umowę o dzieło – nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś.

  Kredyt na umowę zlecenie w praktyce. Jak uzyskać? Na co warto zwrócić uwagę? Jak możemy pomóc w uzyskaniu?

  ➡️ Staż u pracodawcy – w przypadku starania się o kredyt na umowę zlecenie liczy się Twój staż u obecnego pracodawcy oraz czas, na jaki jest zawarta umowa.

  ➡️ Historia kredytowa ma znaczenie – na Twoją zdolność kredytową wpływ mają też inne zobowiązania finansowe, jak karty kredytowe, raty 0% czy pożyczki – chwilówki.

  ➡️ Forma zatrudnienia – wbrew pozorom to, czy jesteś zatrudniony na umowę o pracę czy zlecenie – nie ma większego wpływu na decyzję banku, co do udzielenia kredytu.

  ➡️ Maksymalna pożyczka uzależniona od zarobków – w przypadku kredytu na umowę zlecenie wysokość Twojej pożyczki może być uzależniona od wysokości wynagrodzenia.

  ➡️ Jeden wniosek – wiele propozycji– eksperci SpłataPożyczek.pl przedstawiają Ci najbardziej dogodne oferty kredytowe.

   

  Angelika konsolidacja - kredyty na umowe zlecenie

   

  Sherlock Holmes mawiał, że „kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka”

  Kredyt na umowę zlecenie to nie mrzonka. O Twojej zdolności kredytowej świadczy wiarygodność kredytobiorcy, a nie rodzaj umowy.

  Do tej pory ciężko było samemu uzyskać kredyt w przypadku pracy na umowę zlecenie. Teraz banki skłaniają się w stronę konsumentów, a my pomożemy Ci zdobyć kredyt na miarę Twoich możliwości.

  Odpowiadamy na pytania naszych klientów dotyczące kredytu na umowę zlecenie

  ➡️ Czy można wziąć kredyt na umowę zlecenie?

  ✔️ Tak, umowa zlecenie podobnie jak umowa o pracę jest w pełni akceptowanym dochodem przy ubieganiu się o kredyt lub pożyczkę. W związku z pandemią niektóre banki wprowadziły zasadę, że umowa zlecenie może być tylko dodatkowym dochodem, który zwiększa naszą zdolność kredytową. Niezależnie więc, czy umowa zlecenie jest naszym głównym źródłem dochodu, czy tylko dodatkowym, możemy znaleźć instytucję, która zaakceptuje to źródło dochodów.

  Jeśli więc dana placówka nie akceptuje umowy zlecenie, jako głównego źródła dochodów, nie oznacza, że nigdzie nie mamy szans na kredyt i wystarczy dobrze poszukać. Kiedy nie jesteśmy w stanie zrobić tego samodzielnie, możemy powierzyć sprawę specjalistom Spłaty Pożyczek i mieć pewność, że znajdziemy nie tylko kredyt na umowę zlecenie, ale także możliwie najlepsze dostępne finansowanie.

  ➡️ Jaki jest minimalny okres trwania umowy zlecenia aby ubiegać się o kredyt?

  ✔️ Aby uzyskać kredyt bankowy musisz posiadać umowę zlecenie od przynajmniej 3 miesięcy. Bank badając zdolność kredytową potencjalnego kredytobiorcy weryfikuje źródło i wysokość dochodów najczęściej z trzech miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o kredyt. Niektóre instytucje, zwłaszcza przy większych kredytach mogą także oczekiwać udokumentowanych dochodów, od przynajmniej 6 miesięcy. Jednakże zdarza się to rzadziej. Dokładnych informacji na temat minimalnego okresu trwania umowy zlecenia najlepiej szukać na stronie internetowej danej instytucji finansowej. Należy jednak pamiętać, że taki minimalny okres trwania umowy to nie jedyny warunek, jaki stawiają potencjalni kredytodawcy.

  Częściej możemy spotkać się z koniecznością dostarczenia promesy od pracodawcy, który potwierdzi, że po zakończeniu obecnej umowy zlecenie, wyraża chęć na zawarcie z nami kolejnej, co ma dać bankowi większą gwarancję powtarzalności naszych dochodów i tego, że będziemy mieli środki na spłatę rat.

  ➡️ W jaki sposób uzyskać kredyt na umowę zlecenie?

  ✔️ Oczywiście można samodzielnie złożyć wniosek w banku. Nie ukrywamy jednak, że w przypadku kredytu na umowę zlecenie trzeba mieć choć minimalną wiedzę i doświadczenie, chociażby dlatego, że nie każdy bank udzieli nam kredytu w oparciu o tę formę dochodów. Jeśli więc nie mamy niezbędnej wiedzy z dziedziny finansów i produktów bankowych, i nie chcemy tracić czasu na bezowocne przeszukiwanie dziesiątek ofert, lepiej poszukać pomocy u doświadczonego doradcy Spłata Pożyczek. Ekspert zajmie się wszystkim formalnościami.

  Nie tylko znajdzie placówkę, która udzieli nam kredytu na umowę zlecenie, ale także przeanalizuje naszą sytuację finansową i powie co można poprawić, jeszcze przed wizytą w banku. Dzięki temu możemy liczyć na najlepszą dostępną ofertę kredytu w naszej sytuacji, bez konieczności porównywania wielu ofert i szukania samodzielnie, tracąc przy tym sporo czasu i tak nie mając gwarancji sukcesu.

  ➡️ Jaka jest maksymalna kwota kredytu na umowę zlecenie?

  ✔️ Maksymalna kwota kredytu w większości banków jest taka sama jak w przypadku pozostałych form zatrudnienia. To ile będzie wynosił kredyt na umowę zlecenie, zależy od kilku czynników. Bardzo ważne jest to, aby wydatki w stosunku do Twoich zarobków nie były zbyt wysokie. Niektóre banki mają ograniczenia – np. do 100 tys. zł w przypadku kredytów gotówkowych, których zabezpieczeniem są jedynie dochody kredytobiorcy. Jednakże jest to wymóg ogólny dotyczący konkretnych kredytów, a nie związany z formą zatrudnienia. Oczywiście, jest to kwota maksymalna i nie znaczy, że każdy z nas ją otrzyma. Jeśli bank uzna, nasze dochody za zbyt niskie, maksymalna kwota, którą może nam kredytować może okazać się jeszcze niższa. Jednakże banki dopuszczają poza dochodami, ustanowienie dodatkowego zabezpieczenia np. w postaci ubezpieczenia, poręczyciela itp., co dodatkowo może zwiększyć kwotę, jaką będziemy mogli uzyskać w formie kredytu na umowę zlecenie.

  Jeśli chcemy zwiększyć nasze szanse na pozytywną decyzję, a także wyższe kwoty kredytu na umowę zlecenie, zalecany jest wcześniejszy kontakt z doświadczonym doradcą kredytowym Spłaty Pożyczek, który dzięki możliwości prowadzenia negocjacji z bankiem, może otrzymać dla nas znacznie lepsze warunki kredytowania, niż te oferowane w ofercie ogólnej.

  ➡️ Jakie informacje powinna zawierać promesa zatrudnienia?

  ✔️Promesa zatrudnienia powinna zawierać: dane obu stron sporządzonej umowy, czyli pracodawcy i pracownika, miejsce oraz czas wykonywania obowiązków wynikających z zatrudnienia, wysokość wynagrodzenia za pracę – (netto i brutto), wymiar pracy, termin podpisania umowy. Tak jak wspomnieliśmy w artykule kredyt na umowę zlecenie – co musisz wiedzieć promesa zatrudnienia to deklaracja, która może znacząco zwiększyć szanse na kredyt na umowę zlecenie.

  ➡️ Jak znaleźć najlepszą ofertę pożyczki?

  ✔️Wiemy już, że pożyczka na umowę zlecenie jest powszechnie dostępna. Oznacza to, że mamy do wyboru dużą ilość ofert, które znacznie różnią się swoją atrakcyjnością. Od tego, na którą z nich się zdecydujemy zależy, czy przepłacimy, czy też pozyskamy dodatkowe środki na korzystnych warunkach. Wobec tego jak znaleźć najlepszą umowę pożyczki?

  Możemy w tym celu skorzystać z rankingów i porównywarek, których w Internecie znaleźć można bardzo dużo. Nie zawsze są one jednak wiarygodne, dlatego też powinniśmy zwracać uwagę szczególnie na takie czynniki, jak:

  • wysokość oprocentowania
  • prowizja za udzielenie pożyczki
  • opłaty dodatkowe.

  Warto w pierwszej kolejności sprawdzić, jak wysokie jest RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) danej pożyczki – taka informacja obowiązkowo powinna znaleźć się na stronie pożyczkodawcy. Im wyższe RRSO, tym wyższy całkowity koszt pożyczki. Do jego wyliczenia brane jest pod uwagę nie tylko oprocentowanie, ale również inne wspomniane powyżej czynniki.

  Skutecznie pozyskamy dla Ciebie kredyt na podstawie umowy zlecenie czy umowy o dzieło

  Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyś otrzymał kredyt na umowę zlecenie, którego potrzebujesz!

  Nie udzielamy kredytów i pożyczek na umowę zlecenie ze środków własnych. Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów na umowę zlecenie z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni (lub krótszym).

  Kredyt na umowę zlecenie. Przykład reprezentatywny dla kredytu na umowę zlecenie: kwota kredytu – 60 000 zł, prowizja – 5 %, oprocentowanie nominalne – 5,99 %, maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 7,37%; całkowita kwota kredytu na umowę zlecenie (bez kredytowanych kosztów) – 60 000 zł, całkowity koszt kredytu konsolidacyjnego na umowę zlecenie – 23 893 zł (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu na umowę zlecenie 3 000 zł, odsetki od kredytu na umowę zlecenie 20 893 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł), całkowita kwota do zapłaty – 83 893 zł; prowizja za udzielenie kredytu na umowę zlecenie jest kredytowana, oprocentowanie nominalne – 5,99 %, 120 miesięcznych rat w równej wysokości 699,11 zł; minimalny okres spłaty – 4 miesiące, maksymalny okres spłaty – do 120 m-cy.

  Rozwiń swoją wiedzę o kredytach za pośrednictwem naszych artykułów

  Jeśli masz problem z uzyskaniem kredytu z powodu umowy zlecenia – skontaktuj się z nami.

  Nasi doświadczeni, godni zaufania eksperci kredytowi uzyskają dla Ciebie kredyt na najlepszych warunkach.