Kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym

Spłacaj co miesiąc tylko jedną, niższą ratę. Odciąż swój domowy budżet i odzyskaj wolność finansową już dziś!

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Najważniejsze informacje o kredycie konsolidacyjnym w Banku Pocztowym.

ikona dekoracyjna

Za pomocą kredytu konsolidacyjnego możesz połączyć kilka kredytów tego samego lub różnego typu i zamienić je w jedno zobowiązanie, znacznie łatwiejsze do spłaty i bardziej korzystne.

ikona dekoracyjna

Elastyczny okres spłaty pozwala na znaczne obniżenie wysokości comiesięcznych rat. W razie potrzeby możesz rozłożyć spłatę kredytu konsolidacyjnego nawet na 120 rat, czyli na okres 10 lat.

ikona dekoracyjna

Zależy Ci na czasie? Dzięki pomocy ekspertów Spłata Pożyczek korzystny kredyt konsolidacyjny Bank Pocztowy zaciągniesz szybko, bezstresowo i bez niepotrzebnych formalności.

ikona dekoracyjna

Wybierz konsolidację na atrakcyjnych warunkach ze wsparciem doświadczonych Doradców. Dobierz dodatkową gotówkę i za jednym zamachem nie tylko pozbądź się długów, ale też pokryj bieżące wydatki.

Jak działa kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym?

Bank nie będzie wymagał jakichkolwiek rachunków czy faktur wskazujących, w jaki sposób dodatkowe pieniądze zostały spożytkowane.

Jeśli potrzebne są środki na bieżące wydatki, można dobrać do kredytu konsolidacyjnego w Banku Pocztowym dodatkową gotówkę na dowolny cel.

Środki przeznaczone na konsolidację nie mogą zostać w dowolny sposób wykorzystane przez kredytobiorcę – służą tylko spłaceniu określonych zobowiązań.

Maksymalna kwota kredytu wynosi 150 000 złotych, jest to więc rozwiązanie,

które sprawdzi się zarówno w przypadku niewielkiego, jak i dużego zadłużenia. Spłatę oferowanego przez Bank Pocztowy kredytu konsolidacyjnego można rozłożyć na nawet 10 lat, co pozwala uzyskać niską i łatwą do terminowej spłaty ratę.

Kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym to skuteczny sposób na pozbycie się problemu z wysokimi ratami kredytów i pożyczek.

Dzięki konsolidacji można spłacić za jednym zamachem wszystkie uciążliwe zobowiązania i zamienić je na jeden wygodny kredyt, o racie niższej niż suma poprzednich rat.

Kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym – przykład reprezentatywny ze strony www Banku Pocztowego*.

 • Kwota aktualnych długów 51 578,71 zł.
 • Kwota kredytu na spłatę zadłużenia 51 578,71 zł.
 • Dodatkowa gotówka na dowolny cel: nie.
 • Całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego 51 578,71 zł.
 • Liczba rat 60.
 • Wysokość miesięcznej raty 1 095,65 zł.
 • RRSO 15,66%.
 • Ubezpieczenie pożyczki: nie.


*Wyciąg, dane z oferty Banku Pocztowego, na dzień 20 czerwca 2022, ze strony www.pocztowy.pl
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 KC

Kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym – na przykładzie konkretnego Klienta, który otrzymał kredyt z Naszą pomocą.

 • Kwota aktualnych długów 52 684 zł.
 • Łączna suma rat przed konsolidacją 2 168 zł.
 • Kwota kredytu na spłatę zadłużenia 52 684 zł.
 • Dodatkowa gotówka na dowolny cel 34 316 zł.
 • Całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego 78 000 zł.
 • Liczba rat 120.
 • Wysokość miesięcznej raty 1 217,21 zł.
 • RRSO 11,99%.
 • Ubezpieczenie pożyczki: nie.
Złóż wniosek o kredyt konsolidacyjny

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Dzięki usłudze pośrednictwa finansowego uzyskałam satysfakcjonujący mnie kredyt konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach.

Po stronie firmy zawsze stoi człowiek, więc podziękowania kieruję przede wszystkim do Pana Bartka P. za świetną współpracę, profesjonalizm, skuteczność i wszelką pomoc. Jest to fachowiec godny polecenia.

Joanna P

decorative quotes

Myśląc, że jestem już w sytuacji bez wyjścia, panicznie szukając rozwiązania natknęłam się na tę stronę i profesjonalnie się mną zajęto.

Wystarczyło, że uzupełniłam jeden formularz, pobrałam raport z BIK i pobrałam z konta potwierdzenia przelewów z ostatnich sześciu miesięcy. Te informacje pozwoliły na ocenę sytuacji i podjęcie planu działania w mojej sprawie. W końcu ktoś powiedział mi, że jest szansa na wyjście z długów. Serdecznie polecam Pana Łukasza Końskiego z Warszawy, który zajął się wszystkim, gdy ja byłam bardzo zestresowana!

Anna Rotwin

decorative quotes

Szybkie działanie, nawet kiedy myslalem, że sytuacja jest dramatyczna, bez wyjścia, byłem przekonany dzięki Pani Marlenie, że jednak jest nadzieja i wyjście z tej sytuacji.

I tak się stało, jak mówiła wszystko się udało. Profesjonalizm, podejście do klienta na najwyższym poziomie, polecam gorąco 🙂

Tomasz Steć

Sprawdź czy masz szansę na kredyt konsolidacyjny w Santander.

* – Pola obowiązkowe
Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

logo-knf
DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Warunki kredytu konsolidacyjnego w Banku Pocztowym – oferta ogólnodostępna.

 • Maksymalna kwota kredytu 150 000 zł.
 • Możliwość dobrania środków na dowolny cel tak.
 • Okres kredytowania do 120 miesięcy.
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania RRSO ustalana indywidualnie.
 • Prowizja za udzielenie kredytu od 8,88%.
 • Oprocentowanie zmienne od 10,99%.
 • Ubezpieczenie kredytu niewymagane.
 • Wcześniejsza spłata kredytu 0 zł.
Ekspert kredytowy
„Żeby panować nad pieniędzmi, trzeba najpierw zapanować nad samym sobą.”

Co powinieneś wiedzieć o kredycie konsolidacyjnym w banku pocztowym?

Jakie kredyty i pożyczki można skonsolidować w Banku Pocztowym?

Znajdujący się w ofercie Banku Pocztowego kredyt konsolidacyjny pozwala na połączenie w jedną całość wiele różnych zobowiązań finansowych. Możliwe jest między innymi skonsolidowanie:
 

 • Kredytów ratalnych.
 • Kredytów samochodowych.
 • Pożyczek gotówkowych.
 • Kart kredytowych.

 

Bank Pocztowy pozwala na konsolidację jedynie zobowiązań z innych banków. Można łączyć zobowiązania tego samego typu lub różnego (na przykład trzy kredyty ratalne lub kartę kredytową i dwie pożyczki gotówkowe).

Kredyt konsolidacyjny w mBanku – koszt

Każdy kredytobiorca ma różne potrzeby i możliwości finansowe, dlatego koszt oferowanego przez Bank Pocztowy kredytu konsolidacyjnego nie jest w każdym przypadku taki sam. Żeby ustalić ostateczny koszt zobowiązania, trzeba wziąć pod uwagę takie czynniki, jak kwota kredytu i okres spłaty, oprocentowanie nominalne (WIBOR oraz marża banku), prowizja oraz inne opłaty (przykładowo związane z ubezpieczeniem kredytu).

 

Ubezpieczenie oferowanego przez Bank Pocztowy kredytu konsolidacyjnego jest możliwe (jednak nie obowiązkowe). Wiąże się ono z dodatkową opłatą, ale jednocześnie może pozytywnie wpłynąć na inne parametry zobowiązania, takie jak prowizja.

 

Marża banku, a także prowizja to kluczowe elementy oferty, które podlegają negocjacji. Oznacza to, że potencjalnie można obniżyć koszt zobowiązania względem oferty ogólnodostępnej. Doprowadzenie do tego samodzielnie może być jednak trudne, dlatego doradcy Spłata Pożyczek służą pomocą w zakresie prowadzenia negocjacji z Bankiem Pocztowym w celu uzyskania kredytu konsolidacyjnego na najlepszych możliwych warunkach.

 

Złóż wniosek o kredyt konsolidacyjny

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego w Banku Pocztowym

Dla osób chcących zaciągnąć w Banku Pocztowym kredyt konsolidacyjny kalkulator wysokości raty jest bardzo użytecznym narzędziem. Sam Bank Pocztowy nie zdecydował się jednak na jego stworzenie. Bez problemu można jednak skorzystać z innych, niezależnych kalkulatorów kredytowych.

 

Zasada ich działania jest bardzo prosta. Należy wskazać podstawowe parametry kredytu, takie jak okres spłaty, jego kwota, oprocentowanie i inne opłaty, a narzędzia same obliczają przykładowo wysokość raty czy całkowity koszt zobowiązania. Należy przy tym pamiętać, że w jakimkolwiek banku, w tym w Banku Pocztowym kredyt konsolidacyjny i jego dokładne warunki różnią się w zależności od sytuacji danego kredytobiorcy.

 

W związku z tym, że z kalkulatora kredytu konsolidacyjnego w Banku Pocztowym nie można skorzystać bezpośrednio na stronie, po bardziej precyzyjne informacje najlepiej udać się do eksperta kredytowego. Przy dokonywaniu obliczeń weźmie on pod uwagę wszystkie aspekty sprawy, dzięki czemu wyniki będą znacznie bardziej miarodajne.

Kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym – wniosek

Osoby zainteresowane zaciągnięciem w Banku Pocztowym kredytu konsolidacyjnego mają do wyboru różne metody kontaktu z bankiem. Pierwszy z nich to wypełnienie formularza kontaktowego na stronie internetowej potencjalnego kredytodawcy.

 

Bank następnie powinien skontaktować się z klientem i przedstawić mu dokładniej swoją ofertę. Można także samemu zadzwonić bezpośrednio na specjalną infolinię kredytową i tam poprosić o szczegóły. Kolejne rozwiązanie polega na udaniu się do placówki i załatwieniu sprawy osobiście.

 

Przygotowana dla nas umowę można z kolei podpisać w placówce Banku Pocztowego lub na dowolnie wybranej Poczcie. Poczta Polska świadczy usługi pośrednictwa kredytowego dla Banku Pocztowego, co w praktyce oznacza, że wiele placówek pocztowych świadczy usługi związane z bankowością. Z reguły więc nie będzie trzeba udawać się zbyt daleko, aby zasięgnąć więcej informacji na temat oferty kredytowej czy skorzystać z obsługi posprzedażowej.

 

Gdy czas goni lub po prostu nie chce się samemu przechodzić przez wszystkie formalności związane z konsolidacją w Banku Pocztowym, zawsze można skontaktować się z doświadczonym ekspertem kredytowym.

 

Doradcy Spłata Pożyczek będą służyć radą i pomocą w trakcie całego procesu zaciągania kredytu, od prowadzenia negocjacji, po zebranie niezbędnych dokumentów i wypełnienie wniosku.

Jakie dokumenty przygotować do kredytu konsolidacyjnego w Banku Pocztowym?

Chcąc zaciągnąć w Banku Pocztowym kredyt konsolidacyjny, należy być przygotowanym na konieczność przedłożenia pewnych dokumentów. Niezbędny będzie dowód osobisty, a także dokumenty związane z sytuacją finansową potencjalnego kredytobiorcy i zobowiązaniami, które mają zostać skonsolidowane.

 

Bank Pocztowy może wymagać różnego typu dokumentacji (zaświadczeń, oświadczeń, wyciągów) w zależności od tego, z jakiego źródła pochodzą dochody wnioskującego. Potrzebne bywają na przykład zaświadczenia z zakładu pracy.

 

Dokumenty dotyczące konsolidowanych zobowiązań to przede wszystkim umowy kredytowe. Bank będzie mógł uzyskać z nich informacje m.in. na temat wysokości zadłużenia, warunków spłaty i danych konta, na które mają zostać przelane środki.

 

Nie trzeba obawiać się związanych z kredytem formalności, ponieważ nie trzeba przechodzić przez nie samodzielnie. Najszybszy i najprostszy sposób na to, aby poradzić sobie ze wszystkimi formalnościami i uzyskać od Banku Pocztowego kredyt konsolidacyjny polega na skorzystaniu z pomocy specjalisty.

 

Złóż wniosek o kredyt konsolidacyjny

Jak wziąć pożyczkę konsolidacyjną Bank Pocztowy?

1

Zwróć się po pomoc do naszych wykwalifikowanych ekspertów.

2

Zgromadź potrzebną dokumentację i złóż wniosek kredytowy.

3

Poczekaj na decyzję kredytową Banku Pocztowego.

4

Podpisz umowę i ciesz się kredytem konsolidacyjnym w Banku Pocztowym.

Zalety kredytu konsolidacyjnego w Banku Pocztowym.

 • Okres kredytowania nawet do 10 lat.
 • Kwota kredytu do 150 000 złotych.
 • Konsolidacja różnego typu zobowiązań.
 • Jedna, niższa rata zastępuje wiele wysokich.
 • Można dobrać dodatkowe środki na dowolny cel.
 • Indywidualne podejście.
 • Niewielka ilość formalności.
 • Krótki czas oczekiwania na decyzję kredytową.

Wady kredytu konsolidacyjnego w Banku Pocztowym.

 • Bank wymaga dostarczenia dokumentacji dot. dochodów.
 • Oferta ogólnodostępna może nie dorównywać tej, którą może wynegocjować doradca.
 • Opcjonalne ubezpieczenie kredytu stanowi dodatkowy koszt.
ikona dekoracyjna

Opinie o kredycie konsolidacyjnym w Banku Pocztowym.

Dostępny w Banku Pocztowym kredyt konsolidacyjny opinie zbiera pozytywne, między innymi z racji na przejrzystość oferowanych warunków i łatwość wnioskowania. Istnieje możliwość złożenia wniosku o kredyt w placówce, ale też przez Internet, co jest doskonałym rozwiązaniem dla zapracowanych osób.

Wysokość raty jest dopasowywana do potrzeb i możliwości finansowych klienta, dzięki czemu nie powstaną problemy ze spłacaniem zobowiązania na czas. W razie potrzeby zawsze można zasięgnąć porady eksperta. Dzięki wsparciu Doradców Spłata Pożyczek proces zaciągania zobowiązania będzie jeszcze szybszy i całkowicie bezproblemowy.

ikona dekoracyjna

Opinie o kredycie konsolidacyjnym w Banku Pocztowym.

Dostępny w Banku Pocztowym kredyt konsolidacyjny opinie zbiera pozytywne, między innymi z racji na przejrzystość oferowanych warunków i łatwość wnioskowania. Istnieje możliwość złożenia wniosku o kredyt w placówce, ale też przez Internet, co jest doskonałym rozwiązaniem dla zapracowanych osób.

Wysokość raty jest dopasowywana do potrzeb i możliwości finansowych klienta, dzięki czemu nie powstaną problemy ze spłacaniem zobowiązania na czas. W razie potrzeby zawsze można zasięgnąć porady eksperta. Dzięki wsparciu Doradców Spłata Pożyczek proces zaciągania zobowiązania będzie jeszcze szybszy i całkowicie bezproblemowy.

ikona dekoracyjna

Kredyt konsolidacyjny Bank Pocztowy – podsumowanie.

Udzielany przez Bank Pocztowy kredyt konsolidacyjny, pomoże w spłacie różnego typu zobowiązań. Od klasycznych kredytów gotówkowych, przez samochodowe, po karty kredytowe, w zależności od potrzeb danego klienta. Zamiana wielu drogich rat na jedną, dopasowaną do możliwości finansowych kredytobiorcy, pozwala ulżyć domowemu budżetowi i uniknąć stresujących opóźnień w spłacie zobowiązań.

Pozytywne opinie o kredycie konsolidacyjnym w Banku Pocztowym mówią same za siebie – jest to produkt finansowy, któremu warto przyjrzeć się bliżej. Wyróżnia go w szczególności wysoka maksymalna kwota zobowiązania, dodatkowo w razie potrzeby do podstawowej kwoty kredytu może zostać doliczona także dodatkowa gotówka na dowolny cel. Żeby zapewnić sobie optymalne warunki zobowiązania, warto zgłosić się po poradę do Doradców Spłata Pożyczek. Dzięki ich profesjonalnemu wsparciu korzystna konsolidacja będzie w Twoim zasięgu!

ikona dekoracyjna

Kredyt konsolidacyjny Bank Pocztowy – podsumowanie.

Udzielany przez Bank Pocztowy kredyt konsolidacyjny, pomoże w spłacie różnego typu zobowiązań. Od klasycznych kredytów gotówkowych, przez samochodowe, po karty kredytowe, w zależności od potrzeb danego klienta. Zamiana wielu drogich rat na jedną, dopasowaną do możliwości finansowych kredytobiorcy, pozwala ulżyć domowemu budżetowi i uniknąć stresujących opóźnień w spłacie zobowiązań.

Pozytywne opinie o kredycie konsolidacyjnym w Banku Pocztowym mówią same za siebie – jest to produkt finansowy, któremu warto przyjrzeć się bliżej. Wyróżnia go w szczególności wysoka maksymalna kwota zobowiązania, dodatkowo w razie potrzeby do podstawowej kwoty kredytu może zostać doliczona także dodatkowa gotówka na dowolny cel. Żeby zapewnić sobie optymalne warunki zobowiązania, warto zgłosić się po poradę do Doradców Spłata Pożyczek. Dzięki ich profesjonalnemu wsparciu korzystna konsolidacja będzie w Twoim zasięgu!

Rozwiń swoją wiedzę o kredytach dla firm
za pośrednictwem naszych artykułów.

kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej
Paulina Przybysz18.04.2024

Kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej – warunki, przeznaczenie i korzyści

„Rozwój” to modne pojęcie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Wszystko wokół nieustannie się zmienia, dlatego my też nie możemy stać w miejscu. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale również prowadzonych przez nas firm. Dlatego kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej to produkt bankowy wciąż cieszący się popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo przeznaczony jest ten typ finansowania, na co można wydać uzyskane środki i z jakimi wiąże się kosztami, ten wpis jest dla Ciebie!

rekomendacja s – czym jest
Paulina Przybysz13.04.2024

Rekomendacja S – czym jest i co oznacza dla kredytobiorców?

Sektor finansowy jest jedną z najbardziej rygorystycznie nadzorowanych gałęzi gospodarki. Nic w tym dziwnego – od jego stabilności zależy kondycja całej krajowej ekonomii. Nad funkcjonowaniem instytucji finansowych, ale także ubezpieczeniowych, płatniczych czy emerytalnych pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Rekomendacja S jest jednym z narzędzi regulujących działalność kredytową banków. KNF wprowadza w niej zasady dotyczące m.in. udzielania kredytów w obcych walutach albo ustala kwestię wkładu własnego w kredytach hipotecznych. Co zaleca Rekomendacja S i jaki ma to wpływ na konsumentów? Dzisiaj poznamy odpowiedzi na te pytania.

spotkanie z doradca kredytowym
Paulina Przybysz08.04.2024

Jak się przygotować na spotkanie z doradcą kredytowym? Przydatne wskazówki

Nie wiesz, która oferta kredytowa będzie dla Ciebie najlepsza? Formalności związane ze staraniami o dodatkowe pieniądze Cię przerastają? Nie rozumiesz skomplikowanych terminów, którymi posługują się banki? Nie ma w tym nic złego. Nie każdy musi być specjalistą od spraw finansowych! W takich sytuacjach warto rozważyć spotkanie z doradcą kredytowym. Ekspert w tej dziedzinie zapewni Ci kompleksową pomoc. Jego usługi mogą okazać się szczególnie pomocne przy skomplikowanym kredycie hipotecznym. O co pytać doradcę? Jak może wyglądać współpraca? Czy w ogóle warto ją nawiązać? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły

Skutecznie pozyskujemy pożyczki dla przedsiębiorców z całej Polski.

Nasi eksperci charakteryzują się wysoką wiedzą, zaangażowaniem i kontaktami na szczeblu decyzyjnym. Jesteśmy skuteczni w uzyskiwaniu pożyczek dla firm!

Z naszą pomocą korzystne pożyczki dla przedsiębiorców będą w Twoim zasięgu. Specjalizujemy się w odnajdywaniu skutecznych wyjść z nawet najtrudniejszych sytuacji. Doskonała znajomość polskiego rynku usług finansowych, wieloletnie doświadczenie i umiejętności negocjacyjne pozwalają nam na pozyskiwanie pożyczek o optymalnych parametrach, których terminowa spłata nie nadwyręży budżetu firmy.

Współpracujemy z przedsiębiorcami z różnych regionów i branż, działających w ramach różnorodnych typów działalności gospodarczej (jednoosobowych działalności gospodarczych, ale też wszystkich rodzajów spółek). Pozyskujemy atrakcyjne pożyczki dla przedsiębiorców zarówno dla mniejszych firm, jak i dla średnich oraz dużych podmiotów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zwracając uwagę na jego potrzeby i oczekiwania, a także dokładnie analizując sytuację finansową firmy. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania profesjonalnych porad i rzetelnego wsparcia w pozyskaniu pożyczki marzeń, która pozwoli firmie się rozwinąć lub poradzić sobie z przejściowymi trudnościami!

Na jaki cel można brać pożyczki dla przedsiębiorców?

Pożyczki dla przedsiębiorców to bardzo szeroka kategoria produktów finansowych. W jej skład wchodzą pożyczki, które łączy docelowy pożyczkobiorca, a więc przedsiębiorca, a niekoniecznie łączy je cel zobowiązania.

W praktyce oznacza to, że niezależnie od tego, na co konkretnie chcemy wydać uzyskane środki, powinniśmy być w stanie znaleźć ofertę dla siebie. Przykładowo, pożyczkę dla przedsiębiorców można zaciągnąć na realizację inwestycji związanej 
z firmą. Takiej jak chociażby zakup nowego pojazdu, licencji, oprogramowania czy maszyny. Nic także nie stoi na przeszkodzie, aby sfinansować pożyczką dla przedsiębiorców bieżące potrzeby firmy. Mowa tu między innymi o takich wydatkach, jak wynagrodzenia pracownicze, podatki i składki, towar i półprodukty, a także zobowiązania wobec kontrahentów.

Czy warto brać pożyczki dla przedsiębiorców?

W wielu przypadkach pożyczki dla przedsiębiorców mogą okazać się atrakcyjnym rozwiązaniem. Przede wszystkim z uwagi na ich wysokie maksymalne kwoty, a także relatywnie niewielką ilość formalności, jaka się z nimi wiąże. To więc dobra opcja zwłaszcza dla tych firm, którym zależy na czasie lub które mogą mieć problem z uzyskaniem kredytu firmowego.

Wiele jednak zależy od innych indywidualnych okoliczności, tak więc najlepiej, aby sprawie przyjrzał się ekspert, zanim zostaną podjęte jakiekolwiek decyzje. Specjalista przeanalizuje sytuację i doradzi, jaki typ pożyczki lub kredytu będzie najlepszy, a także pomoże w znalezieniu najkorzystniejszej oferty i zajmie się załatwieniem wszystkich formalności z nią związanych. Dzięki temu cały proces zaciągania pożyczek dla przedsiębiorców stanie się szybszy, prostszy i mniej stresujący.

Wpadłeś w spiralę kredytową i nie wiesz, jak z niej wyjść?

Nasi specjaliści czekają, by Cię wysłuchać i znaleźć dla Ciebie najlepszy
kredyt konsolidacyjny online.

Zapytaj o kredyt online