Kredyt konsolidacyjny dla firm

Twoja firma spłaca wiele różnych zobowiązań finansowych jednocześnie? Weź korzystny kredyt konsolidacyjny dla firm i zamień je w jedną, łatwą do spłaty ratę.

Sprawdź opinie

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Zwróć się do nas, a pomożemy Ci utrzymać płynność finansową firmy i zachować ciągłość prowadzenia działalności. Kredyt konsolidacyjny dla firm pozwoli Ci uniknąć opóźnień w spłacie zobowiązań.

Dopasujemy warunki kredytu indywidualnie, tak aby pasowały do sytuacji, w której się znajdujesz i możliwości finansowych Twojej firmy.

ikona dekoracyjna

Kredyt konsolidacyjny dla firm umożliwia połączenie wielu różnych zobowiązań finansowych w jedno, którego terminowa spłata nie będzie stanowić wyzwania. Dzięki temu pozbędziesz się ciążącego na firmie ciężaru długów.

ikona dekoracyjna

Rata kredytu konsolidacyjnego dla firm jest niska, co sprawi, że bez problemu uregulujesz ją w terminie. Zostanie ona ustalona na podstawie potrzeb i możliwości Twojej firmy, dzięki czemu nie będziesz co miesiąc przepłacać.

ikona dekoracyjna

Wysoka kwota kredytu pozwoli Ci połączyć nawet bardzo wysokie zobowiązania finansowe w jeden kredyt. Pozyskujemy korzystne kredyty konsolidacyjne dla firm nawet w trudnych
sytuacjach – bez żadnych zabezpieczeń.

ikona dekoracyjna

Umożliwiamy wydłużenie okresu spłaty kredytu, tak aby jego spłata nie nadwyrężała Twojego budżetu i przebiegała w Twoim tempie. Pozwoli Ci to zachować płynność finansową firmy, bez żadnego stresu i niepokoju.

Twoja firma spłaca wiele różnych zobowiązań? Pozbądź się ich dzięki szybkiemu kredytowi konsolidacyjnemu dla firm!

Pomożemy Ci uporać się z utrudniającymi prawidłowe funkcjonowanie firmy kredytami
i pożyczkami. Konsolidacja sprawi, że unikniesz negatywnych konsekwencji opóźnień w spłacie.

Skontaktuj się z nami

Czym jest kredyt konsolidacyjny dla firm?

Kredyt konsolidacyjny to rodzaj kredytu, który może najbardziej kojarzyć się z klientami indywidualnymi. W rzeczywistości, wiele instytucji finansowych ma w swojej ofercie również kredyt konsolidacyjny dla firm. Działa on na analogicznej zasadzie – pozwala spłacić kilka wybranych firmowych zobowiązań jednym nowym kredytem, tym samym redukując ilość długów i ułatwiając terminowe regulowanie zadłużenia.

Rata kredytu konsolidacyjnego powinna być niższa niż suma rat skonsolidowanych zobowiązań, co wynika z wydłużonego okresu spłaty, a także lepszych parametrów kredytu w porównaniu do długów, które zostały w jego ramach połączone. Skonsolidować można wiele różnorodnych produktów finansowych, o różnych okresach spłaty i wysokości. Naszą specjalnością jest pozyskiwanie korzystnych kredytów konsolidacyjnych, bez zbędnych formalności i z krótkim czasem oczekiwania na decyzję kredytową – nawet w trudnych bądź skomplikowanych sytuacjach.

Kto może skorzystać z kredytu konsolidacyjnego dla firm?

Bardzo wiele polskich firm spłaca kilka różnych zobowiązań finansowych jednocześnie. Mogą to być na przykład kredyty obrotowe, a także kredyty na pojazdy, nieruchomości firmowe czy inne inwestycje. Nagłe zmiany w branży, załamanie się rynku, kryzys ekonomiczny, rozpoczęcie zbyt dużej inwestycji, czy po prostu pech – jest wiele sytuacji, które mogą doprowadzić do problemów z terminową spłatą wszystkich zobowiązań. Takie opóźnienia z kolei prowadzą do naliczania odsetek karnych, windykacji, a ostatecznie nawet egzekucji komorniczej, co może poważnie zagrozić płynności finansowej firmy.

Kredyt konsolidacyjny jest rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorców, którzy spłacają wiele różnych długów i chcieliby zmniejszyć wysokość comiesięcznych rat bądź zredukować ich ilość. Sprawdzi się on zarówno u doświadczonych przedsiębiorców, którzy z powodzeniem działają na rynku od lat, jak i początkujących biznesmenów, dopiero stawiających wraz ze swoją firmą pierwsze kroki.

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Pani prowadząca mnie przez koszmar dokumentacji

wyrozumiała oraz bardzo pomocna. Sprawa zakończona z pozytywnym skutkiem. polecam kazdemu kto ma dość tej spirali długów!

Arkadek

decorative quotes

Bardzo dziękuję pani Agnieszce Trąbińskiej

za miłą i profesjonalną obsługę w trudnych momentach pani Agnieszka jest najlepsza polecam.

Mariola Konarska

decorative quotes

Witam Pan Bartek Sołkowicz jest młodym, ale bardzo profesjonalnym i rzetelnym doradcą.

Bardzo dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę

Tomasz Tarkowski

Sprawdź czy masz szansę na
kredyt konsolidacyjny dla firm.

* – Pola obowiązkowe

Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Jak wygląda proces pozyskiwania przez nas kredytu konsolidacyjnego dla firm?

ekspert kredytowy

Roman · ekspert kredytowy · 602 842 802

 • Kredyty konsolidacyjne, w tym również te dla firm, należą do grupy kredytów, które trudno jest pozyskać samodzielnie – zwłaszcza, kiedy dana osoba lub firma znajduje się
  w trudnej sytuacji finansowej. Decydując się na konsolidację z naszą pomocą, możesz liczyć na szybkie, sprawne działanie i korzystny dla Ciebie wynik.
 • Zanim podjęte zostaną jakiekolwiek decyzje, dokonamy rzetelnej, dokładnej analizy finansów Twojej firmy. Ustalimy, jakie są jej potrzeby i możliwości, a także, które zobowiązania warto skonsolidować. Weźmiemy pod uwagę, jak wysokie zyski przynosi firma i jak duże są jej obciążenia finansowe. Przenalizujemy także jej historię kredytową. Każdy klient jest dla nas inny i do każdego podchodzimy całkowicie indywidualnie. Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami z różnych branż, zarówno niewielkimi, jak i średnimi oraz dużymi. Nie musisz się więc martwić, że nie będziemy wiedzieli, jak poradzić sobie z Twoim konkretnym przypadkiem.
 • Kiedy już wszystko będzie dla nas jasne, wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę spośród wszystkich dostępnych. Ofert produktów konsolidacyjnych jest bardzo wiele, ale nie wszystkie z nich są opłacalne, tak więc powierzając sprawę ekspertom, nie ryzykujesz, że niepotrzebnie przepłacisz. Kolejnym krokiem z naszej strony będzie przygotowanie wniosku kredytowego. Przeprowadzimy także w Twoim imieniu negocjacje z bankiem, które zapewnią Twojej firmie pozytywną decyzję kredytową i opłacalne warunki spłaty.
 • Po otrzymaniu wspomnianej decyzji wystarczy, że podpiszesz umowę kredytową, a w niedługim czasie Twoje zobowiązania zostaną spłacone przez nowego kredytodawcę. Pozwoli Ci to odetchnąć i skupić się na prowadzeniu firmy i rozwijaniu jej bez ciągłego martwienia się, czy uda się w danym miesiącu uregulować wszystkie zobowiązaniaw terminie.
Otrzymaj Pomoc w spłacie zobowiązań

Skorzystaj z pomocy doświadczonych ekspertów.

Wszelkiego rodzaju kredyty konsolidacyjne i pożyczki konsolidacyjne to produkty finansowe, z którymi mamy duże, wieloletnie doświadczenie. Nasi doradcy pomogli już setkom Polaków, zarówno konsumentom, jak i firmom, połączyć wiele niekorzystnych zobowiązań finansowych w jedno, łatwiejsze do terminowej spłaty. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że znajdziemy dla Ciebie najlepsze możliwe, indywidualnie dobrane rozwiązanie, które pozwoli Twojej firmie utrzymać (bądź odzyskać) płynność finansową i bez dalszych problemów kontynuować działalność.

Wysoka skuteczność naszych działań wynika nie tylko z doświadczenia, ale też szerokich kwalifikacji, które są cały czas rozwijane. Wyróżnia nas także sieć kontaktów na szczeblach decyzyjnych w bankach i firmach pożyczkowych, które umożliwiają osiąganie doskonałych efektów nawet w trudnych sytuacjach. Nie musisz obawiać się, że odmówimy Ci pomocy, jeśli Twoja firma przeżywa przejściowe problemy – radzimy sobie nawet w przypadkach, w których inni rozkładają ręce.

Priorytetem są dla nas rzetelność, profesjonalizm i szybkość działania. Naszą wiarygodność potwierdzają liczne pozytywne opinie dotychczasowych klientów. Dbamy o to, aby nasze działania były całkowicie transparentne, w związku z czym z chęcią odpowiadamy na wszelkie pytania i kładziemy nacisk na to, aby wyjaśniać wszelkie niejasności w sposób zrozumiały i przejrzysty.

Dlaczego kredyt konsolidacyjny dla firm się opłaca? Warto rozważyć konsolidację zobowiązań firmowych, ponieważ dzięki niej:
 • Zamienisz uciążliwe długi w jeden kredyt, z jedną ratą.
 • Unikniesz opóźnień w spłacie zobowiązań.
 • Co miesiąc będziesz płacić mniej.
 • Twoja firma utrzyma płynność finansową
 • Skończysz z niepotrzebnym stresem i nerwami.
Chcesz dokonać konsolidacji kredytów firmowych jak najszybciej, aby Twoja firma powróciła do pełnej funkcjonalności? Zwróć się do nas!

Wiemy, że czas jest dla Ciebie kluczowy. Dlatego też skupiamy się na tym, aby działać nie tylko skutecznie, ale też bardzo szybko. Pomożemy Ci niezależnie od tego, w jakim rejonie Polski prowadzisz działalność. Wystarczy, że zadzwonisz do nas, wyślesz e-maila bądź wypełnisz wniosek na naszej stronie internetowej, a niezwłocznie zajmiemy się Twoją sprawą!

Ekspert kredytowy
„Zła decyzja jest lepsza niż brak decyzji”

Rozwiń swoją wiedzę o kredytach konsolidacyjnych za pośrednictwem naszych artykułów.

upadlosc banku a kredyt
Paulina Przybysz23.09.2023

Upadłość banku a kredyt – co należy wiedzieć o tej sytuacji?

Omawiając kwestie kredytów, skupiamy się na tym, co związane z kredytobiorcą. Jaka jest jego sytuacja finansowa, czy ma stałą pracę, czy będzie w stanie spłacać kredyt. Mało uwagi poświęcamy w tym wszystkim kredytodawcy. Nie zastanawiamy się nad tym, że po jego stronie też mogą wystąpić trudności. W ostatecznych sytuacjach może dojść nawet do upadłości banku. A kredyt – co dalej z jego spłatą?

podatek progresywny
Paulina Przybysz18.09.2023

Podatek progresywny – kiedy opłaca się stosować skalę podatkową?

Zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej muszą w Polsce płacić podatek dochodowy. W przypadku firm często można wybrać formę opodatkowania działalności. Mamy do dyspozycji metodę liniową lub progresywną. Dzisiaj pochylimy się nad tym drugim sposobem. Podatek progresywny – co to jest, jak się go oblicza, kiedy można go stosować? Czytaj dalej i poznaj odpowiedzi na powyższe pytania.

ekspektatywa na czym polega
Paulina Przybysz12.09.2023

Ekspektatywa – na czym polega i kiedy ma zastosowanie?

Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania deweloperskiego, ale obawiasz się ryzyka? Prawo proponuje rozwiązanie w postaci ekspektatywy, czyli przyszłego prawa własności. To zabieg stosowany w przypadku transakcji na nieruchomościach, które nie mają księgi wieczystej – prace budowlane nie są wystarczająco zaawansowane. Dzisiaj odpowiemy na pytania, które zapewne właśnie sobie zadajesz. Co daje umowa ekspektatywy i czy w jej przypadku można mówić o kredycie hipotecznym?

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły

Suma miesięcznych rat jest zbyt wysoka? Zgłoś się do nas!

Możesz spłacić wszystkie zobowiązania firmowe, bezpiecznym kredytem bankowym. Skuteczna pomoc i konsolidacja kredytów dla małych i średnich firm.

Kontakt

Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych. Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów bez zdolności kredytowej z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni (lub krótszym).

Przykład reprezentatywny: kwota kredytu bez zdolności kredytowej – 60 000 zł, prowizja – 5%, oprocentowanie nominalne – 5,99%, maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 7,37%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 60 000 zł, całkowity koszt kredytu dla Ciebie – 23 893 zł (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 3 000 zł, odsetki od kredytu 20 893 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł), całkowita kwota do zapłaty – 83 893 zł; prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana, oprocentowanie nominalne – 5,99%, 120 miesięcznych rat w równej wysokości 699,11 zł; minimalny okres spłaty – 4 miesiące, maksymalny okres spłaty – do 120 m-cy.

Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego. Działamy w imieniu klienta. Nie pobieramy przedpłat. Nasze wynagrodzenie jest płatne tylko w przypadku uzyskania kredytu, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej. Wynosi ono maksymalnie 19% od kwoty uzyskanego finansowania.