Kredyt gotówkowy na remont mieszkania, wakacje, a może nowe auto?

Załatwimy Ci kredyt gotówkowy – bez zabezpieczeń i zbędnych formalności.

 • ikona dekoracyjna
  Skonsoliduj swoje chwilówki, nawet do 200 tys zł!
 • ikona dekoracyjna
  Liderzy na rynku, ponad 10 letnie doświadczenie.
 • ikona dekoracyjna
  Możliwość negocjacji warunków na szczeblu decyzyjnym.
 • ikona dekoracyjna
  Dogodny okres spłat, od 3 do 144 miesięcy!
Sprawdź opinie

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Pozyskamy dla Ciebie gotówkę na dowolny cel.

Kredyt gotówkowy online nawet do 350 000 zł bez zabezpieczenia!

ikona dekoracyjna

Uzyskamy potrzebną gotówkę w bardzo krótkim czasie. Pożyczka gotówkowa bez zabezpieczeń w ciągu 1 dnia.

ikona dekoracyjna

Przedstawimy Ci najkorzystniejsze oferty z wielu sprawdzonych instytucji finansowych nadzorowanych przez KNF.

ikona dekoracyjna

Pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu nawet z niską zdolnością kredytową. Mamy w tym zakresie wiedzę i duże doświadczenie.

ikona dekoracyjna

Otrzymasz dużo czasu na spłatę zadłużenia. Okres spłaty to nawet 144 miesiące dzięki czemu rata kredytu gotówkowego będzie niska.

Nie możesz dłużej czekać? Gwarantujemy najszybszą metodę pozyskiwania gotówki

Decyzje kredytowe w ekspresowym tempie. Pomożemy Ci zdobyć największy kredyt gotówkowy, który przeznaczysz na co tylko zechcesz: wymarzone wakacje, remont mieszkania, wesele, zakup sprzętu RTV, AGD lub samochodu, spłatę innych zobowiązań albo, po prostu, bieżące wydatki.

Skontaktuj się z nami
Obrazek dekoracyjny

Potrzebujesz pilnie dużej gotówki? Zajmiemy się tym.

Kredyt gotówkowy (online czy też tradycyjny) to jeden z najpopularniejszych produktów bankowych, z którego korzystają Polacy. Nie ma w tym nic dziwnego: można go przeznaczyć na dowolny cel, a procedura pozyskiwania tego typu finansowania może być szybka i sprawna.

Skutecznie pozyskujemy kredyty gotówkowe dla klientów indywidualnych. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży finansowej, kredytowej i bankowej. Dowodem na naszą skuteczność są tysiące zadowolonych Klientów z całej Polski — pomogliśmy im uzyskać tani kredyt gotówkowy, pomogliśmy przy formalnościach i bezpiecznie przeprowadziliśmy przez cały proces pozyskiwania takiego finansowania.

Jak jednak mieć pewność, iż faktycznie wybieramy najtańszy kredyt gotówkowy? Jak ustrzec się przed długim czasem oczekiwania na decyzję banku? Jak wyeliminować ryzyko decyzji odmownej? Postawić na współpracę ze specjalistami, którzy pożyczki gotówkowe mają w małym palcu! Jak działamy?

My po prostu wiemy, co robimy – wiedzę i umiejętności zdobywaliśmy w różnorodnych instytucjach finansowych.

Obrazek dekoracyjny

Wybierzemy dla Ciebie najtańszy kredyt gotówkowy.

Pożyczka gotówkowa w banku to niekiedy jedyny sposób na realizację ważnych celów. Nasi specjaliści zadbają o to, abyś otrzymał kredyt nie tylko w krótkim czasie, ale także na najlepszych warunkach.

Porównamy dostępne oferty kredytów gotówkowych, wybierzemy razem z Tobą najlepsze rozwiązanie, pomożemy Ci dopełnić wszystkich formalności. Sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania. Każdą sprawę analizujemy indywidualnie dlatego poprosimy Cię o pobranie raportu BIK abyśmy mogli bezpłatnie sprawdzić Twoją sytuację. Z nami możesz dostać największy kredyt gotówkowy idealnie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb – nawet jeśli znajdujesz się w trudnym położeniu.

Każdy wniosek o kredyt gotówkowy rozpatrujemy indywidualnie, bez sięgania po utarte schematy. Jeśli posiadasz negatywną historię w BIK-u, zaproponujemy Ci oferty sprawdzonych firm specjalizujących się w pożyczkach pozabankowych. Zapewniamy Cię, że niezależnie od Twojej sytuacji finansowej zaproponujemy Ci optymalne rozwiązanie.

Doradcy SplataPozyczek.pl na pierwszym miejscu stawiają skuteczną pomoc Klientowi, a kredyt gotówkowy przez Internet nie ma dla nas tajemnic.

Obrazek dekoracyjny

Kredyt gotówkowy dla Ciebie.

Jeśli potrzebujesz środków finansowych, bank odrzucił już Twój wniosek kredytowy lub zalegasz w spłacie rat i chwilówek – zgłoś się do nas. Jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Jesteśmy w stanie Ci pomóc. Wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę banku lub innej godnej zaufania instytucji finansowej i szybko pozyskamy potrzebną Ci gotówkę. Zrobimy to online, bez zbędnych formalności oraz w możliwie jak najkrótszym czasie. Pożyczka gotówkowa, którą pomożemy Ci zdobyć, da Ci możliwość realizacji celów i marzeń – bez nerwów, długotrwałego oczekiwania na decyzję i stresującego kontaktu z bankami. Pamiętaj, że wspieramy Cię na każdym etapie, cierpliwie wszystko tłumaczymy, pomagamy w kompletowaniu dokumentów i odpowiadamy na wszystkie Twoje pytania.

Przecież jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc i zagwarantować, iż pożyczka gotówkowa (online lub w formule stacjonarnej) jest najlepszą dostępną dla Ciebie opcją. W świecie bankowych ofert i promocji poruszamy się biegle i doskonale wiemy, do których drzwi zapukać, aby osiągnąć jak najkorzystniejszy efekt. Kredyty gotówkowe, które pozyskujemy dla naszych Klientów, są tego najbardziej wiarygodnym dowodem. Jeśli więc chcesz wziąć opłacalny kredyt gotówkowy, nie wahaj się do nas zwrócić.

Doskonale radzimy sobie nawet w najtrudniejszych sytuacjach, które przerastają innych pośredników.

Obrazek dekoracyjny

Pożyczka gotówkowa „szyta na miarę”.

Do każdej sprawy podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem. Zanim pozyskamy dla Ciebie korzystny kredyt gotówkowy, dokładnie przeanalizujemy stan Twoich finansów i na jego podstawie ustalimy okres spłaty i wysokość rat.

Potrzebny jest Ci kredyt gotówkowy na niewielką sumę, a może chcesz za jego pomocą sfinansować bardzo duży wydatek? Interesuje Cię kredyt gotówkowy o krótkim okresie spłaty, ponieważ możesz sobie pozwolić na wyższe raty, czy też wolisz rozłożyć go na najdłuższy możliwy okres? Jest dla nas ważne aby kredyt gotówkowy był nie tylko szybki, ale też możliwy do spłaty – bez zbędnego stresu czy nadmiernego nadwyrężania ratami comiesięcznego budżetu.

Prowadzimy negocjacje na szczeblach decyzyjnych, które zapewniają, że każdy kredyt gotówkowy udzielany naszym klientom jest tak opłacalny, jak to tylko możliwe. Chcesz wziąć korzystny kredyt gotówkowy, ale coś jest dla Ciebie niejasne bądź w jakimś aspekcie nie masz pewności? Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Pomożemy Ci!

Służymy Ci radą i wsparciem nie tylko do momentu, w którym podpiszesz umowę, ale aż do chwili, w której całkowicie spłacisz swój kredyt gotówkowy.

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Dzięki usłudze pośrednictwa finansowego uzyskałam satysfakcjonujący mnie kredyt konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach.

Po stronie firmy zawsze stoi człowiek, więc podziękowania kieruję przede wszystkim do Pana Bartka P. za świetną współpracę, profesjonalizm, skuteczność i wszelką pomoc. Jest to fachowiec godny polecenia.

Joanna P

decorative quotes

Myśląc, że jestem już w sytuacji bez wyjścia, panicznie szukając rozwiązania natknęłam się na tę stronę i profesjonalnie się mną zajęto.

Wystarczyło, że uzupełniłam jeden formularz, pobrałam raport z BIK i pobrałam z konta potwierdzenia przelewów z ostatnich sześciu miesięcy. Te informacje pozwoliły na ocenę sytuacji i podjęcie planu działania w mojej sprawie. W końcu ktoś powiedział mi, że jest szansa na wyjście z długów. Serdecznie polecam Pana Łukasza Końskiego z Warszawy, który zajął się wszystkim, gdy ja byłam bardzo zestresowana!

Anna Rotwin

decorative quotes

Szybkie działanie, nawet kiedy myslalem, że sytuacja jest dramatyczna, bez wyjścia, byłem przekonany dzięki Pani Marlenie, że jednak jest nadzieja i wyjście z tej sytuacji.

I tak się stało, jak mówiła wszystko się udało. Profesjonalizm, podejście do klienta na najwyższym poziomie, polecam gorąco 🙂

Tomasz Steć

Sprawdź czy masz szansę na kredyt gotówkowy.

* – Pola obowiązkowe
Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

logo-knf
DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Z naszą pomocą weźmiesz korzystny kredyt gotówkowy przy minimum formalności na dowolny cel.

Szeroka wiedza i doświadczenie, a także kontakty na szczeblach decyzyjnych w bankach i SKOK-ach, umożliwiają nam przeprowadzanie całej procedury kredytowej szybko, sprawnie i bez żadnych trudności. Możesz mieć pewność, że kredyt gotówkowy, który dla Ciebie pozyskamy będzie nie tylko korzystny, ale również całkowicie bezpieczny i dopasowany do Twoich możliwości finansowych.

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z naszego kalkulatora.

Ile pieniędzy potrzebujesz?

1 000 zł200000

W jakim czasie chcesz spłacić kredyt?

1 miesiąc120 miesięcy

Oprocentowanie nominalne w skali roku

5.99%20%

Prowizja

0%10%

Całkowita kwota do zapłaty

0.00

Całkowity koszt kredytu

0

Rata miesięczna

0
Skontaktuj się z nami

Powyższe wyliczenia oraz parametry mogą się różnić od ostatecznej decyzji banku, tym samym nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Co warto wiedzieć o kredycie gotówkowym?

Co to jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy jest jednym z najpopularniejszych rodzajów kredytów. W przeciwieństwie do kredytu hipotecznego czy kredytu samochodowego, można wydać pozyskane dzięki niemu środki w dowolny sposób. W przypadku kredytu gotówkowego nie musimy wskazywać we wniosku, na jaki cel są nam potrzebne środki. Kredytodawca nie będzie także wymagał faktur ani rachunków.

Jaki zakup mogę sfinansować kredytem gotówkowym?

Kredytem gotówkowym można sfinansować dowolny zakup. Przykładowo kredyt gotówkowy możesz przeznaczyć na bieżące wydatki, wakacje, sprzęt elektroniczny czy remont. Zdarza się także, że gotówka pozyskana w ten sposób służy nam jako tzw. poduszka finansowa, czyli dodatkowe oszczędności na czarną godzinę. Kredytem gotówkowym możemy także spłacić nasze inne, aktualnie otwarte kredyty czy pożyczki, np. przeznaczając kapitał na spłatę chwilówek, bowiem bank w żaden sposób nie kontroluje na co kredytobiorca przeznaczył środki z kredytu gotówkowego.

Jaka jest maksymalna wysokość kredytów gotówkowych?

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego została narzucona przez ustawodawcę w Ustawie o kredycie konsumenckim i wynosi 255 550 zł (co ważne maksymalna kwota kredytu gotówkowego online, również wynosi tyle samo co w przypadku, gdybyśmy wnioskowali o gotówkę w placówce stacjonarnej). W praktyce jednak, kwota kredytu gotówkowego to bardzo elastyczna sprawa, gdyż zazwyczaj kredytobiorcy starają się o niższe kwoty zobowiązania, a o wyższe wnioskują w postaci kredytów celowych np. kredytu hipotecznego czy na zakup auta, gdyż są one zazwyczaj bardziej opłacalne m.in. dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu.

Jak długi jest okres kredytowania kredytów gotówkowych?

Okres spłaty również może być bardzo elastyczny. Maksymalny okres kredytowania zależy bowiem od konkretnej oferty danego banku, jednakże najczęściej wynosi 10 lat. Oczywiście im dłuższy okres kredytowania, tym dłuższy czas naliczane są odsetki i zwiększa się całkowita kwota do spłaty. Dlatego okres spłaty każdorazowo należy dopasować do potrzeb oraz możliwości kredytobiorcy, tak aby niepotrzebnie nie przepłacać na jakimkolwiek zobowiązaniu.

Gdzie udać się po kredyt gotówkowy?

Gdy przedmiotem naszego zainteresowania jest kredyt gotówkowy swoje kroki powinniśmy skierować do banku. Kredyty gotówkowe to kredyty bankowe. Kredyt gotówkowy jest jednym z najpopularniejszych produktów kredytowych, dlatego każdy bank ma go w swojej ofercie. Nie musimy więc specjalnie szukać, kiedy mowa o dostępności kredytów gotówkowych. Jednakże kredyt kredytowi nie równy i powinniśmy skupić się nie tylko na jednym produkcie, a przed ostatecznym wyborem, najpierw porównać wszelkie dostępne opcje pod kątem ich opłacalności.

Najlepszy kredyt gotówkowy – czyli jaki?

Kredyt gotówkowy możesz zaciągnąć na bardzo małe kwoty, jak i bardziej pokaźne. W przypadku kredytu gotówkowego na kilkaset czy kilka tysięcy złotych, powinieneś zwracać uwagę przede wszystkim na jego RRSO, które pozwoli Ci ocenić koszt kredytu w stosunku rocznym. W przypadku gdy interesują nas maksymalne kwoty tego zobowiązania, sytuacja wygląda już nieco inaczej. Dlaczego? Najlepszy kredyt gotówkowy opiewający na maksymalne kwoty, to nie tylko najtańszy pod względem kosztów, ale także najkorzystniejszy pod względem wszelkich parametrów kredyt. O ile jesteśmy w stanie przewidzieć najbliższą przyszłość, w przypadku np. kredytu na 10 lat, powinniśmy dodatkowo się zabezpieczyć. Dlatego w tym momencie istotna będzie nie tylko kwota do spłaty, ale także takie kwestie jak np. ubezpieczenie kredytu, które może mieć charakter węższy lub szerszy (np. obejmować także utratę pracy czy czasowej niezdolności do uzyskiwania zarobku). Dlatego najtańszy kredyt nie zawsze oznacza najlepszy dla nas, dlatego każdorazowo musimy patrzeć na zobowiązanie pod każdym względem, a nie tylko pod kątem jego ceny. A ostatecznie wybrać ten, który jest najlepiej dopasowany do naszych potrzeb.

Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy oferuje każdy bank i to często w różnych wariantach. Wybór spośród zbyt wielu opcji często okazuje się bardzo problematyczny. Jednakże są sposoby na to, aby sobie z tym poradzić. W internecie znajdziemy wiele darmowych kalkulatorów kredytu gotówkowego, które pozwolą nam poznać dokładne koszty związane z kredytem. Znajdziemy także liczne porównywarki kredytów gotówkowych, które w jednym miejscu skupiają aktualne oferty, dodatkowo umieszczając je w rankingu od „najlepszych” pod względem wybranego parametru np. ceny zobowiązania. Zdarzyć się może i tak, że nie będzie nam jednak zależało jedynie na cenie ale także na najlepszym dopasowaniu kredytu. Dodatkowo będziemy chcieli mieć 100% pewność, że wybraliśmy spośród wszystkich dostępnych ofert, najkorzystniejsze w naszej sytuacji rozwiązanie.

 

Jeśli więc zależy nam na uzyskaniu kredyt korzystnego pod każdym względem, zwłaszcza przy wyższych kwotach, warto swoje kroki skierować do niezależnego doradcy kredytowego, który nie tylko pomoże nam na każdym etapie kredytowania, ale da pewność, że wybraliśmy najlepiej jak tylko się da.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy?

O kredyt gotówkowy możemy wnioskować samodzielnie, stacjonarnie, w wybranej placówce banku. Możemy także wybrać opcję kredytu gotówkowego online, którą dopuszcza coraz więcej instytucji bankowych. Wtedy sprawy załatwimy znacznie szybciej, bez kolejek i konieczności opuszczania naszego domu. Niekiedy można spotkać się z obawami dotyczącymi bezpieczeństwa kredytów gotówkowych zaciąganych za pośrednictwem Internetu. W rzeczywistości jednak nie ma powodu do obaw, ponieważ wszystkie dane przesyłane przez nas do banku są szyfrowane (a w przypadku kredytu w placówce banku i tak konsultant musiałby wprowadzić je do systemu). Musimy jedynie upewnić się, że rzeczywiście weszliśmy na prawidłową stronę internetową danej instytucji, a więc czy jej adres URL jest poprawny.

 

Możemy także skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, który załatwi wszelkie możliwe formalności bezzwłocznie, a my nie będziemy musieli marnować swojego cennego czasu. Takie rozwiązanie jest wybierane coraz częściej, z uwagi na fakt, że kredytobiorcom zależy na zaciągnięciu kredytu nie tylko na jak najkorzystniejszych warunkach, ale także jak najszybciej i w najmniej stresujący sposób. Dzięki wsparciu doradcy kredytowego nie trzeba zaprzątać sobie głowy uciążliwymi formalnościami i nie ma ryzyka, że na przykład popełnimy błąd przy wypełnianiu wniosku, dzięki czemu kredyt gotówkowy czy też kredyt pozabankowy będzie znacznie łatwiejszy w pozyskaniu. Do doradcy możemy zgłosić się w wielu kwestiach i w przypadku różnych rodzajów kredytów, takich jak m.in. kredyt gotówkowy, kredyt konsolidacyjny, konsolidacja chwilówek czy kredyt hipoteczny.

Kredyty dla osób prywatnych i firm. Niezależnie od skomplikowania sytuacji. Kompleksowo i przy minimum formalności.

Skontaktuj się z doradcą!

Co jeszcze warto wiedzieć o kredycie gotówkowym?

Jak dostać kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy czy też gotówkowy kredyt pozabankowy można zaciągnąć na kilka sposobów. Pierwszym z nich zawierzenie procesu wyboru najlepszych ofert kredytu, a także późniejszego załatwiania wszelkich formalności ekspertowi, a więc wykwalifikowanemu doradcy kredytowemu. Jeśli się z nami skontaktujesz, w pierwszej kolejności przeprowadzimy rzetelną weryfikację Twojej sytuacji finansowej. Następnie znajdziemy i przedstawimy Ci najlepszą ofertę kredytu, po czym złożymy wniosek. Z naszą pomocą możesz liczyć na szybką i przede wszystkim – pozytywną decyzję kredytową, po której nie pozostanie Ci nic innego, jak tylko podpisać umowę i cieszyć się potrzebnymi funduszami. Istnieje możliwość samodzielnego zawnioskowania o kredyt, ale w takim przypadku należy być przygotowanym na otrzymanie decyzji odmownej. Ponadto warunki kredytu wybranego bez pomocy specjalisty często mogą być niekorzystne.

Finansowanie w banku. Kredyt gotówkowy – czy potrzebna jest zdolność kredytowa?

W przypadku każdego finansowania w banku, tak samo w przypadku złożenia wniosku o kredyt gotówkowy, zostaniemy zweryfikowani pod kątem zdolności kredytowej. Żaden bank nie może pozwolić sobie na to, aby udzielać kredytów niesprawdzonym osobom. Dlatego zawsze bada zdolność kredytową potencjalnego kredytobiorcy, czyli zdolność do spłaty całości zobowiązania wraz z należnymi odsetkami oraz kosztami dodatkowymi. Jeśli uzna, że nie stać nas na spłatę zobowiązania, wyda decyzję odmowną. W przypadku gdy nasza zdolność kredytowa okaże się wystarczająca, możemy spodziewać się pozytywnej decyzji kredytowej. Nie mniej jednak, zdolność kredytowa, zostanie zweryfikowana każdorazowo i jest nam potrzebna, jeśli staramy się o finansowanie w banku. Jednakże to jak wysoka zdolność kredytowa będzie wymagana zależy od wielu różnych, indywidualnych czynników, takich jak chociażby wysokość zobowiązania, o które wnioskujemy czy okres kredytowania.

Który bank ma najtańszy kredyt gotówkowy?

Oferty banków zmieniają się bardzo dynamicznie, tak więc instytucja, która jednego dnia miała najlepszą ofertę, następnego może być już mało atrakcyjnym kredytodawcą. Nasi eksperci doskonale znają aktualną sytuację na polskim rynku kredytowym i są w stanie znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy, korzystając ze swojej wiedzy, doświadczenia i kontaktów na szczeblach decyzyjnych w bankach. Prowadzone przez nich negocjacje pozwalają na uzyskanie warunków kredytu niedostępnych przy samodzielnym składaniu wniosku. Nie bez znaczenia jest także sytuacja finansowa kredytobiorcy – to do niej indywidualnie dopasowywane są parametry kredytu, tak aby był on opłacalny i łatwy do spłaty w danej sytuacji.

Co jest potrzebne do uzyskania kredytu gotówkowego?

Poprawnie wypełniony wniosek, a także dane znajdujące się na dowodzie osobistym (PESEL, numer i seria dowodu osobistego, jego data ważności, organ, który go wydał) będą zawsze niezbędne do uzyskania kredytu gotówkowego. Należy pamiętać o tym, aby we wniosku o kredyt gotówkowy, podawać tylko i wyłącznie informacje zgodne ze stanem faktycznym. Dodatkowo należy sprawdzić wpisane dane, bowiem nie rzadko zdarza się tak, że wniosek zostaje odrzucony ze względu na prostą omyłkę, która jednak uniemożliwia dalsze procesowanie wniosku o kredyt gotówkowy.

 

Ponadto kredytodawca może poprosić o dokument potwierdzający osiągane dochody, na przykład zaświadczenie o dochodach od pracodawcy czy dokument świadczący o prawie do renty lub emerytury w określonej wysokości. Zamiast zaświadczeń wykorzystuje się niekiedy także wyciągi z konta bankowego, na podstawie których można precyzyjnie ustalić średnią ilość wpływów na konto w miesiącu, a także wysokość wydatków. Do podjęcia decyzji kredytowej bank wykorzystuje także raport BIK, natomiast nie trzeba pozyskiwać go samemu i przekazywać kredytodawcy, a wystarczy w formularzu kredytowym wyrazić zgodę na weryfikację w Biurze Informacji Kredytowej. Nasi doradcy pomagają w załatwieniu wszelkich formalności i maksymalnie przyspieszają proces otrzymania kredytu.

Co powinna zawierać umowa kredytu gotówkowego?

W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej, konieczne będzie podpisanie umowy kredytowej. Umowa kredytu gotówkowego to niezwykle ważny dokument, który zdecydowanie warto przeczytać przed złożeniem na nim podpisu. To w dużej mierze na jej podstawie rozstrzygane będą wszelkie wątpliwości czy spory między kredytodawcą a kredytobiorcą. Jednocześnie należy pamiętać, że jeśli umowa zawiera zapisy zabronione, to nawet, jeśli wyraziliśmy na nie zgodę, wciąż one nie obowiązują. Elementy, które powinna zawierać każda umowa kredytowa, to:


 • szczegółowe dane kredytobiorcy i kredytodawcy
 • kwota kredytu
 • całkowity koszt kredytu
 • okres spłaty kredytu
 • wysokość oprocentowania, prowizji i wszelkich kosztów dodatkowych
 • informacje odnośnie do wcześniejszej spłaty kredytu
 • sposób i termin wypłaty środków.


Jeśli jakikolwiek aspekt umowy kredytowej będzie dla Ciebie niejasny, warto zapytać doradcę pośredniczącego w umowie bądź przedstawiciela banku o wyjaśnienia.


Umowa kredytowa może ulegać zmianom już po jej podpisaniu. Modyfikacji dokonuje się za pomocą tak zwanych aneksów. Dzięki temu możliwe jest na przykład wydłużenie okresu spłaty kredytu, jeśli ten pierwotnie wybrany okaże się zbyt wymagający finansowo.

Od czego zależy koszt kredytu gotówkowego?

Każdemu kredytobiorcy zależy na wzięciu jak najtańszego kredytu, nie jest to jednak tak proste, jak by się wydawało. Oferty różnych banków mogą się niekiedy wydawać niemal bliźniaczo podobne, podczas gdy w rzeczywistości całkowity koszt kredytu może się znacząco różnić. Warto w związku z tym wiedzieć, na co powinno się zwracać uwagę. Na koszt kredytu gotówkowego wpływa bardzo wiele czynników. Najważniejsze z nich to:


 • kwota kredytu i okres spłaty
 • oprocentowanie
 • prowizja
 • opłaty dodatkowe (na przykład ubezpieczenie, jeśli jest wymagane)
 • rodzaj rat (równe bądź malejące).


Jak już wspomniano, to że oferta na pierwszy rzut oka jest korzystna, nie znaczy, że rzeczywiście taka jest – po bliższej analizie może okazać się, że jest zupełnie przeciwnie. Przykładowo, bank może rekompensować niskie oprocentowanie wysoką prowizją. Dlatego też tak ważne jest, aby patrzeć na parametry kredytu całościowo, a nie jedynie jednostkowo.


Najpewniejszym sposobem na zapewnienie, że zaciągnięty kredyt będzie miał najniższy możliwy koszt, jest zwrócenie się o pomoc do wykwalifikowanego eksperta. Z naszym wsparciem możesz liczyć na tani, opłacalny kredyt, o wysokości rat dostosowanej do Twoich możliwości, tak aby ich spłata nie stanowiła dla Ciebie żadnego problemu.

Czy istnieje gotówkowy kredyt pozabankowy?

Chociaż niekiedy używa się określenia kredyt pozabankowy, warto podkreślić, że instytucje pozabankowe nie mogą udzielać kredytów. Stąd też na ich stronach internetowych znajdziemy informacje o takim produkcie, jak pożyczka gotówkowa, a nie kredyt gotówkowy. Mówiąc o kredycie pozabankowym, mamy więc na myśli pożyczkę gotówkową. To ciekawa alternatywa dla bankowego kredytu gotówkowego, która może charakteryzować się niższymi wymaganiami wobec potencjalnego klienta, ale często wyższymi kosztami zobowiązania.


Działa ona w podobny sposób, jak produkt finansowy dostępny w banku, a więc klient otrzymuje określoną kwotę do wydania w dowolny sposób. Nie ma potrzeby udokumentowania wydatków i przedstawiania rachunków czy faktur wierzycielowi. To, czy korzystniejszy będzie kredyt gotówkowy w banku, czy kredyt pozabankowy, zależy od okoliczności, takich jak między innymi zdolność kredytowa i historia kredytowa danej osoby. Jeśli nie jest się pewnym, co wybrać w danej sytuacji, najlepiej poprosić eksperta kredytowego, aby zapoznał się ze sprawą i udzielił profesjonalnej porady.

Sprawdź artykuły blogowe związane z kredytem gotówkowym.

zastrzezenie numeru pesel
Paulina Przybysz17.06.2024

Zastrzeżenie numeru PESEL – jak to zrobić?

Numer PESEL (Powszechny Elektroniczny System Ewidencji Ludności) to unikalny identyfikator nadawany każdemu obywatelowi Polski. Jest on kluczowym elementem w procesie identyfikacji osoby w wielu instytucjach, od urzędów po banki. W ostatnich latach, w dobie rosnących zagrożeń związanych z kradzieżą tożsamości, coraz częściej pojawiają się pytania o możliwość zastrzeżenia numeru PESEL. Czy jest to możliwe? Jakie są mechanizmy ochrony tego numeru?

kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej
Paulina Przybysz18.04.2024

Kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej – warunki, przeznaczenie i korzyści

„Rozwój” to modne pojęcie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Wszystko wokół nieustannie się zmienia, dlatego my też nie możemy stać w miejscu. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale również prowadzonych przez nas firm. Dlatego kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej to produkt bankowy wciąż cieszący się popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo przeznaczony jest ten typ finansowania, na co można wydać uzyskane środki i z jakimi wiąże się kosztami, ten wpis jest dla Ciebie!

rekomendacja s – czym jest
Paulina Przybysz13.04.2024

Rekomendacja S – czym jest i co oznacza dla kredytobiorców?

Sektor finansowy jest jedną z najbardziej rygorystycznie nadzorowanych gałęzi gospodarki. Nic w tym dziwnego – od jego stabilności zależy kondycja całej krajowej ekonomii. Nad funkcjonowaniem instytucji finansowych, ale także ubezpieczeniowych, płatniczych czy emerytalnych pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Rekomendacja S jest jednym z narzędzi regulujących działalność kredytową banków. KNF wprowadza w niej zasady dotyczące m.in. udzielania kredytów w obcych walutach albo ustala kwestię wkładu własnego w kredytach hipotecznych. Co zaleca Rekomendacja S i jaki ma to wpływ na konsumentów? Dzisiaj poznamy odpowiedzi na te pytania.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły

Bank odrzucił Twój wniosek o kredyt gotówkowy?

Zgłoś się do nas, a my uzyskamy dla Ciebie pożyczkę gotówkową nawet bez zdolności kredytowej.

Skontaktuj się z nami
Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych. Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów bez zdolności kredytowej z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni (lub krótszym).
Przykład reprezentatywny: kwota kredytu bez zdolności kredytowej – 60 000 zł, prowizja – 5%, oprocentowanie nominalne – 5,99%, maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 7,37%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 60 000 zł, całkowity koszt kredytu dla Ciebie – 23 893 zł (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 3 000 zł, odsetki od kredytu 20 893 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł), całkowita kwota do zapłaty – 83 893 zł; prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana, oprocentowanie nominalne – 5,99%, 120 miesięcznych rat w równej wysokości 699,11 zł; minimalny okres spłaty – 4 miesiące, maksymalny okres spłaty – do 120 m-cy.
Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego. Działamy w imieniu klienta. Nie pobieramy przedpłat. Nasze wynagrodzenie jest płatne tylko w przypadku uzyskania kredytu, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej. Wynosi ono maksymalnie 19% od kwoty uzyskanego finansowania.