Kredyt konsolidacyjny w ING

na spłatę zadłużenia i odzyskaj kontrolę nad swoim budżetem. Możesz to zrobić także online, bez wychodzenia z domu.

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Kredyt konsolidacyjny w ING – najważniejsze informacje.

Co decyduje o tym, że kredyt konsolidacyjny jest najlepszym sposobem na walkę z nadmiernym zadłużeniem i szansą na odzyskania stabilności finansowej?

ikona dekoracyjna

Jeden nowy, a co najważniejsze – tańszy kredyt. Doświadczony doradca wynegocjuje dla Ciebie najlepsze możliwe warunki konsolidacji ING oraz pozyska gotówkę na dowolny cel.

ikona dekoracyjna

Rata znacznie niższa niż suma dotychczasowych długów, dopasowana do Twoich możliwości spłaty. Dzięki temu zmniejszysz miesięczne koszty i pozyskasz więcej środków na swoje potrzeby.

ikona dekoracyjna

Okres spłaty dopasowany do Twoich potrzeb – nawet do 120 miesięcy. Brak ukrytych kosztów, bez konieczności ustanawiania dodatkowych zabezpieczeń i konieczności wykupienia ubezpieczenia.

ikona dekoracyjna

Kredyt konsolidacyjny w ING z naszym doradcą pozyskasz także całkowicie zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu, w pełni bezpiecznie i w krótkim czasie.

Jak działa kredyt konsolidacyjny w ING?

Konsolidacja kredytów ING ma pomóc nam uporać się z nadmiernym zadłużeniem.

W tym celu aktualnie spłacane długi, z różnymi terminami wymagalności, których suma znacząco nadwyręża nasz domowy budżet, a może nawet jest niemożliwa do terminowej spłaty, zostaje zamieniona w jedno, nowe zobowiązanie – kredyt konsolidacyjny ING. Oznacza to, że po konsolidacji zostanie Ci do spłaty jedna rata, na rzecz jednego kredytodawcy, która jest dopasowana do Twoich możliwości finansowych.

Rata kredytu po konsolidacji będzie niższa niż suma wcześniejszych zobowiązań, co pozwoli Ci ponownie przejąć kontrolę nad finansami i raz na zawsze pozbyć się nadmiernego zadłużenia.

Jak w praktyce działa konsolidacja kredytów w ING?

Nowy kredytodawca przejmie na siebie ciężar Twoich długów. Z pomocą środków pozyskanych w formie kredytu konsolidacyjnego spłacisz aktualnie posiadane kredyty i pożyczki. W zamian do spłaty pozostanie Ci tylko jedna rata nowego zobowiązania. Dzięki indywidualnym warunkom kredytowania oraz dopasowanemu do potrzeb Klienta, okresowi spłaty (może zostać on maksymalnie wydłużony – nawet do 120 miesięcy!), rata będzie nie tylko niższa, ale i dopasowana do Twoich możliwości finansowych.

ING konsolidacja – kalkulacja została dokonana na podstawie kalkulatora kredytowego banku ING (kalkulator dostępny na stronie www ING).*

 • Kwota aktualnych długów 100 000 zł.
 • Kwota kredytu na spłatę zadłużenia 100 000 zł.
 • Dodatkowa gotówka na dowolny cel 10 000 zł.
 • Całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego 110 000 zł.
 • Liczba rat 120.
 • Wysokość miesięcznej raty 1 515,45 zł.
 • RRSO 10,99%.
 • Ubezpieczenie pożyczki: nie.

*Wyciąg, dane z oferty Banku ING, na dzień 20 czerwca 2022, ze strony www.ing.pl

Kredyt konsolidacyjny w ING – na przykładzie konkretnego Klienta, który otrzymał kredyt z naszą pomocą.

 • Kwota aktualnych długów 48 327 zł.
 • Łączna suma rat przed konsolidacją 1 665 zł.
 • Kwota kredytu na spłatę zadłużenia 48 327 zł.
 • Dodatkowa gotówka na dowolny cel 39 673 zł.
 • Całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego 88 000 zł.
 • Liczba rat 120.
 • Wysokość miesięcznej raty 1 030,97 zł.
 • RRSO 7,45%.
 • Ubezpieczenie pożyczki: nie.
Złóż wniosek o kredyt konsolidacyjny

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Dzięki usłudze pośrednictwa finansowego uzyskałam satysfakcjonujący mnie kredyt konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach.

Po stronie firmy zawsze stoi człowiek, więc podziękowania kieruję przede wszystkim do Pana Bartka P. za świetną współpracę, profesjonalizm, skuteczność i wszelką pomoc. Jest to fachowiec godny polecenia.

Joanna P

decorative quotes

Myśląc, że jestem już w sytuacji bez wyjścia, panicznie szukając rozwiązania natknęłam się na tę stronę i profesjonalnie się mną zajęto.

Wystarczyło, że uzupełniłam jeden formularz, pobrałam raport z BIK i pobrałam z konta potwierdzenia przelewów z ostatnich sześciu miesięcy. Te informacje pozwoliły na ocenę sytuacji i podjęcie planu działania w mojej sprawie. W końcu ktoś powiedział mi, że jest szansa na wyjście z długów. Serdecznie polecam Pana Łukasza Końskiego z Warszawy, który zajął się wszystkim, gdy ja byłam bardzo zestresowana!

Anna Rotwin

decorative quotes

Szybkie działanie, nawet kiedy myslalem, że sytuacja jest dramatyczna, bez wyjścia, byłem przekonany dzięki Pani Marlenie, że jednak jest nadzieja i wyjście z tej sytuacji.

I tak się stało, jak mówiła wszystko się udało. Profesjonalizm, podejście do klienta na najwyższym poziomie, polecam gorąco 🙂

Tomasz Steć

Sprawdź czy masz szansę na
kredyt konsolidacyjny w ING.

* – Pola obowiązkowe

Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Warunki kredytu konsolidacyjnego w ING – oferta ogólnodostępna.

 • Maksymalna kwota kredytu 200 000 zł.
 • Możliwość dobrania środków na tak.
 • Okres kredytowania do 120 miesięcy (96 miesięcy powyżej 160 tys. złotych).
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania RRSO od 11,57%.
 • Prowizja za udzielenie kredytu od 0%.
 • Oprocentowanie do 3 lat stałe, powyżej 3 lat zmienne od 10,49%.
 • Ubezpieczenie kredytu niewymagane.
 • Wcześniejsza spłata kredytu 0 zł.
Ekspert kredytowy
„Żeby panować nad pieniędzmi, trzeba najpierw zapanować nad samym sobą.”

Co powinieneś wiedzieć o kredycie konsolidacyjnym w ING?

Kto może skorzystać z oferty konsolidacji w ING?

Pożyczka konsolidacyjna w ING skierowana jest zarówno do stałych klientów banku, jak i tych którzy nigdy wcześniej nie korzystali z jego usług. To propozycja dla osób, które borykają się z nadmiernym zadłużeniem, nie są w stanie spłacać swoich długów w aktualnej formie, a także dla tych, którzy chcą uporządkować swoje finanse i zamienić wiele rat, na rzecz różnych kredytodawców, w jeden kredyt. Jeśli należysz do jednej z tych grup, konsolidacja pomoże Ci odzyskać równowagę finansową i kontrolę nad domowych budżetem.

 

Niezależnie, czy chcesz połączyć kredyty, pożyczki czy chwilówki możesz skorzystać z oferty kredytu konsolidacyjnego w ING.

 

Dla banków równe traktowanie klientów jest bardzo ważne. Z tego powodu nie musimy obawiać się dodatkowych czy wygórowanych wymagań, gdy przedmiotem naszego zainteresowania jest właśnie kredyt konsolidacyjny. Niezależnie od tego o jaki kredyt lub pożyczkę się ubiegamy, zawsze musimy przejść proces oceny zdolności kredytowej, aby bank mógł zweryfikować czy będzie nas stać na terminową spłatę zobowiązania wraz ze wszystkimi jego kosztami oraz przedstawić udokumentowane dochody.

 

Pamiętaj, aby powiedzieć swojemu doradcy o wszelkich Twoich wpływach na konto. Każdy udokumentowany dochód ma znaczenie i może pozytywnie wpłynąć na zdolność kredytową. Może się okazać, że przykładowo świadczenie z pomocy społecznej są akceptowane przez ING Bank Śląski i mogą zostać wliczone do Twojego dochodu.

 

Świadczenie 500+ uznawane jest przez ING i wliczane do dochodu kredytobiorcy ubiegającego się o kredyt konsolidacyjny i inne kredyty bankowe.

Jakie długi można połączyć dzięki oferowanemu przez ING kredytowi konsolidacyjnemu?

Na początku funkcjonowania tego produktu na rynku, skonsolidować mogliśmy z jego pomocą tylko zobowiązania zaciągnięte w tradycyjnym banku. Obecnie, banki widząc zmieniające się potrzeby Klientów, rozszerzają katalog usług. Aktualnie kredyt konsolidacyjny możemy przeznaczyć na spłatę zarówno kredytów bankowych, pożyczek, a nawet chwilówek. Oferowana przez ING konsolidacja jest więc bardzo uniwersalnym produktem finansowym.

 

Kredyt konsolidacyjny w ING można przeznaczyć na spłatę:

 

 • Kredytów gotówkowych.
 • Pożyczek bankowych.
 • Kart kredytowych.
 • Kredytów ratalnych.
 • Kredytów samochodowych.
 • Kredytów odnawialnych i limitów w koncie.

 

Wniosek o kredyt konsolidacyjny

Koszt kredytu konsolidacyjnego w ING

Koszt związany z przeprowadzoną w ING konsolidacją nie jest stały – wszystko zależy od okoliczności. Wiele elementów, które składają się na całkowity koszt kredytu, takie jak oprocentowanie (a dokładnie część zwana marżą banku), koszt uruchomienia pożyczki czy inne opłaty dodatkowe, są zależne od banku tzn., że możemy postarać się o ich obniżenie.

 

Dlatego też nie warto działać pochopnie i decydować się na pierwsza lepszą ofertę konsolidacji, czy to konsolidacji kredytów ING czy innej. Zamiast tego warto postawić na wiedzę i doświadczenie doradcy kredytowego, który wynegocjuje dla nas najlepsze warunki, co może znacząco obniżyć ostateczny koszt kredytu konsolidacyjnego. Zapłacimy nie tylko niższą ratę, ale i zaoszczędzimy na kredycie.

 

Pożyczka z konsolidacją ING pozwoli Ci skutecznie i na dobre pozbyć się nadmiernego zadłużenia. Jeśli chcesz uporządkować swoje finanse, a wraz z tym odzyskać spokój i równowagę, to rozwiązanie idealnie wpasuje się w Twoje potrzeby. Wraz z dostępną w ING konsolidacją, możesz także uzyskać dodatkową gotówkę na dowolny cel, którą możesz przeznaczyć np. na utworzenie poduszki finansowej, tak aby spłata rat nie była już dla Ciebie problemem, nawet w nieprzewidzianych okolicznościach.

Ubezpieczenie pożyczki konsolidacyjnej ING – czym jest i kiedy warto skorzystać z tej opcji?

Dostępna w ING konsolidacja wiąże się z możliwością ubezpieczenia zobowiązania. Ubezpieczenie pożyczki konsolidacyjnej ING ma za zadanie złagodzić ewentualne, negatywne skutki i nieprzewidziane zdarzenia, takie jak np. utrata pracy czy pogorszenie stanu zdrowia. To jaką ochroną obejmie nas ubezpieczenie, zależne jest przede wszystkim od tego, na jak szeroki pakiet się zdecydujemy.

 

Ubezpieczenie kredytu konsolidacyjnego ING zwiększy całkowity koszt kredytu. To właśnie najczęstsza przyczyna, z której Klienci rezygnują z wykupienia ubezpieczenia. Jednakże w momencie gdy przydarzą nam się problemy, a tym samym kłopoty ze spłatą zobowiązania, takie ubezpieczenie może okazać się nieocenione. Wbrew pozorom, miesięczny koszt nie jest wysoki, a w ten sposób możemy ochronić nie tylko siebie, ale i naszą rodzinę. W związku z tym biorąc w ING Banku Śląskim kredyt konsolidacyjny warto zastanowić się nad jego ubezpieczeniem.

Dodatkowa gotówka na dowolny cel wraz z kredytem konsolidacyjnym ING

Najważniejszym celem dostępnego w ING kredytu konsolidacyjnego, jest umożliwienie kredytobiorcy spłaty swoich długów, co ma odciążyć zarówno jego portfel, jak i psychikę. Analizując to, jak wysoką ratę jesteśmy w stanie spłacać, powinniśmy mieć na uwadze przede wszystkim wysokość aktualnego zadłużenia, które chcemy spłacić. Jednakże dobrze wiedzieć o tym, że oferowany przez ING kredyt konsolidacyjny daje nam jeszcze inne możliwości. Jedną z nich jest dodatkowa gotówka, którą możemy pozyskać wraz z konsolidacją, z przeznaczeniem na dowolnie wybrany cel.

 

Dodatkowe środki, z powodzeniem mogą zasilić tzw. poduszkę finansową, która będzie naszym zabezpieczeniem, aby uniknąć ewentualnych problemów ze spłatą w przyszłości.

 

Musimy jednak pamiętać, że każda kolejna złotówka, nie pozostaje bez znaczenia na całkowity koszt kredytu. Im wyższa kwota kredytu konsolidacyjnego ING, tym więcej będziemy musieli zapłacić zarówno w odniesieniu do miesięcznej raty, jak i całości zobowiązania. Kiedy zmagamy się ze sporym zadłużeniem i zdecydowaliśmy się na jego całkowitą spłatę, przy maksymalnie wydłużonym okresie kredytowania, jednostkowa rata może osiągnąć kwotę, której nie powinniśmy już przekraczać. W takiej sytuacji warto rozważyć, czy dodatkowa gotówka przy okazji wykonywanej w ING konsolidacji jest nam niezbędna, a jeśli nie, zrezygnować z niej, aby nie zaciągać kredytu z ratą, którą trudno będzie nam później terminowo regulować.

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego ING

Tak jak wiele banków, również ING Bank Śląski udostępnia swoim Klientom kalkulator kredytu konsolidacyjnego i pożyczki z konsolidacją ING, na swojej stronie internetowej. Jeśli korzystasz z bankowości internetowej pewnie nie raz mogłeś już natknąć się na tę możliwość. Jeśli nie, pokrótce wyjaśnimy teraz, jak kalkulator może pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję odnośnie kredytowania.

 

Przede wszystkim musisz wiedzieć, jak wysokie są Twoje długi i jaką ratę miesięczną jesteś w stanie płacić, aby nie nadwyrężała ona Twojego budżetu. Po wpisaniu takich wartości jak, kwota konsolidacji kredytów ING oraz okres, na jaki chcesz zaciągnąć zobowiązanie, dowiesz się ile wyniesie miesięczna rata oraz jak duże będzie oprocentowanie pożyczki konsolidacyjnej ING. Jeśli okaże się, że rata jest zbyt duża możesz zmienić parametry, np. wydłużyć okres kredytowania, co spowoduje zmniejszenie się jednostkowej raty. O czym jeszcze powinieneś wiedzieć? Jeśli nie ma takiej potrzeby nie powinieneś maksymalnie wydłużać okresu kredytowania. Kiedy jesteś w stanie spłacać ratę w określonej wysokości, nie należy dodatkowo zmniejszać jej do minimum. Im dłuższy okres kredytowania, tym dłuższy czas naliczane są chociażby odsetki oraz koszty ubezpieczenia kredytu (jeśli na takowe się zdecydowałeś), co oczywiście zwiększa całkowity koszt kredytu. Aby tego uniknąć wystarczy dokładnie przeanalizować swoje możliwości finansowe i dopasować wysokość miesięcznej raty, do swoich możliwości, aby w konsekwencji nie przepłacić na konsolidacji ING.

 

Kalkulator wyliczy nam szczegóły kosztów pożyczki, takie jak kwota pożyczki, prowizja, oprocentowanie, wysokość comiesięcznej raty. Jest to bardzo pomocne narzędzie. Warto przy tym pamiętać, że wartości, które wskazuje kalkulator kredytu konsolidacyjnego ING, to jedynie oferta reprezentatywna, która nie uwzględnia indywidualnej sytuacji kredytobiorcy. Są to jedynie orientacyjne kwoty, a ostateczny koszt kredytu i miesięcznej raty, zostanie przedstawiony Ci dopiero po dokonaniu analizy Twojej zdolności kredytowej.

 

Z pomocą doradcy kredytowego, Klient otrzymał ofertę, która pozwoli mu spłacić aktualne zadłużenie, a dodatkowo pozyskał gotówkę potrzebną na inne wydatki. Warunki są spersonalizowane i dopasowane do potrzeb Klienta.

 

Jeśli i Ty chcesz otrzymać najkorzystniejszą, dostępną w Twojej sytuacji ofertę konsolidacji, nie zwlekaj i zgłoś się do nas jeszcze dziś. Wynegocjujemy dla Ciebie kredyt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i pomoże Ci odzyskać spokój finansowy.

Wpadłeś w spiralę kredytową i nie wiesz, jak z niej wyjść?

Nasi specjaliści czekają, by Cię wysłuchać i znaleźć dla Ciebie najlepszy kredyt konsolidacyjny online.

Wniosek on-line

Co jeszcze warto wiedzieć o kredycie konsolidacyjnym ING?

Wniosek o kredyt konsolidacyjny ING

Wniosek o kredyt konsolidacyjny w ING możesz złożyć samodzielnie w placówce banku, na stronie internetowej, w bankowości elektronicznej lub telefonicznie. Musisz jednak pamiętać, że samo złożenie wniosku o konsolidację, nie przesądza o tym, że otrzymasz potrzebne wsparcie finansowe. Jak zatem zwiększyć swoje szanse na pozytywną decyzję kredytową?

 

Zawnioskuj o konsolidację kredytów ING za pośrednictwem doświadczonego doradcy kredytowego. W ten sposób nie tylko zwiększasz swoje szanse na kredyt konsolidacyjny, ale także możliwie najkorzystniejsze warunki kredytowania, a co za tym idzie – najtańszy dostępny w ING kredyt konsolidacyjny.

 

Jak szybko i skutecznie wziąć pożyczkę konsolidacyjną z Naszą pomocą?

Co może być przyczyną odmowy udzielenia kredytu konsolidacyjnego przez ING?

Niezależnie od rodzaju zobowiązania, czy jest to kredyt konsolidacyjny, kredyt gotówkowy, a może hipoteczny, najczęstszą przyczyną odmowy jest brak zdolność kredytowej Klienta. Dlatego też zawsze powtarzamy, że o zdolność kredytową należy zadbać odpowiednio wcześnie, aby taka sytuacja nas nie zaskoczyła. Niestety wiele elementów wpływających na zdolność finansową budowana jest na przestrzeni długiego okresu czasu, a co za tym idzie, niemożliwa do poprawy od ręki. Jest jednak także gro elementów zdolności kredytowej, na które mamy realny wpływ, i które przy wsparciu dobrego doradcy kredytowego, możemy poprawić praktycznie od razu.

 

Chcesz zwiększyć swoje szanse na kredyt konsolidacyjny w ING? Wystarczy, że znajdziesz osobę, która ma odpowiednio wysokie dochody i zgodzi się poręczyć Twój kredyt.

 

Oprócz braku zdolności kredytowej, pojawia się wiele innych powodów, przez które bank odrzuca wnioski o konsolidację. Wartym uwagi, a jednocześnie przestrogą jest zbyt duża ilość złożonych zapytań kredytowych. Niezależnie od formy wniosku, czy jest to wniosek złożony elektronicznie, telefonicznie, czy w placówce banku, zawsze zostaje odnotowany. Z kolei każde zapytanie, które zakończy się odmową, obniża naszą zdolność kredytową, a tym samym nasze szanse na pozytywną decyzję kredytową gdziekolwiek indziej i może zadecydować o tym, że odbierzemy sobie możliwość pozyskania kredytu przez długi czas.

 

Aby uniknąć takiej sytuacji, zamiast wysyłać wnioski na chybił trafił, zgłoś się do doradcy kredytowego. W ten sposób unikniesz decyzji odmownych, bowiem ekspert dokładnie przeanalizuje Twoją sytuację finansową i zanim złoży formalny wniosek, zweryfikuje gdzie twoje możliwości są największe i to właśnie w tym oddziale złoży wniosek o kredyt konsolidacyjny.

 

Wiele złożonych zapytań kredytowych tylko obniży Twoją zdolność kredytową. Nie składaj kolejnych wniosków – lepiej zgłoś się do doświadczonego doradcy kredytowego.

 

Kolejny bardzo częsty powód odrzucania wniosków kredytowych przez bank może wydać się wielu osobom niespodziewany. Chodzi o pomyłki i niezgodność danych we wniosku i własnych oświadczeniach, w porównaniu z tym co kredytodawca, na etapie badania zdolności kredytowej, ustalił z innych dostępnych mu źródeł. Mogą to być zwykłe błędy np. w numerze pesel. Zdarzają się jednak sytuacje, w których kredytobiorcy nie wykazują jakiejś spłacanej pożyczki, myśląc że pożyczkodawca nie przekazuje danych do BIK, jednakże w praktyce tak nie jest.

 

Wszelkie informacje podane we wniosku o kredyt konsolidacyjny ING i składanych oświadczeniach powinny być zgodne ze stanem faktycznym.

Jak długo trzeba czekać na wypłatę środków z kredytu?

Wnioskowanie o kredyt konsolidacyjny ING na własną rękę jest oczywiście możliwe, jednakże niezalecane, gdyż może potrwać znacznie dłużej niż przy pomocy wykwalifikowanego doradcy. W ten sposób unikamy braków we wniosku i dokumentach, niejasności oraz spowodowanych przez nie opóźnieniach i niepotrzebnym stresie.

 

Po podpisaniu umowy kredytu konsolidacyjnego w ING, nowy kredytodawca praktycznie niezwłocznie przelewa środki na Twoje konto. Następnie masz 3 dni robocze na to, aby spłacić wszystkie zobowiązania podane we wniosku o konsolidację. ING Bank Śląski nie przelewa środków bezpośrednio na konta Twoich wierzycieli. To ty osobiście jesteś zobowiązany do spłaty swoich długów i przelania środków z kredytu konsolidacyjnego ING na konta bankowe Twoich aktualnych wierzycieli. Wszystkie spłaty musisz udokumentować, nie ma więc możliwości na to, aby środki na spłatę długów przeznaczyć na inny wybrany przez siebie cel. Dowolnie dysponować możesz jedynie dodatkowymi środkami (jeśli o takowe wnioskowałeś i zostały Ci przyznane), z których wydatkowania nie musisz rozliczać się z nowym kredytodawcą.

 

Spłata zobowiązań, dzięki środkom z konsolidacji ING, ma taki sam skutek jak ostatnia rata, z którą nasze długi zostają spłacone. Oznacza to, że wraz z nowym kredytem pozbywasz się starych długów, które na Tobie ciążyły, a do spłaty pozostaje Ci tylko jedna niższa rata, na rzecz nowego kredytodawcy.

Jakie opinie ma kredyt konsolidacyjny w ING?

Dla każdego, kto zastanawia się nad zaciągnięciem kredytu konsolidacyjnego ING opinie na temat tego produktu finansowego bez wątpienia będą ważne. Dostępne w ING Banku kredyty konsolidacyjne cieszą się dużą popularnością, przede wszystkim dzięki możliwościom jakie za sobą niosą. Z ich pomocą możemy bowiem pozbyć się ciążącego nam, nadmiernego zadłużenia i zmniejszyć wysokość comiesięcznych rat.

 

Oferta kredytu konsolidacyjnego w ING zasługuje na pozytywne opinie. Jest konkurencyjna w porównaniu do innych dostępnych produktów, a także cechuje się wysoką przyznawalnością.

 

Opinie osób, które twierdzą, że pożyczka z konsolidacją ING jest droga i nieopłacalna, nie muszą być zgodne z prawdą. Trzeba jedynie wiedzieć, jak podejść do kwestii kredytowania, czyli profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Wszystkie te elementy zostaną spełnione, jeśli swoje starania o konsolidację przeprowadzimy z pomocą doświadczonego doradcy kredytowego. Dlaczego jest to tak istotne? Tylko za jego pośrednictwem możemy prowadzić negocjacje z bankiem, co da nam gwarancję uzyskania indywidualnej oferty kredytowania oraz możliwie najkorzystniejszych warunków spłaty. Nie uzyskamy tego wszystkiego w pojedynkę.

Jak wziąć pożyczkę konsolidacyjną
ING?

1

Umów się na rozmowę z Naszym doradcą.

2

Przekaż nam dokumenty aktualnie spłacanych zobowiązań.

3

Otrzymasz decyzję kredytową.

4

Podpisz umowę na konsolidację kredytów w ING.

Zalety kredytu konsolidacyjnego w ING.

 • Wysoka kwota kredytu.
 • Jedna niższa rata.
 • Jeden miesięczny termin spłaty.
 • Spłata aktualnego zadłużenia.
 • Możliwość dobrania gotówki na dowolny cel.
 • Okres spłaty wynoszący nawet 120 miesięcy.
 • Indywidualne warunki kredytowania.
 • Dobrowolne ubezpieczenie.
 • Całkowicie darmowa wcześniejsza spłata kredytu.
 • Środki na Twoim koncie nawet tego samego dnia od podpisania umowy.
 • Zredukowanie formalności i dokumentacji.
 • Uporządkowanie swoich finansów.

Wady kredytu konsolidacyjnego w ING.

 • Konieczność wykazania udokumentowanych dochodów.
 • Każdorazowo analiza zdolności kredytowej.
 • W przypadku wyboru ubezpieczenia kredytu, zwiększa się całkowity koszt pożyczki.
 • Oferta w oddziale może różnić się od tej, jaką można uzyskać przy wsparciu naszego doradcy.
ikona dekoracyjna

Jakie opinie ma kredyt konsolidacyjny w ING?.

Dla każdego, kto zastanawia się nad zaciągnięciem kredytu konsolidacyjnego ING opinie na temat tego produktu finansowego bez wątpienia będą ważne. Dostępne w ING Banku kredyty konsolidacyjne cieszą się dużą popularnością, przede wszystkim dzięki możliwościom jakie za sobą niosą. Z ich pomocą możemy bowiem pozbyć się ciążącego nam, nadmiernego zadłużenia i zmniejszyć wysokość comiesięcznych rat.

Oferta kredytu konsolidacyjnego w ING zasługuje na pozytywne opinie. Jest konkurencyjna w porównaniu do innych dostępnych produktów, a także cechuje się wysoką przyznawalnością.

Opinie osób, które twierdzą, że pożyczka z konsolidacją ING jest droga i nieopłacalna, nie muszą być zgodne z prawdą. Trzeba jedynie wiedzieć, jak podejść do kwestii kredytowania, czyli profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Wszystkie te elementy zostaną spełnione, jeśli swoje starania o konsolidację przeprowadzimy z pomocą doświadczonego doradcy kredytowego. Dlaczego jest to tak istotne? Tylko za jego pośrednictwem możemy prowadzić negocjacje z bankiem, co da nam gwarancję uzyskania indywidualnej oferty kredytowania oraz możliwie najkorzystniejszych warunków spłaty. Nie uzyskamy tego wszystkiego w pojedynkę.

ikona dekoracyjna

Jakie opinie ma kredyt konsolidacyjny w ING?.

Dla każdego, kto zastanawia się nad zaciągnięciem kredytu konsolidacyjnego ING opinie na temat tego produktu finansowego bez wątpienia będą ważne. Dostępne w ING Banku kredyty konsolidacyjne cieszą się dużą popularnością, przede wszystkim dzięki możliwościom jakie za sobą niosą. Z ich pomocą możemy bowiem pozbyć się ciążącego nam, nadmiernego zadłużenia i zmniejszyć wysokość comiesięcznych rat.

Oferta kredytu konsolidacyjnego w ING zasługuje na pozytywne opinie. Jest konkurencyjna w porównaniu do innych dostępnych produktów, a także cechuje się wysoką przyznawalnością.

Opinie osób, które twierdzą, że pożyczka z konsolidacją ING jest droga i nieopłacalna, nie muszą być zgodne z prawdą. Trzeba jedynie wiedzieć, jak podejść do kwestii kredytowania, czyli profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Wszystkie te elementy zostaną spełnione, jeśli swoje starania o konsolidację przeprowadzimy z pomocą doświadczonego doradcy kredytowego. Dlaczego jest to tak istotne? Tylko za jego pośrednictwem możemy prowadzić negocjacje z bankiem, co da nam gwarancję uzyskania indywidualnej oferty kredytowania oraz możliwie najkorzystniejszych warunków spłaty. Nie uzyskamy tego wszystkiego w pojedynkę.

ikona dekoracyjna

Kredyt konsolidacyjny w ING – podsumowanie

Oferowana w ING konsolidacja to produkt finansowy, który powinien zainteresować wszystkie osoby przytłoczona wysokością lub ilością swoich bieżących zobowiązań. Korzystna pożyczka z konsolidacją ING pozwoli zamienić wiele różnych kredytów w jeden, który dodatkowo z zasady powinien mieć odczuwalnie niższą ratę.

Oznacza to mniejsze problemy z terminową spłatą i brak niepotrzebnego stresu. W ING Banku Śląskim kredyt konsolidacyjny można uzyskać na korzystnych warunkach, z reguły będzie do tego jednak potrzebne wsparcie specjalistów. Samodzielne próby zaciągnięcia kredytu mogą zakończyć się niepowodzeniem lub wybraniem niewłaściwej oferty. Dlatego też lepiej polegać na ekspertach, z którymi szybka i sprawna konsolidacja kredytów ING jest jak najbardziej możliwa!

ikona dekoracyjna

Kredyt konsolidacyjny w ING – podsumowanie

Oferowana w ING konsolidacja to produkt finansowy, który powinien zainteresować wszystkie osoby przytłoczona wysokością lub ilością swoich bieżących zobowiązań. Korzystna pożyczka z konsolidacją ING pozwoli zamienić wiele różnych kredytów w jeden, który dodatkowo z zasady powinien mieć odczuwalnie niższą ratę.

Oznacza to mniejsze problemy z terminową spłatą i brak niepotrzebnego stresu. W ING Banku Śląskim kredyt konsolidacyjny można uzyskać na korzystnych warunkach, z reguły będzie do tego jednak potrzebne wsparcie specjalistów. Samodzielne próby zaciągnięcia kredytu mogą zakończyć się niepowodzeniem lub wybraniem niewłaściwej oferty. Dlatego też lepiej polegać na ekspertach, z którymi szybka i sprawna konsolidacja kredytów ING jest jak najbardziej możliwa!

Rozwiń swoją wiedzę o kredytach dla firm
za pośrednictwem naszych artykułów.

kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej
Paulina Przybysz18.04.2024

Kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej – warunki, przeznaczenie i korzyści

„Rozwój” to modne pojęcie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Wszystko wokół nieustannie się zmienia, dlatego my też nie możemy stać w miejscu. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale również prowadzonych przez nas firm. Dlatego kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej to produkt bankowy wciąż cieszący się popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo przeznaczony jest ten typ finansowania, na co można wydać uzyskane środki i z jakimi wiąże się kosztami, ten wpis jest dla Ciebie!

rekomendacja s – czym jest
Paulina Przybysz13.04.2024

Rekomendacja S – czym jest i co oznacza dla kredytobiorców?

Sektor finansowy jest jedną z najbardziej rygorystycznie nadzorowanych gałęzi gospodarki. Nic w tym dziwnego – od jego stabilności zależy kondycja całej krajowej ekonomii. Nad funkcjonowaniem instytucji finansowych, ale także ubezpieczeniowych, płatniczych czy emerytalnych pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Rekomendacja S jest jednym z narzędzi regulujących działalność kredytową banków. KNF wprowadza w niej zasady dotyczące m.in. udzielania kredytów w obcych walutach albo ustala kwestię wkładu własnego w kredytach hipotecznych. Co zaleca Rekomendacja S i jaki ma to wpływ na konsumentów? Dzisiaj poznamy odpowiedzi na te pytania.

spotkanie z doradca kredytowym
Paulina Przybysz08.04.2024

Jak się przygotować na spotkanie z doradcą kredytowym? Przydatne wskazówki

Nie wiesz, która oferta kredytowa będzie dla Ciebie najlepsza? Formalności związane ze staraniami o dodatkowe pieniądze Cię przerastają? Nie rozumiesz skomplikowanych terminów, którymi posługują się banki? Nie ma w tym nic złego. Nie każdy musi być specjalistą od spraw finansowych! W takich sytuacjach warto rozważyć spotkanie z doradcą kredytowym. Ekspert w tej dziedzinie zapewni Ci kompleksową pomoc. Jego usługi mogą okazać się szczególnie pomocne przy skomplikowanym kredycie hipotecznym. O co pytać doradcę? Jak może wyglądać współpraca? Czy w ogóle warto ją nawiązać? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły

Skutecznie pozyskujemy pożyczki dla przedsiębiorców z całej Polski.

Nasi eksperci charakteryzują się wysoką wiedzą, zaangażowaniem i kontaktami na szczeblu decyzyjnym. Jesteśmy skuteczni w uzyskiwaniu pożyczek dla firm!

Z naszą pomocą korzystne pożyczki dla przedsiębiorców będą w Twoim zasięgu. Specjalizujemy się w odnajdywaniu skutecznych wyjść z nawet najtrudniejszych sytuacji. Doskonała znajomość polskiego rynku usług finansowych, wieloletnie doświadczenie i umiejętności negocjacyjne pozwalają nam na pozyskiwanie pożyczek o optymalnych parametrach, których terminowa spłata nie nadwyręży budżetu firmy.

Współpracujemy z przedsiębiorcami z różnych regionów i branż, działających w ramach różnorodnych typów działalności gospodarczej (jednoosobowych działalności gospodarczych, ale też wszystkich rodzajów spółek). Pozyskujemy atrakcyjne pożyczki dla przedsiębiorców zarówno dla mniejszych firm, jak i dla średnich oraz dużych podmiotów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zwracając uwagę na jego potrzeby i oczekiwania, a także dokładnie analizując sytuację finansową firmy. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania profesjonalnych porad i rzetelnego wsparcia w pozyskaniu pożyczki marzeń, która pozwoli firmie się rozwinąć lub poradzić sobie z przejściowymi trudnościami!

Na jaki cel można brać pożyczki dla przedsiębiorców?

Pożyczki dla przedsiębiorców to bardzo szeroka kategoria produktów finansowych. W jej skład wchodzą pożyczki, które łączy docelowy pożyczkobiorca, a więc przedsiębiorca, a niekoniecznie łączy je cel zobowiązania.

W praktyce oznacza to, że niezależnie od tego, na co konkretnie chcemy wydać uzyskane środki, powinniśmy być w stanie znaleźć ofertę dla siebie. Przykładowo, pożyczkę dla przedsiębiorców można zaciągnąć na realizację inwestycji związanej z firmą. Takiej jak chociażby zakup nowego pojazdu, licencji, oprogramowania czy maszyny. Nic także nie stoi na przeszkodzie, aby sfinansować pożyczką dla przedsiębiorców bieżące potrzeby firmy. Mowa tu między innymi o takich wydatkach, jak wynagrodzenia pracownicze, podatki i składki, towar i półprodukty, a także zobowiązania wobec kontrahentów.

Czy warto brać pożyczki dla przedsiębiorców?

W wielu przypadkach pożyczki dla przedsiębiorców mogą okazać się atrakcyjnym rozwiązaniem. Przede wszystkim z uwagi na ich wysokie maksymalne kwoty, a także relatywnie niewielką ilość formalności, jaka się z nimi wiąże. To więc dobra opcja zwłaszcza dla tych firm, którym zależy na czasie lub które mogą mieć problem z uzyskaniem kredytu firmowego.

Wiele jednak zależy od innych indywidualnych okoliczności, tak więc najlepiej, aby sprawie przyjrzał się ekspert, zanim zostaną podjęte jakiekolwiek decyzje. Specjalista przeanalizuje sytuację i doradzi, jaki typ pożyczki lub kredytu będzie najlepszy, a także pomoże w znalezieniu najkorzystniejszej oferty i zajmie się załatwieniem wszystkich formalności z nią związanych. Dzięki temu cały proces zaciągania pożyczek dla przedsiębiorców stanie się szybszy, prostszy i mniej stresujący.

Wpadłeś w spiralę kredytową i nie wiesz, jak z niej wyjść?

Nasi specjaliści czekają, by Cię wysłuchać i znaleźć dla Ciebie najlepszy
kredyt konsolidacyjny online.

Zapytaj o kredyt online