Pożyczki dla przedsiębiorców

Twoja firma znajduje się w ciężkiej sytuacji i niezbędne są dodatkowe środki? Z nami pozyskasz je szybko, korzystnie i bez zbędnych formalności.

Sprawdź opinie

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Korzystne pożyczki dla przedsiębiorców umożliwią Ci uregulowanie bieżących zobowiązań, wypłatę wynagrodzeń pracownikom, realizowanie inwestycji i wiele, wiele innych.

Rodzaj i kwotę pożyczki, a także wszystkie inne jej parametry, dopasujemy do potrzeb i oczekiwań Twoich i Twojej firmy. Dzięki konsolidacji chwilówek połączysz wszystkie niekorzystne pożyczki w jeden kredyt z wydłużonym okresem spłaty – nawet do 10 lat, z jedną wygodną i znacznie niższą ratą.

ikona dekoracyjna

Pożyczki dla przedsiębiorców mogą zostać wykorzystane na wiele różnych celów związanych z działalnością gospodarczą. Niezależnie od tego, z jakiego względu potrzebujesz funduszy, pomożemy Ci je otrzymać.

ikona dekoracyjna

Potrzebujesz wysokiej kwoty pożyczki? To żaden problem. Zdajemy sobie sprawę, że wielu przedsiębiorców może mieć duże potrzeby bądź ambitne plany. W związku z tym pozyskujemy również pożyczki na bardzo wysokie kwoty.

ikona dekoracyjna

Biorąc pożyczkę dla przedsiębiorców z naszą pomocą możesz mieć pewność, że otrzymasz ją na najlepszych możliwych warunkach. Jej parametry zostaną indywidualnie dostosowane, tak aby były najlepsze w Twojej sytuacji.

ikona dekoracyjna

Niska rata sprawi, że pożyczka nie będzie dla Twojej firmy kolejnym obciążaniem, a sposobem na utrzymanie płynności finansowej bądź spełnienie kosztownych marzeń lub celów. Nawet, jeśli znajdujesz się w bardzo trudnej sytuacji.

Twoja firma pilnie potrzebuje gotówki, ale nie chcesz przepłacać lub spotkać się z odmową? Pomożemy Ci!

Pożyczki dla przedsiębiorców mogą być bardzo korzystne, o ile zostaną pozyskane przez doświadczonych specjalistów. Zwróć się do nas i nie ryzykuj, że skorzystasz z kiepskiej oferty bądź otrzymasz negatywną decyzję kredytową.

Skontaktuj się z nami
Obrazek dekoracyjny

Pożyczki dla przedsiębiorców – korzystny sposób finansowania.

Wcześniej czy później, w przypadku niemal każdej polskiej firmy, dojdzie do sytuacji, w której potrzebne będzie pożyczenie dodatkowej gotówki. W ten sposób można pozyskać środki do wykorzystania w niemal dowolny sposób. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla tych firm, które natrafiły na problemy finansowe, jak i dla tych, które świetnie prosperują, ale przykładowo nie mają wystarczającego zapasu środków, aby przeprowadzić wymarzoną inwestycję.

Pożyczka zaciągnięta z pomocą specjalisty nie musi być wcale droga i problematyczna. Z naszą pomocą uzyskasz niezbędne fundusze na najlepszych możliwych warunkach, a miesięczna rata nie będzie zagrażała płynności finansowej Twojej firmy. Nie zastosujemy utartych schematów, a zadbamy o to, aby wyselekcjonowana przez nas oferta była doskonale dopasowana do specyfiki Twojej sytuacji.

 

Potrzebujesz środków na funkcjonowanie i rozwój Twojej firmy?

Pożyczka dla przedsiębiorców pomoże w ciężkiej sytuacji.

Zatory finansowe spowodowane problemami finansowymi kontrahentów, spadek popytu na dane produkty i usługi czy kryzys ekonomiczny mogą szybko sprawić, że finanse Twojej firmy dramatycznie się pogorszą. Utrata płynności finansowej doprowadzi do niemożliwości wypłacenia wynagrodzeń pracownikom, opłacenia rachunków czy zakupu towarów, co z kolei utrudni czy wręcz całkowicie wstrzyma działanie firmy.

Pożyczki dla przedsiębiorców mogą w takim przypadku być ratunkiem przed upadkiem firmy. Pozwolą terminowo uregulować wszystkie należności i wznowić prawidłowe funkcjonowanie firmy, a tym samym dalej generować zyski. Boisz się, że z uwagi na obniżenie się dochodów czy inne problemy spotkasz się z negatywną odpowiedzią od banku lub firmy pożyczkowej? Nie musisz się tego obawiać, jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej pomocy. Cechuje nas wysoka skuteczność. Nawet w najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych sytuacjach, potrafimy znaleźć rozwiązanie.

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Szczerze polecam Panią Katarzynę Sawicką –

profesjonalna i fachowa pomoc w uzyskaniu finansowania.

Barbara Jaśkiewicz

decorative quotes

Polecam firmę,

ponieważ bardzo szybko udało się uzyskać kredyt przy bardzo dużym zaangażowaniu i pomocy ze strony pana Mateusza Strzezek, dzięki któremu wyszłam z długu. Bardzo dziękuje za pomoc.

Justyna

decorative quotes

Polecam Pana Piotra Bednarczyka.

Pełen profesjonalizm, wzorowy kontakt i szybka pomoc!

Rafał

Sprawdź czy masz szansę na
działalność gospodarczą.

* – Pola obowiązkowe
Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

logo-knf
DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Jak wygląda proces pozyskiwania przez nas kredytu na działalność gospodarczą?

ekspert kredytowy

Roman · ekspert kredytowy · 602 842 802

 • Każdy dzień zwłoki w wypłacie wynagrodzeń pracowniczych, uregulowaniu rachunków czy innych zobowiązań finansowych może wiązać się z dodatkowymi problemami
  i kosztami. Wiemy to, dlatego podchodzimy do każdej sprawy z pełnym zaangażowaniem, aby rozwiązać ją jak najszybciej. Wypracowana przez nas na przestrzeni lat formuła pozwala na pozyskiwanie korzystnych pożyczek dla przedsiębiorców szybko i bez zbędnych formalności, tak aby gotówka w niedługim czasie trafiła na Twoje konto.
 • Wybierając najlepszą ofertę pożyczki, weźmiemy pod uwagę Twoją sytuację finansową i potrzeby. Przeanalizujemy rzetelnie wszystkie aspekty, tak aby była ona dla Ciebie opłacalna i nie zaszkodziła finansom firmy, a przeciwnie – miała pozytywny efekt. Następnie przygotujemy wniosek i rozpoczniemy proces negocjacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie przepłacisz, a rata pożyczki będzie niska i łatwa do spłaty.
 • Po zakończeniu negocjacji możesz spodziewać się pozytywnej decyzji. Wystarczy, że podpiszesz przygotowaną umowę, a potrzebne środki trafią na Twoje konto. Umożliwi to szybką poprawę kondycji finansowej firmy i uratowanie jej przed negatywnymi konsekwencjami utraty płynności. Pamiętaj – samodzielnie wyszukując oferty pożyczek nie tylko narażasz się na to, że wybierzesz ofertę zbyt drogą, ale także niepotrzebnie marnujesz cenny czas. Z naszą pomocą oszczędzisz zarówno pieniądze, czas i nerwy.
 • Cały czas, aż do chwili, kiedy całkowicie spłacisz pozyskaną z naszą pomocą pożyczkę, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie ekspertów. W sposób klarowny i bezpośredni rozwieją oni Twoje obawy i odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania, tak aby decyzja o wzięciu pożyczki dla przedsiębiorców została przez Ciebie podjęta z pełną świadomością.

Nie zwlekaj i zapytaj o pożyczkę na rozwój i funkcjonowanie Twojej firmy.

Otrzymaj pomoc w uzyskaniu pożyczki
Co charakteryzuje pożyczki dla przedsiębiorców z naszą pomocą? Są one dobrym wyborem, ponieważ cechują je:
 • Wysokie kwoty – bez żadnych zabezpieczeń.
 • Długie, wygodne okresy spłaty.
 • Niskie, łatwe do terminowego uregulowania raty.
 • Brak jakichkolwiek przedpłat.
 • Wsparcie ekspertów aż do momentu całkowitej spłaty pożyczki.
Zależy Ci na otrzymaniu gotówki w jak najkrótszym czasie?

Czas w biznesie ma ogromne znaczenie – dlatego też kładziemy duży nacisk na to, aby pozyskiwanie dla naszych klientów pozytywnych decyzji banków i instytucji pozabankowych było jak najszybsze, i wymagało jak najmniejszej ilości formalności.
Nie jest dla procesu pozyskiwania kredytu istotne, gdzie działa Twoja firma – jest on przeprowadzany zdalnie. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz (telefonicznie, e-mailowo bądź poprzez wniosek dostępny na naszej stronie internetowej), a błyskawicznie zajmiemy się Twoją sprawą.

Ekspert kredytowy
„Żadne zadanie nie jest szczególnie trudne, jeśli podzielisz je na mniejsze podzadania”

Weź korzystną pożyczkę z pomocą wykwalifikowanych ekspertów.

Ofert pożyczek dla przedsiębiorców jest obecnie bardzo wiele. Niektóre z nich, nawet jeśli wydają się na pierwszy rzut oka korzystne, w rzeczywistości wcale takie nie są. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że sytuacja każdej firmy jest inna i wymaga indywidualnego podejścia – pożyczka, która dla jednego przedsiębiorcy będzie opłacalna, dla innego może okazać się zbyt droga czy niemożliwa do uzyskania. Dlatego też warto przy zaciąganiu pożyczki skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, a nie szukać jej samodzielnie bądź ufać niesprawdzonym źródłom.

Nasze kompetencje najlepiej potwierdzają znajdujące się powyżej pozytywne opinie byłych klientów. Możemy także poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, wysokimi kwalifikacjami i szeroką kadrą ekspertów, pośród których znajdują się byli pracownicy banków i firm pożyczkowych. Nie bez znaczenia są posiadane przez naszych doradców kontakty na szczeblach decyzyjnych w różnych instytucjach finansowych, pozwalające na pozyskiwanie kredytów i pożyczek na warunkach niedostępnych dla większości kredytobiorców i pożyczkobiorców działających w pojedynkę.

Nie pobieramy żadnych przedpłat za nasze usługi, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że wielu naszych klientów znajduje się w trudnej sytuacji materialnej. Naszym priorytetem jest pozytywne zakończenie sprawy i unormowanie sytuacji finansowej firmy lub osoby, która zdecydowała się skorzystać z naszej pomocy. Radą i wsparciem służymy nie tylko do momentu, aż podpiszesz korzystną umowę kredytową lub umowę pożyczki, ale aż do chwili, kiedy całkowicie spłacisz zobowiązanie.

Skutecznie pozyskujemy pożyczki dla przedsiębiorców z całej Polski.

Nasi eksperci charakteryzują się wysoką wiedzą, zaangażowaniem i kontaktami na szczeblu decyzyjnym. Jesteśmy skuteczni w uzyskiwaniu pożyczek dla firm!

Z naszą pomocą korzystne pożyczki dla przedsiębiorców będą w Twoim zasięgu. Specjalizujemy się w odnajdywaniu skutecznych wyjść z nawet najtrudniejszych sytuacji. Doskonała znajomość polskiego rynku usług finansowych, wieloletnie doświadczenie i umiejętności negocjacyjne pozwalają nam na pozyskiwanie pożyczek o optymalnych parametrach, których terminowa spłata nie nadwyręży budżetu firmy.

Współpracujemy z przedsiębiorcami z różnych regionów i branż, działających w ramach różnorodnych typów działalności gospodarczej (jednoosobowych działalności gospodarczych, ale też wszystkich rodzajów spółek). Pozyskujemy atrakcyjne pożyczki dla przedsiębiorców zarówno dla mniejszych firm, jak i dla średnich oraz dużych podmiotów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zwracając uwagę na jego potrzeby i oczekiwania, a także dokładnie analizując sytuację finansową firmy. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania profesjonalnych porad i rzetelnego wsparcia w pozyskaniu pożyczki marzeń, która pozwoli firmie się rozwinąć lub poradzić sobie z przejściowymi trudnościami!

Na jaki cel można brać pożyczki dla przedsiębiorców?

Pożyczki dla przedsiębiorców to bardzo szeroka kategoria produktów finansowych. W jej skład wchodzą pożyczki, które łączy docelowy pożyczkobiorca, a więc przedsiębiorca, a niekoniecznie łączy je cel zobowiązania.

W praktyce oznacza to, że niezależnie od tego, na co konkretnie chcemy wydać uzyskane środki, powinniśmy być w stanie znaleźć ofertę dla siebie. Przykładowo, pożyczkę dla przedsiębiorców można zaciągnąć na realizację inwestycji związanej z firmą. Takiej jak chociażby zakup nowego pojazdu, licencji, oprogramowania czy maszyny. Nic także nie stoi na przeszkodzie, aby sfinansować pożyczką dla przedsiębiorców bieżące potrzeby firmy. Mowa tu między innymi o takich wydatkach, jak wynagrodzenia pracownicze, podatki i składki, towar i półprodukty, a także zobowiązania wobec kontrahentów.

Czy warto brać pożyczki dla przedsiębiorców?

W wielu przypadkach pożyczki dla przedsiębiorców mogą okazać się atrakcyjnym rozwiązaniem. Przede wszystkim z uwagi na ich wysokie maksymalne kwoty, a także relatywnie niewielką ilość formalności, jaka się z nimi wiąże. To więc dobra opcja zwłaszcza dla tych firm, którym zależy na czasie lub które mogą mieć problem z uzyskaniem kredytu firmowego.

Wiele jednak zależy od innych indywidualnych okoliczności, tak więc najlepiej, aby sprawie przyjrzał się ekspert, zanim zostaną podjęte jakiekolwiek decyzje. Specjalista przeanalizuje sytuację i doradzi, jaki typ pożyczki lub kredytu będzie najlepszy, a także pomoże w znalezieniu najkorzystniejszej oferty i zajmie się załatwieniem wszystkich formalności z nią związanych. Dzięki temu cały proces zaciągania pożyczek dla przedsiębiorców stanie się szybszy, prostszy i mniej stresujący.

Rozwiń swoją wiedzę o pożyczkach dla przedsiębiorców za pośrednictwem naszych artykułów.

zastrzezenie numeru pesel
Paulina Przybysz17.06.2024

Zastrzeżenie numeru PESEL – jak to zrobić?

Numer PESEL (Powszechny Elektroniczny System Ewidencji Ludności) to unikalny identyfikator nadawany każdemu obywatelowi Polski. Jest on kluczowym elementem w procesie identyfikacji osoby w wielu instytucjach, od urzędów po banki. W ostatnich latach, w dobie rosnących zagrożeń związanych z kradzieżą tożsamości, coraz częściej pojawiają się pytania o możliwość zastrzeżenia numeru PESEL. Czy jest to możliwe? Jakie są mechanizmy ochrony tego numeru?

kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej
Paulina Przybysz18.04.2024

Kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej – warunki, przeznaczenie i korzyści

„Rozwój” to modne pojęcie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Wszystko wokół nieustannie się zmienia, dlatego my też nie możemy stać w miejscu. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale również prowadzonych przez nas firm. Dlatego kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej to produkt bankowy wciąż cieszący się popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo przeznaczony jest ten typ finansowania, na co można wydać uzyskane środki i z jakimi wiąże się kosztami, ten wpis jest dla Ciebie!

rekomendacja s – czym jest
Paulina Przybysz13.04.2024

Rekomendacja S – czym jest i co oznacza dla kredytobiorców?

Sektor finansowy jest jedną z najbardziej rygorystycznie nadzorowanych gałęzi gospodarki. Nic w tym dziwnego – od jego stabilności zależy kondycja całej krajowej ekonomii. Nad funkcjonowaniem instytucji finansowych, ale także ubezpieczeniowych, płatniczych czy emerytalnych pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Rekomendacja S jest jednym z narzędzi regulujących działalność kredytową banków. KNF wprowadza w niej zasady dotyczące m.in. udzielania kredytów w obcych walutach albo ustala kwestię wkładu własnego w kredytach hipotecznych. Co zaleca Rekomendacja S i jaki ma to wpływ na konsumentów? Dzisiaj poznamy odpowiedzi na te pytania.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły

Szukasz pożyczki dla Twojej firmy? Zgłoś się do nas!

Szybko i bez zbędnych formalności pozyskamy bezpieczną pożyczkę bankową na dalsze funkcjonowanie Twojej działalności.

Skontaktuj się z nami
Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych. Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów bez zdolności kredytowej z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni (lub krótszym).
Przykład reprezentatywny: kwota kredytu bez zdolności kredytowej – 60 000 zł, prowizja – 5%, oprocentowanie nominalne – 5,99%, maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 7,37%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 60 000 zł, całkowity koszt kredytu dla Ciebie – 23 893 zł (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 3 000 zł, odsetki od kredytu 20 893 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł), całkowita kwota do zapłaty – 83 893 zł; prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana, oprocentowanie nominalne – 5,99%, 120 miesięcznych rat w równej wysokości 699,11 zł; minimalny okres spłaty – 4 miesiące, maksymalny okres spłaty – do 120 m-cy.
Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego. Działamy w imieniu klienta. Nie pobieramy przedpłat. Nasze wynagrodzenie jest płatne tylko w przypadku uzyskania kredytu, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej. Wynosi ono maksymalnie 19% od kwoty uzyskanego finansowania.