Kredyt konsolidacyjny Millennium

Połącz wiele różnych kredytów w jedno zobowiązanie i ciesz się niską, dopasowaną do Twoich możliwości ratą. Sprawdź, czym charakteryzuje się kredyt konsolidacyjny w Millennium i pozbądź się uciążliwego zadłużenia!

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Millennium kredyt konsolidacyjny – najważniejsze informacje

Znajdujący się w ofercie Millennium kredyt konsolidacyjny (który część osób może kojarzyć jako kredyt konsolidacyjny w Eurobanku) to elastyczne rozwiązanie, pozwalające na jednoczesną spłatę dotychczasowych zobowiązań, a także pokrycie bieżących wydatków.

W ramach kredytu konsolidacyjnego Millennium spłaca w całości wybrane kredyty i pożyczki oraz zastępuje je jednym nowym zobowiązaniem. Rata po konsolidacji jest z zasady niższa niż suma rat połączonych długów, co oznacza znaczne odciążenie domowego budżetu.

Spłata zobowiązania może być ustalona na nawet bardzo długi okres (120 miesięcy). Bank nie wskazuje bezpośrednio maksymalnej kwoty konsolidacji, co potencjalnie oznacza możliwość połączenia nawet bardzo dużych kredytów i pożyczek. W banku Millennium konsolidacja wyróżnia się przede wszystkim przejrzystymi warunkami i uniwersalnym charakterem.

ikona dekoracyjna

Elastyczny okres spłaty umożliwia ustalenie optymalnej wysokości rat, w zależności od potrzeb kredytobiorcy. W banku Millennium kredyt konsolidacyjny może zostać rozłożony nawet na 120 miesięcy.

ikona dekoracyjna

Za pomocą oferowanego przez Millennium kredytu konsolidacyjnego połączysz wiele różnych zobowiązań, od kredytów gotówkowych po karty kredytowe. Maksymalna kwota konsolidacji nie jest z góry określona.

ikona dekoracyjna

Dzięki wsparciu wykwalifikowanego Doradcy Spłata Pożyczek konsolidacja w Millennium stanie się szybkim i bezproblemowym procesem. Skorzystaj z pomocy w wypełnianiu wniosku kredytowego i nie tylko.

ikona dekoracyjna

Doświadczony ekspert skutecznie wynegocjuje dla Ciebie atrakcyjne warunki spłaty kredytu. Przy jego wsparciu dostępna w Millennium pożyczka konsolidacyjna będzie maksymalnie korzystna.

Warunki kredytu konsolidacyjnego w Millennium – oferty ogólnodostępne

 • maksymalna kwota kredytu ustalana indywidualnie
 • możliwość dobrania środków na dowolny cel tak
 • okres kredytowania do 120 miesięcy
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania RRSO 17,36%
 • prowizja za udzielenie kredytu od 0%
 • oprocentowanie zmienne od 8,44%
 • ubezpieczenie kredytu nie wymagane
 • wcześniejsza spłata kredytu 0 zł
Ekspert kredytowy

Co warto wiedzieć na temat kredytu konsolidacyjnego w Millennium?

Jakie zobowiązania można skonsolidować w Millennium?

Przygotowany przez bank Millennium kredyt konsolidacyjny może posłużyć do spłaty wielu różnych typów zobowiązań (bądź kilku takich samych, w zależności od potrzeb kredytobiorcy), zarówno małych, jak i dużych.

 

Dzięki temu z opcji połączenia długów może skorzystać bardzo wiele osób. Wśród najważniejszych typów zobowiązań dopuszczonych do konsolidacji należy wymienić:

 

 • zadłużenie na karcie kredytowej
 • limit w koncie
 • pożyczki gotówkowe
 • kredyty samochodowe
 • ratalne.

 

Wielu potencjalnych kredytobiorców interesuje, czy w Millennium, znanym kiedyś jako Eurobank konsolidacja chwilówek jest dopuszczalna. Faktycznie istnieje w tej instytucji możliwość połączenia krótkoterminowych pożyczek pozabankowych, jednak nie będzie to łatwy proces.

Millennium kredyt konsolidacyjny – koszt

Niski koszt zobowiązania to podstawowa kwestia, na której zależy większości kredytobiorców, w tym osób zainteresowanych konsolidacją. Analizując kredyt konsolidacyjny Millennium, trzeba więc zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników, wpływających znacząco na jego ostateczny koszt.

 

Przede wszystkim mowa tutaj o oprocentowaniu oraz prowizji, a także innych opłatach związanych z kredytem (jak ubezpieczenie, które w przypadku oferowanej przez Millennium konsolidacji jest fakultatywne). Niemałe znaczenie ma też okres spłaty zobowiązania.

 

Na oprocentowanie zmienne składają się zmienna stopa procentowa, a także marża banku. Drugi z tych elementów podlega negocjacjom, co oznacza, że można spróbować przekonać bank, aby go obniżył – i zmniejszył tym samym całkowity koszt kredytu. Negocjacjom podlega również prowizja.

 

Samodzielne prowadzenie negocjacji może jednak okazać się stresujące, a przy tym nieskuteczne, w związku z czym najlepiej, aby zadania tego podjął się doświadczony ekspert. Z jego pomocą korzystna konsolidacja kredytu w Millennium nie będzie stanowiła problemu.

 

Żeby szybko i sprawnie obliczyć, z jakim kosztem będzie wiązał się oferowany przez Millennium kredyt konsolidacyjny kalkulator będzie najlepszym narzędziem. Łatwo się pomylić, przeprowadzając tego typu skomplikowane obliczenia ręcznie, jeśli nie ma się w tym zakresie doświadczenia.

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego Millennium

Potencjalni klienci, którzy mają zamiar zaciągnąć w Millennium Bank kredyt konsolidacyjny kalkulator kredytowy mogą wykorzystać do podejrzenia szacunkowych kosztów zobowiązania. Kalkulatory kredytowe z reguły obliczają przede wszystkim wysokość miesięcznej raty, a także ostateczny koszt zobowiązania, mogą też podawać dane na temat złotówkowej kwoty prowizji czy odsetek.

 

Niestety, na swojej stronie internetowej Millennium konsolidacyjnego kalkulatora nie udostępnia. Jest jednak kilka alternatyw. Można skorzystać z zewnętrznego narzędzia, przy czym wiąże się to z pewnym ryzykiem, ponieważ nie ma pewności, że zostało ono stworzone poprawnie. Drugie, pewniejsze i bezpieczniejsze rozwiązanie, to zwrócenie się po pomoc do wykwalifikowanego eksperta.

 

Oferowanego przez były Eurobank kredytu konsolidacyjnego kalkulator zastąpi w takim przypadku Doradca Spłata Pożyczek, który dokona niezbędnych obliczeń i zapozna klienta z ich wynikami. Co istotne, Doradca może podejmować negocjacje z bankiem w imieniu klienta w celu uzyskania jeszcze lepszych warunków spłaty niż ogólnodostępne.

Millennium kredyt konsolidacyjny – wniosek

Dla osób, które chcą zaciągnąć kredyt konsolidacyjny Millennium przygotowało kilka różnorodnych sposobów składania wniosku. Między innymi istnieje możliwość zawnioskowania o konsolidację online.

 

Nowi klienci muszą wypełnić specjalny formularz, a osoby, które posiadają ROR w tym banku mogą złożyć wniosek poprzez Millenet (serwis transakcyjny Millennium) lub aplikację mobilną. Warto pamiętać, że pod adresem www.eurobank.pl kredyt konsolidacyjny nie jest już dostępny, aktualnie należy kierować się na stronę internetową Millennium.

 

Druga opcja to złożenie zapytania o konsolidację w Millennium telefonicznie, pod specjalnym numerem udostępnionym przez bank. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby udać się do najbliższej placówki banku i tam osobiście złożyć wniosek.

Kredyt konsolidacyjny w Millennium – dokumenty

Dla osób, które interesuje konsolidacja kredytu Millennium Bank przygotował szczegółowe wytyczne związane z wymaganymi dokumentami. Nie obejdzie się bez dowodu osobistego, a także przekazania bankowi dokumentów dotyczących kredytów i pożyczek, które mają być skonsolidowane.

 

Ponadto konieczne jest potwierdzenie osiąganych dochodów. To, co konkretnie będzie trzeba przygotować, aby konsolidacja w Millennium doszła do skutku, zależy przede wszystkim od źródła dochodów.

 

W przypadku zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, umowy o dzieło lub umowy zlecenia, należy dostarczyć:

 • wyciąg z przelewami wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące,
 • zeznanie podatkowe za ostatni rok,
 • lub zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu.

 

Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą muszą z kolei przygotować:

 • PIT za ostatni rok i zaświadczenie z US bądź zaświadczenie z ZUS/KRUS,
 • lub książkę przychodów i rozchodów.

 

Dla emerytów i rencistów zainteresowanych kredytem konsolidacyjnym Eurobanku (znanego obecnie jako Millennium) lista wymaganych dokumentów prezentuje się następująco:

 

 • wyciąg potwierdzający wpływ emerytury/renty za ostatni miesiąc,
 • ostatni odcinek emerytury/renty,
 • ostatnia decyzja o waloryzacji emerytury/renty,
 • lub decyzja o przyznaniu emerytury/renty.

Millennium kredyt konsolidacyjny – opinie

To, jakie ma oferowana w Millennium konsolidacja opinie, z pewnością będzie miało wpływ na decyzje podejmowane przez wielu potencjalnych kredytobiorców. Każdy bowiem chce zapewnić sobie maksymalnie atrakcyjne warunki spłaty zobowiązania, a także korzystać z usług instytucji, która wyróżnia się wysoką jakością obsługi klienta.

 

Warto w związku z tym wiedzieć, że kredyt konsolidacyjny Millennium Bank opinie zbiera bardzo dobre. Jest to uniwersalny produkt finansowy, udzielany na elastycznych zasadach, który sprawdzi się w wielu bardzo różnorodnych sytuacjach.

 

Inna kwestia, na którą zwracają uwagę dotyczące oferowanej przez Eurobank konsolidacji opinie, to możliwość połączenia chwilówek, na co nie wszystkie inne instytucje finansowe się zgadzają.

Kredyt konsolidacyjny w Millennium – podsumowanie

Kredyt konsolidacyjny Millennium to możliwość skutecznego obniżenia wysokości miesięcznych rat, a także obniżenia ilości posiadanych zobowiązań finansowych. Decydując się na konsolidację w Eurobanku, można ponadto dobrać dodatkową gotówkę na dowolny cel, aby móc uregulować także dowolne bieżące wydatki.

 

Przy tworzeniu oferty konsolidacji Millennium postawiło na długi okres spłaty (do nawet 120 miesięcy), a także brak wyraźnego limitu kwoty zobowiązania. W ustaleniu kosztów, z jakimi będzie się wiązało zobowiązanie, pomoże kalkulator kredytu konsolidacyjnego w Millenium. Sam bank jednak nie przygotował oficjalnego narzędzia, więc trzeba korzystać z zewnętrznych rozwiązań.

 

W banku Millennium konsolidacja jest przede wszystkim przeprowadzana na zrozumiałych, prostych warunkach. Nie trzeba też martwić się o dużą ilość formalności, zwłaszcza, jeśli ma się do dyspozycji wsparcie eksperta. W efekcie jest to ciekawy, warty uwagi produkt finansowy. Nie bez powodu kredyt konsolidacyjny w Millennium opinie ma w tak dużym stopniu pozytywne.

 • możliwość rozłożenia spłaty na nawet 120 rat
 • brak określonego z góry limitu kwoty konsolidacji
 • niewielka ilość formalności
 • ustalana indywidualnie rata
 • dostępna jest konsolidacja chwilówek
 • warunki spłaty dopasowane do możliwości
 • opcjonalne ubezpieczenie kredytu
 • różne sposoby składania wniosku
 • wymagane jest dostarczenie różnych dokumentów
 • ogólnodostępna oferta bywa droższa niż ta wynegocjowana przez Doradcę

Rozwiń swoją wiedzę o pożyczkach dla firm za pośrednictwem naszych artykułów.

zastrzezenie numeru pesel
Paulina Przybysz17.06.2024

Zastrzeżenie numeru PESEL – jak to zrobić?

Numer PESEL (Powszechny Elektroniczny System Ewidencji Ludności) to unikalny identyfikator nadawany każdemu obywatelowi Polski. Jest on kluczowym elementem w procesie identyfikacji osoby w wielu instytucjach, od urzędów po banki. W ostatnich latach, w dobie rosnących zagrożeń związanych z kradzieżą tożsamości, coraz częściej pojawiają się pytania o możliwość zastrzeżenia numeru PESEL. Czy jest to możliwe? Jakie są mechanizmy ochrony tego numeru?

kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej
Paulina Przybysz18.04.2024

Kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej – warunki, przeznaczenie i korzyści

„Rozwój” to modne pojęcie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Wszystko wokół nieustannie się zmienia, dlatego my też nie możemy stać w miejscu. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale również prowadzonych przez nas firm. Dlatego kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej to produkt bankowy wciąż cieszący się popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo przeznaczony jest ten typ finansowania, na co można wydać uzyskane środki i z jakimi wiąże się kosztami, ten wpis jest dla Ciebie!

rekomendacja s – czym jest
Paulina Przybysz13.04.2024

Rekomendacja S – czym jest i co oznacza dla kredytobiorców?

Sektor finansowy jest jedną z najbardziej rygorystycznie nadzorowanych gałęzi gospodarki. Nic w tym dziwnego – od jego stabilności zależy kondycja całej krajowej ekonomii. Nad funkcjonowaniem instytucji finansowych, ale także ubezpieczeniowych, płatniczych czy emerytalnych pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Rekomendacja S jest jednym z narzędzi regulujących działalność kredytową banków. KNF wprowadza w niej zasady dotyczące m.in. udzielania kredytów w obcych walutach albo ustala kwestię wkładu własnego w kredytach hipotecznych. Co zaleca Rekomendacja S i jaki ma to wpływ na konsumentów? Dzisiaj poznamy odpowiedzi na te pytania.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły