Kredyt na działalność gospodarczą

Prowadzisz działalność gospodarczą i potrzebne są Ci dodatkowe fundusze? Z naszą pomocą otrzymasz je na korzystnych warunkach.

Sprawdź opinie

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Skontaktuj się z nami i ciesz się szybkim, wygodnym kredytem, który pozwoli Ci zrealizować wszelkie cele i marzenia związane z Twoją działalnością gospodarczą.

Niezależnie od tego, na co chcesz przeznaczyć pozyskane środki, znajdziemy dla Ciebie najlepsze możliwe rozwiązanie.

ikona dekoracyjna

Kredyt na działalność gospodarczą umożliwi realizację inwestycji, pokrycie bieżących wydatków i wiele, wiele innych. Dzięki niemu zakupisz nowy pojazd, wypłacisz wynagrodzenia czy pokryjesz składki ZUS i podatki.

ikona dekoracyjna

Zależy Ci na długim okresie spłaty? To nie problem. Z nami możesz liczyć na rozłożenie zobowiązania nawet na bardzo długi okres, dzięki czemu unikniesz sytuacji, w której niemożliwa będzie jej terminowa spłata.

ikona dekoracyjna

Przeanalizujemy Twoje możliwości i potrzeby finansowe, i na ich podstawie ustalimy wysokość comiesięcznej raty. Będzie ona tak niska, aby nie stanowiła dla Twojej firmy żadnego wyzwania i nie utrudniała jej działania.

ikona dekoracyjna

Zadbamy o to, aby kredyt został udzielony na najlepszych możliwych warunkach. Wykorzystamy w tym celu posiadane przez naszych doradców kontakty na szczeblach decyzyjnych w bankach i innych instytucjach finansowych.

Potrzebny jest Ci kredyt na działalność gospodarczą, a nie chcesz przepłacać? Z chęcią udzielimy Ci pomocy!

Niekorzystny kredyt może na dłuższą metę poważnie zaszkodzić sytuacji finansowej Twojej firmy. Kontaktując się z nami, nie ryzykujesz, że niepotrzebnie przepłacisz.

Skontaktuj się z nami

Na co można przeznaczyć kredyt na działalność gospodarczą?

Banki mają w swojej ofercie bardzo różnorodne produkty finansowe przeznaczone dla przedsiębiorców. Wybierzemy dla Ciebie ten, który będzie najlepszy w danej sytuacji, na podstawie informacji uzyskanych podczas przeprowadzania dogłębnej analizy finansów Twojej firmy. Problem sprawiają Ci bieżące rachunki i faktury, a może potrzebujesz środków na zakup materiałów lub surowców, aby nie przerywać produkcji?

Może chcesz zrealizować ambitną inwestycję, której koszt jest zbyt wysoki, aby istniała możliwość jego pokrycia z bieżących funduszy firmy? Znajdziemy dla Ciebie najbardziej opłacalne rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy chcesz zapłacić wynagrodzenia pracownicze, czy zakupić nową nieruchomość, możesz liczyć na szybki, tani kredyt na działalność gospodarczą.

Potrzebujesz środków na funkcjonowanie i rozwój Twojej firmy?

Szybki kredyt na działalność gospodarczą nawet na wysokie kwoty.

Pomożemy Ci pozyskać opłacalny kredyt na działalność gospodarczą nawet na bardzo wysokie kwoty – bez żadnych zabezpieczeń. Maksymalna kwota kredytu zależna jest od Twoich potrzeb, a także możliwości finansowych firmy. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że Twój czas jest cenny i nie chcesz marnować go na skomplikowane, żmudne formalności. Dlatego też proces pozyskiwania kredytu zostanie skrócony do minimum, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Znajdujesz się w trudnej sytuacji i obawiasz się, że nie podejmiemy się Twojej sprawy? Niepotrzebnie. Doskonale radzimy sobie również w trudnych, nietypowych przypadkach i zawsze szukamy kreatywnych, korzystnych rozwiązań.

Czy wiesz, że kwota kredytu firmowego bez zabezpieczenia może wynieść aż do 620 tys. zł?

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Szczerze polecam Panią Katarzynę Sawicką –

profesjonalna i fachowa pomoc w uzyskaniu finansowania.

Barbara Jaśkiewicz

decorative quotes

Polecam firmę,

ponieważ bardzo szybko udało się uzyskać kredyt przy bardzo dużym zaangażowaniu i pomocy ze strony pana Mateusza Strzezek, dzięki któremu wyszłam z długu. Bardzo dziękuje za pomoc.

Justyna

decorative quotes

Polecam Pana Piotra Bednarczyka.

Pełen profesjonalizm, wzorowy kontakt i szybka pomoc!

Rafał

Sprawdź czy masz szansę na
działalność gospodarczą.

* – Pola obowiązkowe

Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Jak wygląda proces pozyskiwania przez nas kredytu na działalność gospodarczą?

ekspert kredytowy

Roman · ekspert kredytowy · 602 842 802

  • Opracowany przez nas proces pozyskiwania kredytu na działalność gospodarczą jest szybki, skuteczny i klarowny. Ty musisz jedynie wykonać pierwszy krok i się z nami skontaktować, a następnie cała sprawa przebiegnie sprawnie i bezproblemowo, bez żadnego wysiłku z Twojej strony.
  • Pierwszym działaniem, jakie wykonujemy, jest profesjonalna analiza sytuacji finansowej Twojej firmy. Zapytamy Cię o jej dochody, historię kredytową i czas działania na rynku. Bez obaw – pomagamy zarówno małym, jak i średnim oraz dużym firmom z dowolnej branży. Udzielamy wsparcia doświadczonym przedsiębiorcom, ale też tym, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie. Wyniki analizy pozwolą nam na jak najlepsze dopasowanie oferty kredytu do Twojej sytuacji. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.
  • Po znalezieniu korzystnej oferty prowadzimy negocjacje z bankiem w celu zapewnienia jak najlepszych parametrów kredytu. Kiedy zostaną one zakończone, możesz liczyć na otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej. Nie pozostanie wtedy nic innego, jak podpisać umowę kredytową i oczekiwać na niezwłoczną wypłatę przyznanych środków.
  • Nie tylko do chwili uzyskania kredytu i podpisania umowy kredytowej, ale aż do momentu jego całkowitej spłaty możesz zwrócić się do nas z prośbą o radę lub wytłumaczenie jakichkolwiek niejasności związanych z kredytem. Twoja satysfakcja stoi dla nas na pierwszym miejscu. Nie musisz obawiać się, że po podpisaniu umowy kontakt się urwie i Twoja firma zostanie bez pomocy.
Kredyt na działalność gospodarczą

Wieloletnie doświadczenie i szerokie kwalifikacje są gwarancją skuteczności.

Współpracowaliśmy już z firmami o bardzo różnorodnych rozmiarach, działającymi w wielu branżach, w związku z tym nie musisz się obawiać, że nie poradzimy sobie ze specyfiką Twojej działalności. Nasi doradcy posiadają szeroką wiedzę na temat polskiego rynku usług finansowych, zarówno bankowych, jak i pozabankowych, co pozwala im na odnajdywanie korzystnych rozwiązań niezależnie od okoliczności.

Sytuacja Twojej firmy nie jest najlepsza i obawiasz się, że bank odmówi Ci wsparcia? Działasz od stosunkowo niedawna i sądzisz, że nie będziesz w stanie spełnić wymagań kredytodawców? Zwróć się do nas, a rzetelnie przeanalizujemy Twoją sprawę i udzielimy Ci profesjonalnej porady. Nie pobieramy od osób poszukujących u nas pomocy żadnych przedpłat, ponieważ naszym priorytetem jest zadowolenie klienta i doprowadzenie sprawy do pomyślnego zakończenia.

Działamy transparentnie i z naciskiem na bezpieczeństwo klientów. Rynek kredytowy nie ma przed nami żadnych tajemnic i z chęcią dzielimy się wiedzą z osobami, którym udzielamy wsparcia. Nie chcemy, aby cokolwiek w procesie pozyskiwania kredytu było dla Ciebie niejasne, dlatego też staramy się wszystko wyjaśniać ze szczegółami i w przystępny sposób.

Dlaczego kredyt na działalność gospodarczą jest dobrym rozwiązaniem? Jest on korzystny, ponieważ:
  • Wydłużony okres spłaty ułatwia terminowe regulowanie rat.
  • Parametry kredytu są maksymalnie korzystne.
  • Warunki kredytu ustalane są indywidualnie.
  • Nie musisz wnosić żadnych przedpłat.
  • Cały czas możesz liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie.
Nie masz czasu na osobiste wizyty w biurze i chcesz jak najszybciej otrzymać gotówkę?

To nie problem. Współpracujemy z klientami ze wszystkich zakątków Polski, a cały proces może zostać przeprowadzony zdalnie, za pomocą komunikacji e-mailowej lub telefonicznej. Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub wypełnij wniosek na naszej stronie internetowej, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc.

Ekspert kredytowy
„Zła decyzja jest lepsza niż brak decyzji”

Rozwiń swoją wiedzę o kredytach na działalność gospodarczą za pośrednictwem naszych artykułów.

kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej
Paulina Przybysz18.04.2024

Kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej – warunki, przeznaczenie i korzyści

„Rozwój” to modne pojęcie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Wszystko wokół nieustannie się zmienia, dlatego my też nie możemy stać w miejscu. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale również prowadzonych przez nas firm. Dlatego kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej to produkt bankowy wciąż cieszący się popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo przeznaczony jest ten typ finansowania, na co można wydać uzyskane środki i z jakimi wiąże się kosztami, ten wpis jest dla Ciebie!

rekomendacja s – czym jest
Paulina Przybysz13.04.2024

Rekomendacja S – czym jest i co oznacza dla kredytobiorców?

Sektor finansowy jest jedną z najbardziej rygorystycznie nadzorowanych gałęzi gospodarki. Nic w tym dziwnego – od jego stabilności zależy kondycja całej krajowej ekonomii. Nad funkcjonowaniem instytucji finansowych, ale także ubezpieczeniowych, płatniczych czy emerytalnych pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Rekomendacja S jest jednym z narzędzi regulujących działalność kredytową banków. KNF wprowadza w niej zasady dotyczące m.in. udzielania kredytów w obcych walutach albo ustala kwestię wkładu własnego w kredytach hipotecznych. Co zaleca Rekomendacja S i jaki ma to wpływ na konsumentów? Dzisiaj poznamy odpowiedzi na te pytania.

spotkanie z doradca kredytowym
Paulina Przybysz08.04.2024

Jak się przygotować na spotkanie z doradcą kredytowym? Przydatne wskazówki

Nie wiesz, która oferta kredytowa będzie dla Ciebie najlepsza? Formalności związane ze staraniami o dodatkowe pieniądze Cię przerastają? Nie rozumiesz skomplikowanych terminów, którymi posługują się banki? Nie ma w tym nic złego. Nie każdy musi być specjalistą od spraw finansowych! W takich sytuacjach warto rozważyć spotkanie z doradcą kredytowym. Ekspert w tej dziedzinie zapewni Ci kompleksową pomoc. Jego usługi mogą okazać się szczególnie pomocne przy skomplikowanym kredycie hipotecznym. O co pytać doradcę? Jak może wyglądać współpraca? Czy w ogóle warto ją nawiązać? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły

Prowadzisz firmę i potrzebujesz zdobyć środki na jej funkcjonowanie?

Z nami uzyskasz bezpieczny kredyt bankowy na działalność gospodarczą. Skuteczna pomoc i wsparcie dla ambitnych firm.

Skontaktuj się z nami

Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych. Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów bez zdolności kredytowej z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni (lub krótszym).

Przykład reprezentatywny: kwota kredytu bez zdolności kredytowej – 60 000 zł, prowizja – 5%, oprocentowanie nominalne – 5,99%, maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 7,37%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 60 000 zł, całkowity koszt kredytu dla Ciebie – 23 893 zł (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 3 000 zł, odsetki od kredytu 20 893 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł), całkowita kwota do zapłaty – 83 893 zł; prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana, oprocentowanie nominalne – 5,99%, 120 miesięcznych rat w równej wysokości 699,11 zł; minimalny okres spłaty – 4 miesiące, maksymalny okres spłaty – do 120 m-cy.

Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego. Działamy w imieniu klienta. Nie pobieramy przedpłat. Nasze wynagrodzenie jest płatne tylko w przypadku uzyskania kredytu, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej. Wynosi ono maksymalnie 19% od kwoty uzyskanego finansowania.