Złóż wniosek firmowy.

Błyskawicznie zajmiemy się Twoją sprawą

* – Pola obowiązkowe
Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

logo-knf

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe

* – Pola obowiązkowe

Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

logo-knf

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.
Ekspert kredytowy

Bezpłatna analiza kredytowa.

Jesteś zainteresowana/y kredytem firmowym lub restrukturyzacją? Wypełnij nasz wniosek i uzyskaj pomoc doświadczonego doradcy kredytowego. Ekspert finansowy skontaktuje się z Tobą maksymalnie w ciągu 4 h. (Poniedziałek – Piątek w godzinach: 10:00 – 18:00)

Bartłomiej B.

Ekspert kredytowy

Kredyty oddłużeniowe, konsolidacja chwilówek

Napisz: 602547802

Zadzwoń: bartlomiej.b@habza.com.pl

Skutecznie pozyskujemy kredyty dla klientów biznesowych.

Wynegocjujemy dla Twojej firmy korzystny kredyt gotówkowy, obrotowy, na spłatę ZUS i US, inwestycyjny czy konsolidacyjny. Możemy pomóc także w przypadku trudnej sytuacji Twojego przedsiębiorstwa. Obsługujemy zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, jak
i duże podmioty, niezależnie od formy prawnej prowadzonej działalności. Dzięki możliwości negocjacji na szczeblu decyzyjnym mamy ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów bankowych (w stosunku do złożonych wniosków).

Dlaczego warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów splatapozyczek.pl?
  • Dbamy o bezpieczeństwo i ochronę danych Twojej firmy.
  • Nie pobieramy jakichkolwiek przedpłat.
  • Możemy pomóc nawet jeżeli wcześniej bank odrzucił wniosek o kredyt.
  • Analiza sytuacji finansowej jest bezpłatna i nie obliguje do skorzystania z przedstawionej oferty.
Kredyt na działalność gospodarczą, kredyt dla spółki
i kredyt na spłatę ZUS i US.

Nasi doradcy kredytowi Habza Finanse specjalizują się w pozyskiwaniu tego typu kredytów bankowych. Wystarczy, że wypełnisz wniosek, a jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w celu omówienia potrzeb Twojej firmy lub spółki. Restrukturyzacja firmy, dodatkowe pieniądze na inwestycje lub też pozyskanie środków na bieżącą działalność przedsiębiorstwa – możemy pomóc Ci w pozyskaniu kredytu na te cele.

Kredyt dla firm uzyskany z pomocą doświadczonego doradcy nie przeciąży firmowego budżetu i pozwoli Ci zrealizować plany biznesowe.

Zadbamy o to, aby kredyt na działalność gospodarczą wyróżniał się korzystnymi warunkami spłaty. Kwotę kredytu i okres spłaty dopasujemy do indywidualnych możliwości finansowych Twojej firmy. Jeśli w Twojej firmie pojawiły się problemy finansowe, to znajdziemy dla Ciebie kredyt na spłatę ZUS i US, który pozwoli Ci uregulować zadłużenia względem urzędów. Restrukturyzacja firmy z pomocą środków finansowych pozyskanych w ramach kredytu jest o wiele łatwiejsza.

Bezpłatnie ocenimy Twoją sytuację i poszukamy najlepszych rozwiązań.

Znajdziemy i dopasujemy kredyt do Twoich możliwości finansowych.

Skontaktuj się z nami
Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych. Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów bez zdolności kredytowej z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni (lub krótszym).
Przykład reprezentatywny: kwota kredytu bez zdolności kredytowej – 60 000 zł, prowizja – 5%, oprocentowanie nominalne – 5,99%, maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 7,37%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 60 000 zł, całkowity koszt kredytu dla Ciebie – 23 893 zł (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 3 000 zł, odsetki od kredytu 20 893 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł), całkowita kwota do zapłaty – 83 893 zł; prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana, oprocentowanie nominalne – 5,99%, 120 miesięcznych rat w równej wysokości 699,11 zł; minimalny okres spłaty – 4 miesiące, maksymalny okres spłaty – do 120 m-cy.
Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego. Działamy w imieniu klienta. Nie pobieramy przedpłat. Nasze wynagrodzenie jest płatne tylko w przypadku uzyskania kredytu, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej. Wynosi ono maksymalnie 19% od kwoty uzyskanego finansowania.