Kredyt dla firm w mBank

dla małych i średnich firm. Skorzystaj z oferty mBanku i pozyskaj dodatkowe środki pieniężne na rozwój swojej działalności. Szybko i bez wychodzenia z domu poprawisz płynność finansową swojego przedsiębiorstwa.

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Nie czekaj i już teraz pozyskaj kredyt dla firm na najlepszych możliwych warunkach. Zapoznaj się z bogatą ofertą mBanku i rozwiń swoją działalność.

Oto najważniejsze informacje na temat kredytu firmowego w mBanku – zobacz, dlaczego warto się nim zainteresować.

ikona dekoracyjna

Dostępność wysokich kwot kredytu dla firm oraz długi okres spłaty. W wygodny i bezproblemowy sposób będziesz mógł spłacić nowe zobowiązanie.

ikona dekoracyjna

Szeroka oferta kredytów dla firm pozwala dopasować rodzaj zobowiązania do potrzeb Twojej firmy. Pożyczka dla firm i kredyt inwestycyjny to tylko część z dostępnych możliwości.

ikona dekoracyjna

Możliwość wynegocjowania najlepszych dostępnych warunków zobowiązania. Z naszą pomocą uzyskasz kredyt firmowy w bezpieczny sposób i na korzystnych warunkach.

ikona dekoracyjna

Pomożemy Ci dotrzymać wszelkich formalności i przygotować dokumenty, które są niezbędne do zaciągnięcia kredytu. Oszczędzisz w ten sposób swój czas i nerwy.

Jak działa kredyt dla firm w mBanku?

Kredyt dla firm to zobowiązanie,

które na ten moment dostępne jest w większości polskich banków i cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorców. Dzięki dodatkowej gotówce pozyskanej w taki sposób możesz rozwinąć swoją firmę, sfinansować jej bieżącą działalność, a nawet spłacić zaległe zobowiązania. W zależności od rodzaju kredytu firmowego, na który się zdecydujesz, możesz m.in.: zmodernizować park maszynowy, zainwestować w szkolenia dla siebie oraz pracowników, kupić nieruchomości, spłacić zaległe zobowiązania względem ZUS i US. Jest to produkt bezpieczny i korzystny dla większości firm, który może w znacznym stopniu poprawić płynność finansową przedsiębiorstwa.

Kredyt dla firm w mBanku jest ciekawą propozycją dla przedsiębiorców,

którzy szukają atrakcyjnego sposobu na finansowanie swoich planów biznesowych. Obecnie oferta banku jest bardzo bogata i można w niej znaleźć: pożyczkę dla firm, kredyt w rachunku bieżącym, kredyt obrotowy, kredyt odnawialny, kredyt inwestycyjny czy też wielocelowy kredyt firmowy zabezpieczony. Taka różnorodność dostępnych możliwości sprawia, że praktycznie każdy właściciel biznesu znajdzie zobowiązanie, które przyda mu się do realizacji planów. Bez problemu dostosujesz rodzaj finansowania do potrzeb własnej firmy i będziesz mógł się cieszyć najkorzystniejszym na rynku zobowiązaniem.

Z pomocą naszych doradców kredytowych Spłata Pożyczek możesz jednak otrzymać wyjątkową ofertę,

która nie jest ogólnodostępna dla innych klientów banku mBank. W naszym zespole znajdują się osoby, które mają wieloletnie doświadczenie w branży finansowej i w sposób skuteczny przeprowadzają negocjacje z bankiem. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z atrakcyjnej oferty, w której całkowita kwota do spłaty będzie najniższa jak to tylko możliwe. Oprócz tego pomożemy Ci w przygotowaniu niezbędnych dokumentów, wypełnianiu wniosku oraz zapewnimy merytoryczną pomoc w całym okresie ubiegania się o kredyt firmowy.

Nawet jeśli Twoja firma znajduje się obecnie w trudnej sytuacji finansowej,

jesteśmy w stanie Ci pomóc i zaproponować najlepsze rozwiązanie problemu. Z kredytem dla firm mBank ustabilizujesz budżet swojego przedsiębiorstwa. Możesz to zrobić za pomocą kredytu w rachunku bieżącym, który w mBanku dostępny jest nawet do 500 tys. zł. Z kolei, jeśli zależy Ci na dokonaniu przełomowych dla Twojej firmy inwestycji, możesz wnioskować o kredyt inwestycyjny do kwoty 4 mln zł nawet na 20 lat.
ikona dekoracyjna
ikona dekoracyjna

Indywidualne podejście.

Dzięki niskiej racie, która zostanie dopasowana do potrzeb i możliwości finansowych firmy, nie musisz martwić się o to, że kredyt zacznie w pewnym momencie stanowić duże obciążenie firmowego budżetu. Wręcz przeciwnie – będzie to dobry sposób na sfinansowanie inwestycji lub też stałych wydatków przedsiębiorstwa, który będzie praktycznie nieodczuwalny dla firmowego portfela.
ikona dekoracyjna
ikona dekoracyjna

Co zyskujesz?

Korzystając z pomocy naszych specjalistów, możesz mieć pewność, że nie przepłacisz na kredycie firmowym – niezależnie od tego, czy będzie to kredyt obrotowy, czy pożyczka dla firmy. Decydując się na współpracę z nami, oszczędzasz swój czas, a także zwiększasz szanse na szybkie uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej.

Sprawdź czy masz szansę na
działalność gospodarczą.

* – Pola obowiązkowe
Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

logo-knf
DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Warunki zobowiązań dla firm – Oferty ogólnodostępne dla pożyczki dla firm.*

 • Maksymalna kwota kredytu 200 000 zł.
 • Okres kredytowania: 7 lat.
 • Prowizja za udzielenie pożyczki: od 0% do 5%.
 • Karencja w spłacie kapitału: do 3 miesięcy.
 • Ubezpieczenie: wymagane.
 • Wcześniejsza spłata zobowiązania: prowizja 2% min. 100 zł

Wyciąg, dane z oferty mBank, na dzień 20 czerwca 2022, ze strony www.mbank.pl

Warunki zobowiązań dla firm – Oferty ogólnodostępne dla wielocelowego kredytu firmowego zabezpieczonego.

 • Maksymalna kwota kredytu: 4 000 000 zł.
 • Okres kredytowania: 20 lat.
 • Prowizja za udzielenie kredytu: od 2% do 4% kwoty kredytu.
 • Karencja w spłacie kapitału: do 12 miesięcy.
 • Ubezpieczenie: dostępne.
 • Wcześniejsza spłata zobowiązania: tak.
Złóż wniosek o kredyt firmowy

Kto może skorzystać z kredytu firmowego w mBanku?

ekspert kredytowy

Roman · ekspert kredytowy · 602 842 802

 • Oferta mBanku kierowana jest do wielu różnych grup klientów biznesowych. Z kredytu firmowego mogą skorzystać klienci otwierający firmę, prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, stali, jak i nowi klienci mBanku oraz spółki. Jeśli jesteś klientem mBanku, to wystarczy, że zalogujesz się do serwisu transakcyjnego i sprawdzisz, czy została dla Ciebie przygotowana specjalna propozycja pożyczki dla firmy. Jeśli skorzystasz z propozycji, to umowę pożyczki dla firm zaakceptujesz elektronicznie w serwisie transakcyjnym, a pieniądze od razu trafią na Twoje konto firmowe.
 • Stali klienci placówki mBank mogą liczyć na atrakcyjniejsze propozycje niż przedsiębiorcy, którzy do tej pory nie byli klientami tego banku. Każdy rodzaj zobowiązania dla firm, który znajduje się w mBanku ma również jasno określone warunki, które musi spełnić przedsiębiorca, aby otrzymać zobowiązanie.
 • W przypadku wielocelowego kredytu firmowego zabezpieczonego oferta kierowana jest do spółek oraz osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze pod warunkiem, że działają na rynku od przynajmniej 12 miesięcy. Z kolei linia kredytowa to rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy rozliczają się z podatku dochodowego na zasadach ogólnych i prowadzą działalność od co najmniej roku.
 • Jak łatwo jest zauważyć dla banku, ważne jest to, aby przedsiębiorca prowadził swoją działalność już od jakiegoś czasu. Oprócz tego kluczowe są dochody z działalności firmy oraz jej zdolność kredytowa. Jeśli obawiasz się, że z jakiegoś powodu np. przez krótki staż firmy na rynku bank odmówi Ci udzielenia kredytu, to skorzystaj z pomocy naszych doradców. Dzięki nim zwiększysz swoje szanse na uzyskanie pozytywnej odpowiedzi na wniosek kredytowy.
Złóż wniosek o kredyt

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Dzięki usłudze pośrednictwa finansowego uzyskałam satysfakcjonujący mnie kredyt konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach.

Po stronie firmy zawsze stoi człowiek, więc podziękowania kieruję przede wszystkim do Pana Bartka P. za świetną współpracę, profesjonalizm, skuteczność i wszelką pomoc. Jest to fachowiec godny polecenia.

Joanna P

decorative quotes

Myśląc, że jestem już w sytuacji bez wyjścia, panicznie szukając rozwiązania natknęłam się na tę stronę i profesjonalnie się mną zajęto.

Wystarczyło, że uzupełniłam jeden formularz, pobrałam raport z BIK i pobrałam z konta potwierdzenia przelewów z ostatnich sześciu miesięcy. Te informacje pozwoliły na ocenę sytuacji i podjęcie planu działania w mojej sprawie. W końcu ktoś powiedział mi, że jest szansa na wyjście z długów. Serdecznie polecam Pana Łukasza Końskiego z Warszawy, który zajął się wszystkim, gdy ja byłam bardzo zestresowana!

Anna Rotwin

decorative quotes

Szybkie działanie, nawet kiedy myslalem, że sytuacja jest dramatyczna, bez wyjścia, byłem przekonany dzięki Pani Marlenie, że jednak jest nadzieja i wyjście z tej sytuacji.

I tak się stało, jak mówiła wszystko się udało. Profesjonalizm, podejście do klienta na najwyższym poziomie, polecam gorąco 🙂

Tomasz Steć

Co warto wiedzieć na temat kredytu dla firm w mBanku?

Kredyt dla firm – dokumenty, które musisz przygotować

Każdy przedsiębiorca, który chce otrzymać kredyt firmowy w mBanku, musi przygotować kilka niezbędnych dokumentów. Należą do nich:

 

 • Wniosek kredytowy.
 • Wyciągi z firmowego konta bankowego.
 • Zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami ZUS i podatkami z US.

 

Dokumenty na temat firmy:

 

 • Zaświadczenie o wpisie do ewidencji.
 • Zaświadczenie o nadaniu numeru identyfikacji podatkowej (NIP) przez US.
 • Zaświadczenie o nadaniu nr REGON.
 • Jeśli jest się spółką: zaświadczenie KRS, umowa spółki, statut spółki.

 

>Więcej szczegółowych informacji na temat tego, jakie dokumenty będą niezbędne do ubiegania się o kredyt dla firm, znajdziesz na stronie internetowej mBanku. Nie w każdym przypadku konieczne jest przedłożenie wszystkich dokumentów, które zostały wymienione powyżej

Kredyt dla firm w banku mBank – kalkulator kredytów.

Na stronie internetowej mBanku można znaleźć prosty kalkulator kredytowy dla pożyczki dla firm. Wystarczy zaznaczyć, ile pieniędzy potrzebujesz i na jak długo, a kalkulator wyliczy, ile będzie wynosić Twoja miesięczna rata, całkowity koszt kredytu oraz prowizja. Należy przy tym pamiętać, że wyniki, które otrzymasz, są jedynie orientacyjnie i nie należy ich traktować zbyt poważnie.

 

Dopiero po złożeniu oraz rozpatrzeniu Twojego wniosku, a także biorąc pod uwagę indywidualne okoliczności pracownik placówki, będzie mógł przedstawić Ci finalną ofertę. Korzystając z pomocy naszych doradców, będziesz w stanie wynegocjować lepsze warunki kredytowania niż te, które zostały Ci zaproponowane jako pierwsze. Kalkulator kredytowy może być przydatny, jednak nie należy całkiem opierać się na wynikach, które pokazuje.

 

 • Maksymalna kwota pożyczki dla firmy 200 000 zł
 • Okres spłaty 84 miesiące
 • Miesięczna rata: 2 992 zł
 • Oprocentowanie nominalne w skali roku: 6,73%
 • Całkowity koszt kredytu: 55 345,64 zł
 • Prowizja: 2,00%
 • Ubezpieczenie pożyczki tak

Koszt kredytu dla firm w mBanku

Na ostateczny koszt kredytu w mBanku składają się takie opłaty jak: opłata za rozpatrzenie wniosku, prowizja za udzielenie kredytu i oprocentowanie. W przypadku większości kredytów firmowych, które oferuje ten bank, opłata za rozpatrzenie wniosku wynosi 0 zł. Natomiast prowizja za udzielenie kredytu zależy od jego rodzaju i waha się od 0 do 8% kwoty kredytu dla firm. Do tego należy doliczyć opłaty dodatkowe takie jak np. ubezpieczenie zobowiązania czy też prowizję za odnowienie kredytu. Z pomocą naszych doradców możesz otrzymać kredyt na atrakcyjniejszych warunkach niż te, które są proponowane pozostałym przedsiębiorcom. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jakie oferty możemy Ci zaproponować.

Jak zaciągnąć kredyt dla firm w mBanku?

O kredyt dla firm w mBanku możesz zawnioskować samodzielnie odwiedzając placówkę banku lub korzystając ze strony internetowej. Wystarczy przygotowanie dokumentów firmowych oraz poprawne wypełnienie wniosku. Takie działanie nie daje jednak gwarancji uzyskania pozytywnej odpowiedzi ze strony banku na wniosek kredytowy. Z tego względu warto skorzystać z pomocy naszych doradców Spłata Pożyczek, którzy pomogą Ci w dopełnieniu wszelkich formalności i dostosują ofertę kredytową do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. W taki sposób zaoszczędzisz czas oraz nie będziesz przejmować się tym, że popełniłeś błąd, który będzie przyczyną odrzucenia Twojego wniosku.

 

Jak szybko i sprawnie wziąć kredyt dla firm w mBanku z pomocą naszych doradców?

Ubezpieczenie kredytu firmowego – co to jest i czy jest obowiązkowe?

Ubezpieczenia kredytu firmowego to dodatkowa usługa, na którą może zdecydować się przedsiębiorca w ramach zaciągania zobowiązania. Dzięki niemu w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń, które zostały uwzględnione w umowie ubezpieczenia, przedsiębiorca nie musi martwić się spłatą kredytu, ponieważ na jakiś czas ten obowiązek przejmie na siebie ubezpieczyciel. W ten sposób firma może uniknąć pogorszenia sytuacji finansowej, a w naprawdę ciężkich sytuacjach nawet bankructwa.

 

Ubezpieczenie kredytu firmowego zwiększa całkowity koszt zobowiązania i może być doliczane do każdej raty kredytu – nie trzeba płacić go jednorazowo. W przypadku niektórych ofert zdecydowanie się na dodatkowe ubezpieczenie jest konieczne, aby móc otrzymać pozytywną odpowiedź na wniosek kredytowy. W przypadku oferty „Pożyczka dla firm” w tabeli najważniejszych opłat i prowizji mBank uwzględnia trzy rodzaje ubezpieczenia:

 

 • Ubezpieczenie Spłaty Rat Kredytu Krótkoterminowego: 0,15% x liczba miesięcy pożyczki x łączna kwota pożyczki,
 • Ubezpieczenie Spłaty Rat Kredytu Krótkoterminowego dla Firm w zakresie poważnego zachorowania, operacji chirurgicznych, pobytu w szpitalu w wyniku choroby lub nieszczęśliwego wypadku: 0,15% x liczba miesięcy pożyczki x kwota pożyczki
 • Ubezpieczenie Spłaty Rat Pożyczki dla firm: 0,15% x liczba miesięcy pożyczki x łączna kwota pożyczki

 

W celu zapoznania się z dostępnymi w mBanku rodzajami ubezpieczeń dla różnych kredytów firmowych skontaktuj się z placówką i dopytaj o szczegóły pracowników banku.

W jakiej sytuacji mBank może odmówić udzielenia kredytu firmowego?

Samodzielne uzupełnienie i wysłanie wniosku do banku nie zawsze może zakończyć się sukcesem. Bank może odmówić przedsiębiorcy udzielenia pożyczki z kilku przyczyn. Jednym z najpopularniejszych powodów odrzucenia wniosku jest to, że firma ma za niską zdolność kredytową i nie najlepszą płynność finansową. Niska zdolność kredytowa może być efektem niewystarczających dochodów oraz zbyt dużej ilości zobowiązań, które nie są spłacane na czas.

 

Aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie kredytu firmowego, zawsze płać raty kredytów i pożyczek na czas. W ten sposób zwiększysz zdolność kredytową swojej firmy.

 

Kolejną kwestią jest składanie zbyt wielu wniosków kredytowych w podobnym terminie. O wiele lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy doradcy Spłata Pożyczek, który znajdzie kilka atrakcyjnych ofert dla Twojej firmy, ale pomoże Ci w wybraniu tylko jednej, o którą najlepiej jest ubiegać się w danym momencie. Taka osoba dzięki swojemu doświadczeniu pomoże Ci w uzyskaniu pozytywnej odpowiedzi na wniosek i skróci cały ten proces.

 

Źle wypełniony wniosek lub też zawyżenie dochodów przedsiębiorstwa i zmniejszenie jego zobowiązań, to aspekty, które zostaną bardzo szybko wychwycone przez bank. Podczas wypełniania wniosku kredytowego zadbaj o to, aby dane były poprawne i prawdziwe.

Przelew pozyskanych środków na konto – ile trzeba czekać?

W wielu przypadkach przedsiębiorcom, którzy ubiegają się o kredyt dla firm, zależy na tym, aby środki finansowe pojawiły się na ich firmowym koncie jak najszybciej. Dzięki temu nie będą oni musieli zwlekać ze sfinansowaniem planowanych inwestycji czy też ze spłatą zaległych zobowiązań wobec urzędów i pracowników. Zanim jednak środki pozyskane w ramach kredytu firmowego pojawią się na koncie bankowym kredytobiorcy, trzeba przygotować się na długotrwały proces ubiegania się o kredyt dla firm. Jeśli do tej pory nie miałeś do czynienia z wnioskowaniem o tego typu zobowiązanie, to zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami Splata Pożyczek.

 

Z naszą pomocą cały proces starania się o kredyt będzie łatwiejszy i przede wszystkim szybszy. Pomożemy Ci wypełnić wniosek kredytowy, dzięki czemu unikniesz popełnienia podstawowych błędów, które prowadzą do opóźnień. Gdy podpiszesz umowę kredytową, możesz oczekiwać, że środki, które bank przyznał Ci w ramach zobowiązania, pojawią się na Twoim koncie, nawet tego samego dnia. Maksymalnie do 2 dni roboczych po podpisaniu umowy będziesz mieć dostęp do gotówki.

Jak szybko i sprawnie wziąć kredyt dla firm w mBanku z pomocą naszych doradców?

1

Umów się na rozmowę z naszym doradcą, możesz to zrobić telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz na naszej stronie.

2

Przygotuj niezbędne dokumenty, które są potrzebne do zaciągnięcia kredytu.

3

Wypełnij wniosek kredytowy z naszą pomocą i poczekaj na decyzję banku.

4

Podpisz umowę kredytową w banku mBank i korzystaj z przyznanych środków.

Zalety kredytu dla firm.

 • Dostępność wysokich kwot kredytu.
 • Rata kredytu dopasowana do możliwości firmy.
 • Długi okres kredytowania.
 • Niska lub zerowa prowizja oraz możliwość negocjacji marży.
 • Wiele możliwości jeśli chodzi o wydawanie środków kredytowych.
 • Szybka wpłata środków na konto.
 • Możliwość ustabilizowania sytuacji finansowej firmy.
 • Korzystne ubezpieczenia zobowiązania.
 • Brak prowizji za wcześniejszą spłatę.

Wady pożyczki firmowej.

 • Szczegółowa weryfikacja zdolności kredytowej.
 • Ograniczona dostępność dla niektórych branż.
 • Konieczność udokumentowania dochodów firmy oraz jej stażu na rynku.
 • Ogólnodostępne oferty nie są aż tak korzystne jak te, które może pozyskać doradca Spłata Pożyczek.

Opinie na temat kredytu firmowego w mBanku.

W związku z tym, że mBank posiada bardzo zróżnicowaną ofertę dla przedsiębiorców, może się on cieszyć bardzo dużym zainteresowaniem wśród tej grupy klientów. Właściciel firmy bez większego problemu może dopasować rodzaj finansowania do potrzeb swojej firmy.
Niewątpliwą zaletą kredytów firmowych w mBanku jest też to, że podstawowe formalności związane z uzyskaniem kredytu dla firm można załatwić zarówno przez internet czy telefon, jak i osobiście w placówce banku. Pozyskane środki w zależności od rodzaju kredytu można przeznaczyć na różnorodne działania związane z rozwojem oraz utrzymaniem przedsiębiorstwa. Masz możliwość uzyskania pożyczki dla firm w kwocie 200 000 zł lub nawet 4 mln zł na inwestycje.

Rozwiń swoją wiedzę o kredytach dla firm mbank za pośrednictwem naszych artykułów.

kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej
Paulina Przybysz18.04.2024

Kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej – warunki, przeznaczenie i korzyści

„Rozwój” to modne pojęcie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Wszystko wokół nieustannie się zmienia, dlatego my też nie możemy stać w miejscu. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale również prowadzonych przez nas firm. Dlatego kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej to produkt bankowy wciąż cieszący się popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo przeznaczony jest ten typ finansowania, na co można wydać uzyskane środki i z jakimi wiąże się kosztami, ten wpis jest dla Ciebie!

rekomendacja s – czym jest
Paulina Przybysz13.04.2024

Rekomendacja S – czym jest i co oznacza dla kredytobiorców?

Sektor finansowy jest jedną z najbardziej rygorystycznie nadzorowanych gałęzi gospodarki. Nic w tym dziwnego – od jego stabilności zależy kondycja całej krajowej ekonomii. Nad funkcjonowaniem instytucji finansowych, ale także ubezpieczeniowych, płatniczych czy emerytalnych pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Rekomendacja S jest jednym z narzędzi regulujących działalność kredytową banków. KNF wprowadza w niej zasady dotyczące m.in. udzielania kredytów w obcych walutach albo ustala kwestię wkładu własnego w kredytach hipotecznych. Co zaleca Rekomendacja S i jaki ma to wpływ na konsumentów? Dzisiaj poznamy odpowiedzi na te pytania.

spotkanie z doradca kredytowym
Paulina Przybysz08.04.2024

Jak się przygotować na spotkanie z doradcą kredytowym? Przydatne wskazówki

Nie wiesz, która oferta kredytowa będzie dla Ciebie najlepsza? Formalności związane ze staraniami o dodatkowe pieniądze Cię przerastają? Nie rozumiesz skomplikowanych terminów, którymi posługują się banki? Nie ma w tym nic złego. Nie każdy musi być specjalistą od spraw finansowych! W takich sytuacjach warto rozważyć spotkanie z doradcą kredytowym. Ekspert w tej dziedzinie zapewni Ci kompleksową pomoc. Jego usługi mogą okazać się szczególnie pomocne przy skomplikowanym kredycie hipotecznym. O co pytać doradcę? Jak może wyglądać współpraca? Czy w ogóle warto ją nawiązać? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły

Skutecznie pozyskujemy pożyczki dla przedsiębiorców z całej Polski.

Nasi eksperci charakteryzują się wysoką wiedzą, zaangażowaniem i kontaktami na szczeblu decyzyjnym. Jesteśmy skuteczni w uzyskiwaniu pożyczek dla firm!

Z naszą pomocą korzystne pożyczki dla przedsiębiorców będą w Twoim zasięgu. Specjalizujemy się w odnajdywaniu skutecznych wyjść z nawet najtrudniejszych sytuacji. Doskonała znajomość polskiego rynku usług finansowych, wieloletnie doświadczenie i umiejętności negocjacyjne pozwalają nam na pozyskiwanie pożyczek o optymalnych parametrach, których terminowa spłata nie nadwyręży budżetu firmy.

Współpracujemy z przedsiębiorcami z różnych regionów i branż, działających w ramach różnorodnych typów działalności gospodarczej (jednoosobowych działalności gospodarczych, ale też wszystkich rodzajów spółek). Pozyskujemy atrakcyjne pożyczki dla przedsiębiorców zarówno dla mniejszych firm, jak i dla średnich oraz dużych podmiotów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zwracając uwagę na jego potrzeby i oczekiwania, a także dokładnie analizując sytuację finansową firmy. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania profesjonalnych porad i rzetelnego wsparcia w pozyskaniu pożyczki marzeń, która pozwoli firmie się rozwinąć lub poradzić sobie z przejściowymi trudnościami!

Na jaki cel można brać pożyczki dla przedsiębiorców?

Pożyczki dla przedsiębiorców to bardzo szeroka kategoria produktów finansowych. W jej skład wchodzą pożyczki, które łączy docelowy pożyczkobiorca, a więc przedsiębiorca, a niekoniecznie łączy je cel zobowiązania.

W praktyce oznacza to, że niezależnie od tego, na co konkretnie chcemy wydać uzyskane środki, powinniśmy być w stanie znaleźć ofertę dla siebie. Przykładowo, pożyczkę dla przedsiębiorców można zaciągnąć na realizację inwestycji związanej z firmą. Takiej jak chociażby zakup nowego pojazdu, licencji, oprogramowania czy maszyny. Nic także nie stoi na przeszkodzie, aby sfinansować pożyczką dla przedsiębiorców bieżące potrzeby firmy. Mowa tu między innymi o takich wydatkach, jak wynagrodzenia pracownicze, podatki i składki, towar i półprodukty, a także zobowiązania wobec kontrahentów.

Czy warto brać pożyczki dla przedsiębiorców?

W wielu przypadkach pożyczki dla przedsiębiorców mogą okazać się atrakcyjnym rozwiązaniem. Przede wszystkim z uwagi na ich wysokie maksymalne kwoty, a także relatywnie niewielką ilość formalności, jaka się z nimi wiąże. To więc dobra opcja zwłaszcza dla tych firm, którym zależy na czasie lub które mogą mieć problem z uzyskaniem kredytu firmowego.

Wiele jednak zależy od innych indywidualnych okoliczności, tak więc najlepiej, aby sprawie przyjrzał się ekspert, zanim zostaną podjęte jakiekolwiek decyzje. Specjalista przeanalizuje sytuację i doradzi, jaki typ pożyczki lub kredytu będzie najlepszy, a także pomoże w znalezieniu najkorzystniejszej oferty i zajmie się załatwieniem wszystkich formalności z nią związanych. Dzięki temu cały proces zaciągania pożyczek dla przedsiębiorców stanie się szybszy, prostszy i mniej stresujący.

Wpadłeś w spiralę kredytową i nie wiesz, jak z niej wyjść?

Nasi specjaliści czekają, by Cię wysłuchać i znaleźć dla Ciebie najlepszy kredyt dla firm online.

Zapytaj o kredyt online