Korzystny kredyt konsolidacyjny w Getin Banku jest w Twoim zasięgu.

Połącz wiele zobowiązań w jedną całość i ciesz się pojedynczą, niską ratą, dostosowaną do Twoich możliwości finansowych!

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Kredyt konsolidacyjny w Getin Banku – najważniejsze informacje.

ikona dekoracyjna

Dobranie dodatkowej gotówki na dowolny cel pozwoli Ci pokryć kredytem konsolidacyjnym nie tylko zobowiązania finansowe, takie jak kredyty i pożyczki, ale też różnego rodzaju bieżące wydatki.

ikona dekoracyjna

Atrakcyjne warunki spłaty, indywidualnie dostosowane Twoich do możliwości finansowych, potrzeb i oczekiwań. Niska rata oznacza koniec problemów z terminowym wywiązywaniem się ze zobowiązań.

ikona dekoracyjna

Możesz rozłożyć spłatę kredytu konsolidacyjnego nawet na 10 lat. Wybierz konsolidację w Getin Banku i spłacaj co miesiąc tylko jedną ratę, która nie obciąży zanadto Twojego domowego budżetu.

ikona dekoracyjna

Decydując się na kredyt konsolidacyjny Getin Bank, zyskasz możliwość spłaty nawet największych zobowiązań. Maksymalna kwota kredytu wynosi aż 200 000 złotych, co pozwoli pozbyć się niemal każdego długu.

Jak działa kredyt konsolidacyjny w Getin Bank?

Oferowany przez Getin Bank kredyt konsolidacyjny to kredyt celowy,

udzielany na spłatę bieżących zobowiązań. Można przy jego pomocy zamknąć wybrane zobowiązania w innych bankach i zastąpić je jednym, posiadającym niższą ratę niż wynosiła suma rat skonsolidowanych kredytów i pożyczek.

Doradcy kredytowi Spłata Pożyczek chętnie pomogą Ci w zaciągnięciu kredytu na najlepszych możliwych warunkach. Wsparcie ekspertów pozwala na wynegocjowanie lepszych warunków kredytu niż te, które są dostępne dla wszystkich klientów.

Oferowana przez Getin Bank konsolidacja to sposób na zmniejszenie comiesięcznego obciążenia domowego budżetu i odzyskanie wolności finansowej.

Decydując się na kredyt konsolidacyjny w Getin Banku możesz liczyć nawet na do 200 000 złotych na spłatę różnego rodzaju bieżących zobowiązań (kredytów, pożyczek).

Środki zaciągnięte na konsolidację muszą trafić na konta dotychczasowych wierzycieli,

ale istnieje też możliwość dobrania do konsolidacji dodatkowej gotówki na dowolny cel. Te środki są przekazywane bezpośrednio kredytobiorcy i nie ma konieczności dokumentowania sposobu, w jaki zostały wykorzystane.

Maksymalny okres spłaty proponowanego przez Getin Bank kredytu konsolidacyjnego wynosi aż 10 lat (120 miesięcy),

co oznacza możliwość znacznego obniżenia raty i dopasowania jej do indywidualnych potrzeb.

Kredyt konsolidacyjny w Getin Banku – przykład reprezentatywny ze strony www Getin Bank.*

 • Kwota aktualnych długów 34 600 zł.
 • Kwota kredytu na spłatę zadłużenia 34 600 zł.
 • Dodatkowa gotówka na dowolny cel: nie.
 • Całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego 34 600 zł.
 • Liczba rat 83.
 • Wysokość miesięcznej raty 597,01 zł.
 • RRSO 11,5%.
 • Ubezpieczenie pożyczki: nie.

 

*Wyciąg, dane z oferty Getin Bank, na dzień 20 czerwca 2022, ze strony www.velobank.pl

Kredyt konsolidacyjny w Getin Banku – na przykładzie konkretnego Klienta, który otrzymał kredyt z naszą pomocą.

 • Kwota aktualnych długów 24 313,02 zł.
 • Łączna suma rat przed konsolidacją 766 zł.
 • Kwota kredytu na spłatę zadłużenia 24 313,02 zł.
 • Dodatkowa gotówka na dowolny cel 2000 zł.
 • Całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego 26 313,02 zł.
 • Liczba rat 120.
 • Wysokość miesięcznej raty 373,57 zł.
 • RRSO 11,74%.
 • Ubezpieczenie pożyczki: nie.
Kredyt konsolidacyjny

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Dzięki usłudze pośrednictwa finansowego uzyskałam satysfakcjonujący mnie kredyt konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach.

Po stronie firmy zawsze stoi człowiek, więc podziękowania kieruję przede wszystkim do Pana Bartka P. za świetną współpracę, profesjonalizm, skuteczność i wszelką pomoc. Jest to fachowiec godny polecenia.

Joanna P

decorative quotes

Myśląc, że jestem już w sytuacji bez wyjścia, panicznie szukając rozwiązania natknęłam się na tę stronę i profesjonalnie się mną zajęto.

Wystarczyło, że uzupełniłam jeden formularz, pobrałam raport z BIK i pobrałam z konta potwierdzenia przelewów z ostatnich sześciu miesięcy. Te informacje pozwoliły na ocenę sytuacji i podjęcie planu działania w mojej sprawie. W końcu ktoś powiedział mi, że jest szansa na wyjście z długów. Serdecznie polecam Pana Łukasza Końskiego z Warszawy, który zajął się wszystkim, gdy ja byłam bardzo zestresowana!

Anna Rotwin

decorative quotes

Szybkie działanie, nawet kiedy myslalem, że sytuacja jest dramatyczna, bez wyjścia, byłem przekonany dzięki Pani Marlenie, że jednak jest nadzieja i wyjście z tej sytuacji.

I tak się stało, jak mówiła wszystko się udało. Profesjonalizm, podejście do klienta na najwyższym poziomie, polecam gorąco 🙂

Tomasz Steć

Sprawdź czy masz szansę na
kredyt konsolidacyjny w Santander.

* – Pola obowiązkowe

Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Warunki kredytu konsolidacyjnego w Getin Bank – oferta ogólnodostępna.

 • Maksymalna kwota kredytu 200 000 zł.
 • Możliwość dobrania środków na dowolny cel tak.
 • Okres kredytowania do 120 miesięcy.
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania RRSO od 11,5%.
 • Prowizja za udzielenie kredytu od 0%.
 • Oprocentowanie zmienne od 10,99%.
 • Ubezpieczenie kredytu niewymagane.
 • Wcześniejsza spłata kredytu 0 zł.
ekspert kredytowy
„Żeby panować nad pieniędzmi, trzeba najpierw zapanować nad samym sobą.”

Co warto wiedzieć o kredycie konsolidacyjnym w Getin Banku?

Jakie zobowiązania można połączyć dzięki konsolidacji w Getin Banku?

Lista zobowiązań, które może objąć kredyt konsolidacyjny w Getin Banku jest bardzo długa. Spłacić można za jednym zamachem takie zobowiązania, jak:

 • Kredyty.
 • Pożyczki.
 • Karty kredytowe.
 • Limity odnawialny.
 • Limity kredytowe.
 • Kredyty w ROR.
 • A nawet chwilówki!

 

Czy w Credit Agricole konsolidacja chwilówek jest możliwa? Bank nie wymienia pożyczek pozabankowych na liście zobowiązań możliwych do konsolidacji. Nie należy jednak od razu się poddawać – warto skontaktować się z Doradcą Spłata Pożyczek, aby dowiedzieć się, jakie są w danym momencie dostępne opcje w zakresie połączenia chwilówek. Jak wskazuje nasze doświadczenie ostateczną decyzję co do kredytów i pożyczek, które uda się skonsolidować, podejmuje bank na podstawie oceny zdolności kredytowej klienta.

Koszt kredytu konsolidacyjnego w Getin Banku.

Ostateczny koszt, który będzie wiązał się z zaciągnięciem w Getin Banku kredytu konsolidacyjnego, składa się z kilku części: odsetek (zależnych od oprocentowania), wysokości prowizji za udzielenie zobowiązania, a także opłat dodatkowych, w tym opłat za wykupione produkty dodatkowe, takie jak ubezpieczenie.

 

Należy pamiętać, że ogólnodostępne oferty mają tylko charakter reprezentacyjny i w rzeczywistości w Getin Bank konsolidacja może zostać przeprowadzona na innych, lepszych warunkach.

Kluczowe są skuteczne negocjacje z przyszłym kredytodawcą. Nie trzeba podejmować ich samodzielnie. Można zamiast tego skorzystać z pomocy doradców Spłata Pożyczek, którzy mają w tym zakresie duże doświadczenie.

 

Wniosek o kredyt konsolidacyjny

Getin Bank kredyt konsolidacyjny – kalkulator.

Na stronie internetowej Getin Bank nie udostępnia dedykowanego do kredytu konsolidacyjnego kalkulatora, który pozwoliłby dokonać wstępnych wyliczeń.

Można wykorzystać jako zamiennik inny kalkulator dostępny online. Jednak dedykowaną opcją dla osób, które interesuje wzięcie w Getin Banku kredytu konsolidacyjnego jest zwrócenie się do eksperta kredytowego. Dokona on odpowiednich obliczeń, na początku w zakresie zdolności kredytowej i możliwości finansowych potencjalnego kredytobiorcy, a następnie kredytu konsolidacyjnego w Getin Banku.

Kredyt konsolidacyjny w Getin Banku – wniosek.

Akceptowane formy wnioskowania o kredyt konsolidacyjny w Getin Banku to wypełnienie formularza na stronie internetowej i czekanie na kontakt ze strony pracownika banku, a także złożenie wniosku bezpośrednio w placówce. Można również zadzwonić do banku samodzielnie.

 

O dostępny w Getin Banku kredyt konsolidacyjny da się wnioskować na własną rękę, ale nie jest to zalecane rozwiązanie. Rekomenduje się korzystanie ze wsparcia doświadczonego specjalisty, dzięki czemu cały proces przebiegnie znacznie bardziej sprawnie.

 

Ekspert kredytowy między innymi pomoże w zebraniu niezbędnych załączników do wniosku, a także zajmie się jego wypełnieniem. Oznacza to dużą oszczędność czasu i nerwów dla kredytobiorcy. Jeśli więc chcesz szybko wziąć w Getin Bank kredyt konsolidacyjny online, najlepiej od razu zwróć się do naszego doradcy.

Dokumenty potrzebne do kredytu konsolidacyjnego w Getin Banku.

Podobnie, jak w przypadku innych zobowiązań, w Getin Banku konsolidacja wymaga przedstawienia szeregu dokumentów. Przede wszystkim konieczne są dokumenty związane z tożsamością i sytuacją finansową potencjalnego klienta, a także jego obecnym zadłużeniem. Należą do nich:

 dokument potwierdzający tożsamość (np. dowód osobisty)

 dokument zaświadczający wysokość i źródło dochodów:

 • w przypadku umowy o pracę zaświadczenie o dochodach od pracodawcy lub wyciąg z rachunku bankowego zaświadczający wpływ wynagrodzenia na konto (za 3 ostatnie miesiące)
 • w przypadku emerytury decyzja o przyznaniu emerytury, odcinek emerytury (za 2 ostatnie miesiące), decyzja o waloryzacji emerytury (najnowsza) lub wyciąg z rachunku bankowego zaświadczający wpływ emerytury (za 2 ostatnie miesiące) – wystarczające jest posiadanie jednego z wymienionych dokumentów
 • w przypadku renty odcinek renty (za 2 ostatnie miesiące), potwierdzenie wpływu renty na rachunek bankowy (za 2 ostatnie miesiące) lub decyzja o przyznaniu renty lub ostatnia waloryzacja renty (wystarczające jest posiadanie jednego z wymienionych dokumentów) oraz legitymacja rencisty

→  dokumenty związane z zobowiązaniami, które mają zostać skonsolidowane:

 • dla kredytów i pożyczek w innych bankach jeden ze wskazanych dokumentów: umowa kredytu/pożyczki, harmonogram spłat lub wyciąg z konta, dowód wpłaty dowolnej raty (z ostatnich 6 miesięcy), pismo/zaświadczenie z banku lub oświadczenie konsolidacyjne (zawierające dane kredytu)
 • dla kart kredytowych, kredytów w ROR, limitów kredytowych, limitów odnawialnych w innych bankach jeden ze wskazanych dokumentów: wyciąg z rachunku ROR/rachunku limitu/karty kredytowej (za ostatni miesiąc) lub umowa limitu/karty kredytowej

 

Złóż wniosek o kredyt konsolidacyjny

Jak wziąć pożyczkę konsolidacyjną
Getin Banku?

1

Zwróć się do nas, a wykwalifikowany Doradca zweryfikuje sytuację, w której się znajdujesz.

2

Pomożemy Ci w zgromadzeniu potrzebnej dokumentacji i razem zadbamy o prawidłowe wypełnienie wniosku o kredyt konsolidacyjny Getin Bank.

3

Getin Bank sprawdzi poprawność wniosku oraz Twoją zdolność kredytową i wyda decyzję.

4

Środki zostaną wypłacone po podpisaniu umowy kredytu konsolidacyjnego.

Zalety kredytu konsolidacyjnego w Getin Bank.

 • Wysoka maksymalna kwota zobowiązania.
 • Długi okres spłaty.
 • Sposób na jedną, niższą ratę.
 • Możliwość pozbycia się różnego typu zobowiązań.
 • Atrakcyjne warunki.
 • Opcja dobrania dodatkowej gotówki.
 • Niewielka ilość formalności dzięki pomocy eksperta.
 • Opcjonalne ubezpieczenie spłaty kredytu.

Wady kredytu konsolidacyjnego w Getin Bank.

 • Wymaganie odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej.
 • Konieczne jest regularne osiąganie dochodów.
 • Dodatkowe produkty finansowe (np. ubezpieczenie) podnoszą koszt zobowiązania.
ikona dekoracyjna

Opinie o kredycie konsolidacyjnym w Getin Banku.

Zanim złoży się wniosek o wchodzący w skład oferty Get In bank kredyt konsolidacyjny, bez wątpienia w pierwszej kolejności będzie się chciało sprawdzić, co sądzą o nim dotychczasowi kredytobiorcy. Dobre opinie, jakie zbiera przeprowadzana przez Getin Bank konsolidacja jasno wskazują, że jest to wartościowe rozwiązanie problemów ze zbyt dużymi obciążeniami finansowymi.

Co sprawia, że kredyt konsolidacyjny w Getin Banku opinie ma tak pozytywne? Na pierwszy plan wysuwają się atrakcyjne, elastyczne warunki spłaty (zobowiązanie może być zaciągane nawet na 120 miesięcy, wysoka jest również maksymalna kwota kredytu), a także wysoka jakość obsługi klienta.

ikona dekoracyjna

Opinie o kredycie konsolidacyjnym w Getin Banku.

Zanim złoży się wniosek o wchodzący w skład oferty Get In bank kredyt konsolidacyjny, bez wątpienia w pierwszej kolejności będzie się chciało sprawdzić, co sądzą o nim dotychczasowi kredytobiorcy. Dobre opinie, jakie zbiera przeprowadzana przez Getin Bank konsolidacja jasno wskazują, że jest to wartościowe rozwiązanie problemów ze zbyt dużymi obciążeniami finansowymi.

Co sprawia, że kredyt konsolidacyjny w Getin Banku opinie ma tak pozytywne? Na pierwszy plan wysuwają się atrakcyjne, elastyczne warunki spłaty (zobowiązanie może być zaciągane nawet na 120 miesięcy, wysoka jest również maksymalna kwota kredytu), a także wysoka jakość obsługi klienta.

ikona dekoracyjna

Getin Bank kredyt konsolidacyjny – podsumowanie

Oferowany przez Getin Bank kredyt konsolidacyjny jest produktem finansowym, który może zainteresować szerokie grono odbiorców. Warto wziąć go pod uwagę, szukając sposobu na poradzenie sobie ze zbyt wysokimi ratami zobowiązań.

W Getin Bank konsolidacja może przebiec szybko, sprawnie i na atrakcyjnych warunkach, ale kluczowe jest tutaj właśnie wsparcie doświadczonego specjalisty. Do korzystnego kredytu konsolidacyjnego Getin pozwala dobrać gotówkę do wykorzystania w dowolny sposób, dzięki czemu kredytobiorca może poradzić sobie zarówno z dotychczasowymi zobowiązaniami, jak 
i bieżącymi wydatkami.

ikona dekoracyjna

Getin Bank kredyt konsolidacyjny – podsumowanie

Oferowany przez Getin Bank kredyt konsolidacyjny jest produktem finansowym, który może zainteresować szerokie grono odbiorców. Warto wziąć go pod uwagę, szukając sposobu na poradzenie sobie ze zbyt wysokimi ratami zobowiązań.

W Getin Bank konsolidacja może przebiec szybko, sprawnie i na atrakcyjnych warunkach, ale kluczowe jest tutaj właśnie wsparcie doświadczonego specjalisty. Do korzystnego kredytu konsolidacyjnego Getin pozwala dobrać gotówkę do wykorzystania w dowolny sposób, dzięki czemu kredytobiorca może poradzić sobie zarówno z dotychczasowymi zobowiązaniami, jak 
i bieżącymi wydatkami.

Rozwiń swoją wiedzę o kredytach dla firm
za pośrednictwem naszych artykułów.

kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej
Paulina Przybysz18.04.2024

Kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej – warunki, przeznaczenie i korzyści

„Rozwój” to modne pojęcie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Wszystko wokół nieustannie się zmienia, dlatego my też nie możemy stać w miejscu. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale również prowadzonych przez nas firm. Dlatego kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej to produkt bankowy wciąż cieszący się popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo przeznaczony jest ten typ finansowania, na co można wydać uzyskane środki i z jakimi wiąże się kosztami, ten wpis jest dla Ciebie!

rekomendacja s – czym jest
Paulina Przybysz13.04.2024

Rekomendacja S – czym jest i co oznacza dla kredytobiorców?

Sektor finansowy jest jedną z najbardziej rygorystycznie nadzorowanych gałęzi gospodarki. Nic w tym dziwnego – od jego stabilności zależy kondycja całej krajowej ekonomii. Nad funkcjonowaniem instytucji finansowych, ale także ubezpieczeniowych, płatniczych czy emerytalnych pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Rekomendacja S jest jednym z narzędzi regulujących działalność kredytową banków. KNF wprowadza w niej zasady dotyczące m.in. udzielania kredytów w obcych walutach albo ustala kwestię wkładu własnego w kredytach hipotecznych. Co zaleca Rekomendacja S i jaki ma to wpływ na konsumentów? Dzisiaj poznamy odpowiedzi na te pytania.

spotkanie z doradca kredytowym
Paulina Przybysz08.04.2024

Jak się przygotować na spotkanie z doradcą kredytowym? Przydatne wskazówki

Nie wiesz, która oferta kredytowa będzie dla Ciebie najlepsza? Formalności związane ze staraniami o dodatkowe pieniądze Cię przerastają? Nie rozumiesz skomplikowanych terminów, którymi posługują się banki? Nie ma w tym nic złego. Nie każdy musi być specjalistą od spraw finansowych! W takich sytuacjach warto rozważyć spotkanie z doradcą kredytowym. Ekspert w tej dziedzinie zapewni Ci kompleksową pomoc. Jego usługi mogą okazać się szczególnie pomocne przy skomplikowanym kredycie hipotecznym. O co pytać doradcę? Jak może wyglądać współpraca? Czy w ogóle warto ją nawiązać? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły

Skutecznie pozyskujemy pożyczki dla przedsiębiorców z całej Polski.

Nasi eksperci charakteryzują się wysoką wiedzą, zaangażowaniem i kontaktami na szczeblu decyzyjnym. Jesteśmy skuteczni w uzyskiwaniu pożyczek dla firm!

Z naszą pomocą korzystne pożyczki dla przedsiębiorców będą w Twoim zasięgu. Specjalizujemy się w odnajdywaniu skutecznych wyjść z nawet najtrudniejszych sytuacji. Doskonała znajomość polskiego rynku usług finansowych, wieloletnie doświadczenie i umiejętności negocjacyjne pozwalają nam na pozyskiwanie pożyczek o optymalnych parametrach, których terminowa spłata nie nadwyręży budżetu firmy.

Współpracujemy z przedsiębiorcami z różnych regionów i branż, działających w ramach różnorodnych typów działalności gospodarczej (jednoosobowych działalności gospodarczych, ale też wszystkich rodzajów spółek). Pozyskujemy atrakcyjne pożyczki dla przedsiębiorców zarówno dla mniejszych firm, jak i dla średnich oraz dużych podmiotów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zwracając uwagę na jego potrzeby i oczekiwania, a także dokładnie analizując sytuację finansową firmy. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania profesjonalnych porad i rzetelnego wsparcia w pozyskaniu pożyczki marzeń, która pozwoli firmie się rozwinąć lub poradzić sobie z przejściowymi trudnościami!

Na jaki cel można brać pożyczki dla przedsiębiorców?

Pożyczki dla przedsiębiorców to bardzo szeroka kategoria produktów finansowych. W jej skład wchodzą pożyczki, które łączy docelowy pożyczkobiorca, a więc przedsiębiorca, a niekoniecznie łączy je cel zobowiązania.

W praktyce oznacza to, że niezależnie od tego, na co konkretnie chcemy wydać uzyskane środki, powinniśmy być w stanie znaleźć ofertę dla siebie. Przykładowo, pożyczkę dla przedsiębiorców można zaciągnąć na realizację inwestycji związanej z firmą. Takiej jak chociażby zakup nowego pojazdu, licencji, oprogramowania czy maszyny. Nic także nie stoi na przeszkodzie, aby sfinansować pożyczką dla przedsiębiorców bieżące potrzeby firmy. Mowa tu między innymi o takich wydatkach, jak wynagrodzenia pracownicze, podatki i składki, towar i półprodukty, a także zobowiązania wobec kontrahentów.

Czy warto brać pożyczki dla przedsiębiorców?

W wielu przypadkach pożyczki dla przedsiębiorców mogą okazać się atrakcyjnym rozwiązaniem. Przede wszystkim z uwagi na ich wysokie maksymalne kwoty, a także relatywnie niewielką ilość formalności, jaka się z nimi wiąże. To więc dobra opcja zwłaszcza dla tych firm, którym zależy na czasie lub które mogą mieć problem z uzyskaniem kredytu firmowego.

Wiele jednak zależy od innych indywidualnych okoliczności, tak więc najlepiej, aby sprawie przyjrzał się ekspert, zanim zostaną podjęte jakiekolwiek decyzje. Specjalista przeanalizuje sytuację i doradzi, jaki typ pożyczki lub kredytu będzie najlepszy, a także pomoże w znalezieniu najkorzystniejszej oferty i zajmie się załatwieniem wszystkich formalności z nią związanych. Dzięki temu cały proces zaciągania pożyczek dla przedsiębiorców stanie się szybszy, prostszy i mniej stresujący.

Wpadłeś w spiralę kredytową i nie wiesz, jak z niej wyjść?

Nasi specjaliści czekają, by Cię wysłuchać i znaleźć dla Ciebie najlepszy
kredyt konsolidacyjny online.

Zapytaj o kredyt online