Kredyt refinansowy

Pomożemy Ci zamienić Twój niekorzystny, uciążliwy kredyt na taki, który będziesz spłacać bez żadnego problemu. Dzięki naszemu wsparciu oszczędzisz swój czas, nerwy i pieniądze.

 • ikona dekoracyjna
  Skonsoliduj swoje chwilówki, nawet do 250 tys zł!
 • ikona dekoracyjna
  Liderzy na rynku, ponad 10 letnie doświadczenie.
 • ikona dekoracyjna
  Dogodny okres spłat, od 3 do 144 miesięcy!
 • ikona dekoracyjna
  Możliwość negocjacji warunków na szczeblu decyzyjnym.
Sprawdź opinie

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Weź kredyt refinansowy i pozbądź się drogich pożyczek z innych banków!

Twój kredyt jest nieopłacalny lub trudny do spłaty?
Zmień go dzięki kredytowi refinansowemu.

ikona dekoracyjna

Wynegocjujemy dla Ciebie kredyt na najkorzystniejszych możliwych warunkach. Możesz mieć pewność, że z naszą pomocą nie przepłacisz.

ikona dekoracyjna

Prowadzone przez nas negocjacje na szczeblu decyzyjnym gwarantują wysoką skuteczność. Nie musisz martwić się o odmowę od banku.

ikona dekoracyjna

Dzięki wydłużonemu okresowi spłaty rozłożysz kredyt na tyle rat, ile będzie dla Ciebie wygodne. Spłacisz go w swoim tempie.

ikona dekoracyjna

Korzystna rata kredytu refinansowego zapewni Ci nie tylko oszczędności, ale także spokój ducha. Koniec ze stresem i opóźnieniami w spłacie.

Dzięki kredytowi refinansowemu wyjdziesz z trudnej sytuacji finansowej.

Wydłużenie okresu spłaty i zmniejszenie rat pozwolą Ci ustabilizować domowe finanse – sprawdź jak możemy polepszyć Twoją sytuację.

Wyślij wniosek

Bezpieczny i opłacalny kredyt refinansowy.

Spłacasz kredyt, który wraz z upływem czasu stał się nieopłacalny? Jego raty okazały się zbyt trudne do spłaty, a może po prostu nie zadowala Cię poziom obsługi w banku, który go udzielił? Dzięki kredytowi refinansowemu zmienisz stary, nieopłacalny kredyt
w nowy, udzielony na lepszych warunkach i znacznie łatwiejszy do terminowej spłaty.

Wynegocjujemy dla Ciebie kredyt, którego raty nie będą stanowić dla Ciebie wyzwania – szybko, bezpiecznie i bez zbędnych formalności. Dokonamy rzetelnej analizy stanu Twoich finansów, a następnie dopasujemy wysokość rat i okres spłaty kredytu do Twojej sytuacji.

Dzięki refinansowaniu przestaniesz przepłacać na kredycie.

Przepłacanie na kredycie, nawet jeśli w skali jednego miesiąca nie wydaje się dużym problemem, na przestrzeni całego okresu spłaty zobowiązania może oznaczać ogromne straty – zwłaszcza jeśli mowa o długoterminowych kredytach hipotecznych.

Po co więc niepotrzebnie marnować pieniądze, jeśli można refinansować zobowiązanie i dopasować je do obecnych standardów? Nasi doradcy posiadają kontakty na szczeblach decyzyjnych, które pozwalają im prowadzić negocjacje i osiągać wyniki niedostępne dla kredytobiorców działających samodzielnie. W związku z tym możesz mieć pewność, że kredyt refinansowy uzyskany z naszą pomocą będzie opłacalnym rozwiązaniem.

Pozbądź się drogiego zobowiązania – skorzystaj z kredytu refinansowego.

Doradcy kredytowi Spłata Pożyczek wynegocjują dla Ciebie korzystne warunki kredytowania.
Z naszą pomocą uzyskasz atrakcyjny kredyt refinansowy i pozbędziesz się problematycznych długów. Nie czekaj i skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wyjść na prostą.

Wyślij wniosek

Sprawdź czy masz szansę na kredyt refinansowy.

* – Pola obowiązkowe

Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Jesteśmy specjalistami od kredytów refinansowych – znajdziemy korzystne wyjście w każdej sytuacji.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, tak aby znaleźć dla danego klienta najbardziej korzystną w jego sytuacji ofertę. Liczni zadowoleni klienci są najlepszym świadectwem tego, że jeśli obdarzysz nas zaufaniem, nie pożałujesz tej decyzji. Naszych doradców cechuje profesjonalizm, rzetelność i wysoki poziom zaangażowania.

Dowodem ich kompetencji jest bardzo wysoka skuteczność – nawet w trudnych sytuacjach. Wieloletnie doświadczenie w branży i szerokie kwalifikacje sprawiają, że żadne wyzwanie nie jest dla nich zbyt trudne. Jeśli więc chcesz zamienić swój aktualny kredyt na korzystniejszy, nie czekaj, a skontaktuj się z nami i ciesz się opłacalnym kredytem refinansowym. Udzielimy Ci wsparcia na każdym etapie finansowania i chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, tak aby cały proces pozyskiwania i spłaty kredytu nie miał przed Tobą żadnych tajemnic.

Atrakcyjny kredyt oddłużeniowy przy minimum formalności ze Spłata Pożyczek.

Ekspert kredytowy

Jak wygląda refinansowanie kredytu?

 1. Profesjonalna analiza Twojej sytuacji finansowej
 2. Wniosek o kredyt refinansowy
 3. Negocjacje z osobami decyzyjnymi w banku
 4. Pozytywna decyzja kredytowa
 5. Podpisanie umowy kredytu i wypłata środków
 6. Zamknięcie starego zobowiązania i spłata nowego
Kredyty refinansowe online
Ekspert kredytowy

Jakie zalety ma kredyt refinansowy?

 • Pozbycie się niekorzystnego kredytu
 • Możliwość wydłużenia okresu spłaty
 • Niska i wygodna do spłaty rata
 • Refinansowanie wysokich kwot
 • Poprawa sytuacji finansowej
 • Indywidualnie ustalane parametry kredytu
Zapytaj o wysokość Twojej raty

Zrobić budżet to wskazać swoim pieniądzom, dokąd mają iść, zamiast się zastanawiać, gdzie się rozeszły.

Zastąp drogie zobowiązanie kredytem refinansowym i odciąż swój domowy budżet.

Z naszą pomocą uzyskasz korzystny kredyt refinansowy, dzięki któremu zapomnisz o wysokich ratach kredytu. Szybko, sprawnie i przy minimum formalności poprawisz swoją sytuację finansową.
Zmień nieopłacalny kredyt w łatwiejsze do spłaty zobowiązanie z pomocą doradców
Spłata Pożyczek

Wyślij wniosek

Co warto wiedzieć o kredycie refinansowym? – Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czym jest kredyt refinansowy?

Jedna zła decyzja kredytowa spowodowała, że obecnie zmagasz się z drogim zobowiązaniem? Aktualne oferty kredytów są znacznie korzystniejsze? Czy oznacza to, że nie możesz poprawić swojej sytuacji? Oczywiście, że nie. Rozwiązaniem tego problemu jest przeniesienie kredytu do innego banku.

Kredyt refinansowy można porównać do zmiany operatora sieci komórkowej. W tym wypadku przenosimy nasz kredyt z jednego banku do drugiego. Nowy kredytodawca spłaca za nas dług w poprzednim banku, tym samym uwalniając nas od ciążącego na nas zobowiązania. Dzięki temu możemy pozbyć się starego, niekorzystnego kredytu, którego terminowe regulowanie sprawiało nam problem. Refinansowanie kredytu pozwala nam na nowo negocjować z bankiem warunki spłaty nowego zobowiązania. Kredyt refinansowy może mieć np. wydłużony okres spłaty względem oryginalnego kredytu, co pozwala zmniejszyć wysokość jego rat.

Dodatkowo, przy spłacie starego kredytu i zaciągnięciu nowego na jego miejsce, refinansowanie kredytu pozwala skorzystać z dodatkowych przywilejów i zabezpieczeń związanych z nowelizacją prawa w zakresie kredytów, zarówno hipotecznych, jak i konsumenckich. Kredyty hipoteczne są zaciągane nawet na 30 lub więcej lat, co oznacza, że prawdopodobnie wciąż wielu kredytobiorców spłaca zobowiązania zaciągnięte przed 2018 rokiem. Jest to o tyle istotne, że wtedy weszła w życie ustawa o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami oraz agentami, która między innymi zapewnia prawo do wcześniejszej spłaty zobowiązania w dowolnym momencie, a także ogranicza prowizję, jaką może za to pobrać kredytodawca.

W jaki sposób można uzyskać kredyt refinansowy?

Kredyt refinansowy wymaga w pierwszej kolejności zebrania szeregu dokumentów, takich jak zaświadczenie o dochodach od pracodawcy czy potwierdzenie otrzymywania renty lub emerytury w określonej wysokości. Ponadto przydatna może być umowa kredytu, który chcemy refinansować. Kolejnym krokiem będzie analiza dostępnych ofert i złożenie wniosku w banku, który zaproponuje najlepsze warunki. Można zrobić to samodzielnie, ale wsparcie doświadczonego pośrednika kredytowego nie dość, że przyspieszy i ułatwi cały ten proces, to jeszcze zagwarantuje, że na pewno weźmiemy kredyt na tak korzystnych warunkach, jak to tylko możliwe. Między innymi dlatego, że pośrednik będzie prowadził negocjacje bezpośrednio z osobami decyzyjnymi w banku. Kredyt refinansowy ma na celu polepszenie warunków kredytowania, dlatego warto wystrzegać się pochopnych decyzji i wspomóc się wiedzą i doświadczeniem specjalistów kredytowych.

Czy warto zwrócić się po profesjonalną pomoc z kredytem refinansowym?

Kredyt refinansowy to bardziej skomplikowane zobowiązanie niż zwykły kredyt gotówkowy. Refinansowanie kredytu to bowiem, nie tylko konieczność negocjowania warunków nowego zobowiązania, ale także konieczność spłaty aktualnego. Warto zadbać o to aby rzeczywiście było ono dla nas korzystne i bardziej opłacalne niż aktualnie spłacany kredyt, który chcemy refinansować. Należy zatem dokładnie porównać aktualne i potencjalne zobowiązanie oraz koszty związane zarówno z zamknięciem starego długu, jak i otwarciem kredytu refinansowego. W przeciwnym wypadku możemy na tej operacji nawet stracić.
Nie napotkamy takiego ryzyka jeśli zdecydujemy się zwrócić o pomoc do wykwalifikowanego pośrednika kredytowego. Taki specjalista, dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, będzie w stanie zagwarantować, że na pewno na kredycie refinansowym nie stracimy, a przeciwnie – zyskamy i to całkiem sporo. Refinansowy kredyt ma za zadanie polepszyć sytuację kredytobiorcy, dlatego należy do tego podejść w pełni odpowiedzialnie, aby nie zaciągnąć w miejsce niekorzystnego zobowiązania, jeszcze droższego kredytu.

Kredyt refinansowy – dobry sposób na poprawę sytuacji finansowej

Wziąłeś kiedyś kredyt z bardzo wysoką marżą i już nie radzisz sobie z jego spłatą? Chciałbyś nieco odciążyć swój domowy budżet od wysokich rat starego zobowiązania? W poprawie Twojej obecnej sytuacji finansowej może pomóc Ci kredyt refinansowy. Warto jest zastanowić się nad tym rozwiązaniem i zmienić wysokie comiesięczne raty na takie, które są dostosowane do Twoich możliwości finansowych. W ten sposób budżet, który do tej pory wydawał Ci się niewysoki, przez konieczność spłaty wysokich rat może okazać się wystarczający do tego, aby znaleźć w nim miejsce na oszczędności oraz realizację marzeń.

Nawet jeśli wysokość raty nie jest dla Ciebie problemem, może okazać się, że obecnie proponowane warunki kredytowania są znacznie korzystniejsze i niższe oprocentowanie pozwoli Ci sporo zaoszczędzić. Kredyt refinansowy z niższym oprocentowaniem pozwoli Ci spłacić aktualny dług, a w zamian np. decydując się na tą samą wysokość raty, spłacisz swoje zobowiązanie w krótszym okresie. Nie wiesz jakie rozwiązanie jest dla Ciebie najkorzystniejsze? Czy kredyt refinansowy jest dla Ciebie dobrą opcją? Z pomocą naszych doradców skorzystasz z najlepszej oferty kredytu refinansowego na rynku i zapomnisz o problemach w zarządzaniu domowym budżetem.

Dla kogo przeznaczony jest kredyt refinansowy?

Refinansowanie kredytu może być korzystnym rozwiązaniem w wielu różnych sytuacjach. Najczęściej spotykaną z nich jest taka, w której po pewnym czasie, obecnie spłacany kredyt jest nieopłacalny względem tych, które oferowane są aktualnie.

Kredyt refinansowy jest chętnie wybieranym rozwiązaniem w przypadku wysokich kredytów (zwłaszcza gdy pozostały okres spłaty jest jeszcze bardzo długi), takich jak kredyty hipoteczne, gdzie nawet minimalne obniżenie oprocentowania może oznaczać wysokie oszczędności. Jeśli więc jesteśmy posiadaczami kredytu hipotecznego powinniśmy przez cały okres spłaty trzymać rękę na pulsie. Sytuacja na rynku kredytowym zmienia się bardzo dynamicznie, a banki konkurują między sobą o klientów. W związku z tym, nawet jeśli warunki były w momencie brania kredytu korzystne, szybko może się to zmienić. Kredyt refinansowy pozwala rozwiązać ten problem.

Kiedy jeszcze warto skierować się w stronę refinansowania kredytu? Warto o nim pomyśleć również, jeżeli nie jesteśmy zadowoleni ze standardów obsługi w obecnym banku. Wtedy refinansowy kredyt może okazać się rozwiązaniem wszelkich naszych problemów zarówno ze spłatą niekorzystnego zobowiązania, jak i problemów dotyczących obsługi klienta, czy innych kwestii okołokredytowych.

Jaką zdolność kredytową muszę mieć, aby otrzymać kredyt refinansowy?

Każdorazowo gdy występujemy z wnioskiem o kredyt w banku, zweryfikowana zostanie nasza zdolność kredytowa. Nie inaczej jest w przypadku kredytu refinansowego. Bank nie udzieli bowiem kredytu w ciemno, bez zweryfikowania wiarygodności potencjalnego klienta. Takie refinansowanie kredytu wiązałoby się dla niego ze zbyt dużym ryzykiem. Szczególnie biorąc pod uwagę, jak wysokie są często kwoty tego typu zobowiązań. Obliczenie zdolności kredytowej pozwala wykluczyć osoby, które z dużym prawdopodobieństwem nie byłyby w stanie spłacać zobowiązania w terminie. Nie da się jednak, jednoznacznie wskazać, jaka zdolność kredytowa jest potrzebna aby uzyskać kredyt refinansowy.

Wiele zależy od tego jak oblicza ją dany bank, a także od kwoty zobowiązania, które chcemy refinansować. Nie bez znaczenia są również takie aspekty jak wysokość dochodów, historia kredytowa czy ilość osób będących na naszym utrzymaniu. Do obliczania zdolności kredytowej wykorzystywane są dane zawarte we wniosku kredytowym, a także informacje zawarte w dołączonych do niego dokumentach i w pozyskanym przez bank raporcie Biura Informacji Kredytowej. Jeśli zwrócisz się do nas, dokonamy profesjonalnej analizy Twojej zdolności kredytowej i ocenimy, w którym banku możesz liczyć na otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej w sprawie kredytu refinansowego.

Kiedy warto skorzystać z kredytu refinansowego?

Kredyt refinansowy to korzystne rozwiązanie dla osób, które niegdyś zdecydowały się na zaciągnięcie zobowiązania z bardzo wysoką marżą. To koszt kredytu, o którym decyduje bank, i który możemy negocjować. Refinansowanie kredytu pozwala pozbyć się drogiego, uciążliwego w spłacie zobowiązania. Warunki na rynku kredytowym zmieniły się diametralnie w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, w związku z czym osoby, które zaciągały kredyt na przełomie XX i XXI wieku mogą czuć się stratne, spłacając wysokie raty. Jak widać, istnieje jednak korzystne wyjście z takiej sytuacji. Jeśli nie musisz ponieść dodatkowych kosztów za przeniesienie kredytu do innego banku i wcześniejszą spłatę starego zobowiązania, to warto poważnie się zastanowić nad tą możliwością. W przypadku refinansowania kredytu należy zwrócić uwagę nie tylko na same warunki kredytowania nowego zobowiązania, ale także na koszty związane z wcześniejszą spłatą aktualnego kredytu, które mogą być bardzo różne. Zanim skorzystasz z tego rodzaju kredytu, przekalkuluj czy jest to dla Ciebie opłacalne rozwiązanie pod względem finansowym – pomóc Ci w tym może doradca Spłata Pożyczek.

Na jakich zasadach udzielany jest kredyt refinansowy?

Aby móc skorzystać z kredytu refinansowego należy złożyć specjalny wniosek w banku. Następnie zostanie sprawdzona Twoja historia oraz zdolność kredytowa. W tym celu pracownik banku przeanalizuje informacje, które są zawarte na Twój temat w BIK. Jeśli do tej pory nie miałeś kłopotów ze spłatą swoich zobowiązań, to nie powinieneś mieć większego problemu z uzyskaniem pozytywnej decyzji kredytowej. Warto wiedzieć, że w BIK-u przechowywane są nie tylko negatywne wpisy o długach spłacanych z opóźnieniem. Znajdą się w nim także informacje o zobowiązaniach spłacanych na czas. BIK współpracuje z wszystkimi bankami i sporą ilością firm pożyczkowych, w związku z czym przechowywane przez niego dane są dla instytucji finansowych bardzo pomocne przy podejmowaniu decyzji kredytowej. Co istotne, jeśli spłaciliśmy dany kredyt lub pożyczkę na czas, BIK może przechowywać informacje na jej temat tylko za zgodą byłego kredytobiorcy – warto tej zgody udzielić, ponieważ takie informacje działają na naszą korzyść.

Jeśli masz jakieś obawy skorzystaj z pomocy doświadczonego eksperta kredytowego, który zbada Twoją zdolność kredytową jeszcze przed złożeniem wniosku do banku o refinansowanie kredytu. W ten sposób nie narażasz się na decyzję odmowną i masz pewność, że wybierasz nie tylko najtańsze ale i najkorzystniejsze pod każdym względem rozwiązanie.

Sprawdź artykuły blogowe.

podatek progresywny
Paulina Przybysz18.09.2023

Podatek progresywny – kiedy opłaca się stosować skalę podatkową?

Zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej muszą w Polsce płacić podatek dochodowy. W przypadku firm często można wybrać formę opodatkowania działalności. Mamy do dyspozycji metodę liniową lub progresywną. Dzisiaj pochylimy się nad tym drugim sposobem. Podatek progresywny – co to jest, jak się go oblicza, kiedy można go stosować? Czytaj dalej i poznaj odpowiedzi na powyższe pytania.

ekspektatywa na czym polega
Paulina Przybysz12.09.2023

Ekspektatywa – na czym polega i kiedy ma zastosowanie?

Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania deweloperskiego, ale obawiasz się ryzyka? Prawo proponuje rozwiązanie w postaci ekspektatywy, czyli przyszłego prawa własności. To zabieg stosowany w przypadku transakcji na nieruchomościach, które nie mają księgi wieczystej – prace budowlane nie są wystarczająco zaawansowane. Dzisiaj odpowiemy na pytania, które zapewne właśnie sobie zadajesz. Co daje umowa ekspektatywy i czy w jej przypadku można mówić o kredycie hipotecznym?

stopa lombardowa
Paulina Przybysz07.09.2023

Stopa lombardowa – wysokość, znaczenie, zasady jej ustalania

Zastanawiałeś się kiedyś, od czego zależy to, jaka jest wysokość odsetkowych kosztów kredytów? Albo ile można zarobić na lokacie? To wszystko powiązane jest z wysokością stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego (NBP). Od polityki pieniężnej naszego banku centralnego uzależniona jest ilość pieniędzy w obiegu. Jednym z narzędzi do sterowania sytuacją na rynku jest stopa lombardowa NBP. Chcesz się dowiedzieć, jak jest ustalana i na co ma wpływ? Zapraszamy do lektury!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły

Podpisałeś umowę kredytu, która okazała się niekorzystna a rata zbyt wysoka?

Nasi eksperci pomogą znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Kredyty refinansowe dla klientów z całej Polski.

Zapytaj o kredyt refinansowy

Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych. Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów bez zdolności kredytowej z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni (lub krótszym).

Przykład reprezentatywny: kwota kredytu bez zdolności kredytowej – 60 000 zł, prowizja – 5%, oprocentowanie nominalne – 5,99%, maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 7,37%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 60 000 zł, całkowity koszt kredytu dla Ciebie – 23 893 zł (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 3 000 zł, odsetki od kredytu 20 893 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł), całkowita kwota do zapłaty – 83 893 zł; prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana, oprocentowanie nominalne – 5,99%, 120 miesięcznych rat w równej wysokości 699,11 zł; minimalny okres spłaty – 4 miesiące, maksymalny okres spłaty – do 120 m-cy.

Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego. Działamy w imieniu klienta. Nie pobieramy przedpłat. Nasze wynagrodzenie jest płatne tylko w przypadku uzyskania kredytu, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej. Wynosi ono maksymalnie 19% od kwoty uzyskanego finansowania.