Splatapozyczek.pl
Spłata Pożyczek/Blog/Kredyt dla zadłużonych firm

Kredyt dla zadłużonych firm

14.11.2023
AvatarPaulina Przybysz
podatek progresywny
Avatar

Zadłużenie firmy to poważny problem, z którym boryka się coraz więcej przedsiębiorców. Przyczyn złej sytuacji finansowej firmy może być wiele jednak niezależnie od tego, jaki jest powód takiego stanu rzeczy, należy podjąć odpowiednie działania mające na celu oddłużenie firmy. Kredyt dla zadłużonych firm to jedno z rozwiązań, które może pomóc Ci poprawić sytuację finansową Twojej działalności. Taki produkt finansowy jest dostępny w wielu instytucjach finansowych.

Z pomocą doradcy finansowego Spłata Pożyczek możesz otrzymać atrakcyjny kredyt, dzięki któremu poprawisz sytuację finansową swojej firmy. Z naszym wsparciem uzyskanie kredytu dla zadłużonej firmy jest szybkie i proste. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami i znajdziemy najlepszą ofertę kredytową na rynku. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc i jak dokładnie działa kredyt dla zadłużonych firm.

Kredyt dla zadłużonych firm — w jakiej sytuacji można o niego wnioskować

Przedsiębiorcy, którzy zmagają się z problemami finansowymi w firmie często myślą, że nie ma żadnego rozwiązania i najlepszym wyjściem będzie zakończenie działalności. Wcale tak nie jest. Zadłużenie firmy to poważny problem jednak nie musi on od razu oznaczać zamknięcia firmy i poważnych problemów finansowych. Z zadłużeniem można sobie poradzić dzięki kredytowi dla zadłużonych firm. Jest to zobowiązanie finansowe, którego głównym zadaniem jest pomoc firmom, które znajdują się w skomplikowanej sytuacji finansowej.

Z takiego zobowiązania finansowego można skorzystać w przypadku, gdy firma jest zadłużona z powodu:

 • zaległości w spłacie ZUS i US,
 • nie otrzymała zapłaty od kontrahentów za wykonane usługi lub produkty,
 • dokonania inwestycji, która się nie zwróciła, a pochłonęła znaczną część budżetu.

To tylko kilka przykładów sytuacji, w których kredyt dla zadłużonych firm będzie dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy. Co ważne nawet firmy z niską zdolnością kredytową i negatywnymi wpisami w BIK i KRD mogą otrzymać wsparcie finansowe.

Kredyt dla firm zadłużonych w ZUS

Zadłużenie w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych niesie za sobą poważne konsekwencje. Jeśli Twoja firma ma zaległe płatności względem urzędów takich jak ZUS i US, to należy to szybko zmienić. Kredyt dla firm zadłużonych w ZUS jest możliwy do uzyskania i może pomóc Ci wyciągnąć firmę z trudnej sytuacji finansowej. Z pomocą doradcy kredytowego Spłata Pożyczek możesz otrzymać korzystny kredyt dla firmy, który możesz przeznaczyć m.in. na spłatę zaległości względem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Nasi doradcy specjalizują się w pozyskiwaniu kredytów dla osób i firm, które znajdują się nawet w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Chętnie zapoznamy się z Twoim problemem i zaproponujemy jego najlepsze rozwiązanie. Możesz uzyskać wsparcie i pomoc profesjonalistów, którzy wiedzą gdzie i jak szukać najlepszego kredytu dla zadłużonej firmy. Z naszą pomocą szybko i sprawnie uzyskasz pieniądze niezbędne do spłaty zaległości względem urzędów państwowych.

Kredyty dla małych zadłużonych firm 

Nasi doradcy kredytowi pomogą uzyskać kredyty małym, średnim i dużym firmom. Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz i ile osób zatrudniasz, możesz liczyć na pomoc ze strony naszych ekspertów. Kredyt dla zadłużonych firm jest dostępny dla jednoosobowych działalności gospodarczych, ale także dla dużych przedsiębiorstw, spółek, korporacji. Pomagamy wszystkim przedsiębiorcom — nawet tym, których sytuacja finansowa wydaje się bez wyjścia. Nie ma dla nas spraw, których nie spróbowalibyśmy rozwiązać.

Korzystając z usług naszych doradców, zyskujesz czas, spokój oraz wsparcie na każdym etapie starań o kredyt dla zadłużonej firmy. Małe biznesy mogą mieć szczególne trudności z utrzymaniem się na rynku. Prowadzenie takiej działalności wymaga sporo czasu, nakładów finansowych i dobrego pomysłu. Nie jest to proste zadanie i może dojść do sytuacji, w której płynność finansowa Twojego przedsiębiorstwa ulegnie pogorszeniu. Wtedy zgłoś się do nas — doradcy Spłata Pożyczek pomogą Ci w uzyskaniu kredytu dla zadłużonej firmy.

Kredyt dla zadłużonych firm — czy wszystkie branże mogą wnioskować?

Kredyt dla zadłużonych firm to szansa na poprawę sytuacji finansowej przedsiębiorstwa. Z takiego kredytu mogą skorzystać właściciele firm z różnych branż np.:

 • motoryzacyjnej,
 • przemysłowej,
 • gastronomicznej,
 • IT,
 • kosmetycznej.

Jest to produkt finansowy skierowany do szerokiej grupy odbiorców. Kredyt dla zadłużonej firmy jest obecnie dostępny dla wielu rodzajów działalności gospodarczej m.in. spółek jawnych, cywilnych, przedsiębiorców rozliczających się ryczałtem itd. Jeśli chcesz uratować swoją firmę przed zamknięciem, to oddłużanie środkami pochodzącymi z kredytu będzie jednym z lepszych rozwiązań.

Jakie dokumenty potrzebne są do kredytu dla zadłużonych firm

Firmy, które ubiegają się o kredyt, muszą przygotować się na długą procedurę. Banki wymagają od swoich klientów dostarczenia różnego rodzaju zaświadczeń oraz dokumentów. Wykaz niezbędnych dokumentów jest uzależniony od polityki danej placówki, formy prowadzenia działalności i rodzaju finansowania, na które się zdecydujemy.

Ubiegając się o kredyt dla zadłużonych firm, należy przygotować takie dane jak:

 • dokumenty rejestrowe firmy np. wpis do KRS, zaświadczenie o nr REGON i NIP,
 • umowę spółki,
 • wyniki finansowe przedsiębiorstwa,
 • małą księgowość,
 • potwierdzenie zabezpieczenia kredytu,
 • umowy innych kredytów i pożyczek (w przypadku kredytu konsolidacyjnego),
 • zaświadczenie z ZUS i US o niezaleganiu z płatnościami.

Jak więc widzisz dokumentów, które należy przygotować, może być dość sporo. Nie musisz się jednak przejmować, ponieważ z pomocą doradcy finansowego Spłata Pożyczek możesz szybko zgromadzić niezbędne dokumenty i zaświadczenia, i skutecznie wnioskować o niezbędną gotówkę.

Ile mogą pożyczyć zadłużone firmy

Kredyt dla zadłużonych firm to jeden ze skuteczniejszych sposobów na oddłużenie przedsiębiorstwa. Z pomocą doradcy finansowego Spłata Pożyczek możesz otrzymać sumę, która jest Ci niezbędna do spłaty wszystkich długów. W ofertach banków można znaleźć kredyty nawet na bardzo wysokie sumy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kilkunastu, czy kilkudziesięciu tysięcy złotych jesteśmy w stanie pomóc Ci uzyskać niezbędne finansowanie na atrakcyjnych warunkach.

Kredyty dla zadłużonych firm można rozłożyć na wygodne raty. Spłatę zobowiązania można rozciągnąć na wiele lat, dzięki czemu miesięczna rata nie będzie stanowić żadnego problemu w spłacie. Dopasujemy wysokość raty do aktualnych możliwości finansowych Twojej firmy, dzięki czemu będzie ona mogła kontynuować swoją działalność bez obaw o zajęcia komornicze i sprawy sądowe.

Kredyty dla zadłużonych firm — maksymalna kwota, o jaką można wnioskować

Na podstawie informacji o zdolności i historii kredytowej firmy, bank może wyliczyć kwotę, której udzielenie jest bezpieczne i nie wiąże się ze zbyt dużym ryzykiem nie oddania przez kredytobiorcę pożyczonych pieniędzy. Maksymalna kwota kredytu jest też uzależniona od tego, na jaki rodzaj zobowiązania się zdecydujesz. Wśród rodzajów kredytów dla zadłużonych firm można wymienić m.in.:

Jak widzisz, maksymalna kwota, jaką może uzyskać zadłużona firma, jest uzależniona od wielu czynników. Banki, które udzielają kredytów dla zadłużonych firm, poddają analizie m.in. historię i zdolność kredytową przedsiębiorstwa. Nie bez znaczenia jest też to, ile zarabia firma i jakie są jej aktualne wydatki.

Jakie banki oferują kredyt dla zadłużonych firm

Kredyty dla zadłużonych firm, można znaleźć w ofercie wielu instytucji finansowych. Banki przygotowują coraz więcej produktów finansowych dla przedsiębiorców. Na ten moment nie tylko klienci indywidualni mogą liczyć na atrakcyjne oferty kredytowe. Większość dużych banków, które działają na polskim rynku, oferuje kredyty oddłużeniowe i konsolidacyjne dla małych i dużych firm. Jeśli chcesz zapoznać się z aktualnymi ofertami, możesz skorzystać z internetowych rankingów kredytowych lub z pomocy naszych specjalistów. Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytu dla zadłużonej firmy i pomożemy w jej uzyskaniu. Możesz liczyć na pomoc w wypełnieniu wszelkich formalności i wsparcie na każdym etapie ubiegania się o gotówkę. Wiemy gdzie szukać najlepszej oferty kredytowej dla firmy i jak uzyskać najkorzystniejsze warunki.

Kredyt dla zadłużonych firm przez internet — kredyt dla zadłużonych firm bez wychodzenia z domu

Czy kredy dla zadłużonych firm jest dostępny bez wychodzenia z domu? Tak, i można go otrzymać sprawnie i szybko. Banki idą z duchem czasu i wprowadzają technologie, które umożliwiają udzielanie kredytów bez konieczności pojawiania się kredytobiorcy w placówce banku. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które nie mogą lub nie chcą poświęcać czasu na dojazd do placówki i załatwianie wszystkim formalności stacjonarnie. Kredyt dla zadłużonych firm przez internet jest bardzo wygodny i pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Kwestie takie jak wypełnienie wniosku i dostarczenie dokumentów możesz załatwić drogą elektroniczną. Cały proces jest oczywiście w pełni bezpieczny i nie musisz obawiać się o swoje wrażliwe dane.

Kredyt dla zadłużonych firm bez BIK — czy zadłużone firmy otrzymają kredyt bez weryfikacji BIK?

Jedną z częstych przyczyn odmowy udzielenia kredytu przez bank są negatywne wpisy w BIK. W Biurze Informacji Kredytowej można znaleźć informacje na temat spłaconych oraz aktualnie spłacanych przez kredytobiorcę zobowiązań. Odnotowuje się tam zarówno pozytywne, jak i negatywne informacje. Jeśli zalegasz ze spłatą kredytu lub pożyczki to z pewnością taka informacja pojawi się w BIK. Nie musi to jednak oznaczać, że każdy bank odmówił Ci udzielenia kredytu dla zadłużonej firmy.

Specjaliści Spłata Pożyczek specjalizują się w uzyskiwaniu kredytów, nawet jeśli kredytobiorca jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej, w tym, ma negatywne wpisy w BIK. Jeśli próbowałeś już uzyskać kredyt i spotkałeś się z odmową, to skontaktuj się z nami. Przeanalizujemy sytuację finansową Twojej firmy i znajdziemy rozwiązanie problemu.

Kredyty dla zadłużonych firm — wnioskowanie krok po kroku

Z pomocą doradcy Spłata Pożyczek wszelkie formalności związane z kredytami dla zadłużonych firm są ograniczone do minimum. Dbamy o to, aby czas od pierwszego kontaktu z naszym doradcą do podpisania umowy kredytowej i wypłaty środków był jak najkrótszy.

 • Na samym początku zajmiemy się analizą sytuacji finansowej Twojej firmy. Sprawdzimy gdzie i na jaki kredyt może liczyć Twoja firma. Na podstawie zebranych informacji zajmiemy się wyborem najkorzystniejszej oferty.
 • Po znalezieniu oferty przychodzi czas na wypełnienie wniosku. Pomożemy Ci w wypełnieniu wniosku kredytowego tak, aby nie zawierał błędów i został od razu przyjęty przez bank. Nasi doradcy mają możliwość prowadzenia negocjacji i w konsekwencji uzyskania warunków, które nie są ogólnodostępne.
 • Po negocjacjach pozostaje kwestia przeczytania i podpisania umowy kredytowej. Pieniądze trafią na konto Twojej firmy niezwłocznie po dopełnieniu wszelkich formalności.

Wnioskowanie o kredyt dla zadłużonej firmy z pomocą doradcy Spłata Pożyczek jest proste, szybkie i przyjemne. Możesz uzyskać odpowiedź na wszelkie pytania dotyczące finansów i produktów finansowych. Uzyskasz wsparcie na każdym etapie wnioskowania o kredyt.

Kredyty dla zadłużonych firm z komornikiem

Kredyt dla zadłużonych firm to dobre rozwiązanie problemu z komornikiem. Jeśli Twoja firma boryka się z tym utrudnieniem, to dodatkowa gotówka pozyskana w ramach kredytu bankowego umożliwi spłatę zaległych zobowiązań. W ten sposób możesz spłacić kilku wierzycieli jednocześnie i ustabilizować sytuację finansową swojej firmy.

Kredyt dla zadłużonych firm — wady i zalety

Decyzja o zaciągnięciu kredytu na oddłużenie firmy pozwoli Ci uniknąć negatywnych konsekwencji opóźnień w spłacie składek względem urzędów, finansowaniu bieżącej działalności czy spłacie rat kredytów i pożyczek. Możesz uzyskać dla swojej firmy wysoką kwotę kredytu, która umożliwi uregulowanie całości zadłużenia. Zaletą jest też długi okres spłaty zobowiązania, a co za tym idzie niższa miesięczna rata, która nie sprawia problemów w spłacie. Nie musisz też ponosić żadnych przedpłat, a warunki spłaty zostaną dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Wadą takiego rozwiązania może być jedynie trudność w otrzymaniu kredytu samodzielnie. W łatwy sposób możesz jednak rozwiązać ten problem, korzystając z usług naszych doradców kredytowych Spłata Pożyczek. Pomożemy Ci w wypełnieniu wniosku i załatwieniu wszelkich formalności związanych z kredytem. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a otrzymasz błyskawiczną pomoc. Decydując się na naszą pomoc, nie musisz obawiać się, że przepłacisz. Zwiększysz swoje szanse na otrzymanie pozytywnej odpowiedzi na wniosek kredytowy i poprawisz sytuację finansową swojego przedsiębiorstwa.