Kredyt konsolidacyjny w Citi Banku

Ciesz się niską ratą, długim okresem spłaty oraz możliwością dobrania dodatkowej gotówki. Zaufaj ekspertowi, aby uzyskać najlepsze warunki!

 • ikona dekoracyjna
  Skonsoliduj swoje chwilówki, nawet do 240 tys zł!
 • ikona dekoracyjna
  Liderzy na rynku, ponad 10 letnie doświadczenie.
 • ikona dekoracyjna
  Możliwość negocjacji warunków na szczeblu decyzyjnym.
 • ikona dekoracyjna
  Dogodny okres spłat, od 3 do 144 miesięcy!

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Najważniejsze informacje o kredycie konsolidacyjnym w Citi Banku.

ikona dekoracyjna

Korzystne parametry kredytu przy minimum formalności. Skuteczna konsolidacja oznacza jedną ratę, niższą niż suma rat skonsolidowanych zobowiązań, indywidualnie dostosowaną do Twojej sytuacji finansowej.

ikona dekoracyjna

Rozłóż spłatę kredytu konsolidacyjnego Citi na wygodny dla Ciebie okres (nawet na 120 miesięcznych rat) i ciesz się niskimi ratami zobowiązania. Bez stresu, wysokich kosztów i problemów ze spłatą.

Poza podstawową kwotą kredytu, przeznaczoną na spłatę różnego rodzaju zobowiązań finansowych, kwota konsolidacji może obejmować także dodatkową gotówkę na dowolny cel.

ikona dekoracyjna

Dzięki konsolidacji w Citi Handlowym możesz zyskać nawet 150 000 złotych na spłatę różnego rodzaju bieżących zobowiązań. W zależności od potrzeb możesz połączyć długi tego samego lub różnego typu.

Jak działa kredyt konsolidacyjny w Citi Banku?

Znajdująca się w ofercie Citi Handlowego pożyczka konsolidacyjna to skuteczny sposób na zmniejszenie ilości bieżących zobowiązań,

a także obniżenie comiesięcznych rat. Konsolidacja polega na spłacie wybranych długów przez nowy bank, a następnie spłacaniu ich łącznej kwoty w ramach jednego kredytu.
Rata kredytu konsolidacyjnego jest z zasady niższa niż suma rat pożyczek, kredytów i innych zobowiązań, które zostały połączone. Jest to możliwe między innymi dzięki elastycznym warunkom spłaty.

W ramach kredytu konsolidacyjnego Citi oferuje maksymalnie 150 000 złotych – jest to kwota,

która powinna pozwolić na połączenie nawet największych i najbardziej uciążliwych zobowiązań. Możliwość rozłożenia spłaty nawet na 120 miesięcy (10 lat) pozwala znacząco obniżyć wysokość comiesięcznej raty, tak aby nie nadwyrężyć domowego budżetu.

Kredyt konsolidacyjny w  – przykład reprezentatywny ze strony www Citi.*

 • Kwota aktualnych długów 43 000 zł.
 • Kwota kredytu na spłatę zadłużenia 43 000 zł.
 • Dodatkowa gotówka na dowolny cel: 0 zł.
 • Całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego 43 000 zł.
 • Liczba rat 60.
 • Wysokość miesięcznej raty 1 001 zł.
 • RRSO 14,96%.
 • Ubezpieczenie pożyczki: nie.

*Wyciąg, dane z oferty Citi Bank, na dzień 16 czerwca 2022, ze strony www.citibank.pl

 

Kredyt konsolidacyjny w Citi Handlowym – na przykładzie konkretnego Klienta, który otrzymał kredyt z naszą pomocą.

 • Kwota aktualnych długów 45 400 zł.
 • Łączna suma rat przed konsolidacją 1 674 zł.
 • Kwota kredytu na spłatę zadłużenia 45 400 zł.
 • Dodatkowa gotówka na dowolny cel 10 000 zł.
 • Całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego 54 400 zł.
 • Liczba rat 96.
 • Wysokość miesięcznej raty 833,74 zł.
 • RRSO 10,79%.
 • Ubezpieczenie pożyczki: tak.
Złóż wniosek o kredyt konsolidacyjny

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Dzięki usłudze pośrednictwa finansowego uzyskałam satysfakcjonujący mnie kredyt konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach.

Po stronie firmy zawsze stoi człowiek, więc podziękowania kieruję przede wszystkim do Pana Bartka P. za świetną współpracę, profesjonalizm, skuteczność i wszelką pomoc. Jest to fachowiec godny polecenia.

Joanna P

decorative quotes

Myśląc, że jestem już w sytuacji bez wyjścia, panicznie szukając rozwiązania natknęłam się na tę stronę i profesjonalnie się mną zajęto.

Wystarczyło, że uzupełniłam jeden formularz, pobrałam raport z BIK i pobrałam z konta potwierdzenia przelewów z ostatnich sześciu miesięcy. Te informacje pozwoliły na ocenę sytuacji i podjęcie planu działania w mojej sprawie. W końcu ktoś powiedział mi, że jest szansa na wyjście z długów. Serdecznie polecam Pana Łukasza Końskiego z Warszawy, który zajął się wszystkim, gdy ja byłam bardzo zestresowana!

Anna Rotwin

decorative quotes

Szybkie działanie, nawet kiedy myslalem, że sytuacja jest dramatyczna, bez wyjścia, byłem przekonany dzięki Pani Marlenie, że jednak jest nadzieja i wyjście z tej sytuacji.

I tak się stało, jak mówiła wszystko się udało. Profesjonalizm, podejście do klienta na najwyższym poziomie, polecam gorąco 🙂

Tomasz Steć

Sprawdź czy masz szansę na
kredyt konsolidacyjny w Santander.

* – Pola obowiązkowe
Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

logo-knf
DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Warunki kredytu konsolidacyjnego w Citi Bank – oferta ogólnodostępna.

 • Maksymalna kwota kredytu 150 000 zł.
 • Możliwość dobrania środków na dowolny cel tak.
 • Okres kredytowania do 120 miesięcy.
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania RRSO od 7,99%.
 • Prowizja za udzielenie kredytu ustalana indywidualnie.
 • Oprocentowanie zmienne od 7,99%.
 • Ubezpieczenie kredytu niewymagane.
 • Wcześniejsza spłata kredytu 0 zł.
ekspert kredytowy
„Żeby panować nad pieniędzmi, trzeba najpierw zapanować nad samym sobą.”

Co powinieneś wiedzieć o kredycie w Citi Banku?

Jakie zobowiązania można skonsolidować w Citi?

Zestawienie typów zobowiązań, które mieszczą się w zakresie kredytu konsolidacyjnego Citi Bank uzupełnił zarówno najczęściej spotykanymi produktami finansowymi, jak i bardziej niszowymi.

W praktyce oznacza to, że dzięki konsolidacji można połączyć w jedną całość między innymi następujące zobowiązania:

 

 • Kredyty w innych bankach.
 • Karty kredytowe.
 • Linie kredytowe.
 • Pożyczki.

 

Często można spotkać się z pytaniami o to, czy możliwa jest w Citi Handlowym konsolidacja chwilówek. Taka opcja nie jest bezpośrednio wskazana przez bank, ale nie oznacza to, że osoby spłacające krótkoterminowe pożyczki nie mają żadnych szans na połączenie ich – wszystko zależy od okoliczności i bieżącej sytuacji.

Kredyt konsolidacyjny Citi Bank – koszt

Obliczając koszt kredytu konsolidacyjnego w Citi, trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim kilka podstawowych kwestii. Pierwsza z nich to oprocentowanie zobowiązania – im wyższe, tym wyższe będą odsetki od kredytu, a więc i raty zobowiązania. Istotny jest również okres spłaty. Wpływa on na koszt kredytu, ale jego wydłużenie pozwala obniżyć ratę, dlatego też należy go dostosować do indywidualnych wymagań.
 

Kolejne aspekty, które wpływają na to, ile będzie kosztowała w Citi Handlowym konsolidacja chwilówek, to prowizja za udzielenie kredytu konsolidacyjnego oraz inne opłaty. Te ostatnie mogą obejmować na przykład ubezpieczenie spłaty zobowiązania. Co ważne, jest ono dobrowolne. Kredytobiorca więc może, ale nie musi ubezpieczyć się od takich zdarzeń, jak na przykład czasowa niezdolność do pracy.

 

Prowizja, niektóre opłaty dodatkowe, a także wysokość oprocentowania (a dokładniej mówiąc, jednej jego części – marży banku) to aspekty, które podlegają negocjacji. Najlepiej jednak nie prowadzić negocjacji samodzielnie, a powierzyć je doświadczonemu ekspertowi. W ten sposób będziesz mieć pewność, że uda się uzyskać kredyt na najlepszych możliwych warunkach.

Złóż wniosek o kredyt konsolidacyjny

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego Citi Bank

Jeśli planuje się zaciągnąć w Citi Handlowym kredyt konsolidacyjny kalkulator wysokości raty będzie cennym źródłem informacji. Taki właśnie kalkulator można znaleźć na stronie banku. Jest on bardzo prosty w wykorzystaniu. Wystarczy wybrać kwotę zobowiązania, a także ilość rat, na które ma ono zostać rozłożone. Wyświetlona zostanie przewidywana wysokość raty.
 

Trzeba przy tym pamiętać, że jest to jedynie kwota szacunkowa i ostatecznie rata może kształtować się nieco inaczej. Żeby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, najlepiej zwrócić się do naszych Doradców. Wezmą oni pod uwagę wszystkie indywidualne okoliczności i będą w stanie skutecznie dopasować parametry kredytu do możliwości finansowych klienta.  Dzięki temu dostępna w Citi Handlowym pożyczka konsolidacyjna będzie maksymalnie korzystna.

Wniosek o kredyt konsolidacyjny w Citi Banku

Przygotowując ofertę kredytu konsolidacyjnego Citi zadbało również o ograniczenie formalności do minimum. W związku z tym zobowiązanie można zaciągnąć bez wychodzenia z domu, a zawarcie umowy sfinalizować przez telefon, internet lub w obecności kuriera.

Pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiego formularza na stronie internetowej kredytodawcy. Następnie doradca bankowy skontaktuje się z potencjalnym klientem, aby omówić dostępną w Citi Handlowym pożyczkę konsolidacyjną i uzupełnić wniosek.

 

Przed udzieleniem kredytu konsolidacyjnego Citi Bank weryfikuje zdolność kredytową i historię kredytową wnioskodawcy. W przypadku, gdy proces ten zakończy się decyzją pozytywną, nie pozostanie nic innego, jak podpisać niezbędne dokumenty (można to zrobić na przykład za pośrednictwem kuriera) i czekać na wypłatę środków.

 

Jednak niezależnie od tego, czy chce się przeprowadzić w Citi Handlowym konsolidację chwilówek, czy innych zobowiązań, najlepiej wybrać inną drogę niż tę wskazaną powyżej. Mniej stresującym i korzystniejszym sposobem na zaciągnięcie korzystnego kredytu będzie skorzystanie z pomocy specjalisty. Eksperci kredytowi ze Spłata Pożyczek zadbają o wynegocjowanie optymalnych warunków spłaty i zajmą się wszelkimi formalnościami.

Kredyt konsolidacyjny w Citi Banku – dokumenty

Oferowana przez Citi Handlowy pożyczka konsolidacyjna charakteryzuje się prostotą i niewielką ilością formalności. Wśród niezbędnych dokumentów obok dokumentu tożsamości można wymienić przede wszystkim dokumenty potwierdzające przychody (ich źródło i wysokość). Bank dopuszcza, aby były one przedstawiony w formie elektronicznej.
 

To, jakie dokładnie zaświadczenia czy wyciągi będzie trzeba przedłożyć, zależy przede wszystkim od źródła osiąganych przychodów. Inne dokumenty są wykorzystywane do potwierdzenia przychodów osób zatrudnionych na umowy o pracę, a inne w przypadku emerytów, rencistów czy przedsiębiorców.

 

Kredytobiorcy, którzy posiadają już jakiś produkt kredytowy w Citi Handlowym (np. już spłacają w tym banku kredyt gotówkowy), mogą otrzymać decyzję kredytową nawet bez dostarczania dokumentów dochodowych.

Jak wziąć pożyczkę konsolidacyjną Citi Bank?

1

Skontaktuj się z doświadczonym Doradcą Spłata Pożyczek, który sprawdzi, w jakiej sytuacji się znajdujesz.

2

Doradca pomoże Ci w zebraniu dokumentów potrzebnych do zaciągnięcia kredytu konsolidacyjnego Citi i wypełnieniu wniosku.

3

Bank Citi Handlowy podejmie decyzję kredytową na podstawie otrzymanych danych.

4

Pozostanie Ci jedynie podpisanie umowy kredytowej. Wtedy środki zostaną wypłacone.

Zalety kredytu konsolidacyjnego w City Bank.

 • Możliwość rozłożenia spłaty na nawet 120 rat.
 • Nawet do 150 tysięcy złotych.
 • Konsolidacja zobowiązań różnego typu.
 • Zamiana wielu rat na jedną, łatwiejszą do spłaty.
 • Możliwość dobrania dodatkowych środków na dowolny cel.
 • Warunki spłaty dopasowane do potrzeb.
 • Niewielka ilość formalności.
 • Proste procedury i minimum formalności (przy wsparciu Doradcy).
 • Możliwe, ale nie wymagane ubezpieczenie zobowiązania.

Wady kredytu konsolidacyjnego w City Bank.

 • Należy przedstawić dokumenty dotyczące przychodów.
 • Ogólnodostępne oferty mogą być droższe niż te uzyskane z pomocą eksperta.
 • Opcjonalne ubezpieczenie zwiększa koszt kredytu.
ikona dekoracyjna

Kredyt konsolidacyjny Citi Bank – opinie.

Pierwsze pytanie, które pojawia się wśród osób zainteresowanych konsolidacją, dotyczy zwykle tego, czy w zakresie oferowanego kredytu konsolidacyjnego Citi Bank cieszy się dobrymi opiniami. W istocie jest to nie bez powodu. Wśród głównych wyróżników tej oferty można wskazać atrakcyjne warunki spłaty, a także ograniczenie formalności do minimum.

Potencjalnym kredytobiorcom często bardzo zależy na czasie, w związku z tym prosta i szybka procedura kredytowa jest niezwykle istotna. Przydatna okazuje się również możliwość dobrania dodatkowej gotówki na dowolny cel – dzięki temu można za pomocą kredytu konsolidacyjnego nie tylko pozbyć się uciążliwych zobowiązań, ale też pokryć bieżące wydatki.

Dla tych, którzy chcą wziąć w Citi Handlowym kredyt konsolidacyjny kalkulator kredytowy będzie użytecznych narzędziem, pozwalającym przekonać się o opłacalności dostępnej oferty.

ikona dekoracyjna

Kredyt konsolidacyjny Citi Bank – opinie.

Pierwsze pytanie, które pojawia się wśród osób zainteresowanych konsolidacją, dotyczy zwykle tego, czy w zakresie oferowanego kredytu konsolidacyjnego Citi Bank cieszy się dobrymi opiniami. W istocie jest to nie bez powodu. Wśród głównych wyróżników tej oferty można wskazać atrakcyjne warunki spłaty, a także ograniczenie formalności do minimum.

Potencjalnym kredytobiorcom często bardzo zależy na czasie, w związku z tym prosta i szybka procedura kredytowa jest niezwykle istotna. Przydatna okazuje się również możliwość dobrania dodatkowej gotówki na dowolny cel – dzięki temu można za pomocą kredytu konsolidacyjnego nie tylko pozbyć się uciążliwych zobowiązań, ale też pokryć bieżące wydatki.

Dla tych, którzy chcą wziąć w Citi Handlowym kredyt konsolidacyjny kalkulator kredytowy będzie użytecznych narzędziem, pozwalającym przekonać się o opłacalności dostępnej oferty.

ikona dekoracyjna

Podsumowanie kredytu konsolidacyjnego w Citi.

Przy opracowywaniu kredytu konsolidacyjnego Citi skupiło się na sprawieniu, aby był to możliwie jak najbardziej uniwersalny produkt finansowy. Wysoka maksymalna kwota zobowiązania, długi okres spłaty oraz duża swoboda w doborze zobowiązań do konsolidacji sprawiają, że sprawdzi się on w wielu różnorodnych przypadkach.

Niezależnie od tego, czy chce się przeprowadzić w Citi Handlowym konsolidację chwilówek, czy połączyć na przykład kredyty z różnych banków bądź zadłużenia na kartach kredytowych, warto skierować swoje kroki w pierwszej kolejności do eksperta kredytowego. Doradcy Spłata Pożyczek z chęcią zapoznają się ze sprawą i pomogą w podjęciu najlepszej możliwej decyzji.

ikona dekoracyjna

Podsumowanie kredytu konsolidacyjnego w Citi.

Przy opracowywaniu kredytu konsolidacyjnego Citi skupiło się na sprawieniu, aby był to możliwie jak najbardziej uniwersalny produkt finansowy. Wysoka maksymalna kwota zobowiązania, długi okres spłaty oraz duża swoboda w doborze zobowiązań do konsolidacji sprawiają, że sprawdzi się on w wielu różnorodnych przypadkach.

Niezależnie od tego, czy chce się przeprowadzić w Citi Handlowym konsolidację chwilówek, czy połączyć na przykład kredyty z różnych banków bądź zadłużenia na kartach kredytowych, warto skierować swoje kroki w pierwszej kolejności do eksperta kredytowego. Doradcy Spłata Pożyczek z chęcią zapoznają się ze sprawą i pomogą w podjęciu najlepszej możliwej decyzji.

Rozwiń swoją wiedzę o kredytach dla firm
za pośrednictwem naszych artykułów.

kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej
Paulina Przybysz18.04.2024

Kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej – warunki, przeznaczenie i korzyści

„Rozwój” to modne pojęcie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Wszystko wokół nieustannie się zmienia, dlatego my też nie możemy stać w miejscu. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale również prowadzonych przez nas firm. Dlatego kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej to produkt bankowy wciąż cieszący się popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo przeznaczony jest ten typ finansowania, na co można wydać uzyskane środki i z jakimi wiąże się kosztami, ten wpis jest dla Ciebie!

rekomendacja s – czym jest
Paulina Przybysz13.04.2024

Rekomendacja S – czym jest i co oznacza dla kredytobiorców?

Sektor finansowy jest jedną z najbardziej rygorystycznie nadzorowanych gałęzi gospodarki. Nic w tym dziwnego – od jego stabilności zależy kondycja całej krajowej ekonomii. Nad funkcjonowaniem instytucji finansowych, ale także ubezpieczeniowych, płatniczych czy emerytalnych pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Rekomendacja S jest jednym z narzędzi regulujących działalność kredytową banków. KNF wprowadza w niej zasady dotyczące m.in. udzielania kredytów w obcych walutach albo ustala kwestię wkładu własnego w kredytach hipotecznych. Co zaleca Rekomendacja S i jaki ma to wpływ na konsumentów? Dzisiaj poznamy odpowiedzi na te pytania.

spotkanie z doradca kredytowym
Paulina Przybysz08.04.2024

Jak się przygotować na spotkanie z doradcą kredytowym? Przydatne wskazówki

Nie wiesz, która oferta kredytowa będzie dla Ciebie najlepsza? Formalności związane ze staraniami o dodatkowe pieniądze Cię przerastają? Nie rozumiesz skomplikowanych terminów, którymi posługują się banki? Nie ma w tym nic złego. Nie każdy musi być specjalistą od spraw finansowych! W takich sytuacjach warto rozważyć spotkanie z doradcą kredytowym. Ekspert w tej dziedzinie zapewni Ci kompleksową pomoc. Jego usługi mogą okazać się szczególnie pomocne przy skomplikowanym kredycie hipotecznym. O co pytać doradcę? Jak może wyglądać współpraca? Czy w ogóle warto ją nawiązać? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły

Skutecznie pozyskujemy pożyczki dla przedsiębiorców z całej Polski.

Nasi eksperci charakteryzują się wysoką wiedzą, zaangażowaniem i kontaktami na szczeblu decyzyjnym. Jesteśmy skuteczni w uzyskiwaniu pożyczek dla firm!

Z naszą pomocą korzystne pożyczki dla przedsiębiorców będą w Twoim zasięgu. Specjalizujemy się w odnajdywaniu skutecznych wyjść z nawet najtrudniejszych sytuacji. Doskonała znajomość polskiego rynku usług finansowych, wieloletnie doświadczenie i umiejętności negocjacyjne pozwalają nam na pozyskiwanie pożyczek o optymalnych parametrach, których terminowa spłata nie nadwyręży budżetu firmy.

Współpracujemy z przedsiębiorcami z różnych regionów i branż, działających w ramach różnorodnych typów działalności gospodarczej (jednoosobowych działalności gospodarczych, ale też wszystkich rodzajów spółek). Pozyskujemy atrakcyjne pożyczki dla przedsiębiorców zarówno dla mniejszych firm, jak i dla średnich oraz dużych podmiotów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zwracając uwagę na jego potrzeby i oczekiwania, a także dokładnie analizując sytuację finansową firmy. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania profesjonalnych porad i rzetelnego wsparcia w pozyskaniu pożyczki marzeń, która pozwoli firmie się rozwinąć lub poradzić sobie z przejściowymi trudnościami!

Na jaki cel można brać pożyczki dla przedsiębiorców?

Pożyczki dla przedsiębiorców to bardzo szeroka kategoria produktów finansowych. W jej skład wchodzą pożyczki, które łączy docelowy pożyczkobiorca, a więc przedsiębiorca, a niekoniecznie łączy je cel zobowiązania.

W praktyce oznacza to, że niezależnie od tego, na co konkretnie chcemy wydać uzyskane środki, powinniśmy być w stanie znaleźć ofertę dla siebie. Przykładowo, pożyczkę dla przedsiębiorców można zaciągnąć na realizację inwestycji związanej z firmą. Takiej jak chociażby zakup nowego pojazdu, licencji, oprogramowania czy maszyny. Nic także nie stoi na przeszkodzie, aby sfinansować pożyczką dla przedsiębiorców bieżące potrzeby firmy. Mowa tu między innymi o takich wydatkach, jak wynagrodzenia pracownicze, podatki i składki, towar i półprodukty, a także zobowiązania wobec kontrahentów.

Czy warto brać pożyczki dla przedsiębiorców?

W wielu przypadkach pożyczki dla przedsiębiorców mogą okazać się atrakcyjnym rozwiązaniem. Przede wszystkim z uwagi na ich wysokie maksymalne kwoty, a także relatywnie niewielką ilość formalności, jaka się z nimi wiąże. To więc dobra opcja zwłaszcza dla tych firm, którym zależy na czasie lub które mogą mieć problem z uzyskaniem kredytu firmowego.

Wiele jednak zależy od innych indywidualnych okoliczności, tak więc najlepiej, aby sprawie przyjrzał się ekspert, zanim zostaną podjęte jakiekolwiek decyzje. Specjalista przeanalizuje sytuację i doradzi, jaki typ pożyczki lub kredytu będzie najlepszy, a także pomoże w znalezieniu najkorzystniejszej oferty i zajmie się załatwieniem wszystkich formalności z nią związanych. Dzięki temu cały proces zaciągania pożyczek dla przedsiębiorców stanie się szybszy, prostszy i mniej stresujący.

Wpadłeś w spiralę kredytową i nie wiesz, jak z niej wyjść?

Nasi specjaliści czekają, by Cię wysłuchać i znaleźć dla Ciebie najlepszy
kredyt konsolidacyjny online.

Zapytaj o kredyt online