Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku

Pozbądź się uciążliwych zobowiązań i odzyskaj wolność finansową.

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Alior Bank kredyt konsolidacyjny – informacje.

Uzyskaj kredyt w Alior Banku. Połącz kredyty, spłacaj jedną, korzystną ratę i wyjdź na prostą. Dowiedz się, co sprawia, że kredyt konsolidacyjny jest tak dobrym rozwiązaniem, pozwalającym na wyjście z długów.

ikona dekoracyjna

Nasi eksperci wynegocjują dla Ciebie opłacalny kredyt. Będziesz cieszyć się optymalnymi warunkami kredytu, a w razie potrzeby także dodatkową gotówką.

ikona dekoracyjna

Zamiast wielu drogich rat spłacasz tylko jedną, niską. Rata kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku będzie dopasowana do Twoich możliwości.

ikona dekoracyjna

Możesz spłacać kredyt w swoim tempie – nawet przez 144 miesięcy, bez potrzeby wykupywania ubezpieczenia czy innych dodatkowych opłat.

ikona dekoracyjna

Wniosek o kredyt konsolidacyjny Alior Bank z naszą pomocą złożysz całkowicie przez Internet, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Na czym polega kredyt konsolidacyjny w Alior Banku?

Dzięki oferowanej przez Alior Bank konsolidacji możliwe jest połączenie wielu różnych długów w różnych bankach w jedno zobowiązanie. Oznacza to, że zamiast spłacać wiele rat w różnych terminach, co miesiąc konieczne będzie uregulowanie tylko jednej raty, a mianowicie raty kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku.

Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku to korzystne rozwiązanie,

pozwalające spłacić wiele różnorodnych zobowiązań w innych bankach. Jest to możliwe dzięki wydłużeniu okresu kredytowania. Dodatkowo negocjacje z bankiem umożliwiają obniżenie raty do jak najniższego poziomu, żeby jego spłata nie stanowiła żadnego wyzwania, również przy wysokiej kwocie kredytu.
Rata kredytu konsolidacyjnego z zasady jest niższa niż suma raz zobowiązań, które zostały w ramach kredytu połączone.

Negatywne opinie o konsolidacji mogą wynikać z nieskutecznych prób pozyskania tego typu kredytu samodzielnie.

Ze wsparciem wykwalifikowanego eksperta kredytowego, kredyt konsolidacyjny w Aliorze może być najlepszym sposobem na wyjście z kłopotów finansowych. Dzięki swojemu doświadczeniu i możliwościom negocjacyjnym doradca jest w stanie uzyskać warunki, które nie są dostępne ogółowi klientów.

Negocjacjom podlegają aspekty wpływające na ostateczny koszt kredytu,

takie jak oprocentowanie, prowizja czy ubezpieczenie. Dzięki pośrednikowi kredytowemu możliwe jest otrzymanie wyższej niż zazwyczaj, maksymalnej kwoty kredytu, a także uzyskanie niskiej, łatwej do terminowej spłaty raty.

Dzięki konsolidacji pozbędziesz się trapiących Ciebie i Twoją rodzinę długów, dzięki czemu odzyskasz wolność finansową i wyjdziesz na prostą. Dodatkowo Alior Bank kredyty konsolidacyjne wzbogaca możliwością dobranie dodatkowej gotówki na dowolny cel, którą będziesz mógł wykorzystać w dowolny sposób bez obowiązku dostarczania faktur czy rachunków.

Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku – przykład reprezentatywny (ze strony www Alior Bank).*

 • Kwota aktualnych długów 75 900 zł.
 • Kwota kredytu na spłatę zadłużenia 75 900 zł.
 • Dodatkowa gotówka na dowolny cel: nie.
 • Całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego 75 900 zł.
 • Liczba rat 104.
 • Wysokość miesięcznej raty 1336,74 zł.
 • RRSO 16,79%.
 • Ubezpieczenie pożyczki tak (7 523,40 zł).

 

*Wyciąg, dane z oferty Alior Banku, na dzień 20 czerwca 2022, ze strony www.aliorbank.pl

Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku– na przykładzie konkretnego Klienta, który otrzymał kredyt z naszą pomocą.

 • Kwota aktualnych długów 40 356 zł.
 • Łączna suma rat przed konsolidacją 1 788 zł.
 • Kwota kredytu na spłatę zadłużenia 40 356 zł.
 • Dodatkowa gotówka na dowolny cel 26 000 zł.
 • Całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego 66 356 zł netto / 74 090 zł brutto.
 • Liczba rat 120.
 • Wysokość miesięcznej raty 865 zł.
 • RRSO 10,28%.
 • Ubezpieczenie pożyczki: tak (7 734 zł).
Złóż wniosek o kredyt konsolidacyjny

Co warto wiedzieć o kredycie konsolidacyjnym w Alior Bank?

Dla kogo przeznaczona jest konsolidacja w Alior Banku?

Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku może wziąć zarówno stały klient, który już posiada w tej instytucji konto, jak i osoba, która wcześniej nie miała z tym bankiem do czynienia. Jest to produkt bankowy przeznaczony dla osób, które spłacają jednocześnie wiele zobowiązań i czują, że ciężar aktualnych długów ich przerasta. Jego zadaniem jest umożliwienie kredytobiorcom wyjścia z pętli długów i rozpoczęcia nowego życia.

 

Udzielana przez Alior Bank konsolidacja jest dostępna zarówno dla osób zadłużonych w bankach, jak i w firmach pożyczkowych.

 

Podobnie, jak w przypadku wszystkich innych rodzajów kredytu, próba zaciągnięcia kredytu konsolidacyjnego będzie wiązała się z oceną przez bank zdolności kredytowej wnioskującego. Alior Bank obliczy zdolność kredytową na podstawie, między innymi, wysokości dochodów, a także ilości i wysokości aktualnych zobowiązań. Wszelkie dochody muszą zostać odpowiednio udokumentowane, aby mogły zostać wzięte pod uwagę przez bank.

 

Alior Bank S.A. uznaje różne źródła dochodu. Dlatego też ważne jest, abyś poinformował doradcę o wszystkich środkach, które regularnie do Ciebie trafiają. Mowa nie tylko o wynagrodzeniu z tytułu umowy o pracę, ale także na przykład umów cywilnoprawnych, które Alior Bank również akceptuje.

 

Alior Bank kredytu konsolidacyjnego jest skłonny udzielić również w przypadku osiągania dochodów z tytułu umowy zlecenia i umowy o dzieło.

Jakie zobowiązania można skonsolidować w Alior Banku?

Obecnie rodzaj zobowiązań, jakie można połączyć w jedno, za sprawą kredytu konsolidacyjnego, jest znacznie większy niż wtedy, kiedy ten produkt bankowy stawał się dopiero popularny. Jeśli chodzi o Alior Bank kredyt konsolidacyjny również daje wiele możliwości.

 

Aktualnie konsolidację kredytów Alior Bank pozwala wykorzystać do spłaty następujących zobowiązań:

 

 • Kredytów gotówkowych.
 • Pożyczek bankowych.
 • Kart kredytowych.
 • Kredytów ratalnych.
 • Kredytów samochodowych.
 • Kredytów odnawialnych i limitów w koncie.
 • Pożyczek pozabankowych.
 • A nawet chwilówek.

 

Wniosek o kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku – koszt

Alior Bank kredyt konsolidacyjny może oferować na różnorodnych warunkach, trudno więc jednoznacznie wskazać koszt takiego zobowiązania. Wpływają na niego przede wszystkim:

 

 • wysokość kredytu i okres spłaty
 • oprocentowanie nominalne
 • prowizja
 • opłaty dodatkowe (np. wymagane przez Alior Bank ubezpieczenie kredytu konsolidacyjnego).

 

Ustalane przez Alior Bank oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego będzie rzutować na wysokość odsetek, a więc również na wysokość rat i ostateczny koszt zobowiązania. Oprocentowania nominalnego nie należy mylić z Rzeczywistą Roczną Stopą Oprocentowania (RRSO). Podczas jej wyliczania brane pod uwagę jest nie tylko oprocentowanie nominalne, ale również inne koszty i opłaty związane z kredytem, dzięki czemu jest to bardziej miarodajny parametr.

 

Najprostszym sposobem na obniżenie kosztu, z jakim wiąże się konsolidacja kredytów w Alior Banku, jest zwrócenie się po pomoc do eksperta. Nasi specjaliści wykorzystują swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie, aby kredytu konsolidacyjnego Alior udzielił na najlepszych możliwych warunkach.

Dobranie dodatkowej gotówki do kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku

Głównym celem konsolidacji jest połączenie bieżących zobowiązań, aby obniżyć wysokość comiesięcznych rat i ustabilizować swoją sytuację finansową. Możemy w związku z tym wziąć taki kredyt i nie otrzymać bezpośrednio do swojej dyspozycji nawet złotówki. Jest jednak jeszcze inna opcja, którą udostępnia Alior Bank – dobranie dodatkowej gotówki na dowolny cel.

 

Dobraną do kredytu konsolidacyjnego gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel – umieścić ją na lokacie i traktować jako poduszkę finansową lub wydać na bieżące potrzeby.

 

Kwota dobranej dodatkowo gotówki jest doliczana do całkowitej kwoty kredytu, od której naliczane będą odsetki. Zwiększy się w związku z tym całkowity koszt kredytu. W przypadku, kiedy chcemy maksymalnie ograniczyć wysokość raty, warto zrezygnować z dodatkowej gotówki na dowolny cel. Alior Bank nie wymaga, żeby ją dobierać. Jeśli jednak jesteśmy w stanie poradzić sobie z wyższą ratą i potrzebujemy również środków, które moglibyśmy rozdysponować dowolnie, może ona być dobrym wyborem.

Na czym polega ubezpieczenie kredytu i czy się ono opłaca?

Ubezpieczenie na życie lub na wypadek utraty pracy i NNW, w przypadku wystąpienia niespodziewanej, trudnej sytuacji, sprawi, że kwota kredytu pozostała do spłaty zostanie pokryta przez ubezpieczyciela lub odpowiednio kolejne raty, w przypadku np. utraty pracy. Niekiedy bank oferuje ubezpieczenie kredytu dobrowolnie, ale jeśli chodzi konkretnie o Alior Bank kredyt konsolidacyjny najczęściej takiego ubezpieczenia wymaga.

 

Chroniące w przypadku zdarzenia losowego ubezpieczenie jest obowiązkową formą zabezpieczenia w przypadku korzystania z promocyjnej oferty “Niezmienna konsolidacja II” kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku. To, czy Alior Bank kredytu konsolidacyjnego będzie udzielał tylko w pakiecie z obowiązkowym ubezpieczenie na życie lub na wypadek utraty pracy i NNW, czy nie, zależy od szczegółów danej oferty, które zmieniają się stosunkowo często. Ubezpieczenie jest usługą płatną i podnosi ostateczny koszt zobowiązania, ale na pytanie czy aktualnie jest ono obowiązkowe, zawsze może odpowiedzieć Ci Twój doradca.

 

Jak na dłoni widać, że oferta kredytu, którą można otrzymać z pomocą naszego doradcy, jest znacznie korzystniejsza niż ta, która oferowana jest ogółowi klientów. Decydując się na kredyt konsolidacyjny w Alior Banku ze wsparciem specjalisty, oszczędzasz nie tylko czas i nerwy, ale też pieniądze.

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku

Na stronie internetowej Alior Bank umieścił uproszczony kalkulator kredytu konsolidacyjnego. Należy jedynie wpisać kwotę kredytu, a także interesującą nas ilość rat (okres kredytowania), a kalkulator wskaże, jakiej raty kredytu możemy się spodziewać.

 

Musimy jednak pamiętać, że kalkulator, który udostępnia Alior Bank, jest niezwykle prosty i nie bierze pod uwagę indywidualnych okoliczności klienta, co zrobi na pewno Alior Bank czy dowolny inny bank. Co więcej, oblicza on wysokość raty na podstawie ogólnodostępnych warunków kredytu, podczas gdy profesjonalni pośrednicy kredytowi są w stanie wynegocjować jeszcze lepsze warunki. Dlatego, chociaż kalkulator konsolidacyjny Alior Banku może być przydatny, nie należy się na nim całkowicie opierać. Najlepiej jest zasięgnąć porady eksperta.

 

Udostępniony przez Alior Bank kalkulator konsolidacyjny pełni głównie rolę pomocniczą – skorzystanie z niego to kwestia zaledwie kilku chwil, więc warto to zrobić na wczesnym etapie poszukiwania optymalnego zobowiązania. Nie powinno to stanowić szczególnego problemu, jako że stworzony przez Alior kalkulator kredytu konsolidacyjnego jest bardzo prosty i intuicyjny w użyciu.

 

Nie chcesz przepłacać na konsolidacji? Zgłoś się do nas, a zadbamy o to, aby Twoje zobowiązania zostały skonsolidowane na najlepszych możliwych warunkach.

Suma miesięcznych rat jest zbyt wysoka? Zgłoś się do nas!

Możesz spłacić wszystkie zobowiązania , bezpiecznym kredytem bankowym. Skuteczna pomoc i konsolidacja kredytów.

Kontakt

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o kredycie konsolidacyjnym w Alior Bank?

Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku – wniosek

Możliwe jest złożenie wniosku o kredyt konsolidacyjny w Alior Banku samodzielnie, na przykład podczas wizyty w oddziale banku, ale także poprzez jego stronę internetową lub telefonicznie. Nie jest to jednak optymalne rozwiązanie. Mniejsza całkowita kwota do zapłaty i dłuższy okres kredytowania są dostępne przy pomocy wykwalifikowanego doradcy. Możesz z jego wsparciem pozyskać także dodatkową gotówkę.

Dlaczego Alior Bank może odmówić przyznania kredytu?

Pojawiające się podczas przeprowadzania w Aliorze konsolidacji warunki obejmują przede wszystkim kwestie związane z sytuacją finansową potencjalnego kredytobiorcy.

 

Zbyt niska zdolność kredytowa jest jedną z najczęściej spotykanych przyczyn odmowy kredytu konsolidacyjnego przez Alior Bank, czy to gotówkowego, czy konsolidacyjnego. Kredytobiorca ma co prawda wpływ na swoją zdolność kredytową, ale jej podwyższenie może być bardzo trudne i czasochłonne.

 

Sposobem na szybkie podniesienie zdolności kredytowej jest znalezienie poręczyciela, dzięki któremu kredyt konsolidacyjny w Alior Banku będzie na wyciągnięcie ręki. Stosowanie tego typu rozwiązań sprawia, że nawet kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych Alior Bank może być skłonny udzielić.

 

⚠️Formalnie poręczyciel nie podnosi zdolności kredytowej ale w praktyce bank udziela wyższych kwot kredytów w przypadku przedstawienia żyranta.

 

Pamiętaj, że w BIK-u odnotowywany jest każdy przypadek składania do banku wniosku o kredyt. Dlatego też niezalecane jest składanie wniosków do wielu różnych banków, z nadzieją, że któryś zostanie zaakceptowany. W ten sposób szanse na pozytywną decyzję kredytową tylko jeszcze bardziej się zmniejszają. Lepiej jest wnioskować o kredyt tylko jeden raz, ale w przypadku naprawdę dobrej oferty. Bank podejdzie do takiego rozwiązania znacznie pozytywniej.

 

Składanie zapytań kredytowych do wielu banków tylko jeszcze bardziej zaszkodzi Twojej zdolności kredytowej. Podczas rozpatrywania wniosków o konsolidację kredytów Alior Bank z pewnością zwróci na ten fakt uwagę.

 

Może się również zdarzyć, że bank odrzucił wniosek, ponieważ nie udało się pomyślnie zweryfikować danych w nim zawartych. Bywa, że potencjalni kredytobiorcy omyłkowo podają nieprawdziwe informacje, na przykład odnośnie do wysokości dochodów czy ilości i wysokości bieżących zobowiązań. Alior Bank niewątpliwie taką pomyłkę zauważy.

 

Zadbaj, aby wszystkie dane podane we wniosku kredytowym (m.in. wysokość wynagrodzenia) były w pełni zgodne ze stanem faktycznym.

 

Poza tym przykładowo jeśli chodzi o konsolidację chwilówek Alior może stawiać dodatkowe wymagania lub być mniej skłonny do wydania pozytywnej decyzji kredytowej – tym bardziej wskazane jest skorzystanie z pomocy specjalisty.

Alior Bank kredyt konsolidacyjny – niezbędne dokumenty

Lista dokumentów, które są niezbędne, aby konsolidacja w Alior Banku mogła zostać przeprowadzona, wygląda następująco:

 

➡ właściwie uzupełniony wniosek o kredyt konsolidacyjny w Alior Banku,

 

➡ dokumenty związane z aktualnie spłacanymi zobowiązaniami, które chcemy połączyć (umowy kredytów, pożyczek). Doradca może pomóc w ich pozyskaniu, jeśli występuje w tej kwestii problem,

 

➡ potwierdzenie posiadanych dochodów, zależne od formy zatrudnienia:

 

 • przy umowie o pracę, zlecenie lub o dzieło – zaświadczenie od pracodawcy, wskazujące zarobki i staż pracy,
 • przy emeryturze lub rencie – decyzja o przyznaniu świadczenia bądź jego ostatnia waloryzacja,
 • prowadzenia działalności gospodarczej – m.in. dokumenty księgowe, zaświadczenia o niezaleganiu z podatkami, na druku dostępnym m.in. na stronie internetowej banku.

 

Bez dostarczenia niezbędnych dokumentów kredytu konsolidacyjnego Alior po prostu nie udzieli. Dlatego też warto przed złożeniem wniosku zweryfikować, czy na pewno zgromadzono wszystko, co jest wymagane. Dzięki temu przeprowadzana w Aliorze konsolidacja będzie szybsza i pozbawiona niepotrzebnego stresu.

Kiedy środki z kredytu zostaną wypłacone?

Samodzielna konsolidacja może być czasochłonna, a do tego nerwowa i męcząca, w związku z dużą ilością formalności i dokumentów do zgromadzenia. Można jednak ten proces znacznie przyspieszyć, korzystając z pomocy dobrego pośrednika kredytowego. Dzięki niemu możliwe będzie szybkie i bezstresowe otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej. Z jego pomocą kredyt konsolidacyjny online Alior Bank zaoferuje znacznie szybciej, jako że nie będzie problemów z błędami w dokumentacji.

 

Kiedy już dojdzie do podpisania umowy kredytowej, możesz spodziewać się, że nowy wierzyciel jak najszybciej spłaci zobowiązania, do pokrycia których się zobowiązał. Oznacza to, że w krótkim czasie pozbędziesz się uciążliwych długów, a do spłaty pozostanie jedynie jedna, niższa rata kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku.

 

W przypadku, kiedy wraz z kredytem konsolidacyjnym została dobrana dodatkowa gotówka, ona również powinna niezwłocznie znaleźć się na Twoim koncie.

Kredyt konsolidacyjny Alior Bank – opinie

Nie bez powodu kredyty konsolidacyjne są wśród Polaków tak popularne. Przemawia za nimi przede wszystkim możliwość zmniejszenia zarówno ilości posiadanych zobowiązań, jak i sumy ich comiesięcznych rat. Jeśli chodzi o oferowany przez Alior kredyt konsolidacyjny opinie mówią same za siebie – z pewnością jest to oferta wartą rozważenia, głównie z uwagi na długi okres spłaty (można rozłożyć kredyt nawet na 144 miesięcznych rat) i wysoką maksymalną kwotę kredytu.

 

Należy pamiętać, że ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej danej osoby. Dlatego też dostępny w Alior Banku kredyt konsolidacyjny opinie może mieć stosunkowo różnorodne, w zależności od sytuacji, w której znajdował się kredytobiorca.

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Dzięki usłudze pośrednictwa finansowego uzyskałam satysfakcjonujący mnie kredyt konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach.

Po stronie firmy zawsze stoi człowiek, więc podziękowania kieruję przede wszystkim do Pana Bartka P. za świetną współpracę, profesjonalizm, skuteczność i wszelką pomoc. Jest to fachowiec godny polecenia.

Joanna P

decorative quotes

Myśląc, że jestem już w sytuacji bez wyjścia, panicznie szukając rozwiązania natknęłam się na tę stronę i profesjonalnie się mną zajęto.

Wystarczyło, że uzupełniłam jeden formularz, pobrałam raport z BIK i pobrałam z konta potwierdzenia przelewów z ostatnich sześciu miesięcy. Te informacje pozwoliły na ocenę sytuacji i podjęcie planu działania w mojej sprawie. W końcu ktoś powiedział mi, że jest szansa na wyjście z długów. Serdecznie polecam Pana Łukasza Końskiego z Warszawy, który zajął się wszystkim, gdy ja byłam bardzo zestresowana!

Anna Rotwin

decorative quotes

Szybkie działanie, nawet kiedy myslalem, że sytuacja jest dramatyczna, bez wyjścia, byłem przekonany dzięki Pani Marlenie, że jednak jest nadzieja i wyjście z tej sytuacji.

I tak się stało, jak mówiła wszystko się udało. Profesjonalizm, podejście do klienta na najwyższym poziomie, polecam gorąco 🙂

Tomasz Steć

Sprawdź czy masz szansę na
kredyt konsolidacyjny w Alior Bank.

* – Pola obowiązkowe
Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

logo-knf
DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Warunki kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku – Oferty ogólnodostępne.

 • Maksymalna kwota kredytu 200 000 zł.
 • Możliwość dobrania środków na dowolny cel.
 • Okres kredytowania do 144 miesięcy.
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania RRSO od 9,04%.
 • Prowizja za udzielenie kredytu od 0%.
 • Oprocentowanie zmienne od 8,69%.
 • Ubezpieczenie kredytu wymagane.
 • Wcześniejsza spłata kredytu 0 zł.
ekspert kredytowy
„Żeby panować nad pieniędzmi, trzeba najpierw zapanować nad samym sobą.”

Jak wziąć pożyczkę konsolidacyjną Alior Banku?

1

Skontaktuj się z Naszym ekspertem kredytowym, który zajmie się analizą Twojej sytuacji.

2

Wspólnie skompletujemy niezbędne dokumenty i wypełnimy wniosek o kredyt konsolidacyjny Alior Bank.

3

Alior Bank dokona analizy Twojej sytuacji finansowej i podejmie decyzję kredytową.

4

Zaakceptuj przedstawione warunki i podpisz umowę kredytu konsolidacyjnego.

Zalety kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku.

 • Wysoka kwota kredytu.
 • Tylko jedna, niska rata
 • Pozbycie się aktualnych długów
 • Opcja dobrania gotówki na dowolny cel
 • Możliwość rozłożenia kredytu nawet na 144 raty
 • Korzystne parametry kredytu
 • Całkowicie darmowa wcześniejsza spłata kredytu
 • Szybkie rozpatrywanie wniosków
 • Minimalna ilość formalności
 • Sposób na odzyskanie wolności finansowej

Wady kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku.

 • Niezbędne jest udokumentowanie dochodów
 • W przypadku ubezpieczenia kredytu, zwiększa się jego całkowity koszt
 • Bank każdorazowo przeanalizuje zdolność kredytową
 • Obowiązkowe ubezpieczenie w przypadku oferty promocyjnej
ikona dekoracyjna

Kredyt konsolidacyjny Alior Bank – opinie.

Nie bez powodu kredyty konsolidacyjne są wśród Polaków tak popularne. Przemawia za nimi przede wszystkim możliwość zmniejszenia zarówno ilości posiadanych zobowiązań, jak i sumy ich comiesięcznych rat. Jeśli chodzi o oferowany przez Alior kredyt konsolidacyjny opinie mówią same za siebie – z pewnością jest to oferta wartą rozważenia, głównie z uwagi na długi okres spłaty (można rozłożyć kredyt nawet na 144 miesięcznych rat) i wysoką maksymalną kwotę kredytu.

Należy pamiętać, że ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej danej osoby. Dlatego też dostępny w Alior Banku kredyt konsolidacyjny opinie może mieć stosunkowo różnorodne, w zależności od sytuacji, w której znajdował się kredytobiorca.

ikona dekoracyjna

Kredyt konsolidacyjny Alior Bank – opinie.

Nie bez powodu kredyty konsolidacyjne są wśród Polaków tak popularne. Przemawia za nimi przede wszystkim możliwość zmniejszenia zarówno ilości posiadanych zobowiązań, jak i sumy ich comiesięcznych rat. Jeśli chodzi o oferowany przez Alior kredyt konsolidacyjny opinie mówią same za siebie – z pewnością jest to oferta wartą rozważenia, głównie z uwagi na długi okres spłaty (można rozłożyć kredyt nawet na 144 miesięcznych rat) i wysoką maksymalną kwotę kredytu.

Należy pamiętać, że ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej danej osoby. Dlatego też dostępny w Alior Banku kredyt konsolidacyjny opinie może mieć stosunkowo różnorodne, w zależności od sytuacji, w której znajdował się kredytobiorca.

ikona dekoracyjna

Kredyt konsolidacyjny Alior Bank – podsumowanie

Oferowany przez Alior Bank kredyt konsolidacyjny (niekiedy określany zamiennie jako występująca w Alior Banku pożyczka konsolidacyjna) może być skutecznym sposobem na poradzenie sobie ze zbyt wysokimi ratami bieżących zobowiązań. Stworzony z inicjatywy Alior Banku kredytu konsolidacyjnego kalkulator pozwoli oszacować różnicę między nowym zobowiązaniem, a poprzednimi.

Przy czym trzeba pamiętać, że oferty ogólnodostępne nie zawsze są optymalne, więc nie należy się nimi zniechęcać. Wystarczy zwrócić się do naszych ekspertów kredytowych, przy pomocy których konsolidacja w Alior Banku może zostać przeprowadzona na znacznie korzystniejszych warunkach. Dzięki temu uda się uniknąć niepotrzebnego przepłacania, a przy okazji również przyspieszyć i uprościć proces wnioskowania o kredyt. Konsolidacja w Alior Banku opinie sama w sobie ma dobre, a ze wsparciem specjalistów będzie jeszcze bardziej opłacalna.

ikona dekoracyjna

Kredyt konsolidacyjny Alior Bank – podsumowanie

Oferowany przez Alior Bank kredyt konsolidacyjny (niekiedy określany zamiennie jako występująca w Alior Banku pożyczka konsolidacyjna) może być skutecznym sposobem na poradzenie sobie ze zbyt wysokimi ratami bieżących zobowiązań. Stworzony z inicjatywy Alior Banku kredytu konsolidacyjnego kalkulator pozwoli oszacować różnicę między nowym zobowiązaniem, a poprzednimi.

Przy czym trzeba pamiętać, że oferty ogólnodostępne nie zawsze są optymalne, więc nie należy się nimi zniechęcać. Wystarczy zwrócić się do naszych ekspertów kredytowych, przy pomocy których konsolidacja w Alior Banku może zostać przeprowadzona na znacznie korzystniejszych warunkach. Dzięki temu uda się uniknąć niepotrzebnego przepłacania, a przy okazji również przyspieszyć i uprościć proces wnioskowania o kredyt. Konsolidacja w Alior Banku opinie sama w sobie ma dobre, a ze wsparciem specjalistów będzie jeszcze bardziej opłacalna.

Rozwiń swoją wiedzę o kredytach dla firm
za pośrednictwem naszych artykułów.

zastrzezenie numeru pesel
Paulina Przybysz17.06.2024

Zastrzeżenie numeru PESEL – jak to zrobić?

Numer PESEL (Powszechny Elektroniczny System Ewidencji Ludności) to unikalny identyfikator nadawany każdemu obywatelowi Polski. Jest on kluczowym elementem w procesie identyfikacji osoby w wielu instytucjach, od urzędów po banki. W ostatnich latach, w dobie rosnących zagrożeń związanych z kradzieżą tożsamości, coraz częściej pojawiają się pytania o możliwość zastrzeżenia numeru PESEL. Czy jest to możliwe? Jakie są mechanizmy ochrony tego numeru?

kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej
Paulina Przybysz18.04.2024

Kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej – warunki, przeznaczenie i korzyści

„Rozwój” to modne pojęcie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Wszystko wokół nieustannie się zmienia, dlatego my też nie możemy stać w miejscu. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale również prowadzonych przez nas firm. Dlatego kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej to produkt bankowy wciąż cieszący się popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo przeznaczony jest ten typ finansowania, na co można wydać uzyskane środki i z jakimi wiąże się kosztami, ten wpis jest dla Ciebie!

rekomendacja s – czym jest
Paulina Przybysz13.04.2024

Rekomendacja S – czym jest i co oznacza dla kredytobiorców?

Sektor finansowy jest jedną z najbardziej rygorystycznie nadzorowanych gałęzi gospodarki. Nic w tym dziwnego – od jego stabilności zależy kondycja całej krajowej ekonomii. Nad funkcjonowaniem instytucji finansowych, ale także ubezpieczeniowych, płatniczych czy emerytalnych pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Rekomendacja S jest jednym z narzędzi regulujących działalność kredytową banków. KNF wprowadza w niej zasady dotyczące m.in. udzielania kredytów w obcych walutach albo ustala kwestię wkładu własnego w kredytach hipotecznych. Co zaleca Rekomendacja S i jaki ma to wpływ na konsumentów? Dzisiaj poznamy odpowiedzi na te pytania.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły

Skutecznie pozyskujemy pożyczki dla przedsiębiorców z całej Polski.

Nasi eksperci charakteryzują się wysoką wiedzą, zaangażowaniem i kontaktami na szczeblu decyzyjnym. Jesteśmy skuteczni w uzyskiwaniu pożyczek dla firm!

Z naszą pomocą korzystne pożyczki dla przedsiębiorców będą w Twoim zasięgu. Specjalizujemy się w odnajdywaniu skutecznych wyjść z nawet najtrudniejszych sytuacji. Doskonała znajomość polskiego rynku usług finansowych, wieloletnie doświadczenie i umiejętności negocjacyjne pozwalają nam na pozyskiwanie pożyczek o optymalnych parametrach, których terminowa spłata nie nadwyręży budżetu firmy.

Współpracujemy z przedsiębiorcami z różnych regionów i branż, działających w ramach różnorodnych typów działalności gospodarczej (jednoosobowych działalności gospodarczych, ale też wszystkich rodzajów spółek). Pozyskujemy atrakcyjne pożyczki dla przedsiębiorców zarówno dla mniejszych firm, jak i dla średnich oraz dużych podmiotów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zwracając uwagę na jego potrzeby i oczekiwania, a także dokładnie analizując sytuację finansową firmy. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania profesjonalnych porad i rzetelnego wsparcia w pozyskaniu pożyczki marzeń, która pozwoli firmie się rozwinąć lub poradzić sobie z przejściowymi trudnościami!

Na jaki cel można brać pożyczki dla przedsiębiorców?

Pożyczki dla przedsiębiorców to bardzo szeroka kategoria produktów finansowych. W jej skład wchodzą pożyczki, które łączy docelowy pożyczkobiorca, a więc przedsiębiorca, a niekoniecznie łączy je cel zobowiązania.

W praktyce oznacza to, że niezależnie od tego, na co konkretnie chcemy wydać uzyskane środki, powinniśmy być w stanie znaleźć ofertę dla siebie. Przykładowo, pożyczkę dla przedsiębiorców można zaciągnąć na realizację inwestycji związanej z firmą. Takiej jak chociażby zakup nowego pojazdu, licencji, oprogramowania czy maszyny. Nic także nie stoi na przeszkodzie, aby sfinansować pożyczką dla przedsiębiorców bieżące potrzeby firmy. Mowa tu między innymi o takich wydatkach, jak wynagrodzenia pracownicze, podatki i składki, towar i półprodukty, a także zobowiązania wobec kontrahentów.

Czy warto brać pożyczki dla przedsiębiorców?

W wielu przypadkach pożyczki dla przedsiębiorców mogą okazać się atrakcyjnym rozwiązaniem. Przede wszystkim z uwagi na ich wysokie maksymalne kwoty, a także relatywnie niewielką ilość formalności, jaka się z nimi wiąże. To więc dobra opcja zwłaszcza dla tych firm, którym zależy na czasie lub które mogą mieć problem z uzyskaniem kredytu firmowego.

Wiele jednak zależy od innych indywidualnych okoliczności, tak więc najlepiej, aby sprawie przyjrzał się ekspert, zanim zostaną podjęte jakiekolwiek decyzje. Specjalista przeanalizuje sytuację i doradzi, jaki typ pożyczki lub kredytu będzie najlepszy, a także pomoże w znalezieniu najkorzystniejszej oferty i zajmie się załatwieniem wszystkich formalności z nią związanych. Dzięki temu cały proces zaciągania pożyczek dla przedsiębiorców stanie się szybszy, prostszy i mniej stresujący.

Wpadłeś w spiralę kredytową i nie wiesz, jak z niej wyjść?

Nasi specjaliści czekają, by Cię wysłuchać i znaleźć dla Ciebie najlepszy
kredyt konsolidacyjny online.

Zapytaj o kredyt online