Kredyt dla firm w ING

Otrzymaj korzystny kredyt dla firm, wydaj go na dowolny cel związany z firmą i utrzymaj jej płynność finansową. Wszystko możesz zrobić z własnego domu lub biura – wygodnie i bezpiecznie.

Wypełnij wniosek online

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Pozyskaj dodatkowe środki na najlepszych warunkach – weź kredyt dla firm w ING.

Dowiedz się więcej na temat kredytu dla firm w ING. Sprawdź, dlaczego jest on opłacalny.

ikona dekoracyjna

Zadbamy o wynegocjowanie najkorzystniejszych możliwych warunków pożyczki, tak, aby była ona jak najtańsza i jak najlepiej dopasowana do Twojej firmy.

ikona dekoracyjna

Na podstawie Twoich preferencji i możliwości finansowych ustalimy niską ratę zobowiązania, która nie nadwyręży płynności finansowej firmy.

ikona dekoracyjna

Długi okres spłaty pożyczki, nawet do 120 miesięcznych rat, umożliwi Ci spłacanie opłacalnego zobowiązania we właściwym tempie.

ikona dekoracyjna

Pomożemy Ci wziąć pożyczkę firmową całkowicie przez Internet, bezpiecznie i wygodnie. Dzięki naszemu profesjonalnemu wsparciu online oszczędzisz czas i energię.

Jak działa kredyt dla firm?

Pożyczka dla firm pozwala na uzyskanie dodatkowej gotówki na cele związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Pożyczka firmowa to korzystne rozwiązanie dla firm,

które potrzebują pieniędzy na bieżące wydatki lub inwestycje. Możliwość rozłożenia spłaty zobowiązania na nawet 120 rat ochroni Twoją płynność finansową. Nasi specjaliści posiadają szereg kontaktów na szczeblach decyzyjnych w bankach i wykorzystają je, aby wynegocjować dla Ciebie jeszcze lepsze warunki zobowiązania niż te, które są ogólnodostępne. Decydując się na zobowiązanie dla firm ze wsparciem eksperta nie przepłacisz.

Samodzielne otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej może być trudne i czasochłonne, szczególnie,

jeśli firma znajduje się w trudnej sytuacji finansowej. Lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy naszych wykwalifikowanych, doświadczonych ekspertów. W ten sposób oszczędzisz czas i zwiększysz swoje szanse na pozyskanie zobowiązania.

Dzięki profesjonalnym negocjacjom przeprowadzanym przez naszego doradcę możliwe jest obniżenie wysokości marży,

od której zależy oprocentowanie, a także między innymi prowizji za udzielenie zobowiązania i wielu innych związanych z nim opłat. Możesz również liczyć na wydłużony okres spłaty zobowiązania i wyższą maksymalną kwotę niż byłbyś w stanie uzyskać składając wniosek samodzielnie.

Wzięcie atrakcyjnego zobowiązania dla firm pozwoli Ci przestać się martwić sytuacją firmy.

Możesz wykorzystać pożyczone środki na zaspokojenie bieżących potrzeb firmy i ustabilizować jej budżet lub zrealizować za ich pomocą inwestycję (na przykład zakupić nowy pojazd firmowy). Na jednym wniosku możesz zawnioskować o dwa produkty finansowe i oprócz pożyczki dla firm otrzymać także linię kredytową, a jej limit może wynieść do nawet 500 000 złotych.

mark
mark

Ciesz się niską ratą – dzięki długiemu okresowi spłaty maksymalnie ją obniżysz, więc nie obciąży ona budżetu Twojego przedsiębiorstwa.

Sprawdź czy masz szansę na
działalność gospodarczą.

* – Pola obowiązkowe

Wysłanie wniosku kredytowego NIE spowoduje powstania zapytania kredytowego w BIK.

Każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Warunki negocjujemy na szczeblu decyzyjnym.

Stosujemy zasady dobrych praktyk pośredników finansowych.

Nasze usługi są bezpieczne i objęte nadzorem KNF.

DziękujemyTwoja wiadomość
została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej
jak to będzie możliwe.

Warunki zobowiązań dla firm – oferty ogólnodostępne.

 • Maksymalna kwota 1 200 000 złotych.
 • Okres kredytowania do 120 miesięcy.
 • Prowizja za udzielenie kredytu od 0%.
 • Oprocentowanie zmienne od 2,5% do 6,9% marży.
 • Ubezpieczenie niewymagane.
 • Wcześniejsza spłata zobowiązania 0 zł.
ekspert kredytowy

Nasi klienci często polecają nas innym.

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

decorative quotes

Dzięki usłudze pośrednictwa finansowego uzyskałam satysfakcjonujący mnie kredyt konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach.

Po stronie firmy zawsze stoi człowiek, więc podziękowania kieruję przede wszystkim do Pana Bartka P. za świetną współpracę, profesjonalizm, skuteczność i wszelką pomoc. Jest to fachowiec godny polecenia.

Joanna P

decorative quotes

Myśląc, że jestem już w sytuacji bez wyjścia, panicznie szukając rozwiązania natknęłam się na tę stronę i profesjonalnie się mną zajęto.

Wystarczyło, że uzupełniłam jeden formularz, pobrałam raport z BIK i pobrałam z konta potwierdzenia przelewów z ostatnich sześciu miesięcy. Te informacje pozwoliły na ocenę sytuacji i podjęcie planu działania w mojej sprawie. W końcu ktoś powiedział mi, że jest szansa na wyjście z długów. Serdecznie polecam Pana Łukasza Końskiego z Warszawy, który zajął się wszystkim, gdy ja byłam bardzo zestresowana!

Anna Rotwin

decorative quotes

Szybkie działanie, nawet kiedy myslalem, że sytuacja jest dramatyczna, bez wyjścia, byłem przekonany dzięki Pani Marlenie, że jednak jest nadzieja i wyjście z tej sytuacji.

I tak się stało, jak mówiła wszystko się udało. Profesjonalizm, podejście do klienta na najwyższym poziomie, polecam gorąco 🙂

Tomasz Steć

Co warto wiedzieć o kredytach dla firm w ING Banku Śląskim?

Kredyt dla firm – dokumenty, które musisz przygotować

Pożyczka dla przedsiębiorców w ING Bank Śląskim jest dostępny zarówno dla dotychczasowych klientów banku, którzy od co najmniej 3 miesięcy prowadzą w nim konto firmowe, jak i dla klientów zewnętrznych. Ci pierwsi mogą jednak liczyć na atrakcyjniejsze warunki zobowiązania. Ten produkt finansowy został stworzony z myślą o wszystkich polskich przedsiębiorcach, począwszy od najmniejszych, przez średnich, po największych.
 

Z kredytu dla firm mogą skorzystać przedsiębiorcy będący osobami fizycznymi i prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne osób fizycznych, spółki jawne osób fizycznych i spółki partnerskie osób fizycznych.
 

Z propozycji dla firm ING Banku Śląskiego nie mogą skorzystać przedsiębiorcy należący do niektórych branż. Nie otrzymają jej m.in. firmy, które zajmują się obrotami wierzytelnościami lub udzielaniem pożyczek. Na liście wykluczonych branż można też znaleźć przede wszystkim te związane z zakwaterowaniem, turystyką, usługami gastronomicznymi oraz kulturą i rekreacją.
 

Udzielenie pozytywnej decyzji kredytowej zależne jest od tego, jak bank oceni aktualną sytuację finansową firmy. W przypadku pożyczki dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, bank weźmie pod uwagę zarówno dochody kredytobiorcy, jak i małżonka, o ile nie jest ustanowiona rozdzielność majątkowa.
 

Dla pożyczki firmowej nie ma limitu wieku, a do kwoty 50 000 złotych brutto nie jest wymagana zgoda współmałżonka. ING Bank Śląski przy obliczaniu zdolności kredytowej bierze pod uwagę nie tylko dochody z prowadzonej działalności gospodarczej, ale także wielu innych źródeł.
 

ING bierze pod uwagę dochody m.in. z działalności firmy powiązanej przedsiębiorcy oraz współmałżonka, umowy o pracę, umów cywilnoprawnych, emerytury, najmu i dywidendy.

Jaki staż musi mieć firma, aby otrzymać pożyczkę w ING Banku Śląskim?

Pożyczka firmowa dostępna jest dla firm, które działają od co najmniej 12 miesięcy, w przypadku zobowiązań, które nie zostały dodatkowo zabezpieczone lub co najmniej od 6 miesięcy przy produktach zabezpieczonych.

 

Jeśli działalność firmy została zawieszona, to można zawnioskować o kredyt firmowy od razu po zakończeniu procedury odwieszania działalności. Dodatkowo firma musi posiadać konto firmowe w dowolnym banku od co najmniej 6 miesięcy.

 

Klienci indywidualni będący osobami samozatrudnionymi zobowiązanie firmowe mogą otrzymać już od początku swojej działalności. Muszą jednak spełnić kilka warunków:

 

 • W ramach działalności wykonują te same obowiązki, co wcześniej przy zatrudnieniu na umowę u pracę
 • U ostatniego pracodawcy okres zatrudnienia wynosił co najmniej 12 miesięcy
 • Z ostatnim pracodawcą została zawarta umowa na świadczenie usług na co najmniej 12 miesięcy.>

 

Złóż wniosek o kredyt

Pożyczka dla firm – wymagane dokumenty

Zaciągnięcie pożyczki dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim będzie wymagało przede wszystkim przedłożenia następujących dokumentów:

 

 • poprawnie wypełniony wniosek kredytowy,
 • wyciąg z konta bankowego firmy
 • wyciągi przedstawiające terminową płatność zaliczek na podatek dochodowy za ostatnich 6 miesięcy od formy prowadzonej działalności (dla kredytów powyżej 250 tysięcy złotych).

 

Nie ma potrzeby dostarczania zaświadczenia ze składkami ZUS – bank weryfikuje tę kwestię na podstawie danych z wyciągu z konta bankowego. Ponadto, w przypadku, kiedy kredyt dla firm będzie zabezpieczony, mogą być potrzebne dokumenty potwierdzające prawo własności przedmiotu zabezpieczenia. Szczegółowe informacje na temat tego, w które dokumenty trzeba się zaopatrzyć, są dostępne na stronie internetowej ING Banku Śląskiego.

Kalkulator kredytowy – pożyczka dla firm w banku ING

Z uwagi na fakt, że ostateczny koszt pożyczki dla firm w banku ING zależy od różnorodnych czynników, a oferta jest bardzo elastyczna, bank ten nie udostępnia dla niego kalkulatora kredytowego, nawet uproszczonego. Na stronie ING Banku Śląskiego znaleźć można jedynie kalkulatory kredytowe dla kredytów indywidualnych, które udzielane są na innych warunkach niż kredyty firmowe.

 

Należy pamiętać, że kalkulatory kredytowe mają jedynie rolę poglądową. Kredyt dla przedsiębiorców jest zobowiązaniem, którego parametry są w dużej mierze ustalane indywidualnie, szczególnie, jeśli sprawą zajmuje się profesjonalny pośrednik kredytowy. Z tego względu nawet w przypadku, kiedy taki kalkulator jest dostępny, najrozsądniej jest na nim nie polegać, a zamiast tego skorzystać z usług eksperta, który fachowo oszacuje koszty związane z kredytem.

Od czego zależy koszt pożyczki dla firm w Banku Śląskim?

Ostateczny koszt zobowiązania jest inny niemal każdej osoby. Wynika to z faktu, że wpływa na niego wiele różnych czynników, takich jak:

 

 • kwota zobowiązania
 • okres kredytowania
 • oprocentowanie zmienne
 • prowizja za udzielenie kredytu
 • opłaty dodatkowe.

 

Nasi klienci mogą liczyć na kredyt dla firm ING Bank Śląski S.A na znacznie lepszych warunkach niż te, które są ogólnodostępne dla wszystkich kredytobiorców. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dostęp do najbardziej atrakcyjnych ofert.

 

Chcesz wziąć pożyczkę dla firm i nie przepłacić? Skorzystaj ze wsparcia ekspertów. Napisz lub zadzwoń, a pomożemy Ci wziąć kredyt na najlepszych możliwych warunkach.

Jak wziąć pożyczkę dla firm ING Bank Śląski?

Można zawnioskować o kredyt dla firm samodzielnie, jednak wiąże się to z ryzykiem uzyskania negatywnej decyzji kredytowej. Najwygodniejszym i najpewniejszym sposobem na zaciągnięcie zobowiązania firmowego jest skorzystanie z pomocy naszych ekspertów. Rozwiązanie to wiąże się z najmniejszą ilością formalności i nie wymaga angażowania dużej ilości cennego czasu. Co więcej, jest to metoda bezstresowa, wysoce skuteczna i pozwalająca na zaciągnięcie zobowiązania na najlepszych możliwych warunkach.

 

Jak z naszym wsparciem szybko i sprawnie zaciągnąć pożyczkę dla firm ING Bank Śląski?

Wpadłeś w spiralę kredytową i nie wiesz, jak z niej wyjść?

Nasi specjaliści czekają, by Cię wysłuchać i znaleźć dla Ciebie najlepszy kredyt

Zapytaj o kredyt online

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o kredytach dla firm w ING Banku Śląskim?

Czy trzeba ubezpieczyć pożyczkę dla przedsiębiorców w ING?

Pożyczka dla firm w ING Banku Śląskim może, ale nie musi zostać ubezpieczone. Wiąże się ono z dodatkowym kosztem, ale jednocześnie obniża marżę dla zobowiązania (a także linii kredytowej) o 0,5%. W razie nieszczęśliwego wypadku może ono zabezpieczyć sytuację finansową firmy i rodziny kredytobiorcy.

 

Ubezpieczenie można zawrzeć w formie pisemnej w oddziale banku lub elektronicznie. W formie pisemnej ubezpieczenie może opiewać na maksymalnie 300 000 złotych, zaś w formie elektronicznej 100 000 złotych. W trakcie spłaty zobowiązania w każdej chwili możemy z niego zrezygnować, jeśli zmienimy zdanie. Możemy także ubezpieczyć zobowiązanie już po jego zaciągnięciu, niekoniecznie musimy zrobić to od razu.

ING Bank Śląski – oferta dla profesjonalistów

ING Bank Śląski oferuje specjalne kredyty dla firm profesjonalistom z różnych branż. Na możliwość uzyskania dodatkowej gotówki mogą liczyć między innymi:

 

 • gabinety i praktyki lekarskie (w tym psychologiczne i stomatologiczne)
 • gabinety weterynaryjne
 • rzeczoznawcy majątkowi
 • geodeci
 • architekci i inżynierowie budownictwa
 • kancelarie adwokackie, notarialne, podatkowe i kancelarie radców prawnych.

 

Jako profesjonaliści klasyfikowane są również osoby, które korzystają z oferty Private Banking lub Wealth Management i poza tym również prowadzą działalność gospodarczą.

 

Oferta dla profesjonalistów w ramach pożyczki dla przedsiębiorcy w ING Banku Śląskim różni się od zwykłego zobowiązania lepszą ofertą cenowa w wybranym przedziale cenowym.

 

Oferta dla profesjonalistów wyróżnia się przede wszystkim mniejszą ilością formalności. W wielu przypadkach nie będzie potrzebny wyciąg z konta firmy, a jedynie zaświadczenie opłacenia ostatnich 3 składek ZUS. Wyjątkiem jest oferta kredytu „na wpływy”. Kolejną cechą charakterystyczną oferty dla specjalistów jest niższa marża zobowiązania. Weryfikacja typu prowadzonej działalności przeprowadzana jest za pomocą kodu PKD.

W jakim przypadku ING Bank Śląski może nie przyznać kredytu firmowego?

Samodzielne złożenie wniosku może zakończyć się porażką. Do najpopularniejszych przyczyn takiego zdarzenia należą utrata płynności finansowej firmy i jej niska zdolność kredytowa. Zdolność kredytowa firmy jest wyliczana przede wszystkim na podstawie jej dochodów i oraz ilości i wysokości zobowiązań finansowych.

 

Chcesz zwiększyć swoją szansę na kredyt dla firm? Bank dolicza do dochodu amortyzację, w tym amortyzację jednorazową, dlatego pamiętaj o dołączeniu do wniosku tabeli amortyzacyjnej.

 

Dla banku może być również istotne to, czy firma spłaca swoje obecne zobowiązania na czas i czy zawsze robiła tak w przeszłości. Negatywne wpisy w historii kredytowej firmy, a także częste składanie wniosków kredytowych do różnych banków, które są notorycznie odrzucane, może utrudnić otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej. Najlepszym wyborem jest ograniczenie ilości składanych wniosków i powierzenie sprawy pośrednikowi. Zadba on o to, aby na pewno kredyt był najkorzystniejszy, a decyzja banku pozytywna.

 

Nie narażaj się na odmowę, składając w banku wniosek samodzielnie. Powierz to zadanie ekspertowi i ciesz się pozytywną decyzją kredytową oraz atrakcyjnymi warunkami zobowiązania.

 

Kolejny aspekt, o którym trzeba pamiętać, to rzetelność i poprawność wniosku, a także dołączonych do niego dokumentów. Błędny numer NIP lub REGON, zbyt wysokie względem rzeczywistości dochody firmy czy pominięcie któregoś ze zobowiązań firmowym to pomyłki, które z pewnością zostaną dostrzeżone przez potencjalnego kredytodawcę. Wśród często spotykanych błędów można także wymienić przedłożenie dokumentów za nie ten okres, którego wymagał bank, dlatego też warto się upewnić, które miesiące powinny obejmować dostarczane wyciągi.

 

Nie wypełniaj wniosku kredytowego w pośpiechu. Zadbaj o to, aby na pewno wszystkie dane w nim zawarte były w pełni prawdziwe i poprawne.

Kiedy zostanie wypłacona pożyczka firmowa?

Przedsiębiorcom w większości przypadków zależy na tym, aby jak najszybciej mogli uzyskać dostęp do pożyczonej gotówki. W ING Banku Śląskim zaciągnięcie zobowiązania wymaga założenia konta w tej instytucji finansowej i to właśnie na nie zostaną wypłacone przyznane środki.

 

Z uwagi na fakt, że będzie to transfer wewnętrzny, pieniądze powinny pojawić się na koncie wraz z podpisaniem umowy kredytowej i wprowadzeniem jej danych do systemu. Jeśli z jakiegoś powodu przydarzą się opóźnienia, to nie powinny one wydłużyć czasu oczekiwania na wypłatę środków bardziej niż o 2 dni robocze.

Jak wziąć pożyczkę dla firm
ING Bank Śląski?

1

Skontaktuj się z nami e-mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz na stronie

2

Zbierz dokumenty wymagane do zaciągnięcia kredytu

3

Poczekaj, aż bank podejmie decyzję kredytową

4

Podpisz umowę kredytową.

Zalety pożyczki firmowej.

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki.
 • Niska, dopasowana do Twoich możliwości rata.
 • Możliwość wydania środków na dowolny cel związany z firmą.
 • Wydłużony okres spłaty zobowiązania wynoszący do nawet 120 miesięcznych rat.
 • Korzystne parametry pożyczki (niska prowizja za jego udzielenie, elastyczna marża).
 • Brak opłaty za wcześniejszą spłatę zobowiązania.
 • Szybka wypłata środków.
 • Niewielka ilość formalności.
 • Sposób na ustabilizowanie sytuacji firmy.

Wady pożyczki firmowej.

 • Niezbędne jest udokumentowanie dochodów przedsiębiorstwa.
 • Bank dokona weryfikacji zdolności kredytowej.
 • Nie każda branża może z niego skorzystać.
 • Oferty ogólnodostępne są gorsze od tych, które może uzyskać dobry pośrednik.
ikona dekoracyjna

Pożyczka dla firm – opinie.

Pożyczki firmowe są bardzo popularne wśród polskich przedsiębiorców, w tym również tych, których przedsiębiorstwa znajdują się w dobrej sytuacji finansowej. Dodatkowe środki mogą zostać wydane na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, a niska rata zobowiązania pozwala zachować płynność finansową firmy. Pożyczka dla firm w banku ING wyróżnia duża elastyczność, wydłużony okres spłaty nawet do 120 miesięcznych rat i wysoka maksymalna kwota pożyczki.

ikona dekoracyjna

Pożyczka dla firm – opinie.

Pożyczki firmowe są bardzo popularne wśród polskich przedsiębiorców, w tym również tych, których przedsiębiorstwa znajdują się w dobrej sytuacji finansowej. Dodatkowe środki mogą zostać wydane na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, a niska rata zobowiązania pozwala zachować płynność finansową firmy. Pożyczka dla firm w banku ING wyróżnia duża elastyczność, wydłużony okres spłaty nawet do 120 miesięcznych rat i wysoka maksymalna kwota pożyczki.

Rozwiń swoją wiedzę o kredytach dla firm ING za pośrednictwem naszych artykułów.

kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej
Paulina Przybysz18.04.2024

Kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej – warunki, przeznaczenie i korzyści

„Rozwój” to modne pojęcie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Wszystko wokół nieustannie się zmienia, dlatego my też nie możemy stać w miejscu. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale również prowadzonych przez nas firm. Dlatego kredyt inwestycyjny dla osoby fizycznej to produkt bankowy wciąż cieszący się popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo przeznaczony jest ten typ finansowania, na co można wydać uzyskane środki i z jakimi wiąże się kosztami, ten wpis jest dla Ciebie!

rekomendacja s – czym jest
Paulina Przybysz13.04.2024

Rekomendacja S – czym jest i co oznacza dla kredytobiorców?

Sektor finansowy jest jedną z najbardziej rygorystycznie nadzorowanych gałęzi gospodarki. Nic w tym dziwnego – od jego stabilności zależy kondycja całej krajowej ekonomii. Nad funkcjonowaniem instytucji finansowych, ale także ubezpieczeniowych, płatniczych czy emerytalnych pieczę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF). Rekomendacja S jest jednym z narzędzi regulujących działalność kredytową banków. KNF wprowadza w niej zasady dotyczące m.in. udzielania kredytów w obcych walutach albo ustala kwestię wkładu własnego w kredytach hipotecznych. Co zaleca Rekomendacja S i jaki ma to wpływ na konsumentów? Dzisiaj poznamy odpowiedzi na te pytania.

spotkanie z doradca kredytowym
Paulina Przybysz08.04.2024

Jak się przygotować na spotkanie z doradcą kredytowym? Przydatne wskazówki

Nie wiesz, która oferta kredytowa będzie dla Ciebie najlepsza? Formalności związane ze staraniami o dodatkowe pieniądze Cię przerastają? Nie rozumiesz skomplikowanych terminów, którymi posługują się banki? Nie ma w tym nic złego. Nie każdy musi być specjalistą od spraw finansowych! W takich sytuacjach warto rozważyć spotkanie z doradcą kredytowym. Ekspert w tej dziedzinie zapewni Ci kompleksową pomoc. Jego usługi mogą okazać się szczególnie pomocne przy skomplikowanym kredycie hipotecznym. O co pytać doradcę? Jak może wyglądać współpraca? Czy w ogóle warto ją nawiązać? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wszystkie artykuły

Skutecznie pozyskujemy pożyczki dla przedsiębiorców z całej Polski.

Z naszą pomocą korzystne pożyczki dla przedsiębiorców będą w Twoim zasięgu. Specjalizujemy się w odnajdywaniu skutecznych wyjść z nawet najtrudniejszych sytuacji. Doskonała znajomość polskiego rynku usług finansowych, wieloletnie doświadczenie i umiejętności negocjacyjne pozwalają nam na pozyskiwanie pożyczek o optymalnych parametrach, których terminowa spłata nie nadwyręży budżetu firmy.

Przykład reprezentatywny: kwota kredytu bez zdolności kredytowej – 60 000 zł, prowizja – 5%, oprocentowanie nominalne – 5,99%, maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 7,37%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 60 000 zł, całkowity koszt kredytu dla Ciebie – 23 893 zł (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 3 000 zł, odsetki od kredytu 20 893 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł), całkowita kwota do zapłaty – 83 893 zł; prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana, oprocentowanie nominalne – 5,99%, 120 miesięcznych rat w równej wysokości 699,11 zł; minimalny okres spłaty – 4 miesiące, maksymalny okres spłaty – do 120 m-cy.

Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego. Działamy w imieniu klienta. Nie pobieramy przedpłat. Nasze wynagrodzenie jest płatne tylko w przypadku uzyskania kredytu, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej. Wynosi ono maksymalnie 19% od kwoty uzyskanego finansowania.

Skutecznie pozyskujemy pożyczki dla przedsiębiorców z całej Polski.

Nasi eksperci charakteryzują się wysoką wiedzą, zaangażowaniem i kontaktami na szczeblu decyzyjnym. Jesteśmy skuteczni w uzyskiwaniu pożyczek dla firm!

Z naszą pomocą korzystne pożyczki dla przedsiębiorców będą w Twoim zasięgu. Specjalizujemy się w odnajdywaniu skutecznych wyjść z nawet najtrudniejszych sytuacji. Doskonała znajomość polskiego rynku usług finansowych, wieloletnie doświadczenie i umiejętności negocjacyjne pozwalają nam na pozyskiwanie pożyczek o optymalnych parametrach, których terminowa spłata nie nadwyręży budżetu firmy.

Współpracujemy z przedsiębiorcami z różnych regionów i branż, działających w ramach różnorodnych typów działalności gospodarczej (jednoosobowych działalności gospodarczych, ale też wszystkich rodzajów spółek). Pozyskujemy atrakcyjne pożyczki dla przedsiębiorców zarówno dla mniejszych firm, jak i dla średnich oraz dużych podmiotów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zwracając uwagę na jego potrzeby i oczekiwania, a także dokładnie analizując sytuację finansową firmy. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania profesjonalnych porad i rzetelnego wsparcia w pozyskaniu pożyczki marzeń, która pozwoli firmie się rozwinąć lub poradzić sobie z przejściowymi trudnościami!

Na jaki cel można brać pożyczki dla przedsiębiorców?

Pożyczki dla przedsiębiorców to bardzo szeroka kategoria produktów finansowych. W jej skład wchodzą pożyczki, które łączy docelowy pożyczkobiorca, a więc przedsiębiorca, a niekoniecznie łączy je cel zobowiązania.

W praktyce oznacza to, że niezależnie od tego, na co konkretnie chcemy wydać uzyskane środki, powinniśmy być w stanie znaleźć ofertę dla siebie. Przykładowo, pożyczkę dla przedsiębiorców można zaciągnąć na realizację inwestycji związanej z firmą. Takiej jak chociażby zakup nowego pojazdu, licencji, oprogramowania czy maszyny. Nic także nie stoi na przeszkodzie, aby sfinansować pożyczką dla przedsiębiorców bieżące potrzeby firmy. Mowa tu między innymi o takich wydatkach, jak wynagrodzenia pracownicze, podatki i składki, towar i półprodukty, a także zobowiązania wobec kontrahentów.

Czy warto brać pożyczki dla przedsiębiorców?

W wielu przypadkach pożyczki dla przedsiębiorców mogą okazać się atrakcyjnym rozwiązaniem. Przede wszystkim z uwagi na ich wysokie maksymalne kwoty, a także relatywnie niewielką ilość formalności, jaka się z nimi wiąże. To więc dobra opcja zwłaszcza dla tych firm, którym zależy na czasie lub które mogą mieć problem z uzyskaniem kredytu firmowego.

Wiele jednak zależy od innych indywidualnych okoliczności, tak więc najlepiej, aby sprawie przyjrzał się ekspert, zanim zostaną podjęte jakiekolwiek decyzje. Specjalista przeanalizuje sytuację i doradzi, jaki typ pożyczki lub kredytu będzie najlepszy, a także pomoże w znalezieniu najkorzystniejszej oferty i zajmie się załatwieniem wszystkich formalności z nią związanych. Dzięki temu cały proces zaciągania pożyczek dla przedsiębiorców stanie się szybszy, prostszy i mniej stresujący.

Wpadłeś w spiralę kredytową i nie wiesz, jak z niej wyjść?

Nasi specjaliści czekają, by Cię wysłuchać i znaleźć dla Ciebie najlepszy kredyt dla firm online.

Zapytaj o kredyt online