Dzielimy się rzetelnymi i wartościowymi informacjami na temat kredytów.

Artykuł na dziś

Pożyczka leasingowa – co to jest?
Paulina Przybysz18.02.2021

Pożyczka leasingowa – co to jest?

Nikomu nie jest prawdopodobnie obce pojęcie kredytu, a i o leasingu słyszała niewątpliwie znaczna większość Polaków. Za to już termin „pożyczka leasingowa” jest znacznie mniej znana, chociaż powoli zaczyna się to zmieniać. Ten produkt finansowy już od lat rośnie w popularności, dlatego też zdecydowanie warto pochylić się nad tym, co właściwie oznacza ten termin.

Najnowsze artykuły

promesa kredytowa
Paulina Przybysz23.11.2023

Promesa kredytowa – czy oznacza pewne pieniądze?

Czy wiedziałeś, że obietnica banku dotycząca udzielenia kredytu może mieć sformalizowany charakter? To wykonalne za sprawą promesy kredytu! Sprawdź, czy taki dokument da Ci całkowitą pewność, że będziesz mógł pożyczyć pieniądze. Podpowiadamy też, w jakich sytuacjach warto starać się o promesę bankową i jak ją zdobyć. Sprawdzamy też dla Ciebie koszt uzyskania takiego dokumentu i banki, które wydają je dla swoich klientów.

fundusz wsparcia kredytobiorcow
Paulina Przybysz18.11.2023

Fundusz Wsparcia Kredytobiorców – czym jest i jak działa?

Zaciągając jakiekolwiek zobowiązanie w banku lub innej instytucji pożyczkowej, warto zastanowić się, co zrobimy w razie niespodziewanych zdarzeń, które wywołają u nas problemy finansowe. Zaciągając kredyt, warto działanie takie wykonywać rozważnie, jednak ze świadomością, że istnieją pewne rozwiązania, z których będziemy mogli skorzystać w razie problemów ze spłatą. Należą do nich na przykład wakacje kredytowe, a także Fundusz Wsparcia Kredytobiorców. Co warto wiedzieć o wspomnianym funduszu? Komu jest on dedykowany i w jaki sposób może nam pomóc? Podpowiadamy.

podatek progresywny
Piotr14.11.2023

Kredyt dla zadłużonych firm

Kredyt dla zadłużonych firm to sposób na poprawienie sytuacji finansowej Twojego przedsiębiorstwa. Zobacz jak go uzyskać.

upadlosc banku a kredyt
Piotr14.11.2023

Kredyty dla nowych firm

Kredyty dla nowych firm umożliwią szybki rozwój firmy przy minimalnym nakładzie własnych środków. Dzięki pomocy eksperta będą maksymalnie korzystne.

maksymalny wiek kredytobiorcy
Piotr14.11.2023

Pożyczka dla firmy jednoosobowej

Pożyczka dla firmy jednoosobowej jest korzystnym sposobem na finansowanie prowadzonej działalności. Dzięki pomocy ekspertów uzyskasz ją szybko i sprawnie.

przelew pozyczki na czyjes konto
Paulina Przybysz13.11.2023

Przelew pożyczki na czyjeś konto – czy to możliwe?

Powody, dla których poszukujemy oferty pożyczki na czyjeś konto, są przeróżne. Jeśli jesteś jedną z osób zainteresowanych tego typu chwilówką, to zebraliśmy dla Ciebie informacje na ten temat. U nas dowiesz się, czy taki zabieg jest możliwy. Zaprezentujemy też alternatywne rozwiązania, z których być może będziesz chciał skorzystać.

konsolidacja pozabankowa
Paulina Przybysz10.11.2023

Konsolidacja pozabankowa – sposób na wyjście z długów?

Jeśli spłacasz więcej niż jeden kredyt, warto zastanowić się nad konsolidacją długów. To rozwiązanie nie tylko dla tych kredytobiorców, którzy nie radzą sobie ze spłatą wielu zobowiązań. Połączenie kilku kredytów w jeden może być celowym zabiegiem mającym na celu optymalizację warunków spłaty. Korzystne mogą okazać się konsolidacje pozabankowe. Sprawdź, czy możesz się o taką ubiegać. Tłumaczymy, jak dokonać pozabankowej konsolidacji chwilówek.

czyszczenie bik
Paulina Przybysz05.11.2023

Czyszczenie BIK – jak poprawić swoją historię kredytową?

Jednym z podstawowych kryteriów przyznawania kredytów jest dobra historia spłaty przeszłych wierzytelności. Biuro Informacji Kredytowej (BIK) dostarcza bankom informacji o historycznych zobowiązaniach klientów. Czy negatywny wpis w rejestrze dyskwalifikuje kredytobiorcę na starcie? Wszystko zależy od rodzaju „przewinienia”, ale negatywny BIK na pewno nie ułatwia starań o kredyt. Co zatem zrobić, aby poprawić swoją wiarygodność w oczach banku? Dowiedz się wszystkiego o czyszczeniu BIK.

rrso ile tak naprawde kosztuje kredyt
Paulina Przybysz01.11.2023

RRSO – ile tak naprawdę kosztuje kredyt?

Wybierając ofertę kredytu, zwracamy uwagę na szereg czynników. Oprocentowanie to tylko jedno z najważniejszych kryteriów wyboru banku. Czy jednak naprawdę powinniśmy się nim kierować? Wiele osób twierdzi, że RRSO to bardziej miarodajny wskaźnik. Przyjrzyjmy się mu zatem i sprawdźmy, co oznacza.

fundusz wsparcia kredytobiorcow
Paulina Przybysz30.10.2023

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny to wygodny i bezpieczny sposób na zakup domu lub mieszkania (z rynku pierwotnego bądź wtórnego), a także remont nieruchomości. Skorzystaj ze wsparcia doświadczonego eksperta Spłata Pożyczek i zaciągnij najtańszy kredyt hipoteczny przy minimum formalności - szybko i skutecznie.

rrso ile tak naprawde kosztuje kredyt
Paulina Przybysz28.10.2023

Kredyt lombardowy – czym jest i kto może go udzielić?

Wiele osób nie słyszało o kredycie lombardowym, ponieważ jest to produkt rzadko udzielany, ze względu na jego dość wysokie oprocentowanie w porównaniu do innych rodzajów pożyczek. Kredyt lombardowy oferowany jest zarówno przez banki komercyjne, jak i bank centralny pod zastaw w postaci ruchomości. Czym się wyróżnia ten produkt I kto może z niego skorzystać? Podpowiadamy.

maksymalny wiek kredytobiorcy
Paulina Przybysz23.10.2023

Maksymalny wiek kredytobiorcy – ile wynosi?

Wszyscy wiedzą, że aby starać się o kredyt, trzeba być pełnoletnim. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę z faktu, że może istnieć górna granica wieku kredytobiorcy. Dlaczego metryka ma znaczenie? To kwestia związana w dużej mierze z ryzykiem kredytowym banku. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki jest maksymalny wiek kredytobiorcy, zapraszamy do czytania. Sprawdźmy, czy osoby powyżej 50. roku życia mają szansę na pożyczkę.

strona12345624
Idź do strony:Przejdź

Chcesz wiedzieć więcej na temat kredytów?

Nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich informacji na temat możliwości kredytowania.

Skontaktuj się z nami